Tren yolculuğunda düşürdüğüm kadını çok iyi siktim.

Tren yolculuğum sırasında 2020 yılının Aralık ayında meydana gelen gerçek olayımı paylaşmak istiyorum. Tanıştığım bayan aynı kompartımandaydı. Birkaç saatlik yolculuktan sonra, sonunda o güzel kadınla yatma şansı yakaladı.

Ben 30 yaşındayım Ceyhun. Gerçek iş yerim İstanbul, korona salgını nedeniyle memleketim Kars’a gittim ve Çiftçilik yapıyorum.

Hikayeye gelince, arkadaşlarımdan biriyle tanışmak için Beşiktaşı’ı ziyaret etmiştim. Eve dönerken, AC birinci sınıfta rezervasyon yaptırdım.

Seyahat tarihinde biniş noktam olan Secunderabad tren istasyonuna vardım, trene binip direk koltuğuma doğru yürüdüm. İçeri girdiğimde, aynı kompartımanda oturan turuncu sarili muhteşem bir kadın gördüm. O büyüleyici bayandan başka kimse yoktu.

Gülümsedim, selamladım ve biraz mesafeden aynı koltuğa oturdum. Birkaç dakika sonra, iki yaşındaki bebeğini dikkatlice yanında tuttuğunu ve bebeğin uyuduğunu fark ettim. Ten rengi açık ve en çok sevdiğim biraz şişman bir vücut.

Yerleştikten sonra sohbeti başlattım ve gelişigüzel bir şekilde onun nerede olduğunu sordum. İlk görüşmenin sonunda, temelde Kerala’dan olduğunu ve babası ve annesi merkezi hükümet çalışanları olduğu için Beşiktaşı’a yerleştiğini, kuzey ve güney dahil olmak üzere birçok şehirde kaldığını öğrendim.

Kendisini Öykü olarak tanıttı (gizlilik için isim değiştirildi). 37 yaşındaydı, 5.5 inç boyunda.

Bu arada, akrabasının evini ziyaret etmek için Coimbatore’ye gittiğini de öğrendim.

Sohbet sonrası ayağa kalktı ve tuvalete gitmesi gerektiğinde biraz hareket etmemi istedi, bu yüzden onun yapısını görme fırsatı bu. Ekstra zaman kazanabilmek için evrak çantamı eşyalarına bakarken geciktirdim.

Gördüğüm şey harikaydı, evet büyük göğüsleri vardı (daha büyük ve yuvarlak olduğu için bal özü hatırladı) ve büyük bir kıçı (yine bir balkabağı hatırladım). Hiç şüphe yok ki göğüslerin içinde süt var. Sıradan bir erkek olarak, vücudunu gördükten sonra külotumun içinde anında sertleştim ve daha sonra vücuduna dokunmak için bir fırsat arıyordum. İstatistikleri 36-34-36. Fincan ölçüsü D olabilir.

Bir ara küçük bir kızla oynadı. Bu zamana kadar ikimiz de birbirimize karşı rahat hissettik.

Daha sonra ondan zevk alacağımı gerçekten düşünmemiştim. Her an ilginç şeyler olabilirdi, bu yüzden her zaman bir fırsat arıyordum. En azından o kavunları ezip çarpmam gerektiğine karar verdim çünkü kadının vücudu aklımı kirletti.

Bebek ağlamaya başladı, beklediğim an buydu çünkü göğüslerine gizlice bakma şansım olacaktı. Gerçek dünyada bu mümkün değil, bana baktı ve aklının sesini yakalayıp dışarıda bıraktım. Sadece 10 dakika söylediğini hareket ettirirken, hala yerden kalan o muhteşem manzarayı gerçekten kaçırmak istemiyorum.

15 dakika sonra tekrar kompartımana girdi, içeri girer girmez kız bebek ağlamaya başladı. Yanlış bir şey olup olmadığını sordum ve gerçekten ihtiyacı olursa yardım teklif ettim.

Bebeği tren tuvaletinin içine aldı. Bebek havlusu aldım ve arkasından koştum. İçeri girdi ve banyo kapısını kilitledi. Kapıyı çalmakta biraz tereddüt ettim, yine de yaptım. Açtı ve “neden buraya kadar geldin” diye sordu Hiçbir şey söylemeden sadece havluyu gösterdi. Teşekkür etti ve bebeği bir süre kucağımda tutmamı istedi. İçeri girdim, hemen kapıyı kapattı ve mandalı taktı.

Gerçek şans burada başladı, evet, bebeği aldı ve aniden dengesini kaybetti, bu yüzden ne olursa olsun onu tutmak zorundayım. Beline ve omurgasına dokunarak onu ellerimle tutuyorum, bu da sonunda göğüslerine bastırdı. Çok yumuşak ve büyüktü. Anladım ve hemen ellerimi vücudundan çıkardım. Bir gülümsemeyle teşekkür aldı. Yine o sulu kavunlara dokunmadan ellerimi aynı pozisyonda tuttum elbette. Gülümseyerek dedim ki, sen tut bebeğim seni tutuyorum, böylece biraz destek olsun.

Gülerek dedi, evet lütfen beni çok sıkı tut. O zamanlar aklında gerçekten kötü bir niyet yok. Benim için bu, vücuduna dokunmasına izin veren açık yeşil bir sinyal. Bu kısa sürede, Temelde dengeyi kaybetmiş gibi davrandı, bu nedenle büyük yuvarlak kıç, kalça, göğüs ve meme ucuna dokunarak pozisyonu sık sık değiştirdi. Sonunda ona geri döndüm ve aletimi kıçına sürtmeye başladım. Bu zevk anının süresi yaklaşık 3 ila 4 dakika olacaktır.

Yüzünü ciddiye aldı ve az yer verirsem “Sizlerin daha fazla avantaj elde edeceğinizi biliyorum” dedi. Beni terk edeceğinden biraz korktum. Neyse ki minnettarım. Gerçekten iyi çalışan iyi bir aletim olduğunu söyledi, gerçekten gerektiğinde kullan ama şimdi değil. Bunu ağzından duyduktan sonra çok mutlu oldum.

Koltuğa geri döndüm ve birkaç şey daha tartıştı. Seyahat saatlerini bitirmek için cep telefonumda oyun oynamaya başladım. O da ilginç bir şekilde katıldı. Yine mal varlığını okşama şansım oldu. Oynarken farkında olduğu yumuşak kavunlarına kasten dokundum. Finalda dudaklarını öptüm, o da iyi cevap verdi. Birdenbire beni itti ve bir süre uyumak istediğimi söyledi. Tek sözüm yok, sadece başımı salladık ve sonra ikimiz de ayrı ayrı uyuduk.

Akşam yemeğini değiştirmiştik. Saat 23.00 civarında, onda bir şeylerin doğru olmadığını fark ettim.

Ben: Ne oldu? İyi misin?

Öykü: Evet öyleyim

Ben: Hayır, iyi değilsin yüzünde donukluk görebiliyordum

Öykü: Öyle değil, bazı problemler, bunu sana söyleyemem

Ben: Sorun değil. Sorunu elimden geldiğince çözmeye çalışacağım

Öykü: Gerek yok. Ben ilgileneceğim

Bir süre sonra…

Öykü:… konusunda biraz ağrım var.

Ben: Sana yardım etmeye hazırım. Bana söylemek istemiyorsan, başka bir bölmeden bir bayan getireyim mi?

Öykü: Hayır, gerçekten ihtiyacım yok. Muhtemelen bunu düzeltebilirsin ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum

Ben: Kesinlikle iyi. Asla kötü bir şey düşünmüyorum. Söyle bana

Öykü: Bir gün oldu, bebeğim süt içemedi.

Ben: Bunun için ne yapabilirim?

Öykü: Biraz süt pıhtısı var ve ondan kurtulmanız gerekiyor.

Ben: kesinlikle yapacağım. Benim için bir zevk

Öykü: Biliyorum, bu fırsatı arıyorsun. Çok şanslısın ve şimdi bir şansın var

Bunu duyduktan sonra küçük kardeşim heyecanlandı çünkü Öykü’nin gizli varlıklarını keşfedecek.

Saat 11:30 idi, hemen hemen herkes ışıkları kapatıp uyumaya başladı. Işıkları kapattım ve uygun hissettiğin pozisyon ne olursa olsun, sadece devam et, işime başlayacağım dedim. Bana nazikçe tokat attı ve istediğini yap, sonuçta acıyı azaltman gerektiğini söyledi.

Koltuğa oturdu ve bluzunu, sütyenini çözdü ve kavunlarını yemenin bir yolunu sağladı. İşim çok açık. Evet, mümkün olduğunca emmeli (tipik emme makinesi işi) ve süt pıhtısını temizlemeli ve sütü her iki süt tankından da boşaltmalıyım.

Kucağında yukarı doğru yattım ve göğüslerine bastırmaya başladım. Aman tanrım, kocaman göğüsleri vardı ve içinde bir sürü süt vardı. O kavunları ellerimle tutamadım. Meme ucunun altındaki yumuşaklığı hissedebiliyordum ve ayrıca pıhtı nedeniyle az sertlik hissettim.

Tüm göğüsleri dışarı çıkardıktan sonra büyülendim ve harika fırsat için tanrıya teşekkür ettim. Neredeyse 20 dakika boyunca ellerim ve ağzımla gerçekten çok çalıştım. Kavunlarını emerken, yüzü tam üzerimde olduğu için dudaklarına öpücükler diktim. Öpüşmek, bastırmak, emmek, kıç ve kalçayı okşamak gibi birçok işi yapıyordum.

Biraz çalıştıktan sonra pıhtıyı temizledim ve midemden tam süt içtim. Kalan sütü çıkardım ve hazırladığı süt şişesine koydum. Büyüleyici bir kadının göğsünden süt emme ve içme konusunda unutulmaz deneyimlerimden biriydi bu.

Kendini mutlu hissetti ve ön sevişme eyleminden dolayı kulağıma aletimi içinde hissetmek istediğini fısıldadı. Bu, varlıklarını ilk kez gördükten sonra beklediğim andı. Hemen kabul ettim ve onun içsel varlıklarını yukarıdan keşfedebilmek için yukarı doğru bir pozisyonda yatmasını sağladım. O da aynısını yaptı, tutkuyla öptüm ve aletimi onun amına sürdüm.

Gömleğimi çıkarmama yardım etti ve külotunu çıkarmasına (karşılıklı anlayış) yardım ettim çünkü bluz ve sütyen zaten çıkarılmıştı. Ben sadece kombinezonunu kaldırdım ve külotunu çıkardım. Amında ıslanmış hissettim, onu sikmemi istemesinin nedeni buydu.

Yavaşça kalın aletimi kedisine soktu ve delikten çıkardı ve aynı şeyi üç kez tekrarladı ve benimkini hissetmeye başladı. Özellikle benden aynı şeyi birkaç dakika tekrar tekrar yapmamı istedi, böylece yerleştirmeyi hissedebildi ve sonunda deliğini genişletti. Vücudunun sıcaklığını hissedebiliyordum. Onu aktif olarak öpürken 50 ila 10 dakika kıçına tek başına bastım. Kapalı olduğu için tüm alan kedi suyunun kokusuyla doluydu. Uzun süredir seks yapmadı, bu yüzden amının içindeki sıcak boşalmayı hissetmek istiyor. Arzusunu yerine getirmek için hızımı artırdım ve kedisini her şey gibi deldim, 20 dakikalık sert matkaptan sonra deliğini sıcak cum ile doldurdum. O da aynı zamanda geldi.

İkimiz de sıkı çalışmadan yaklaşık 30 dakika sonra dinlendik. Yine bir sonraki eyleme hazırdı, ama bu sefer kıçını hissetmek istedim, bu yüzden köpek tarzında zafer deliğini açtı. Vücudum o büyük yuvarlak karpuz kıçına her dokunduğunda kıç etinin yumuşaklığını hissettim ve gerçekten tatmin olmuştum.

Köpek pozisyonunda, yüksek sesle inlerken onu şiddetle becerdim. Tüm seans 30 dakika sürdü. Bu sefer aletimi çıkardım ve içinde istemediği için karnına cum döktüm.

Buna gerçek şans denir. Rahatsızlık yok, ne istersek yapabiliriz. Gerçekten kimse seni umursamıyor. Birinci sınıf rezervasyonun avantajı budur.

Sabahın erken saatlerinde tren varış istasyonuna ulaştı. İkimiz de iletişim numaralarımızı değiştirdik. Seviştiği ve gittiği için teşekkür ettim.