Yabancı komşuma duşta çaktım

Herkese merhabalar öncelikle kendimden bahsederek sizlerle tanışmak istiyorum dostlar umarım sex öyküleri okuyucuları olarak benim öyküyü de sever ve yorumlarınızı benden esirgemezsiniz. Benim adım Hasan takribî bir seneden beri aynı apartmanda yaşayan parasal vaziyeti yerinde olan genç bir erkeğim yaşım 29. mühendisim hoş bir mahallede hoş bir apartman dairesinde yaşıyorum oldukça da varlıklı biriyim ve natürel ki de hayatımda çok kadın var. Ama ne palavra söyleyeyim gerçekten hayatımda evlenirim dediğim bir kadın hayatımda hiç olmadı. Neyse dostlar ben tabi öyle hayatı konuttan işe işten eve yaşayan biri değilim, genelde gece hayatına da düşkün olduğum için eve yalnızca uyumak için kazancım.

O surattan da pek komşuluk ilişkim yoktur, hatta komşularımı hiç de tanımam desem palavra olmaz. Bizim apartman da zati baya büyük olduğu için kim taşındı kim geldi kim gitti pek onun peşinde koşmuyorum. Neyse dostlar işler eforlar hayat koşulları derken koşuşturma içinde bir gün bizim apartmana bir kadının taşındığını fark ettim. Bu kadın bu satıldı bir kadındı ve ismi Anna idi zira taşınma sırasında lüzum dinlediği bazı şeyler sebebiyle kendisi ile tanıştık. Gerçeğinde çok da hoş bir kadındı gerçekten daha ilk gördüğümde at gibi bu kadın çok dikkatime sürüklemişti. Zati rus kadınları az çok varsayım edersiniz hepsi çok hoş oluyor bu kadın da öyle manken gibi uzun boylu birisiydi daha ilk görüşte ona hayran kalmıştım ama natürel ki yeni taşınıyordu binaya kadının gözünü de çok korkutmak istemedim çok alakalı davranarak. Neyse o gün taşınma telaşı filan derken kadının yemek yapamadığını düşündüm ve hemen dışarıdan pizza söyledim nasıl sevdiğini gerçi öğrenmiyordum ama herkesin seveceği stilde mantarlı peynirli bir pizza söylemiştim.

Bir şişede kola aldıktan sonra akşam saatlerinde kapısını çaldım İngilizcem vardır hemen ona vaziyeti anlattım. Ama kadında Türkçe öğreniyordu başka bir deyişle aramızda uyuşmak gibi bir mesele olmadı beni hemen içeriye davet etti. Daha bütün olarak yerleşemediği için her yer dağınıktı ben de azıcık destek etmeyi filan öneri ettim ama yarına vazgeçtiğini söyledi. Oturduk sohbet muhabbet pizzalarımızı yemeye başladık o sırada natürel ki birbirimize sualler soruyor komşu olarak birbirimizi tanımaya çalışıyorduk. Kadın burada bir modelli ajansında çalışıyormuş 30 yaşında olmasına karşın netlikle göstermiyordu gerçekten model gibi manken gibi bir kadındı çok güzelime gitmişti. Sohbeti de fazla derece sevinçliydi Türkçeyi çat pat konuşsa da netlikle uyuşabiliyordu o surattan aramızda problem olmadan konuşuyorduk zati öğrenmese de ben İngilizce biliyordum bir mesele olmayacaktı yeniden de.

Sohbet sırasında bir hayli mecmua ve fihrist çekimine katıldığını söyledi özellikle iç çamaşırı mankenliği yapıyormuş başka bir deyişle yakışırdı da gerçekten kadının bedeni taş gibiydi kumpaslı spor yaptığı çok belirli oluyordu. Neticede ben de yakışıklı bir erkeğim zati kadının da benden beğendiğini az çok fark etmiştim o gün. Ertesi günü hafta sonuydu geç saate kadar birlikte oturduk sohbet ettik sonrasında çay kahve filan da içtik gayet kadını yakından tanıma ihtimali bulmuştum o gün. Gecenin sonunda konutuma geçtim yatağıma uzandım ama kadın bir cinsli usumdan çıkmıyordu hatta hiç usumda yokken isteğim yokken o gece onu hayal edip mastürbasyon yapmaya başladım. Neyse gece onun hayalleri ile yattım ve ertesi gün de uyandığımda saat öğleye geliyordu. Gerçeğinde azıcık kendime kızdım zira kadına destek etmeye gitmek istiyordum aradaki diyaloğu azıcık daha pekiştirmek işime kazançtı sarihçesi.

Geç olmasına karşın yeniden de gittim kapısını çaldım bir şeye lüzumu olup olmadığını sordum o da beni içeriye davet etti. Girdiğimde basmakalıp yerleşmişti işleri basitleşmiştir küçük tefek erkek işleri vardı onları da ben yapabileceğimi söyledim dışarıdan birisini aramaya gerek olmadığını anlattım. Teşekkür ederek dayanağımı kabul etti ben de gereken her şeyi yaptım akşam olmak üzereydi. Hemen ilk günden çok üstüne gitmek istemediğim için izin isteyerek kendi evine geçtim dışarıdan yemek söyledim yemeğimi yedim ama usum devamlı kadındaydı yaptığını merak ediyordum onu üryan filan hayal ediyordum kendi kafamda. Sarihçesi o gecede o biçimde geçti onu bir cinsli usumdan atamadım ama bir biçimde dikkatimi başka şeylere verdim yarım kalan bir dizim vardı onu izledim sonrasında da azıcık kitap okuyarak yattım.

Gece yeniden basmakalıp geç yattığım için pazar günü kapının sesine uyandım zil çalıyordu. Dürbünden baktığımda Anna’nın gelmiş olduğunu gördüm hemen saçımı başımı düzenleyip kapıyı açtım. Benim yeni uyandığımı fark edince “kusura bakma ben de seni kahvaltıya davet etmek için gelmiştim” dedi. “Yok mesele değil dedim sen geç ben azıcık sonra geliyorum” diyerek hemen kendimi dışarı attım ve takribî 15 dakika sonra da hazır gidişatta kadının kapısına gittim. Beni hemen içeriye aldı gerçekten muhteşem bir kahvaltı sofrası hazırlamıştı teşekkür etmek için bunu yaptığını söyledi. Ben de zahmet olduğunu filan söyledim gerek yoktu dedim sonrasında ise birlikte kahvaltı masasına oturduk yeniden sohbet muhabbet basmakalıp bir kahvaltı sofrasında süre geçirdik. Anna akşam dostlarıyla dışarıya çıkacağını söyledi gerçeğinde gitmek istemediği bir etraf olduğunu belirterek benim de kendisine eşlik edip edemeyeceğimi sordu.

Gerçeğinde pek benim yeni civarlar stilim değildir ama onu çok kırmak istemediğim için bu önerisini kabul ettim onunla akşam dışarıya çıkabileceği mi söyledim. Akşam olduğunda yine kapımı çaldı “taksiyle gidelim şimdi içki filan alırız” araba kullanmayalım dedi. Tamam dedim hazırlandıktan sonra onu alacağımı söyleyerek eve geri geldim yine duş filan aldım işte hazırlandım giyindim parfümümü sürdüm bütün uyuştuğumuz saatte de ananın kapısını çaldım. Kapıyı açtığında bir de karşımda ne göreyim gerçekten efsane görünüyordu enteresan hoş hazırlanmıştı çok seksi giyinmişti. Bu akşam dışarıda benim için bir fırsat olabilirdi gerçekten başka bir deyişle bu kadını yatağa atmak için daha ideal bir gün olamazdı diye düşündüm. Neyse anlaştık çıktık konuttan taksiye atladık gideceğimiz gece kulübüne eriştik.

Anna’nın buluşacağı dostları kapıda bizi bekliyordu hep birlikte içeriye girdik ve ayırdıkları locada içki içip eğlenmeye başladık. Dostlarının tamamı da kendisi gibi Rus’tu ve hepsi su gibi içiyordu gerçekten votkalar peş peşe gidiyordu masada.
Gerçeğinde ben de iyi içki içerdim ama o gece azıcık daha tedbirli davranmaya gayret ettim gerçekten kadının yanında ayyaş olup mahcup olmak istemiyordum kendime dominant olmaya çalıştım öyle de oldu. Gece süratle ilerliyordu dans edip eğleniyorduk Anna zati gece süresince bana zati çok dürüst davranmıştı. Bu arada natürel ki ben de ona karşı son derece sıcak davranıyordum ama yeniden de onu korkutmak istemiyordum başka bir deyişle tek düşüncemin cinsellik olduğunu düşünmesini istemiyordum.

Başka Bir Deyişle zati kafama uygun bir kadın olması gidişatında kumpaslı ilişki de yaşayabilirim onunla bütün aradığım gibi bir kadındır hem hoş hem seksi hem de gerçekten ateşli birisiydi. E ben de yabancı kadınlara bayılırım zati başka bir deyişle daha iyisini bulamazdım diye düşündüm ilk kere kafamdan kumpaslı bir ilişki görüşü geçti. Sabaha kadar içkinin de tesiri ile sarmaş gez dans ettik artık günün ilk ışıkları geldiğinde taksimizi çağırıp eve dönmek için harekete geçtik. Ama Anna o kadar çok içki içmişti ki ayakta güç duruyordum gerçekten bana katlanmadan yürümesi muhtemel değildi ayağında da basmakalıp ince topuklu pabuçlar vardı. Neyse ben natürel ki beline sarılıp ona destek oldum o da aynı biçimde bana sarıldı ve taksiye evirip konutumuza apartmanımıza geldik.

Kız gerçekten ayyaşken çok daha keyifliydi başka bir deyişle fazla derece gülüyordu sohbet ediyor konuşuyordu. Sabah yakın olmasına karşın hala hava karanlıktı neticede artık saatler alınmadığı için hava geç aydınlanıyordu. Birlikte asansöre çıktık zati yan yana dairelerde oturduğumuz için aynı katta indik onu evine vazgeçmek için anahtarı aldım kapısını açmaya çalışırken elimden düştü. Dediğim gibi kadın ayakta duracak gibi değildi onu eve soktum iyice yatak odasına ardından da üzerinden pabuçlarını filan çıkarıp yatağa yatırdım. Bütün üzerini örtüyordum ki ellerinden yakalayıp beni üstüne doğru çekti.

Sarihçesi bu tutumu karşısında azıcık donakaldım zira ondan böyle bir şey beklemiyordum ama gece süresince de aramızdaki samimiyet ortadaydı onun da beni istediğini basmakalıp bir kavramıştım artık. Natürel ki itiraz edecek vaziyette değildim ben de fazla derece içkiliydim ve kaç gecedir bu kadını hayal ediyordum. Onun hareketleri istikametinde üzerine uzandım hemen dudaklarımı öpmeye başladı zati. Bir yandan ben de onu öpüyor bir yandan da yarın bu vaziyeti anımsamazsa diye düşünüp üzülüyordum. Bir sürü dudaklarında devam ettikten sonra boynuna doğru indim gerçekten fazla derece hoş kokuyordu enteresan güzelime gitmişti kokusu. Mini saten bir giysi vardı üzerinde doğrudan göğüslerine indim göğüs dekoltesinin arasından azıcıkçık göğüslerini öptüm ve kokladım. Sonra da azıcık daha alta indim ve natürel ki de bacak arasına eriştim bal paketi o kadar pak o kadar pürüzsüzdü ki yalamak mevzusunda bir an dahi kararsız etmedim sarihçesi.

Hemen dudaklarımı ve dilimi yapıştırdım yalamaya başladım ben yaladıkça bacakları ile kafamı sıkıştırıyordu çok zevk aldığını inlemelerinden ve bu tutumundan almaya biliyordum. O kadar ateşli idi ki gerçekten kendimi içine girmemek için güç yakalıyordum ama bu anın tadını azıcık daha fazla çıkarmayı da çok istiyordum o surattan çok ivediye getirmek istemiyordum. Azıcık zaman geçtiği için artık azıcık da kendine gelmiş gibiydi bu kere yer değiştik beni yatağa yatırdı kendisi pantolonumu çıkardı ve ardından penisini dışarıya çıkararak azıcık oynadıktan sonra ağzına almaya başladı.

Sakso mevzusunda fazla derece kabiliyetli birisi gerçekten öyle biri yalıyordu ki beni kendimden geçiriyor ayaklarımı yerden kesiyordu çılgın gibi inlemeye başlamıştım artık ve içine girmek için yanıp alevleniyordum resmen. Gerçeğinde böyle yalamaya devam ettiği sürece içine girmek için çok bekleye öğreneceğim de natürel ki düşünmüyordum zira patlamak üzereydim artık ve çok geçmeden de ağzına patladım zati. Ama o anda gördüklerim gerçekten her şeye kıymetti öyle bir yuttu ki benim spermlerimi bütün bir fahişe gibiydi gerçekten. Bu görüntü dahi beni çıldırtmaya yetmişti yakaladığım gibi yatağa yine yatırdım kadını ve bacaklarını ayırıp deliler gibi yalamaya başladım vajinasını zira onun da orgazm olmasını istiyordum. Ben yazmadıkça çığlık atmaya başladı bir vakit sonra da zati titreyerek inleyerek boşaldı. İkimizde ilk postayı boşalmıştık artık ve artık daha ağırdan alarak yine sevişmeye başlayabilir dik.

Öyle de oldu zati yanına uzandım dudaklarından hafif hafif öpmeye başladım gitgide öpüşmenin şiddeti ve şehveti çoğalıyordu. Bir vakit sonra o içine girme isteği yine bana gelmeye başladı ve bir defa daha bacaklarının arasındaki yerimi aldım yeniden dakikalarca yaladım onun kısık kısık inlemeleri gerçekten beni çok baştan çıkarıyordu. Ama artık zamanı gelmişti onu kucağıma aldım penisimin üzerine oturttum o ince vücudunu iyice anlayarak penisimin üzerinde zıplatmaya başladım. Azıcık sikimin üzerinde zıplıyor azıcık daha durup dudaklarından beni öpüyordu gerçekten bu kadını sevişmeyi çok iyi öğreniyordu ve aradığım kadını bulduğumu o anda daha iyi kavradım.

Natürel ki artık zevkten delirmiş gibiydik ama hala boşalmama azıcık daha zaman vardı ben de onu kucakladığım gibi banyoya götürdüm. Azıcık ufalamasını azıcık beni sezmesini istiyordum suyu açtım hala sikim içindeydi ve hala taş gibiydi bu kadar yürümeme ve zaman geçirmeme karşın inmemişti zira bu kadın çok ateşli idi her seferinde beni daha da az duruyordu. Sıcak suyun altına birlikte girdik onu düşün duvarını yasladım alttan alttan çakmaya devam ettim gerçekten kaç dakika sürdü öğrenmiyorum ama pozisyon değiştirmemiz gerektiği azıcık belim ağrıdı lapta sonrasında önümde duvara ellerini yaslayarak domaldı ben bu kere arda geçip yeniden amına arkadan kökledim. Şahane bir pozisyonda önümde ona öyle görmek satan kıyafetinin beline kadar sıyrıldığını görmek beni deliye çeviriyordu. Artık boşalmam gerekiyordu zira pozisyon güçtü ve onun daha fazla dayanamayacağını öğreniyordum o surattan daha süratli bir biçimde git gel yapmaya başladım banyoda çığlıklarımızı birbirine karıştı.

Zati çok sürmedi aynı anda inleyerek titreyerek boş almaya başladık ikimiz de deliler gibi zevk almıştık. Sikimi içinden çıkardıktan sonra doğruldu geldi bana sarıldı ve dudaklarıma yapıştı beraber hoş bir duş aldık. Ben onu yatağına yatırdıktan sonra konutuma gitmeyi tasarlıyordum ama öyle olmadı beni de yanına çekti ve birlikte birbirimize sarılarak yattık. Sabah uyandığımda yatakta yanımda yoktu bu vaziyet beni azıcık kaygı verdi pişman olduğunu filan düşündüm. Ancak çok geçmeden odaya geldi dudaklarıma bir öpücük daha kondurarak elimden yakaladı gibi beni salona götürdü. Salonda harika bir kahvaltı masası beni bekliyordu pişman olmadığını o anda kavradım zati çok geçmeden de sordum benimle sevgili olur musun diye. O da ilk gördüğü andan beri benden çok beğendiğini söyledi ve bu önerimi kabul etti o günden sonra da sevgili olduk zati.

Bakmayın benim daha evvel hiç sevgilim olmadığına ben son derece kibar ve centilmen bir erkeğim aynı zamanda da bir o kadar romantiğim bu kadar seksi ve hoş bir sevgilim olunca da tam marifetlerimi onun için konuşturuyorum zati. Yan yana dairelerde oturduğumuz için aramızda hiçbir mesafede olmuyor gerçekten ilişkimiz çok iyi ilerliyor nihayet aradığım kadını bulduğumu düşünüyorum. Şimdi uzun zamandan beri hayalini kurduğum bir ilişkinin içindeyim çok sevinç alıyorum onunla beraber olmaktan hatta ara gizeme başka gözlerin ona bakmasını çok çekemediğimi de söyleyebilirim ama o da bana ait artık ve beraber çok mutluyuz gerçekten cinsel anlamda da ikimiz de sevinç dinleyerek hayatımıza devam ediyoruz. Sevgili sex öyküleri okuyucuları benden bu kadar umarım hikayemden hoşlanmışsınızdır yorumlarınızı bekliyorum bu mevzuda gerçekten sevgilimle hayatın hala devam ediyor ama onunla özel fantezi de ilişkilerimizde var onları da yoruma göre bundan sonra paylaşmayı düşünebilirim belki.