Küçüklükten beri arzuladığım teyzemi sonunda siktim

Ensest sevenlerden herkese merhaba bugün size teyzemle yaşadığım ve hala yaşamakta olduğumu ilişkiyi anlatacağım.
Teyzem cılız hoş dolgun ve sexsi bir bayandı hep onu arzular dururdum. Birgün yeniden teyzemi düşünüp 31 sürüklerken annem hadi oğlum teyzengile gideceğiz dedi bu benim için büyük Bir fırsattı işimi bitirip üstümü giyindim ve yola çıktık. Öğle süreyi teyzemgile vardık. Teyzem kapıyı açtı ve bizi gördüğüne çok sevindi içeri geçtik teyzemle annem salonda sohbet ediyor ben PC de takılıyordum iş efor derken akşam oldu yemek yedikten sonra gitme süreyi geldi anne ben birkaç gün daha teyzemde kalabilir miyim çok özlemişim de dedim.
Annem elbette dedi ve teyzemle baş başa kaldık. Bu gece bu işi yapkayacaktım nasıl olsa 2 3 gün buradayım uygun zamanında hallederim dedim ve yattım. Deliksiz bir uyku sürükledikten sonra uyandım teyzem kahvaltıyı hazırlamıştı ve yarı üryandı kahvaltı yaparken sohbet ettik. Sonra teyzem ev işleriyle ilgilenirken bende tasarımı yapıyordum. Teyzem bekar bir bayandı ve 29 yaşındaydı bu surattan çok zorlanmayacagimi düşünüyordum. Tasarım şuydu teyzem ev işlerini tamamladıktan sonra onunla hafiften hafiften cinsel konuşup azdırıp yapkayacaktım.

Odada 31 sürüklemeye başladım o sırada teyzem dan ! Diye içeri girmesinmi koca sıkımı görünce hemen içeri gitti Bir vakit odada bekledim sonra yanına gidince teyzem sana birşey diyeceğim ama bu aramızda kalacak sözmü dedi sıkıntılı Bir sesle. Tmm dedim . Teyzem sen çok yakışıklısın ve ben seni azıcık arzuluyorum o surattan istersen beraber yapabiliriz dedi. Bende teyze ama sen ne olacaksın dedim oda aman beni zati bu yaştan sonra kimse almaz dedi. Bende onu istediğinden kabul ettim ve yavaş yavaş yakınlaşmaya başladık . Teyzem tmm o zaman ilk ilişkimizin olması üzerine bu anın tadını çıkartalım dedi ve derdemez duraklarına yapıştım öpüştük deri sonra ikimizde soyunup yatak odasına geçtik. Teyzemi altıma yatırıp yalamaya başladım oda beni yalamaya başladı elimi ağzıma atıp amini ovuşturmaya başladım ve sıkımı soktum teyzemin amina çık gir yaptıkça zevk alıyordu süratli süratli sex yapmaya başladık ve titreyerek boşaldı sex devam derken teyze geliyorum dedim bütün bosalacakken sikimi çıkartıp teyzemin ağzına goguslarine her tarafına boşaldım. İkimizde yatağa uzandık teyzem hiç pişman olmusa benzemiyordu. Hoşmuş dedim şahaneydi dedi. Ve o gün akşama kadar boşaldık ve halada sevişip boşalıyoruz………..