Olgun amca bana sürte sürte beni karısı yaptı

Merhabalarlarlar ben gerçeğinde eşcinsel güdülerimin farkında olmadan cinsellik yaşadım liseye başladıktan sonra konuttan para istemek güçüme gitmeye başlamıştı. Bende mektep çıkışı kendime göre iş aramaya koyuldum bir çok sektöre baktım fakat hiç bulamadım İstanbul gibi bir şehirde nasıl olur böyle bir deyip duruyordum kendime ama pes etmedim iş aramaya devam ettim neyse bir gün bize yakın bir mahallede bir kahvede personel aranıyor duyurusunu gördüm ve içeri girdim kocaman yarı iki metre boyunda koca göbekli 55 yaşlarında bir amca kahve sahibi ben tasamı ona anlattım baktım pek yaklaşmıyor beni işe almaya bende ona bir hafta gelip çalışayım şayet işine kazançsa devam ederim olmazsa zati giderim para da almam azıcık bakinip durdu tamam dedi. Öteki gün mektep çıkışı direk oraya gittim bana tezgahı servisi felan ne varsa hepsini gösterdi. Bir kaç gün geçti mektep zati öğleden sonra bitiyordu bende direk geçiyordum. Bunun da işleri genelde öğleden sonra başlıyordu zati hafta sonları full gidiyordum. Baktı işine geliyor yarı ücret veriyor bana sen devam et dedi. Çok neşelendim henüz 13 yaşındayım ve ücretim var artık adamla zaman geçtikçe iyice sıkı fiki olduk zati kahveye gelenler de genelde emekli tayfası evinin hemen altında adam iş yeri açmış kendine konuttan da direk kahveye geçiş yapmış. Ama beni kesintisiz tezgahta yakalıyor bulaşık devireme ve çay demleme kendi de servis atıyor arada gelip benim dizemedigim kadehleri üst kısma yerleştiriyor. Zati bizim olay da burda başlıyor. Baktım böyle olmuyor ayağımın altına tahtadan bir palet yapıp bu gidişata el attım bu arada ben sarışın tombul orta boyda birisiyim özellikle kalçam tombul ve yumuşak olduğu için bu sefer işveren her geldiğinde dokunuyordu ve dikkatine sürüklüyordu. Palet ile boy meseleyi cozulunce benim göt bunun yarragina denk geldi ve bu her gelişinde degmeye başladı. Yalnız yaşadığını kendinden bahsetmeye başladı bu çok değişik olayları olduğunu farklı farklı sohbeti vardı ama ilgilenmiyordum. Bir gün kahvedekiler bana kendine dikkat et seni delmesin felan deyip gırgır geçtiler.

Ama ben hiç varsayım vermedim. Zaman geçtikçe bizimkisi gelip bizim yumuşak göte yasliyor üst raflarda iş varmış mazereti ile zaman geçiriyordu ama ben kendimi kastigim için oralı dahi olmuyordum adam bırakır mı tabiki hayır tabi bu arada muhabbeti de iyice açmışız minikten beni dürtüyor gay Cinsel ilişki anısıleri gibi gotun çok yumuşak lan amcalar hep senin için geliyor felan şakalar yapıyor bana bende gülüp geçiyordum tabi bu ısrar ediyor tabi ha dahi sürtüp duruyor bana bende artık ona amca delecen beni hedefi bozdun sanırım deyip taşak geçtim pis pis sırıttı kendine mukayyet ol yeğen deyip geçiştirdi. İşe başlayalı iki ay olmuş bir gece düşümde bunu gördüm beni acayip sikiyor ve benim güzelime gidiyor içim bi eksantrik oldu ama zaman geçtikçe düşler çoğalmaya başladı ve ben her işe gidişimde gelsin bana yaslasin istiyorum artık kendi kendime kıvama geliyorum sanırım deyip duruyorum ama güzelime de gidiyor yeniden bir gün işte iken bu içerde bi masaya oturmuş dört beş amca ile beraber konuşuyorlar bende göz ucuyla onlara bakındım beni eli ile işaret etti ama niçin etti merak edip durdum hepsi de bana baktı ama benim onları gördüğümü fark etmediler zira ocak azıcık bağımsız ve kuytu bir yerde idi bende minik kırık bir sırça aralığından onlara bakıyordum. Ama içim içime sığmıyor adamı arzuladigima kendime inanamıyorum bu yeniden yığınını bozmadan gelip hop benim göte yapıştı arkadan bir şeyler yapıyor ama takmıyorum içimdeki ibne beni ikna etti hafif kendimi saldım adamın sikini resmen hissettim ama gene çaktırmadim tabi çılgın gibi korkuyorum hele akşam geç saatlerde varya arkamdan ayrılmıyor ama canıma tak etmiş artık yavrum diyor bana iyice sıkı fiki olmuş benle ama hala dayanıyorum böyle bir iki hafta daha devam etti konuta gidip otuz bir sürüklemek beni bezdirmisti.

Adamı arzuluyordum artık günlerden cuma günü idi ve akşam geç saatlerde bu her zamanki gibi tabi arkama dayamış içim kımıl kımıl olmuş eriyorum varya gotumu rahat vazgeçtim artık baktım fark etti soluk alışı değişti yalnızca sikini sürtmek le kanaat etti seziyorum artık ama bütün değil neyse o gece cesaret edemedi isteseydi verecektim. Ama akşam konutta onu sabaha kadar düşledim sabah kalkınca çok rahat ve bol bir tayt giydim ve kilot giymedim bu yapisinca sezmek istiyorum ve işe gittim zati akşama kadar ordayım bu benim bu halimi görünce gözleri böyle keyiften yerinden çıkacakmış gibi oldu tabi ilk fırsatta gelip yapıştı ama ben hala cesaret arıyorum akşama kadar bu zorladı uğrunu yapistikca ben kasiliyorum akşam üstü bu konuta geçip şalvar stili bir şey giyip geldi. Kavradım ki o gece bizim gecemiz olacak gene gelip yapıştı bende gotu rahat vazgeçtim siki bütün deligimde kalkmış ve titriyor his ediyorum ama hiç suratına bakamıyorum hafiften gotumu sisirdim tabi bu da bastırdı siki araya girdi ben kasildim ve çektim bu güldü tabi ben utanmaktan domates oldum gotume tokat vurup gitti beş dk sonra tekerrür gelip yapıştı bu sefer gotume sürtmeye başladı bende güzelime gittiği için iyicene kabarttim offffff karpuz gibi dedi. Hiç suratına bakamıyorum ama zaman geç saatlere geldi ve herkes yavaş yavaş gidiyor artık tek tük şahıs kalmış bende bulaşıkları deviriyorum amca kulağıma yavrum ne haber deyip yapıştı bende bak görüyor musun dedim neyi görüyorum diye sordu bende sen iyi öğreniyorsun onu dedim sırıttı.

Olanlar da gidince bu iyicene yapıştı bende artık rahat davrandım gotumu de sisirdim bu belimden yakalayıp bana sarıldı. Adamın tek elinin içine giriyorum ama nihayet yola geldin yavrum dedi. Bende çok direndim ama içimde varmış meğerse dedim bu beni direk kucağına aldı ve dairesine kadar beni kucağında götürdü evine güzel geldin bayanım dedi güzel bulduk kocam deyince ağzıma yomuldu çılgın danalar gibi beni sumoruyor varya beni nasıl soydugunu dahi anlamadım o kadar zevkli idi ki o haşin soluğu beni benden aldı resmen yatak odasına dahi nasıl götürdüğünü kavramadım soluğu kesilince bana hadi bakalım seni yola götüren yarrağı azıcık yala da sana bi sokayım dedi olur kocammm dedim varya resmen oruspu gibi yarragina bi yöneldim bir de baktım kafam kadar bu ağzıma girmiyor gotume nasıl girecek diye içten içe söylenip durdum kendime ben yaladıkça daha da gelişiyor bu ne ya dedim ne sandın yavrum deyip harildiyor benimki rahat on dk yaladım tamam dedim seni bu yaşta karı yapma zamanı gelmiştir dedi hadi bakalım domal yavrum bende fobiden can veriyorum ama iş işten geçmiş adamın yatağına kadar gelmişim istesen de istemesen de yiyecem bu yarrağı bu evvel gotume ağzını bi dayadı bu ne dedim beni ciddi ciddi yiyor bu manyak varsaydım ama gotumu bir dillemeye başladı varya zevkten nasıl haykırıyorum varya ağzımı tutmaya çalışıyor sus diye beni patakladi hatta gotume dil vura vura beni kudurttu ve bir anda yarragini göt deliğime yapıştırıp var gücüyle bastırmaya çalıştı gay Cinsel ilişki anısısi gibi muhakkak ki işi çok iyi öğreniyordu ki hemen başı girdi ama hemen peşinden bi kasılma geldi beni dilendim çıkar diye ama nafile ağzımı iyicene kapattı var gücüyle bastırmaya başladı benim felegim şaştı o koca yarrağı içime alana kadar kulağıma acın bitince iki kere elime dokun ama ben ağlıyorum o durumda azıcık bekliyor tekerrür basıyor rahat yirmi sefer yaptı öyle gotumun sizizi geçti sizi bitince bende koluna değip tamam deyince bu başladı süratli süratli yapmaya ama nasıl vuruyor sakin düşman kovalıyor bide eliyle beni sıkıca anlamış beni ama gitgide zevk artmaya başladı bu baktım anira anira içime patladı bi baktım bende boşalmış im öylece yarım saat uzandık gotume bir baktım bakmaz olaydım ağladım bakma sen dedi beni banyoya götürüp iyicene yıkadı sonra da salona geçtik bi viski açtı birer kadeh içtikten sonra nasıldı yavrum dedi benimde sızılar iyice geçtiği için utandım hoştu dedim evine gidecen mi diye sordu yok dedim bu gece senin karın oldum nasıl giderim deyince vay oruspu gel kucağıma dedii ve o gece sabaha kadar beni sikti ondan sonra hep takıldık bütün beş sene süresince okuduğunuz için teşekkür ederim