Homofobik babam sonunda oğlunu farketti!

Merhaba dostlar yıllardır çabaladığım ve sonunda geçen hafta başardığım babamı ayartma öykümü sizinle paylaşmak istiyorum. Ben selim 18 olmak üzereyim babam ise Abdurrahman ama biz ona Apo deriz o da neredeyse 60 yaşına girecek. Bu yaşında olmasına karşın siki hala taş gibi ve neredeyse 18cm bedeni oturaklı sağlam sert bir adam. Ben de küçük sıska bir şeyim beyaz orta büyüklükte denebilecek bir popom var ve daha evvel kimseyle yapmadığım için dar bir deliğim. Neyse ben daha çok minikken hep babamın beni sikmesini onun karısı olmayı isterdim ama babam gay olduğumu öğrenmediği ve kendisi de bir homofobik olduğu için ona çok yanaşamıyordum. Apo bütün bir masaj hastası ve ben de ona değmemin tek fırsatı bu olduğu için ona aralıksız masaj yapıyordum. Yıllar geçti geliştik filan ben artık azgınlıktan ölücem aralıksız o duştayken onu izlemekten usanmıştım ve yetmiyordu bu bana artık bir biçimde onunla uyumalıydım kafama koymuştum. Kendimce küçük çaplı çalışmalara başlayalı bir kaç sene oluyor ilk başta ona masaj yaparken tamamen cetmeyi kastettim. Ama bir cinsli lanet boxerini çıkartmıyordu. En sonunda ondan da kurtulmayı muvaffak oldum ve babam anadan üryan bir biçimde önümde uzanıyordu ama ben ona masaj yapmaktan başka bir şey yapamıyordum. Bir gün annemler konutta yokken sırtım ağırıyormuş gibi yaptım bana masaj yapması için. Ama bitkindi çok siklemedi. Televizyon izledi uykusu gelince odasına gitti. Konutta yalnızca ikimiz vardık ve ben o gece o yarrağı istiyordum. Babam odasına gitti bende odama gittim. Bir müddet sonra tamamen soyunup anadan üryan elimde kremle odasına gittim. Baba sırtım çok ağırıyor bana masaj yapar mısın dedim. Evvel güldü bişey demedi. Bende bunu fırsat öğrenip ışığı kapatıp yatağına uzandım. Niçin kapattın dedi böyle daha rahat seziyorum dedim.

Neyse bana masaj yaptı azıcık sonra ben kalktım yeter bana bu kadar uzan sana sunim dedim. Benim tam emelim ona çıplak bir biçimde masaj yapıp sonra koynuna girmekti. Babam istemedi gerek yok dedi ben ısrar edince uzandı. Bende usulca üst kısmını soydum ama alt kısmını çıkartmama izin vermedi. Kalçalarına oturup sırtını ovuyordum bende üstünde anadan üryandım ama onun umrunda dahi değildi. Ben yavaş hareketler şorttan kurtulmayı muvaffak oldum ama boxer vardı hala üzerinde. Bacaklarına masaj yaptım azıcık sonra ön tarafına dön omuzlarına yapacam dedim. Yeter gerek yok dedi ama ben ısrar edince döndü. Şuan bütün sikinin üstünde oturuyordum. Çıplak deliğimle siki arasında yalnızca boxser vardı. Ben de sikini bütün arama aldım. Omuzlarını ovdum azıcık sonra sırtımı döndüm ona ayaklarına masaj yapmak için. İnmek istemiyordum üstünden elimden geldiğince uzatıyordum her şeyi. Bu sırada götümü ileri geri yapıyor sürtünüyordum Apo’ya ve altımda taş gibi olan sikini sezebiliyordum. Bir müddet daha böyle devam etti. En sonunda üstünden indim.

İstiyordum sikini ama ne yapmalıydım. Bende boxserini cetmeye yeltendim. Elimi yakaladı. Bir dakika baba çıkart dedim. Niçin diye üsteledi en sonunda azıcık sıyırıp sikini elime anlayabildim. Müthişti ve kocamandı. Elimle bir iki saniye sıvazladım bütün ağzıma alıyordum sakso sürüklemek için babam mani oldu. Yapma oğlum dedi. Sonra basıl bakarız elalemin suratına kalk odana git dedi beni odasından çıkardı. O gün şok olmuştum ve pişmanlıktan geberiyordum. Üstünden uzun zaman geçti unutmuştuk bu vakayı aramızda bir gizem olarak unutlmuştu ta ki geçen hafta yeniden yalnız kalana kadar bu sefer yaşım gelişmişti acemi değildim hala Apo’nun koca sikini istiyordum içime hala bakirdim ve bunu babamın bozmasını istiyordum. Konutta yalnızken babam duşa girdi banalde hep kapıyı kapatır ama bu sefer sanki isteyerek aralık bırakmıştı.beylikdüzü escort Ben de kaderimi bir kere daha sınamam gerektiğini düşünüyordum zati ama yeniden de korkuyordum. Aralıktan babamın kocaman sikini görünce ne olursa olsun deneyecem dedim kendi kendime zira çok istiyordum çok. Hemen oracıkta soyundum. Babamın yanına banyoya girmek için ardı dönmesini bekledim ki girdiğimi görmesin. Babam ardı döner dönmez içeriye daldım hala farketmemişti girdiğimi. Birden önüne çöküp sikini ağzıma aldım. Babam afallamıştı ama artık beni durdurması için çok geçti var eforumla sikine sarılmış çılgın gibi dev çubuğuna sakso sürüklüyordum.

Yapma der gibi birşeyler oldu ama baba dilenirim bana bir şans tanı söz veriyorum pişman olmayacaksın vazgeç senin hadisem dedim ve yanıt vermesini beklemeden yalamaya devam ettim. Babam kabul etmiş olacak ki saçımdan sürükleyerek kafamı sikinr bastırmaya başladı. Coşkudan kalbim yerinden çakacak gibiydi sonunda Apo’nun olacaktım. Bir müddet sakso sürükledikten sonra beni saçımdan sürükleyerek kaldırdı. Madem bu kadar istiyorsun, seni usulünce karım yapacam dedi ve koparırcasına dudaklarımı öpmeye başladı bende ona sarılarak öpüşüyprıdm artık onunla evvel beni hoşça yıkadı sonra yatağına götürdü. Azıcık daha beğendi beni ve göt deliğime baktı. Ben nasıl girecem bu yarrakla bu minicik deliğe dedi. Boz bekaretimi kanat güçle karın yap beni diye inleyince daha da azdı ve götümü diliyle sikmeye başladı arada bir yukarıya çıkıyor sanki dudaklarıyla beni yercesine öpüp emiyordu. Zevkten can verecektim. Gel bakalım buraya yakala kocanın sikini dedi oynayıp yalamaya başladım . Ben yalarken bana sen artık bunun mülküsün kölesisin o nezaman isterse sana istediğini yapabilir kavradın mı diye haykırıyordu. Bende emrin olur efendim dedim. Bir müddet seviştikten sonra beni domalttı. Yavaş yavaş sürtündü evvel sonra başını yaslayıp birden bastırdı. O kadar acımıştı ki ağlamaya başladım soluğum kesildi dur dahi diyemedim. İstediği olmuştu yatağa damlayan kanları görünce anladım.

Bekaretimi bozmuştu ve bu onun için bir şeref ve efor sorunuydu bunu suratındaki piç gülümsemesini kavradım. Zorlaya zorlaya içime girerken ben bayılacak gibi oluyor soluk alamıyordum ama onu istiyordum . Bir müddet sonra acım eksildi apo da tempolu bir biçimde köküne kadar içime giriyordu. Ne kadar müddet içimde kaldı bilmiyprum ama pozisyondan pozisyona girdik ve hala boşalmamıştı. Zevkten çıldırıyorduk ikimizde göğüslerinden akan terleri yalamak istedim. O da benim memelerimi ısırıyordu. Bir müddet daha beni siktikten sonra içimi doldururcasına ateş gibi döllerini boşaldı. Artık tamamen seninim demi babacım dedim. Bir daha bana baba demen yasak kocanım artık ben senin kanın da aktı dölüm de girdi içine benimsin karımsın sen artık dedi. Ben bunları dinleyince o kadar mutlu oldum ki gidip dudaklarına yapıştım aşkla öpüyordu beni hazla. Ah ilk gelişinde seni yalanlayan kafamı sikiyim dedi. Birşey olmaz aşkım geç oldu ama oldu dedim bende koynunda yatırdı beni bir müddet sonra yine sikti sikti ve sikti en son beni duşa soktuğunu andırıyorum sabah uyandığımda kocamla çırıl çıplak yataktaydık.