Ahh Baldız Ah

Herkese Merhabalarlar. Ben 28 yaşında 1,85 boyunda kumpaslı spor yapan oldukça yakışıklı biriyim. Evleneli 1 sene olmuştu. Eşimle spor salonu sayesinde tanıştık. Daha doğrusu gittiğim salonda eşimin kardeşi başka bir deyişle baldızım çalışıyordu. İlk onunla tanıştık dost olduk derken ablasıyla başka bir deyişle eşimle tanıştık kaynaştık sevgi fln derken konutlandık. Konutlandık den sonra baldız ile baya yakın dostken artık benimle yalnızca Merhabalarlar Merhabalarlar olmuştu. Pek anlam verememiştim. Yalnızca varsayım ettiğim kadarıyla oda benden beğeniyordu. Eşim de baldızımda gayet seksi 1.70 boylarında hoş kadınlar. Eşim 27 baldız 25 yaşında. Vasati bir seks yaşamımız vardı. Reelinde klasik bir seks yaşamı ama benim istediğim gibi değil. Ben seksi azıcık uçlarda yaşamak isteyen biriyim. Eşimde bütün aksine nerdeyse ışı dahi açtırmadan örtü altında yapacak. Genel olarak eşimden memnunun ama iyidir güzeldir geçimlidir. Baldız kendi yaşadığı apartmanda hırsızlık hadisesi olduğundan korktu bir müddet bizde kalmak istediğini söyledi bizde gayet klasik bir biçimde kabul ettik. aradan 2-3 gün geçti her şey klasik devam ediyordu.

Geç saat oldu odalarımıza sürüklendik. Sevişmeye başladık ben yeniden eşime isteklerimi kabul ettirmek için dileniyordum. Bana kesintisiz yok yok deyip duruyordu. Bu vaziyet son zamanlarda baymıştı açıkcası. Bu konuşmanın üzerine bende hiddetlenip içeri salona geçtim tv açtık öyla kanal değişip duruyordum asaptan. Bir on dk sonra baldız geldi. Ne oldu gibisinden sorunca ben geçiştirmeye çalıştım. Israr edince ben susmayı devam ettirdim. Ben az evvel sizin konuşmalarınızı dinledim. Afallamış bir biçimde nasıl başka bir deyişle! ne kadarını diye sorunca hepsini diye dedi. Bende azıcık kızarma azıcık bozarma oluştu. Sessizliğe gömülmüştüm tekerrür. Kısa bir müddet sonra ” Bana bak banaa!” diye sesle irkildim ve baktım. Neden ablamla evlendin ki. İlk ben gördüm seni ben sevdim ben aşık oldum sana sende gittin ablamla evlendin. Şayet benimle evlensen tüm dileklerin asıllaşırdı deyince tüm dinlediklerim karşısında azıcık soğuk duş tesiri yaşadım. Valla kızım benimde en başta az da olsa eğilimim sana doğruydu lakin ablan elini tez yakaladı. Sen sus pus oturdun. Başka Bir Deyişle bana aşık olduğunu felan hiç belirli etmedin ablan öylemiydi. faişe işte faişeluğunu kullanmış hemen elimden almış. Ah dediğin gibi faişe olsa da faişe gibi seks yapsa keşke dedim. Bu saat den sonra işin biçimi değişmeye başladı. Yeniden bu mevzular üzerine konuşurken eller kollar pek kendisine egemen olamıyordu ikimizin de. Ben tasamı anlattım oda bana bende bütün ablamın aksine sekse düşkün ve hudutsuzca yapmayı seven biriyim deyince ahhh ahh dedim azıcık seslice. Kahkaha attı sonra birden yapıştı dudağıma. Bende direk karşılık verdim. Oldukça suskun olmalıydı neticede eşim içerde uyuyordu.

Gittim eşimi hakimiyet ettim yattığını görünce geri döndüm. Ben gidip gelene kadar baldız soyunmuş dahi. Vucudu ablasından da hoştu. Eee çok uzun zamandır sporla uğraşıyor. İncecik bel Squatdan dolayı süper bir kalça fiziğine göre kocaman memeler. Gerçekten ablasının 2 katıydı resmen fizik de. Direk bende soyundum ve azıcık daha öpüştük ordan memelerine hemen sonra amına indim azıcık yaladım. İniltiler baya sesli olmaya başladı. Daha fazla ses olmasın diye saldım artık. Ben salar salmaz yarağıma atıldı. Evvel eline aldı şöyle bir araştırdı ve birden saksoya başladı. 20 cm yarağımı yok ediyordu resmen beni eritiyordu gerçekten bir harikaydı.esenyurt escort Azıcık yaladıkdan sonra yarağımı güçle kurtardım ve sırt üstü uzandırdım. Bacaklarını omzuma aldım ve yasladım yarağı. Sik bebeğim istediğin gibi sik. Ablama inat nasıl istiyorsan sik. İçimden birden dertlendim daha müsait bir etrafta olsaydık keşke diye. Yavaştan yüklendim bir iki derken ritim yakalamaya başladım. Ağzını kapatmasan değil ablası bina ayaklanacak. Gerçekten harika bir kadın. Yarak yemeyi iyi öğreniyor. Çok katlanamadım ve boşalmaya yanaşınca boşalacak mısın dedi evet deyince hemen beni itti ve altıma kaydı ağzını yasladı yarağıma. Ağzını sikmeye başladım bütün gelecekken gırtlağına kadar soktum ve oraya boşaldım. Koltukda uzandık kaldık 2 dk. Sonra derlendik ben üstümü giyinmeye başladım. Dur ne yapıyorsun azıcık daha takılalım dedi. Ben ablasını işaret ettim ve seni çok daha müsait etrafta rahat rahat sikmek istiyorum dedim ve giyindim. Ertesi gün konuta geldim eşim daha gelmemişti baldız vardı. Baldızla olanları konuştuk ve en uygun zamanda uygun bir yerde seksin doruklarına varacağımıza dair laflaştık. Aradan 2 hafta geçti ve uygun bir zamanı bulduk kimsenin olmadığı bir dağ evine gittik 2 günlüğüne. Öyle bir seks yaptık ki dağlar taşlan iniltiden onlar dahi boşamıştır. Oda bir sonrakine artık. iyi günler.