Canım tesettürlü baldızm

Merhabalarlar dostlar ben siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve alakamı sürükleyen öyküleri okuyorum özellikle ensest ilişkiler güzelime gidiyor. Ben 30 yaşlarında esmer bir oğlanım çevremdede popüler felan sayılırım ama kendime göre popüler sayılmam. Öykümüze geçelim bundan takribî 2 hafta evvel bizim aile aramızda nişhikayemiz vardı kuzenlerden biri nişanlandı. Tabi bu nişan kendi aramızda sakişn bir biçimde yaptık ve corona ihtiyatları gereği böyle olmak zorunda oldu. O gün baldızm çok tatlı gözüme gözüktü durmadan onun yanına gidiyordum arada sırada laflıyorduk ve ona arada bugün ne kadar hoş olduğundan bahsediyordum oda senin gibi yakışıklı bir kocam olsa felan diyip arada gülüşüyorduk. Bu sigara içmek için bana söyledi bende ayıpsın bana takıl hayatını yaşa dedim gel takip et bakalım. baldızmle alt sigara içebileceğimiz ve kimsenin olmadığı apartmanın ambarına indik ve rahatsız edilmeyeceğimiz bir noktadaydık. Öyle bir vaziyet olunca baldızme iç geçiriyordum onu sikmem gerektiğini hayal ediyordum ve bana dediki ne düşünüyorsun dalıp gittin felan dedi yok ya daha önceki sevgilim usuma geldi felan dedim oda benden utanmana gerek yok anlatabilirsin ben senin dostun gibiyim felan dedi ya dedim utanmıyorumda seviştiğimiz zamanlar usuma geldi işte öğrenirsin felan dedim ya ya sorma offf de di hayırdır bakalım felan dedim anlat bana samimice ne oldu felan ya tamam ama bu aramızda kalacak ama dedi uzun zaman dır kocam benle beraber olmuyor akşam gelip hemen uyuyor ilgilenmiyor dedi.

Ya sen böyle bende sevgilimden bana dediği şu dağılma nedeni olarak çok fazla istekli olduğumdan bahsetti rahat durmamak tan şikayet ediyordu aralıksız hayat ne acayip baksana sen istiyon kocan istemez ben isterim sevgilim istemez dedim, sesimiz fazla çıkmasın diye kısık bir sesle güldük. baldızm dediki bende o cins kızları kavramıyorum hem yakışıklı hem yarrağı hoş genç biri varken neden ufalarlar salakmı ya bunlar dedi ben azıcık afalladım ama bozuntuya vermedim aynı biçimde bende dedim ki senin gibi bir sevgilim olsa rahat vazgeçmezdim heralde dedim oda neden diye sordu hem götün çok hoş hem göğüslerin felan dedim adam seni nasıl vazgeçer be baldız dedim kocanın yerinde olsam avcılar escort olsa hergün sikerdim seni felan dedikten sonra ya öyle mi sikermisin felan evet dedim neden olmasın derken o zaman kocam ol sen bakıyım neler yaparsın görelim felan dedi bende hafiften gülüp dudaklarından öpmeye başladım aşkım dedim oradan omuzlarına sonrada gögüslerini yalamaya başladım oda vay be ne kadar güzel yalıyorsun aşkım kadınlığımı sezdirdin bana dedi evet karıcığım süt gibisin senin gibi karı yalanmaz mı? yalaya yalaya doymam felan göberğini yalamaya başladım saçlarımdan yakalayıp amcığına doğru kafamı bastırdı köpek gibi yalıyordum resmen şapur şupur resmen sik diye dilenmeye başladı. bende daha dur karıcığım gizeme sende bu yarrağı yala bakalım kıvama getir evvel dedim orosbum yalamaya başladı ne hoş ağzına alan sürüklüyordu memelerin arasına alıp oradan devam etti saksoya ben bittim resmen ağzının içine boşaldım hepsini yuttu kocacığım hadi doyur beni der demez domaldı o beyaz amcığına esmer yarrağını soktum bana bir hafifleme gelmişti ben pompaladıkça evet evet böyle sik karını aşkım diyordu beni böyle siken olmadı aşkım amcığın çok hoş dedim offf erkeğim felan demeye başladı arada inliyordu fazla ses çıkartamıyorduk bütün içine boşalacağım zaman çektim yarrağı götüne boşaldımm.

Aşkım kusura bakma götünü canım hep sürüklüyordu sikmek istiyorum daracım göt deliğini erkeğim emret bu göt senin emrinde derken başıyla deliğine vurup vurup kızattım. Resmen baldızm bana birdaha aşık olmuştu nerden öğreniyorsun böyle şeyleri aşkım usuma geliyor dedim yarrağın başını ve baldızmin o devasa göt deliğini tükürükleyerek kayganlaştırma sağladım. baldızm hadi gir artık delirdim felan dedi yarrağın başını hafif zorladım oda aşkım fazla acıtma ne olur dedi bende tamam aşkım merak etme sen bana vazgeç kendini der demez hafif başını soktum yavaş yavaş pompalamaya başladım göt deliği alıştı çıkartmadan içinde bütün 2 posta daha boşaldım resmen tamamladı beni. Ve bana teşekkür etti bunu sık sık yapalım kocacığım dedi bende olur karıcığım diye yanıt verdi saç baş ikimizinde azıcık ister istemez ayrıldı. Son birkez öpüştük bunu önden gönderdim 5 dk bende arttan çıktım. kuzen dedi azıcık yorulmuş gibisin hayırdır bende hava sıcakya bırazda alt in çık klasiktir dedim. Halbukisi karısını sikmiştim. baldızmle bu öyküyü yazarken ağzına alan çekmeside ayrıca hoş ve hep Cinsel ilişkiiyoruz fırsat oldukça. seks hoştur.