Şeyma’nın gece klübündeki seks anısı

Selam dostlar, benim adım Şeyma, 25 yaşındayım ama emin olun son derece seksi aynı zamanda genç bir kızım. Sarihçesi de tahrik edici imal sayesinde neredeyse tüm erkeleri her zaman için peşime takıyorum denebilir. Ben bir yandan da iş çıkışında her zaman gittiğim bir gece kulübünde son derece yakışıklı ve gerçekten de karizmatik bir gençle tanıştım. Kendisi gerçeğinde uzun zaman oradaydı, evvel karşılıklı olarak uzun zaman bakıştık, en sonunda da gecenin sonuna doğru yanıma geldi ve bana benden çok sevdiğini söyledi bana adımı sordu ‘ ismin nedir’ dedi bende Şeyma dedim ardından da ben onun ismini sordum ve isminin Cenk olduğunu bildim. İşte olağan muhabbetler ondan sonra, öğrenirsiniz ne kapsasın ne konuşalım filan gibisinden konuştuk. Ardından da sert birer cintonik söyledik, biri kendine öbürü de bana idi aynı zamanda fark ettim ki çok hoş sohbeti olan biriydi. Daha sonra azıcık daha tanışmaya devam ettik, ben ona kaç yaşında olduğunu sordum ve bana 28 dedi. Bende ona ben 25 yaşındayım deyince gerçekten de şok oldu. Zira bana ben sizi çok daha genç sanıyordum hatta 20 dahi yoktur diye varsayım ettim dedi. Bende kendisine bu övgüyü için teşekkür ettim. Daha sonra da gece kulübünün kapanmasına az kalmıştı ve o zaman kalkalım dedim. Kendisi de bana tamam dedi ve ben ona ‘şey araban var mı acaba bana evime vazgeçsen olur mu’ dedim ve bunu memnuniyetle karşıladı.

https://acdn.kraltube.xyz/videos/xh/8860957/8860957.mp4

Daha sonra da otomobiline bindik ve beni eve kadar vazgeçti. Elbette bölmeden evvel birimize zorunlu olan numaramızı da zati vermiştik. Ben sabredemedim ve hemen eve geçince ona ileti attım, ‘nasılsın’ filan dedim ve ‘iyiyim seni düşünüyorum’ dedi. Gerçekten de bu çok güzelime gitti zira aynı anda bende zati onu düşünüyordum. Son derece yakışıklı bir yandan da özeldi bende zati oldukça uzun günlerden bu yana seks filan yapmıyordum. İşte o anda usuma hemen onunla beraber olma görüşü geldi ve ona artık kendimi göstermek istemedim. Gerçeğinde bildiğiniz gibi ben bir bayanım, neyse dostlar ertesi günü bana yemek önerisinde bulundu. Bende hemen neşelendim ve de kabul ettim, beni akşam olunca konutumdan alacağını söyledi. Bende ona tamam dedim ve daha sonra yattım. Ertesi sabah uyandım ve hemen kendime son derece hoş bir masa hazırladım ardından da hemen duşa girdim ve zorunlu biçimde hazırlandım. İleti attım hazırım dedim. O da bana geldim dedi ve indim. Ancak bu kadar süratli gelmesine donakalmıştım, acaba o da benden benim kadar beğendi mi diye merak etmeye başlıyordum. Ardından da alta indiğimde beni orada arabanın içinde beklediğini gördüm. Mutlu oldum zira artık emindim ki o da benden çok beğenmişti ancak bu belirli etmiyordu. Aynı zamanda ben onunla görüşme yapacağım için gerçekten de son derece seksi aynı zamanda giyinmiştim. Ardından da hemen beni oldukça lüks bir mekana götürdü ve ardından da ‘ne yiyelim’ dedi, bende ona bonfile dedim, daha sonra hem kendine hem de bana birer porsiyon söyledi.

Meşrubat mevzusunda içki vardı mekanda bu sebeple de bende hemen şarap istedim, hem zati et ile beraber şarap iyi giderdi. Daha sonra da iki bardak şarap söyledik ve akabinde de yemekler geldi, hem içiyor hem de sohbet ediyorduk. Mevzu bir ara elbette malum mevzulardan olan kız dost ya da erkek dosta geldi, o zaman kendisi bana uzun zamandan bu yana sevgilisi olmadığını söyledi, ardından bende ona olmadığını söyledi ve bir anda bana ‘o zaman benimle sevgili olur musun’ diye sordu, bende bunu bekliyordum kabul ettim ve elbette dedim, gerçeğinde azıcık donakaldı. Ardından da zati ilişkimiz o anda başladı. İkimizde reel anlamda yalnızlıktan bunalmış bir yandan da uzun müddetten bu yana aşkı tutmadığımız için mutsuzduk daha sonra da bir birimize sarıldık. Ardından da yemeğimiz bitti ve sohbet gerçekten de son derece iyiydi, mekandan çıktıktan sonra beni hemen evine davet etti bende kabul ettim ve beraber onun evine geçtik. Aslını öğreniyorduk ya da ben seziyordum ikimizde oldukça uzun zamandan bu yana seks yapmıyorduk ve bu sebeple de bakışlarımızdan dahi bunu kavrıyorduk. Başka Bir Deyişle bir anda nasıl olduysa bir birimizi arzulayan iki şahıs olduk hemen eve girdik ve içeri girer girmez ilk yaptığımız şey hemen öpüşmek ve arttan da çılgınlar gibi sevişmekti. Ben zati çok uzun zamandan bu yana bu anı bekliyordum, bedenim resmen sekse susamış gibiydi, bu sebeple de kendimi asla ve asla yakalayamıyordum, elbette oda aynı biçimdeydi dostlar.

Ayakta azıcık ateşli şekilde öpüştük ve sevişiyorduk, sanki bir birimizi gıda ya da çılgın olacak vaziyete gelmiştik. Son derece ateşli olan Cenk, bana reel anlamda erkekliğini sezdirmek için hemen kucağına aldı ve ardından da yavaş şekilde ama bir yandan da çok tatlı beni öperek motive ediyordu. Bir ara zati boynuna sarılmış bir yandan da kucakta öpüşerek yatağın yolunu yakalıyorduk. Odaya gelince ise hemen beni yatağa attı, gerçeğinde bana son derece sert seks yapan birisi olduğunu anlatmak istiyordu. Sanki yataktayken birden bire üstüme gelen ve bana sahip olmak için yanan reel bir erkek gördüm. Sekse ciddi şekilde aç kalmak ve uzun zaman yapmamak gerçekten de çok makûs bir şeymiş dostlar, ben onu orada derinden hissettim. Yatakta reel anlamda çılgıncasına sevişerek bir anda ellerini ıslanmış olan amıma attı ve gerçekten de bana öyle muazzam bir zevk verdi ki bunu size asla ve asla anlatamam dostlar. Elbette o sırada bende onun o büyük olan ardından da kendimizden geçene kadar seviştik. Ancak artık ben onu tamamen hatta komple içimde sezmek istiyordum.

Hemen onun kucağına çıktım ve koca aletini bir anda içime alıp üzerinde çok ateşli şekilde zıplamaya başladım. Oldukça uzun bir zaman beni yakaladı ve de kucağında becerdikten sonra aynı anda boşladık. Hemen kalktık ve bu defa da beraber duşa girdik ancak elbette ikimizde bu sekse asla doymamıştık, çünkü dedim ya oldukça uzun zamandır seks filan yapmayan iki bireydik dostlar. Bunun yanında duşta devam eden seks vaziyeti ve sevişmemizi hemen tekerrür yatak odasına taşıdık ve bu kere anal seks yapacaktık ama bir yandan da öğrenmiyordum. Bir kere yaptım gibi anımsıyorum ama o zaman ufaktım, neyse hemen arkadan içime girdi ve uzun zaman süresince beni becerdi. Yalnızca bu değil aynı zamanda önden de bir kere daha içime girdi, takribî olarak 3 saat filan çılgınlar gibi seks yaptık ve çok fazla boşaldım, halim dahi kalmadı. Ancak artık kendisi ile her zaman beraber oluyoruz ve bu vaziyetten dolayı da kendimi çok iyi seziyorum.