Spor Salonunda Tanıştığım Esmer Stajer

Merhaba dostlar , sayfada ki öykülere baktım da benim de yaşadığım bir seks hadisem var kimselere anlatmıyorum ancak sizler beni tanımadığınız için sizlerle bu öykümü rahatça paylaşıp, içimde ki bu anlatma isteğinden kurtulabilirim. Kimseye anlatmama nedenim beraber olduğum kadına söz vermiş olmam. Bu surattan kimseye anlatmıyorum . Hemen sizlere öykümü anlatmak istiyorum.

Dostlar üniversite için şehir dışına çıktım ve burada ki kimseyi tanımadığım için kendime bir talebe konutu yakaladım. Başlar da azıcık yalnız takılmak zorundaydım zira kimseyi tanımıyordum ve kimse de beni tanımıyordu.  Bir müddet konutta tek başıma yönet ediyordum, yalnız başıma bunalıp akşamları geziyordum. Bir gün gezerken elinde spor çantayla benim akranlarım da esmer bir kız gördüm. Böyle bir alışkanlığım yok ama sebepsiz yere takip ettim. Daha sonrasın da ise bir fitness salonuna girdiğini gördüm. Zati vücudun da ki o seksilikle spor yapmaması ihtimalsizdi. Ben de konutta her gün bunalacağıma mektep sonraları fitness Seks öykü yapmaya karar vermiştim belki böylece o spor salonundan kadın dost edinebilirdim. İlk kaydımı yaptım ve üstümü giyerek spor yapmaya çıktım. Ancak benim esmer hatun ortalıklar da yoktu. Uğruma tükürüp spora devam derken bizimkisi içeri girmez mi . Hiç çaktırmıyormuş gibi devam ettim.

Daha sonra oda bir an ortalıktan kaybolup üstünü giyip tekerrür geldi. Spor salonu bir yaşlı çift ve bir evli çift ile doluydu. Bizimkisi herkese mesele olup olmadığını sordu ve daha sonra benim yanıma gelerek yeni olduğumu bildi. Kendisi orada stajer olarak çalışmaktaydı. Adını sorduğum da Pelin demişti. Sanki aşık oluyor gibiydim ancak giydiği dar tayt ve dik göğüsleri beni aşktan alıp sekse doğru götürüyordu. Bir hafta süresince spor salonuna kumpaslı olarak gidiyordum onun için. Bir gün Pelin’in moralinin bozuk olduğunu ve annesiyle tartışma ettiğini eve gitmek istemediğini öğrendim. Benim talebe olduğumu öğreniyordu ve yalnız kaldığımı da. Bende ona yanlış kavramazsan gel bu günlük biz de kal , her hangi bir gayem yok hem tasalaşır hem de bir şeyler içeriz , bu saatten sonra nereye gideceksin dedim. Pelin yok hayır felan dese de saat artık akşamın on birine geliyordu.

Fazla uzatmadan vakayı kesicem Pelin’le içtik tasalaştık öyle böyle derken Pelin ayyaş oldukça ağzından kelimeler dökülüyordu ve en sonun da kızlık çeperinin patladığını bildim. Bu benim için bir fırsattı. Hemen Pelin’e azıcık daha içirip onu annesi mevzusun da avuntu edip sarıldım. Daha sonra da Pelin kalkıp beni ağırladığı için yanağımdan öptü. Sanki senelerdir sevgili gibiydik ve Pelin’in harika bedeni beni azdırıyordu. En son o kafayla Pelin’le kendimi yatak odasın da buldum. Evvel haftalardır usumda olan göğüslerine gittim. Böylesine dikine, böylesine esmer bir göğüs ilk kez görmüştüm. Deriyi de oldukça pürüzsüz ve harikaydı. Pelin’in daha sonra amına doğru gitmeye başladım gitgide Pelin kıvranıyordu dilimle amına iyice git geller yaparak Pelini oracıkta boşalttım. Ayyaş olduğu için tepkide veremiyordu. Daha sonra Pelin’e götten girecektim ki patlak olduğu usuma geldi ve hiç durmadan 4 posta atana kadar pelini amdan sikmeye devam ettim. Ben bu kadar seks dolu harika bir kız görmedim. Boşaldıkça sikesim geliyordu. Pelin’ de o kafayla bana yanıt veremiyordu ama harika zevk aldığı ısırdığı dudaklarından muhakkaktı. Şuan hala Pelin’le görüşüyoruz ve neredeyse arkadaş hayatı gibisinden hayat yaşıyoruz , istediği zaman geliyor ve beraber oluyoruz ve hala aynı fitness salonundayız. Bir kaç güne tekerrür kazanç eve ve bunun da öyküsünü sizlere anlatacağım. Bu sefer anal seks yapmayı düşünüyorum.