Fatma ile tatilde yaşadığımız seks anım ( tamamiyle gerçek )

Bu, hala bitirme sürecinde olduğum bir hikaye. Çok uzun olduğunu anladım, bu yüzden onu parçalara ayırmaya karar verdim. Lütfen bunları kısmen sırayla okuyun, aksi takdirde akış olmaz. Bunlar tamamen benim fantezilerim, hayalini kurduğum hikayeler ve onları paylaşırken keyif almanızı umuyorum. Her zaman olduğu gibi, iyi ve kötü eleştiriler her zaman takdir edilir, ancak profesyonel bir yazar olmadığımı ve kendimden başka okumayı kanıtlayacak kimsem olmadığını unutmayın.

Fatma ve ben birkaç yıl birlikte tatil yaptık, yılda iki kez, ortağımızın hiçbiri sıcaktan hoşlanmadığı için güneşi yakalamak için bir hafta boyunca Avrupa’ya bir yere giderdik. İkimizin de telaşlı işleri vardı ve kız gibi bir tatilin sunabileceği rahatlamayı takdir ettik.

Uzun boylu bir esmerdim, güzel kemiklerim, büyük bir göğüs, sanırım bana vücut yapısı olarak Amazon diyeceksiniz. Fatma minyondu, çok güzeldi, güzel göğüsleri vardı ama çok ince ve zarifti. Hep birlikte güldük, kendi tenimizde rahatladık ve rahat bir şekilde birlikte olduk, genellikle aynı odada banyoyu paylaşarak uyuduk, ikimiz de otuzlu yaşlarımızın ortalarındaydık, kendimizle rahat olacak kadar uzun süredir dünya etrafındaydık. Normalde Avrupa tarzı mutfaklı bir daire, alışılmış salon alanı, tek kişilik iki yataklı büyük bir yatak odası ile birleşik tuvalet / banyo aradık. Tatil, özellikle Yunanistan’ı tercih eden, daireler sade ve temizdi, normal rutinimiz kahvaltı, bütün gün sahilde üstsüz güneşlenmek, yerel bir lokantada akşam yemeği, kitaplarımızı okumak için daireye geri dönüp sonra da yatağa başlamaktı. ertesi gün önceki gibi rutin.

Bu yıl farklı bir adayı denemeye karar verdik, bu daha az ticari görünüyordu, kendime denemek için eğlenceli olabileceğini düşündüğüm sırada çıplaklar plajlarıyla ünlü olduğunu bir yerde okumuştum. Onu evinden aldım ve havalimanına, uçağa ve tatil yerine giden taksiye kadar sohbet ettik ve gevezelik ettik. Çok kolay bir arkadaşlığımız vardı ve birbirimizin arkadaşlığından zevk aldık. Uçaktan inerken ısı bizi vurdu, İngiltere’nin ilk nemli yazından geride bıraktığımız serinletici bir değişiklik olan o harika ılık sıcaklık. Dairemize akşam geç saatlerde vardık, geniş bir açık plan ıslak oda / banyolu güzel ve temiz bir daire ve iki adet çift kişilik yataklı büyük bir yatak odası.

Valizlerimizi açtık, hızlı bir yemek yemek için en yakın restorana gittik ve daha sonra tatilimizin ilk günümüzü dört gözle bekleyerek sıyrılıp soğuk pamuklu çarşafların altına uzanmak için daireye geri döndük ve kısa bir süre sonra uykuya daldık. Ertesi sabah gitmeye can atıyordum ve Fatma hala uyuyormuş gibi göründüğü için, iş taahhütlerimden dolayı ayrılmadan önce tam ağda tedavisi için zamanım olmadığından duş almak ve tüm parçalarımı tıraş etmek için banyoya daldım. . Duş alanında, Fatma gevezelikten uzaklaştığında benim kedi üzerinde büyüyen az miktarda kılları tıraş etmekle meşguldüm. Ulaşılması zor yerlere daha iyi erişim sağlamak için tıraş makinesini yüksek iç uyluklarımın, labia ve kasık kemik alanımın üzerinden bacağım dönüşümlü olarak duş taburesi üzerinde yukarı kaydırmaya devam ettim.

Fatma’nın şakası kayan bir durma noktasına geldiğini fark ettim, bu yüzden nedenini görmek için yukarı baktım ve onu şimdi anız olmayan amıma dikkatle bakarken buldum. Aniden onu bakarken yakaladığımı fark etti, kızardı ve sonra sessizce bana sordu,

“Neden aşağıda traş oluyorsun?”

“Normalde ağda yapardım ama zamanım yoktu, tıraş oluyordum.”

“Öyle demek istemiyorum, orada neden gerçekten kel olmayı sevdiğini merak ettim.”

Ben her zaman doğrudan bir kız oldum, ona söyledim,

“Tüysüz olmasını seviyorum ve daha hassas.”

Gözlerini amına geri çevirdi ve sormaya karşı koyamadım ya da belki ona cüret etmek istedim.

“Hissetmek ister miydin?”

Öne çıktı ve parmak uçlarıyla kasık bölgeme yumuşak bir şekilde dokundu, parmakları cildimle temas ettiğinde benden geçen elektrik şoku karşısında nefesimi kesmemek tüm konsantrasyonumu gerektirdi. Bacağım hala dışkının üzerindeyken, parmak uçlarını bacaklarımın arasından labiamın dış tarafındaki cilde dokunarak kaydırarak beni daha da şok etti. Crikey Hareketlerinin yarattığı lezzetli duygularla neredeyse oraya geldim! NElini çekip fısıldayarak dedi ki,

“Benimkini tıraş etmek istiyorum.”

Durumun yoğunluğundan uzaklaşmak isteyerek hemen güldüm ve dedim ki,

‘Neden olmasın? Tıraş bıçağıma ve jelime kendinize yardım edin, paylaşmaktan mutluluk duyarım. ”

Alt dudağını ısırarak bana söyledi.

“Senin yapmanı istiyorum.”

Cildim anında tüylerim diken diken oldu. Mutlu bir şekilde evli olmama rağmen, kız fantezilerinde birçok kızım vardı, kendimi lezbiyen pornosu tarafından kolayca açılmış buldum ve Fatma’nın beni orgazma getiren kişi olduğunu hayal ederek birden fazla kez mastürbasyon yaptığımı inkar edemedim. Her kızın bazen aptal fantezilere ihtiyacı vardır, değil mi? Çok hevesli görünerek onu korkutmak istemediğim için bunu onun için yapacağımı başımı salladım.

“Bornozunu çıkar.”

Elbisesini makyaj ünitesinin üzerine koyarak soyundu ve yaklaşık bir adım önümde durmaya geldi. Tanrım, o kadar yakındı ki, parmaklarımı neredeyse göğüslerini okşama ihtiyacının üstesinden gelmek için yanlarımdan esnettim, kendi göğüslerim sıkıldı ve sert düğümler halinde bana parmaklarımda çimdiklemek ve bükmek için çığlık attı. Dediğim gibi hızla tek dizime düşerek

‘Bir bakalım.’

Çaresizce göz temasından kaçınıyordu, sonra onu kedi hafif bir fai tozuyla kaplıydı.

saçım, parmaklarımın tersiyle okşayarak ve usulca mırıldanmaya karşı koyamadım,

“Tıraş edecek çok şeyiniz yok ama istediğiniz şey buysa… ..”

Tıraş jeline uzandım ve açıkladım,

“Bu, nerede tıraş olduğumu görmemi sağladığından, ancak tıraş makinesinin ciltte herhangi bir kötüleşme olmadan bu tür hassas alanlarda kaymasına izin verdiği için kullanmayı tercih ettiğim şeffaf, köpürmeyen bir jel.”

Bir kısmını elime soktum, önce onu kasık bölgesine düzelttim, sonra parmaklarımın kedi dudakları arasında kaymasına izin vererek bacaklarının arasına biraz daha uyguladım. Her zaman kız fantezilerim olmasına rağmen, aslında başka bir kadının amını hiç hissetmemiştim, çok yumuşaktı, parmaklarımın kıvrımları üzerinde ileri ve geri kaymasına izin veren jel. Kısa bir süredir onu okşuyor olmama rağmen, parmaklarım, parmaklarıma karşılık olarak klitorisinin sıkıldığını hissetti, kısaca yukarı baktım ve Fatma, derin nefesler alırken göğsü yükselip alçalıyordu. .

Onu okşamaya devam etmeyi çok istiyordum ama yine de onunla daha ileri gitmeye cesaret edebileceğimden emin değildim, o çok iyi bir arkadaştı, o arkadaşlığı kaybetmek istemedim. Bu yüzden durdum ve tıraş makinesini tuttum ve diğer elimi saçları almak için kıvrımlarını hareket ettirmek için kullanarak tıraş olmaya başladım. Bitirdikten sonra duş başlığını açtım ve bir yıkama bezi yerine ellerimi kullanarak (bildiğim herhangi bir mazeret!) Jeli yıkadım ve ona tekrar dokunma fırsatıyla zevkle onu kedi saçını tıraş ettim.

Jelin hiçbirinin onun amına itilmediğinden emin olmam gerekiyordu, bu yüzden ona kıvrımlarını bir elimle açıp duş başlığını yaptığım şeyi doğrudan amına yönlendirdiğimde ona açıkladım. Bir noktada kendime hakim olamadım ve bir parmağımı azıcık onun amına kaydettim. Orada kesinlikle kaygandı ve tıraş jelinin o kadar uzağa girmediğinden eminim ve ondan yumuşak bir inilti duyduğumdan emindim, heyecanla kendi kendime fantezilerimin gerçek olup olamayacağını merak ettim.

Kendimi kaptırmadan önce kendimi durdurmak zorunda kaldım, kendi amım uçup gidiyor ve okşanmak için çığlık atıyordu, seks açlığı çeken bir kadın gibi hissetmekten bahsediyordu! Suyu kapattım ve parlak bir şekilde dedim

‘Herşey bitti!’

Kendime bir havluya uzandım ve Fatma’ya verdim, fazla ileri gitmeden önce banyodan kaçtım. Kendimi aceleyle ovuşturdum ve kendimi hızlı bir orgazma getirmek için parmaklarımın sessiz bağırışlarını tatmin etmek için zayıf bir girişimde amcığıma havluyla kuvvetli bir ovuşturmaya karşı koyamadım. Çantamda saklanan vibratörümle banyoya bile giremedim, her zaman yanımda getirdim ve o uyurken geceleri kayıp gidip kendimi bir havlu ısırarak tatmin inlemelerimi sustururdum. , O geceye kadar beklemem gerekecekti.

Kahvaltı yaptık ve sahile gittik, yağlanıp güneşlendik ve günün geri kalanında birbirimize pek bir şey söylemeden uyuduk. Zaten bu normalin ötesinde değildi, tatilimizin ilk birkaç günü neredeyse her zaman uyuduğumuz, ara sıra daha fazla güneş kremi sürmek ya da içmek için uyandığımızdan, işlerimizden kurtulmak için her zaman biraz zaman ayırdık.

O akşam keyifli bir yemek yedik, kendimizle ve bekleyen personelle sohbet ettik, neyse ki banyoda olanlara rağmen hiçbir şey farklı görünmüyordu, bu yüzden fantezimin tek taraflı olduğunu düşünmeye başladım ve arkaya koymaya çalıştım. aklımın. Dairemize geri döndük ve okumak ve sonunda uykuya dalmak için yataklarımıza çekildik.

Sabah erkenden huysuz bir halde uyandım. Fatma hakkında çok erotik bir rüya görmüştüm ve tam beni emmek ve parmak uçurmak üzere olan bir noktaya parmaklamak üzereyken uyanmıştım. Eminim. Çarşaflar atılmıştı, cildim terle kaplıydı ve parmaklarım çok ıslak amımı okşuyordu. Çaresizce kendimi kurtarmaya ihtiyaç duyduğumda, Fatma’nin hala uyuyor olduğunu umarak, hemen bir koluma dayanıp bana bakarken yüzünü bana bakarken buldum. Utanarak aceleyle elimi kaldırdım ve çarşafla kendimi örtmek için tırmandım. Mırıldandım

‘Afedersiniz.’

ve daha fazlasını söylemedi. Sonra sordu,

“İyi bir rüya görüyor muydun?”

İç geçirdim ve dedim.

‘Evet.’

İnkar etmenin bir anlamı yoktu. Daha sonra açıklamaya devam etti,

“Bana göre uykunda konuşuyordun, çok erotikti ve meme uçlarını çekip sıktığını ve sonra ellerinden birini amına indirip klitorisine vurmanı izledim. Coşku içinde inliyordun ve ben bunu çok uyandırıcı buldum. Ne hakkında rüya görüyordun? ‘

Bu sırada yatağın yan tarafında çıplak ve bana dönük oturuyordu. Bana yine sordu,

“Ne hayal ediyordun?”

Bu zamana kadar bir bok ya da iflas ettim, bu yüzden ona söyledim,

“Rüyamda başka bir kadınla yatakta olduğumu, öptüğünü, yaladığını ve vücudumdan aşağı emdiğini, meme uçlarımın her birini ağzına çektiğini, diliyle yaladığını ve dişlerini etin üzerinde tırmıkladığını hayal ediyordum. Bacaklarımın arasına uzanmak ve klitorisimi emmek için aşağı doğru hareket ediyorum, iki parmağımı kıvırıp bana masaj yaparak parmaklıyor.

g nokta ve sinir bozucu bir şekilde uyandığımda patlamak üzereydim. ‘

Cevap olarak hiçbir şey söylemedi, ben de ona baktım ve ne manzara gördüm. Bacakları açık, bir ayağı yere diğeri yatağa yaslanmış, pembe amını bana tamamen ifşa ederek, parmaklarıyla, pembe dudaklarını ve meyve sularıyla kaplı parmaklarıyla okşayarak oturdu. Gözlerini açtı ve bana doğrudan bakarak sordu,

“Rüya kimin hakkındaydı?”

Ben de ona söyledim

“Seninle ilgiliydi ve dün sabah senin için amını traş ettiğimden beri, başka hiçbir şey düşünemedim! Sürekli bir uyarılma durumunda kaldım ve bu konuda hiçbir şey yapma fırsatım olmadı. ‘

Bir şeyler mırıldandı, eminim şu satırlar boyunca, peki şimdi bir şeyler yap, ama sanırım onun böyle bir şey söylemesini beklemediğim için. İddia ettim

“Seni duymadım, ne dedin?”

Tam olarak ne yaptığını düşündüğümü söyledi ki,

“Şimdi bununla ilgili bir şeyler yapın… ..”

Öyle bir durumdaydım ki, ne yapacağımı, nasıl tepki vereceğimi bilmiyordum, seyrederken orada uzanıp şişmiş klitorimi önünde orgazma okşayarak mastürbasyon mu yapmalıyım yoksa yanıma gelmesini mi söylemeliyim? ve fantezimi gerçeğe dönüştür. Söylemeye gerek yok ki, ikincisini şişirdim ve oturdum, pozunu kopyalamak için yatağın kenarına doğru hareket ettim, ıslak uyandırılmış halimi ona ifşa ettim. Kendine dokunmaya devam etti ama ıslak çekirdeğime baktı, nefesleri gittikçe hızlanıyordu. Yüzleşmemiz ve ıslaklığının seksi görüntüsüyle, elimi kalçalarımın üstüne taşıdım ve parmaklarımı kendi kendine yaptığı şeyi yansıtarak amımın üzerinde kaydırdım.

Şimdiye kadar kendimi daha fazla ovmaya başladığında, parmakları ıslak dudaklarını gitgide daha az okşayarak ve küçük dairesel hareketlerle klitorisine masaj yapmaya başladığında kendimi olumlu bir şekilde soluyordum. Onu taklit ettim, baskıyı hissetmeye başladım, karıncalanma daha yoğun ve ayak parmaklarım kıvrılmaya başladı. Fatma’i, amcığının beyaz krema salgıladığını izlerken, seksinin kokusunu alabiliyordum ve çaresizce tadına bakmak istedim ama bu yüzden anı mahvetmek ve onu korkutmak istemedim. İnlemeleri gittikçe yükseldi, meme uçlarının her birini parmaklarının arasında kavradı, parmakları hassas etinden oluşan sıkı düğmesinin üzerinde dans ederken her birini daha sert büküp çekerek. Onun da yaklaştığını fark ettim ve aynı anda gelmek için çaresizce klitorisimdeki sürtünmeyi ve baskıyı arttırdım. Geldiğinde gözlerini kapattı ve başını geriye attı, orgazm onun içinden geçerken inledi, bol sular ondan dışarı itildi ve kıçının yanaklarının arasından koştu.

Kendi orgazmım beni şok etti, partnerimle bol bol orgazm yaşadım ama böyle değildi, görüşüm bulanıklaştı ve spazmlar vücudumu defalarca sarstı, beni sersem ve doyurucu bıraktı. Titreyerek ayağa kalktım ve bir bardak su almak için mutfağa gittim, sonra ellerimi yıkamak için banyoya eğildim, döndüğümde Fatma üzerini örttü ve uykuya geri döndü. Onu tutmak ve vücudunu okşamak istedim ama özlemle bunun olmayacağını anladım. Öyle umuyordum ki ara dönemimiz bir defalık olmamıştı, sadece zaman gösterecekti.

Sabah biraz geç uyuduk, Fatma benim için iyi görünüyordu ve kahvaltı yaptık ve gün boyu tembellik etmek için sahile gittik. Öğleden sonraki normal rutinimiz gereği, daireye döndük, duş aldık, değiştik ve bir şeyler yemek için ılık akşama çıktık. Fatma, normal kabarcıklı benliği olmaya devam etti, sabahın erken saatlerinde yaşanan olaydan hiç bahsedilmedi ve daha fazlasını istememe rağmen, her şeyi hayal etmiş gibi hissetmeye başladım!

Gece yine Fatma’i hayal ediyordum, yatağımda yanımda yatıyordu, dönüşümlü olarak göğüslerimi emerek üzerime yaslanıyordu. İlahi bir şeydi, ağrıyan sıkı göğüs uçlarımı ağzına çekiyor, dişlerini emiyor ve tırmıklayarak inliyordu. Dudakları göğüslerimi terk etti, kaburgalarımı yalamaya ve karnımın üzerinden ve kasık kemiğimin üzerinden kemirmeye devam edene kadar beni terk etti. Yarığımın başlangıcını yaladı, dili dudaklarımın oluğunu araştırdı, bacaklarımı otomatik olarak açtım ve daha ileri gitmek için dilini arzuladım. Hala kalçalarıma yaslanmış, dilini klitorime doğru itti, alıştırdı, bu his o kadar akıl almazdı ki, rüyamdaki vizyonları taklit etmek için bilinçaltımdan kendime dokunmak için elimi aşağı indirmiş olmalıyım.

Bilinçaltım gerçeğe dönüşürken, elimin amıma değmediğini, çok yumuşak saçlı bir kafa, Fatma’in saçı olduğunu fark ettiğimde neredeyse kendimi ıslatıyordum! Onu rahatsız etmek ya da amımdan yayılan duyguların görkemli elektrik şoklarını durdurmak istemeyerek, parmaklarımı saçlarımda nazikçe gezdirmeye başladım, kalçalarım ağzını keşfetmek için yukarı doğru itilirken başının arkasına hafif bir baskı uyguladım. İnlemelerimi çok yumuşak tuttum, kafamı uçurmak istedim, elinin uyluğumda süründüğünü hissettiğimde nefesim arttı ve açıklığımı daha fazla araştırmaya başladım.

İnce parmaklarından birini amımın içine kaydırdığı için inlememin sesini kontrol edemedim, hiçbir direnç göstermeden içeri girdi ama çok ıslak olduğum için bu sürpriz değildi. Bir parmağımın ipeksi derinliklerimi hissetmesinden memnun kalmadı, ikinci bir rakamı içeri ve ardından üçüncü bir rakamı itti, klitimi daha sert emerken bileğini pompalamaya ve daire içine almaya başladı. Şimdiye kadar düzensiz bir şekilde nefes nefese kalıyordum ve başını olabildiğince sert bir şekilde klitorime itiyordum, doruğa yaklaştıkça kalçalarımı ağzına tıkıyordum.

Orgazm üfleyen başka bir zihin vücudumda kekeledi, ayak parmaklarıma ve başıma yayılan şokların titremesi, sanki devam ediyor gibiydi. Orgazm yatıştıktan sonra bile klitimi ağzına çekmeye devam ederken çığlık attım, klitim çok hassaslaştı ve baskıyı dayanılmaz bularak başını uzağa itmeye çalıştım. Kımıldamayı reddetti ve parmaklarını emmeye ve bana pompalamaya devam etti, çünkü dayanılmaz hassasiyet azaldı, kendimi ikinci bir orgazma doğru kurarken hissettim, bu, güvenilir vibratörümü kullanmadan önce yalnızca bir kez deneyimlediğim bir şeydi.

Bir sonraki doruk noktası bana çarptığında, saldırısına devam etti, hala klitorisini dişlerinin arasına çekip parmaklarını amımın içine itti, yine çekmeye çalıştım ama çok drene oldum, gücü bulmak için mücadele ettim. Benimle dalga geçti, sonra geri çekildi, sonra vücudum daha fazla orgazm için gerilmeye başlayana kadar tekrar yükseldi, yıldızları görüyordum ve hislerim arasında nefes nefese kalıyordum. Yine orgazm oldum ama bu sefer benden sıvı fışkırdığını hissettim, kalın cum değil ama su dokulu sıvı, yüzüne sıçradığını görebiliyordum, Fatma iştahla yuttu ve her izini emerek ağzını sıvazladı.
Sonunda benim klitorisimin doymak bilmez emişi durdu ve yumuşak bir şekilde benim son derece hassas etimi yatıştıran benim kedi atladı. Nefes almam sakinleştikten sonra yatağa girdi ve yanıma sırt üstü uzanarak şöyle dedi:

‘Tanrım! Orgazm sırasında fışkırtabilecek birini bulmanın ne anlama geldiği hakkında hiçbir fikriniz yok! ”

Yanıtladım,

“Yapabileceğimi bilmiyordum! Ama yine de harikaydı. ”

Ona dönük yanıma yuvarlandım, omzuna yaslandım ve onu yumuşak bir şekilde öptüm, sonra dudaklarını açarken dilimi ağzına daha güvenle inceledim. Dilimi hoş karşıladı, kendi dilimle düello ediyor, ağzımı gittikçe daha acil bir şekilde keşfediyor, kendimi tatmama izin veriyordu. Elimi göbeğine koydum, göğüslerinin altını okşayıncaya kadar, göğüslerinin altını okşayıncaya kadar hafifçe daireler halinde ovuşturarak, meme ucunu hissedene kadar parmaklarımı hafifçe okşadım. Görevlerimin altında sıkılaştırıldı, ben de parmağımla başparmağım arasında kıstırdım, sıkı eti ileri geri ovuşturarak. Ağzıma inledi, bu yüzden cesaretle diğerine geçtim, biraz acıyla zevk veren eti sıkıştırıp becerdim. Yine inledi, sırtını bükerek göğsünü elime itti.

Öpüşmemizden koptum, boynunu kemirerek ve yalayarak, göğüs ucuna ulaşana kadar göğsünün tümseği üzerinde etini tatarak. Sıkı düğümü ağzıma çekip, büzülen etin üzerinde dişlerimi tırmıklayarak, ağzımdan fırlarken meme ucunu açmadan önce gerdirdim. Diğerine geçmeden önce bu işlemi birkaç kez tekrarladım, eti tükürüğümle kırmızı ve parlak hale getirdim, minyon bedenini daha da aşağıya doğru salladım, göğüs kafesini yalarken, gergin deriden küçük ısırıklar alarak kalçalarına doğru hareket ettim. şimdi çıplak ve pürüzsüz bir höyük. Amının kıvrımıyla alay ettim, etin her dış dudağını ağzıma emiyor, elini boynumun arkasına koyuyor, baskı uyguluyor ve kalçalarını bana doğru itiyor, inliyor,

‘Lütfen lütfen.’

Cesaretlendirilmiş hissediyorum, ona sordum

‘Ne istiyorsun?’

Kedi dudaklarını ağzım ve dilimle hafifçe kızdırmaya devam ederek, yine cevapladı,

‘Lütfen.’

Ağzımı uzaklaştırdım ve ona sıkıca sordum

“Fatma, söyle bana, ne istiyorsun?”

“Lütfen yap beni!”

Umutsuz yanıtı mıydı?

‘Ne yap?’

Ona zorla sordum

“Bana hecele!”

“Lütfen beni getir!”

Ağladı

“Seni nasıl getirmemi istersin?”

Tekrar ittim

“Söyle, bana hecele ve istediğini talep et!”

Onu daha da ittim.

“Ben-ben-ben-benim klitorisimi emmeni istiyorum, h-h-sert, s-f-sik ağrıyan amcığımı uzun parmaklarınla, sert, beni çıldırtırmana ihtiyacım var!”

Sonunda ihtiyacı olan şeyi haykırmayı başardı. Bacakları arasında hareket ettim, onları birbirinden ayırdım, dizlerini göğsüne doğru ittim, altını daha yükseğe kaldırdım ve bir yastık kapıp kıçının altına yerleştirdim, böylece tamamen açığa çıktı. Amcığı çok ıslaktı, önünden beyaz sular sızıyordu. Açıklığının üzerine çömeldim ve dilimi düzleştirdim, uzun, süpürme hareketleriyle alttan klitorisine kadar yaladım, kremasını tattım ve inanılmaz bir fanteziyi fark ettim. Dudaklarını biraz daha uzağa ittim ve en uzun parmağımı ona soktum, amcık duvarları o kadar yumuşak ve kadifemsi hissetti ki, parmağımı bükerken parmağıma kenetlendi.

G noktasını bulmak için parmak ucumu ayarlayın.

“Kahretsin!”

Nefes aldı

“Daha fazla …… daha fazla, daha çok parmağımı içeri itin!”

İşaret parmağımı soktum, iki parmağımı daha geniş bir şekilde gererek içine ittim. Bir parmağımı daha ekleyerek içeri ve dışarı kaymaya başladım, ipeksi ıslaklığından hiçbir direnç hissetmedim, yumruğumu pompaladım ve parmaklarımı elimden geldiğince sert bir şekilde sağa sola bükerek itmelerimi karşılamak için kalçalarını yukarı kaldırdı.
Ağzımı klitorisinin üzerine koydum ve küçük yumruyu olabildiğince ağzıma çekerek ön dişlerimi uzun etin üzerine sıkıştırdım ve dilimi tomurcuk üzerinde salladım. Parmaklarım onun amına daha hızlı ve daha hızlı pompalanırken, inlemelerinin hızlı pantolona döndüğünü, kalçalarının ağzıma kıvrıldığını ve kaslarının sıkıldığını hissedene kadar dilim klitorisinin üzerine daha sert ve daha sert bir şekilde sürtündü. Doruğuna spasınırken, amcık kasları parmaklarımın üzerinde tekrar tekrar kenetlenirken pantolon ağlamaya başladı.

Vajinal duvarları parmaklarımdan tutmayı bıraktıktan sonra, parmağımı yavaşlattım ve klitini dişlerimden nazikçe serbest bıraktım. Ona baktığında, yüzü tatmin olmuş bir mutluluk resmiydi ve iki eli de meme uçlarını kavrıyor ve doymuş bir şekilde uzanırken onları çekiyordu. Yanına uzandım ve ikimiz de uykuya daldık.

Sabah uyandım ve kendimi onun arkasında, bir kolum boynunun altında, diğer elim göğsünü tutarken buldum. Kolumu serbest bırakıp tuvalete gitmek için yataktan çıkarken onu rahatsız etmemeye çalıştım. Sabahın erken saatlerinde meydana gelen olayları anımsatan derin bir düşünceyle tuvalete oturdum. Kendimi sildim ve yıkadım, ellerimi yıkadım ve yüzüme su sıçrattım, lavaboya eğilerek aynaya baktım, anılar yine dikkatimi dağıttı. Fatma çıplak bir şekilde banyoya yürüdü, sırtıma yaslandı, elleri etrafta kıvrılıp göğüslerimi kaparken sırtımı ve omuzlarımı öptü.

Yumuşak tenini benimkine karşı nazikçe ovuşturarak, amımın anında karıncalanmasına neden olarak, göğüsleri sırtıma karşı çakıl taşıyordu. Doğruldum ve ona döndüm, ellerimi omuzlarına koydum, ellerim yüzünü tutana kadar boynunu okşadım ve onu sevgiyle dudaklarından öptüm. Benimle buluşmak için ayak parmaklarını itti, sert meme uçları benimkine sürtündü ve nazik öpücüğü daha acil bir öpücüğe doğru itti. Sonunda ayrıldık ve birlikte duşun altına girdik, birbirimizin saçlarını yıkadık, tüm samimi yerlerimize sabun ve kaygan parmaklarla masaj yaptık, birbirimizi kısa ama tatmin edici orgazmlara götürdük.

Kahvaltı sırasında Fatma çıplaklar plajlarından birini denememizi önerdi, yeni bulduğu güvenin nereden geldiğini bilmiyordum ama tereddüt etmedik ve gidip keşfetmeyi kabul ettik.