Sevgilimden Habersiz En Yakın Dostunu Becerdim

Merhabalar özellikle bedelli erotik öyküler okuyucuları sizlere iyi günler diliyorum benim de müdavimi olduğum bu sitede öykümü paylaşmak gerçekten bana şeref verdi diyebilirim. Harika bir öykü anlatacağım dostlar size ama öyküsü de denilebilir buna neyse ben sevinç alarak yaşadım ve mutlu oldum umarım kız dostum bunu okuyup haberdar olmaz. Öncelikle bedelli dostlar ben size azıcık kendinden bahsetmek istiyorum 23 yaşındayım üniversite son sınıfta okuyorum mühendislik kısmındayım. Yalnız yaşayan yakışıklı bir erkeğim İstanbul gibi büyük bir şehirde olunca insan yalnız olmayı pek beğenmiyor benim de bir kız dostum var aslını beğeniyorum kız dostumu. Kız dostumla da kumpaslı bir cinsel hayatımız var birbirimize beğenerek ilişkiye giriyoruz hiçbir zaman da aramızda cinsellik açısından bir problem yaşanmadı bugüne kadar başka bir deyişle onunla beraber olmayı istiyorum ama bu anlatacağım öykü kız dostumun dostu olan pınar ile aramda geçti. Başka Bir Deyişle insan böyle yasak olan her şeyi arzu eder ve ister ya benimki de öyle bir şey oldu sarihçesi gerçeğinde kız çok böyle hoş bir kız değil ama fazla derecede çekici ve cazibesi yüksek kız o surattan benim de son yarıyıllarda çok ilgime sürüklüyordu. Benim kız dostumun da en yakın dostu olduğu için sık sık aynı etrafa giriyorduk Pınar’la kanka gibiydik zati ikimiz de birbirimize çok sıcak ve yakın davranıyordu ki ilk zamanlarda usumdan cinsellik hiç geçmiyor da ama sonrasında beni etkileyen bir vaka yaşandı ve ben bu kıza karşı cinsel bir çekimde dinlemeye başladım ne palavra söyleyeyim.

Başta da belirttiğim gibi benim kız dostum, ona göre çok daha hoş bir kız çok daha bakımlı ve çekici ama beni cezbeden şey bu kızın fazla derecede tahrik eden tutumları oldu zira bu işi bildiği her halinden belirli oluyordu zati sonrasında onun escort olarak çalıştığını da bildim ama bunu size natürel ki öykümün devamında anlatacağım. Her neyse bir akşam dostlarla benim konutta bir araya geldik kız dostum ve pınar da vardı natürel ki. Bu arada şunu belirtmek istiyorum öyküde takma adlar kullanıyorum size karşı dürüst olmam gerekiyor sanırım gerçek adları yazamadım zira kız dostumdan bölmeyi istemiyorum böyle bir şeyi düşünürse hemen gelip terk eder. Neyse dostlar bugün hafta sonu tatili idi mektep olmadığı için azıcık da imtihan yarıyılından çıktığımız için kafa dağıtmak istedik benim konutta bir araya geldik reyin oynarız içki içeriz filan diye düşündük.

Dört beş karakter dost grubu ilk evvel tabu filan oynadık suskun sinema filan derken saat bir hayli ilerledi dolapta da içkiler vardı. Ancak gece ilerleyince öteki dostlar gitmek istedi pınarında konutu azıcık uzak olduğu için kız dostum ona bu gece bizim yanımızda kalmayı öneri etti. Pınar’da itiraz etmedi zati sık sık bizim konutta kalıyordu, kalmasında da bir problem yoktu her ikimiz için de konutumuz büyüktü uyuyacak yerimiz de vardı başka bir deyişle sırtımızda taşımayacaktık mevzusu itibariyle kızı. Neyse herkes gittikten sonra bir de bir film sarihtik ve izlemeye başladık bir yandan da dolaptan içkiyi çıkarmış içmeye başlamıştık. Benim kız dostum sarihçesi çok fazla içkiye dayanıklı bir kız değildir zati kısa müddet içerisinde de kafası hoş olmaya çekyatta uygulamaya başladı. Ben de onun böyle iki büklüm durmasına çok fazla katlanamadığım için yatak odasına götürüp yatırmayı öneri ettim. Çok fazla zati itiraz edecek vaziyeti de yoktu onu doğrudan dayanarak yatak odasına götürdüm dudağına bir öpücük kondurarak üstünü örttüm ve ben Pınar’ın yanına film seyretmeye geri döndüm.

Dediğim gibi daha evvel bu kızla alakalı bir cinsellik düşüncem olmamıştı ama o gece o filmi izlerken ne olduysa oldu işte. Filmde azıcıkçık erotik sahneler vardı gerçeğinde rahatsız edecek ebatta değildi ama sanıyorum ki kız bundan çok etkilendi. içkinin de tesiri vardı hepimizin üzerinde azıcık sonra baktım ki elleri bana doğru kaymaya başladı bacağıma filan değmeye başladı. İlk anda bu beni azıcık donakalttı zira pınar benim kız dostumun en yakın dostuydu böyle bir tutum ondan beklemiyordum ama ben de içkiliydim ve kısa müddet içerisinde de yelkenleri suya indirdim. Azıcık sonra işler azıcık daha ileri ebada gitti pınar bana doğru iyice yanaştı suratımı ona doğru çevirdi ve dudaklarımı öpmeye başladı. Beni gitgide daha fazla donakaltıyordu bu kız ve bir yandan da ne yapacağımı öğrenmiyordum ama kız dostumun uyanması gibi bir fobim yoktu zira içkili olduğu zamanlarda top atsan uyanmazdı o kadar net başka bir deyişle.

Kız natürel ki bana bu kadar ateşli bir biçimde yanaşınca karşı koymam olası değildi ama bir yandan da gerçekten kendi üzerimde bir mesullük seziyor kız dostum bunu dinlerse çok üzülür diye düşünüyordum içkili olmama karşın. “pınar saçmalama ne yapıyorsun filan” dedikten sonra kız bir kendini geri çekti. Tabi kendini geri sürüklemek dedi kalmayıp bana azıcık da trip atarak kalkıp mutfağa gitti. Kalbini kırmayı netlikle istememiştim başka bir deyişle böyle bir düşüncem yoktu kafamda yalnızca kız dostuma hıyanet etmeyi usumun ucundan dahi geçirmiyordum. Natürel bir yandan o böyle kalkıp hiddetlenip gidince içinde rahat etmedi mutfağa gittim ne yaptığına bakmak istedim.
Mutfağa gittiğinde pınar masaya oturmuş yanına bir şişe daha biri açmış içmeye devam ediyordu. Azıcık özür filan diledim gidişatı anlattım dedim böyle bir şey yapamam kusura bakma kız dostumu çok seviyorum filan ama bana mısın demedi kız daha da hıçkırarak ağlamaya başladı.

Kavradım ki tasayı yalnızca benimle beraber olmak değildi başka bir problem daha vardı ve ben de ne olduğunu sordum. O anda hiç beklemediğim bir şey oldu uzun zamandan beri bana aşık olduğunu söyledi. Hakikat şimdi iki arada bir akarsuda kalmıştım zira bana aşık olmasa mesele değildi kızla seks yapıp geçerdim ama bana aşık olursa bu gidişat ileride başıma iş açabilirdi. Pınar’ın azıcık da hayran gönüllü olduğunu çok iyi öğreniyor oldum gerçeğinde başka bir deyişle şimdi bana aşık olabilirdi ama kısa müddet içerisinde de unutabilirdi başka bir deyişle. Her neyse çok geçmeden bana iyice duygularını açmaya başladı ben de bir bira açıp yanına oturdum ama gidişatında ne kadar olanaksız olduğunu kendisi de farkındaydı zati bunu da söylüyordu. Bir yandan sohbet ediyorduk bir yandan da kız ağlıyordu sonrasında başını omuzuma dayadı.

Zati ne olduysa da ondan sonra oldu işte bir anda kızla aldatma öksürürken buldum hem de öyle böyle değil başka bir deyişle ben de istiyordum zira fazla derece iyi öpüşüyorduk kız dostum bu kadar iyi değildi bu mevzuda. Ama natürel ki istek ve tutku olarak benim kız dostumla aramdaki geçim çok daha iyiydi ve onunla beraber olmaktan çok daha sevinç alıyordum ancak şu anda da gidişatı anın akışına vazgeçmiş gidişattaydım. Kendinizi kaybetmiş gibi öpüşüyorduk kızla ben masada sandalyede otururken kalktı geldi kucağıma oturdu azıcık da bana doğru döndü için artık her yerine dominant gidişattaydım. Artık ne olursa olsun dedim zira fazla derece tahrik olmuştum artık ok yaydan çıkmıştı başka bir deyişle duracak gibi değildim. Bir yandan dudaklarına yaparken bir yandan da göğüslerini okşamaya başladım hatta dekolteli tişörtün içinden göğsünü dışarıya çıkararak yalamaya filan başladım. Çok zevk aldığı belirli oluyordu ama ben de en az onun kadar zevk alıyordum durmaya da hiç gayem yoktu artık bir kere başlamıştım bu iş bitmeden duramazdım.

Kucağımda kızı ateşli bir biçimde öpmeye devam ederken bir anda usuma geldi onu yakaladığım gibi masanın üzerinden biraları kaldırdım ve kızı masanın üstüne yatırdım. Bu arada mutfaktaki masa ahşap azıcık da sağlam bir masadır başka bir deyişle öyle acele kırılacak bir şey değil ikimizi de kaldıracak gibiydi. Hemen altındaki kısa şortumu çıkardım artık vajinası tamamen önünde görünüyordu ve ben de dudaklarımı yapıştırıp deliler gibi yalamaya başladım. Hoş pak etli bir vajinası vardı yalamak hoştu gerçekten mis gibi de kokuyordu belirli ki yeni bakım yapmıştı. O anda zati kızın bu geceyi tasarladığını fark ettim başka bir deyişle hazırlıklı gelmişti buraya benimle seks yapacağını öğreniyordu. Gerçekten dudaklarımı kızın vajinasından ayırmaya hiç gayem yoktu çılgınlar gibi alıyordum hatta soluk dahi alamıyordum ara ara olacak gibi oluyordum. Sonra azıcık daha ileriye gittim dilimi kullanmaya başladım sanki deliğine dilimi sokuyor onu dilimle sikiyordum.

Ben bunları yaparken pınar ise kafamı iyice vajinasına doğru bastırıyor zati soluk alamayan ağzımı burnumu iyice kapatıyordu ama inlemeleri çok güzelime gidiyordu. Daha da ileriye gittim artık ısırmaya filan başlamıştım vajinasını kız titremeye başladı çok geçmeden de ağzımın içine boşaldı zevk sularını ağzımın içinde hissettim. Kız dostuma da sıklıkla böyle şeyler yaptığım için çok alışkındım başka bir deyişle rahatsız olmadın midemde bulanmadı bütün tersine zevk aldım desem palavra olmaz. Bir müddet müddet daha vajinasını yalamaya devam ettim pınar neredeyse çorlu katacak kulağına gelmişti inmiyor içine girdiği dileniyordu bana ama öyle hemen çabuğum yoktu mademki bu iş olacaktı ben de tadını çıkarmaya karar vermiştim. Pınar bana dilenmeyi devam ederken durdum onu kaldırdım yine dudaklarına yapıştım ben masaya iyice direndiğim için artık penisim onun vajinasına denk geliyor pantolonun içinden de bana baskı yapıyordu.

Ama baktım ki kızım böyle kolay öpüşmeleri filan boyun eğecek gidişatı yok çok daha aşırısını istiyor madem öyle dedim bu kez onu masadan indirip önümde diz çöktürdüm. Sonrasında ise sikimi ağzına öyle bir verdim ki kız neredeyse bu olacaktı gerçekten kafasından saçlarından münakaşa ediyorum gibi git gel yapmaya başladım sanki ağzını siktim. Arada bir soluğu kesiliyor boğulacak gibi oluyordu ama durmak da bilmiyordu de belirli ki bu kız azıcık sert hoşlanıyordu. Ben de öyle mi dedim madem sert istiyorsun ben de sana sert yanaşırım diye içinden geçirerek bunu yakaladım gibi kaldırdım ve önümde domalttım. Sonrasında ise arda geçtim hiç vajinası ile filan uğraşmadım bir iki parmak darbesi ile makatını genişletmeye çalıştım. Sarihçesi azıcık uğraştım ama uğraştığına da değildi sonrasında ise sert bir biçimde penisimi içine soktu. Bu arada iftihar etmek gibi olmasın ama benim penisimde azıcık kalındır başka bir deyişle ortalamanın üstündedir içine girerken kızın canı çok yandı farkındayım ama o istedi böyle olmasını.

Esrarengiz dardı ve esrarengiz sevinç alıyordum gerçekten daha evvel kız dostunla hiç ters ilişki yaşamamıştım zira onun canını yakmaya asla istemiyordum ama şimdi fırsat elime geçmişken bunun da tadını çıkarmam gerekiyordu natürel ki. Yeniden iftihar etmek gibi olmasın ama ben azıcık kendimi yakalamayı beceren biriyim öyle hemen acele boşalmam o surattan da rahat rahat bir kadını dakikalarca sikebiliyordum. Neyse arka deliğine girdikten sonra azıcık acısının geçmemesi ve serinkanlılaşması için bekledim orada saçlarından yakalayıp kafasını geri doğru çektim ve artta sert bir biçimde git gel yapmaya başladım. O zaman fark ettim gerçekten bu kızın kalçaları çok hoştu da uygun kocaman kalçaları vardı çok güzelime gitmişti bu gidişat. Natürel ben de ilk kez bir kadına arkadan birlikte olduğum için esrarengiz gaza gelmiştim kızım için de bir yandan git gel yaparken bir yandan da kalçalarına tokat atıyordum sanki beyaz peynir kıpkırmızı olmuştu. Gerçekten müthiş bir şeydi bu kaç dakika sürdü öğrenmiyorum ama kız artık ağlamaya başlamıştı acıdan ben de yakalamadım daha fazla kendini ve boşaltım.

Arka deliğine boş almıştım ama yetmemişti bana da ona da o surattan bu kez sandalyeye oturup azıcık daha sikimi kaldırdıktan sonra onu bana doğru suratı gelecek biçimde sikimin üstüne oturttum. Dediğim gibi çok hoş geçiyor değildi ama kucağımda 2’nin üstünde zıplarken gerçekten çok çekici ve seksi görünüyordu ben de onu belinden anlayarak takviyeci oluyor ara gizeme durdurarak göğüslerimi öpüyor dudaklarını öpüyordum. Azıcık da bu biçimde geldikten sonra sikimi çıkarıp ağzına verdim ve bu kez de ağzının içine boşaldım. Sonra onu banyoya gönderdim kendim de azıcık arınıldım. Hoş olmuştu bence çok sevinç almıştım ama işte iş bittikten sonra kız dostum dinler mi fobisini de yine yaşamaya başlamıştım. Duştan çıkıp salona gelmesini büyük bir coşkuyla bekliyordum zira ona bu mevzuda söz verdirmem gerekiyordu.
Yanıma geldikten sonra gidişatı anlattım kız dostumun bunu dinlemesinin hem kızı çok üzeceğini hem de ikimizin de iletişime geçeceğini söyledim.

O anda karşımda öyle bir kahkaha attı ki gerçekten hiç onu unutamıyorum resmen kendimi ablavut gibi hissettim. “İyisin güzelsin ama azıcık safsın benim sana aşık olduğuma inanmadın değil mi” dedi. O anda gerçekten afallamışa döndüm zira karşımda azıcık evvel hüngür hüngür ağlayan kız yok bütün anlamıyla fahişe gibi kahkaha atan bir kadın vardı. Ne saçmalıyorsun sen filan diye sordum. O da bana bu gece azıcık eğlenmek istediğini bu cümbüşün ve benimle olmasını istediğini emeline eriştiğini söyledi. Size yemin ediyorum başından alt kaynar sular döküldü daha evvel hiç böyle biter yaşamamıştım kız resmen benimle dalga geçiyordu. Her neyse netice itibariyle de bu kızı nikahıma almayacaktım zati benim için ehemmiyetli olan kız dostuma bu gidişatı anlatmamasıydı neticede ikimiz de karlı çıkmıştık. Baktım ki bu hala kahkahalar atmaya devam ediyor bunu bir kere de salonda koltukta becermeyi istedim.

Azıcık da sert olarak yakaladığım gibi yine koltuğa götürdüm sonrasında ise bacaklarının arasına geçip değişik bir biçimde belki de yarım saat sürüklemeye devam ettim. Gecenin sonunda herkes halinden hoşnuttu duşumu aldıktan sonra kız dostumun yanına gidip onu sıcacık sarılıp hoş bir uyku çektim. Bu ilişkiden sonra Pınar’la birkaç sefer daha birlikte olduk sarihçesi hatta ben onun evine gittim kızı sikmek bende bağımlılık yaptı sanki. Her neyse sonrasında ise bunun para karşılığında seks yapan bir hayat kadını olduğunu da bildim kız dostumun onunla irtibatını hemen kesmesini istedim şimdi benim ilişkim devam ediyor Pınar’la da parasını verip birlikte oluyorum.