Güzel Bir Çalışan Bayanın Zevkli Anları

Selamlar ben burada olan kadınlardan biri değilim Mecidiyeköy escort kadınlık da yapmıyorum ama öyküleri gördüm ve okudum hoşça akıcı bir biçimde güzelime gitti ve başımdan geçen bir hadiseyi sizlere anlatmak istedim ve bende cidden hoş zevke dair bir şeyler yaşadım sizlere de anlatmak istedim. Ben alıcı temsilci bir şirkette çalışan bir kadın olarak aralıksız telefonlara bakıyorum işte insanlar meselelerini söylüyor bende meselelerini çözmek için uğraşıyorum. Sex öyküleri Bu zamanda bazı alıcılar bizler ile konuşuyor kimileri ise konuşmuyor. Bir gün bir tanesi geldi şirketimiz olarak bu alıcıdan fazla derecede tüm çalışanlar olarak gıcık kapıyor ve hoşlanmıyoruz ama alıcının adını soy ismini öğreniyoruz kendisini öğrenmiyoruz.

Çalışırken bana denk geldi açtım telefonu işte gene o alıcı ama iyi olarak ilk kez gördüm ve cidden çok donakaldım hep sohbet eder ve etmeye başladık hoşça güldük kahakaha attık ama iş telefonu bu benim kapatma vaktim geldi ve harekâtını tamamladığım için kapatacaktım kapatmadan evvel instagramını bana söyledi ve öyle kapattı bu gıcık olduğumuz beyefendi. Ben de kapattıktan sonra düşünüyorum ekliyim mi ilave etmesem mi diye derken iblise uyarak ilave ettim ve ilaveler ilave etmez yazdı alıcı temsilcisi misin evet diyerek hoş sohbet başlatmaya başladı biz konuşmaya başladık ve iş çıkışı beni almaya gelicem dedi bende tamam diyerek iş çıkışıma getirtim.

Otomobili çok hoş olan adamın otomobiline binerek dolaşmaya başladık iyice sohbet kıvamını bulmaya başladı ve evine daha doğrusu villasına davet etti bende o gece eve gidesim yoktu ve kabul ettim. İlk günden hiç bir şey olmaz görüşü ile bir iblise uydum ve villasına geldik müthiş olan villasında içki içerek kafaları bulduk ve iyice hoş olduk ve gece yarısı oldu hadi uyuyalım canım diyerek elimden yakala ve yatak odasına kadar götürdü ve ben hiç bir şey kavramadım. Azıcık da istiyordum böyle bir adamla uyumak o surattan koy verdim kendimiz zevkime baktım ama cidden reel bir ilişki yaşadığımı anlatabilirim.

Beni yatağa yatırdı ve hoş soyunmaya başladım direk beni yatağa atarak dudağıma değmeden vajinama indi emmeye yalamaya başladı. İşte o an ben nasıl kıvranıyorum tırnaklarımı çarşava bastırıyorum ve yastığı sımsıkı yakalıyorum öyle hoş bir dil atıyordu ki zevkten havalarda uçuyordum dilini vajinamın bütün noktasına değdirerek sanki harika bir zevk verdiriyordu yoruldu ve gizeme sende canım dedi ve bende eğildim ve onu penisini alarak yalamaya emme başladım. git gel yapıyordum ve kafamı tutarak boğazlarıma kadar köklemeye başladı. Benim miğdem bulandı bulanacakken kaldırdı beni direk göğüslerimi ısırmaya başladı.

Ve bana sarih mısın dedi ilk başta kavramadım ve tekerrürden önden mi arkadan mı gireyim içine dedi ve bende önden gir dedim. Bacaklarımı açarak önden girmeye başladı ve süratlice git gel yaparak bacaklarımı okşuyor ve sertce sokmaya başlıyor bende acı hissi alıyorum 25 dakika süren bu süreçte içime boşalarak kulağıma fısıldadı merak etme kısırım çocuğun olmaz dedi ve bana gevşetti. Gerçekten hoş bir gece yaşadım pişman değilim ve sizlere de anlatmak istedim.