Kıskançlığı için bakireliğinden olan genç kız

O gün benim için hiçbir zaman unutulmayacak derecede hem makûstu hem de çok ama çok iyiydi. Nasıl başlasam öğrenmiyorum ama öncelikle size kendimi tanıtmak isterim. Adım Nazlı, 23 yaşındayım. Şu an evde oturmaktan başka bir şey yapmasam da vakanın olduğu zamanlar çok süratliydim. Lise son sınıfta mektep mezuniyetine yakın bir zamanda dostlarımızla hep birlikte sabah kahvaltı yapmak için sözleşmiştik. Lise gruplarını öğrenirsiniz her sınıfta 2-3 grup vardır. Bizimde öyle bir grubumuz vardı. 5 bireydik. Üç kız iki erkek. Henüz o yaşlarda kızların bu denli birbirini çekemeyeceği usumun ucundan geçmezdi. Şimdi düşündükçe ne kadar ablavut olduğumuzu kavrıyorum. Her neyse uzatmadan mevzuya gelmek istiyorum. Sabah buluşmaya karar verdiğimizde hiçbir problem yoktu her şey gayet iyi ilerliyordu.

https://acdn.kraltube.xyz/videos/xh/4712002/4712002.mp4

Sabah birlikte buluşup her zamanki gibi gülünç mizahlı zamanlar geçirmiştik. Akşam olunca dostlarımızdan biri bir fikir ortaya attı. Ev yakalayıp birlikte kalalım diye yakalattılar. Bizler apar topar evlerden izin alırken grubun yakışıklı erkeği Yavuz evi ayarlamıştı. Saat 19.00 sularında eve gitmiştik. Saat gece yarısı olana kadar her şey gayet iyi ilerliyordu. Ta ki Elif’in orospuluğa başladığı saate kadar. Grupta ki herkes benimle Yavuz’un arasındaki ilişkiyi bildiğinden kuşkum yoktu zira çok belirli ediyorduk ama kimseye söylemiyorduk. Sırf dostluklarımız biter bozulur fobisiyle kimseye ilişkimizden bahsetmiyorduk. Orospu Elif bunu öğrenmesine karşın sırf kıskançlığından herkesin içinde Yavuz’a yürümeye başlamıştı.

Yavuz karşılık vermiyordu ama Elif’in yaptığı orospuluklara direnmek muhtemel değildi. Ben erkek olsam kütür kütür sikerdim. Ama Yavuz öyle yapmadı belki de ben orda olduğum için bir şey yapamadı öğrenemiyorum. Elif ikide bir Yavuz’un yanına gidip gelip kucağına oturma şakası yapmaya başlamıştı. Yavuz’un sikinin kalktığını fark ediyordum ama elimden bir şey gelmiyordu. Artık her geçen dakika Elif kendini azıcık daha aşmaya başlamıştı. Elif git gide ileriye giderken ben de iyice kıskançlıktan öfkelenmeye başlamıştım. 17-18 yaşında ki bir kız için ağır bir gidişat gerçeğinde. Etrafta ki herkes bunun farkındaydı bir tek Elif hariç. Yavuz bi ara tuvalete kalktığında peşinden gittim ve masturbasyon yaptığını görünce ne tepki vereceğimi donakaldım.

Sanırım Elif’in onu tahrik etmesi neticeyi Yavuz çok azmıştı. Bu gidişat benim iyice sızıma gitmişti. Neticede Yavuzu çok seviyordum ve başka biri tarafından resmen ele geçirilmişti. Başka biri dediğim birey en yakın dostlarımdan birisi olan orospu Elif. Elfin tasanın belirliydi yarak istiyordu ama yanlış bireyde istiyordu. Yavuz tuvaletten çıktığında masturbasyon yaptığını öğrenmiyormuş gibi davranmaya çalıştım. Elif hareketlerine devam ediyordu ve Yavuz yeniden tepki vermeden yarım saat sonra tekerrür tuvalete gitti. Ben artık birşeyler yapmak istiyordum ama ne yapabilirdim ki? Belki de bu yapacağım şeyi hiç usumun ucundan geçirmemeliydim dahi. Ama gidip onu yaptım.

Yavuz tuvaletten çıkar çıkmaz dudağına yapıştım ve azıcık sonra odada olacaklar için kusura bakma istersen benden bölebilirsin ama ben Elif’in yaptığı hareketler karşısında daha fazla direnemiyorum dedim. Yavuz ne yapacağımı düşünmeye başlamıştı be kolumdan yakalayıp sakın yanlış bir şey yapma rezil oluruz diye dilenmeye başlamıştı. Ama ben bi kere kinlenmiştim Elif’e herkesin içinde bende onu rezil edecektim. Usuma gelen ilk fikir gerçeğinde Yavuzla olan ilişkimizi söylemekti ama onun için çok geç kalmıştım. İş işten çoktan geçmişti. Yavuzla beraber odaya geldik ve Elif yeniden aynı şeyleri yapmaya başlayınca ayağı kalkıp bi anda soyunmaya başladım. Herkes bana bakıyordu. Hiç utanmıyordum. Aksine bu bana daha fazla zevk veriyordu.

Yavuz afallamış bir surat ifadesiyle ne yapmaya çalıştığımı kavramaya çalışıyordu. Tamamen üryan bir biçimde Yavuz’un karşısına geçip dans etmeye başladığımda herkes ses çıkarmadan beni izliyordu. Sonra usulca Yavuz’a doğru yanaşıp pantolonunu indirmeye başladım. Yavuz’un penisi demir gibi olmuştu. Baya büyüktü, o an bunu içime nasıl alırım diye düşünüyordum ama pekte önemsemedim zira iş işten geçmişti artık. Elif göt gibi kalıp beni izlemeye başlamıştı. Yavuzun rengi sapsarı bi biçimde bi an evvel sikine oturmamı bekliyordu ama o öyle hemen olmayacaktı. Elif’i çatlatmak benim en ehemmiyetli işimdi o saatten sonra. Yavuzu da tamamen soyundurduktan sonra seksi hareketler yapmaya başlamıştım. Yavuzu sırt üstü yatırıp üstünde hareketler sergiliyordum, bi suratına oturup kalkıyordum, Yavuz boğuluyordu ama çok zevk alıyordum.

Vajinam resmen volkan gibi yanmaya başlamıştı. Öğreniyorum ki o an Yavuz beni çılgın gibi sikmek duyuyordu. Ama bu hemen olmayacaktı. Yavuz’un penisini ağzıma aldığımda Yavuz’un penisi de sımsıcaktı. Hatta ilk aldığımda zevk suyu üstündeydi çok hoş sezdiriyordu bana. Takribî on dakika sonra Yavuz ağzıma boşalmıştı. Ben buna aldırış etmeden dölleri yutup tekerrür devam ettim Yavuz vazgeç diye inliyordu azıcık soluk almam gerekiyor diyordu. Bende ona az evvel sürüklediğin masturbasyounun hesabını vereceksin diyordum. Yavuz delirmişti, artık beni sertçe sikip ağlatmak istiyordu ve ben bundan azıcık ürkmüştüm. Yavuz’un suratına oturup vajinamı yalamasını istediğimde kafamı önüme eğmiştim saçlarım görüş açımı yasaklıyordu zati gözlerim kapalıydı zevkten dört köşe olmuştum. O sırada sırtımda bir şeyin dolaştığını farkettim, sıcak sert bişey bu Yavuz’un penisi olamazdı oraya kadar uzanmış olamazdı. Bi an arkamı dönüp baktığımda grupta ki öbür erkek dostumuz Ömer penisini eline almış beni sikmek istiyordu. Bu bana çok coşku vermişti. O an tepki verememiştim. Ve ne ilginçtir ki Yavuzda bu vaziyete hiçbir tepki vermedi.

Ömer penisini sırtıma sürerken Yavuz vajinamı yalayarak paramparça etmişti. En sonunda direnemeyip kalktım ve Yavuz’a bana girmesini söyledim. Yavuz boşalmıştı. Ömer ben girmek istiyorum deyince hayır Yavuz sen gireceksin dedim Ömer azıcık bozuldu ama benim reel niyetim Elif’in çatlamasıydı. Yavuz asaplı bi biçimde kalkıp nemlendirmeden bana girmeye çalıştı canım çok acımıştı ve çok haykırmıştım. Yavuz özür dileyerek tükürüp tekerrür sınadı. Ve içime girer girmez benden kan akmaya başlamıştı, herkes çok korkuyordu ama benim umrumda değildi hem çok zevk alıyordum hemde Elif direnemeyip odayı terk etmişti. Yavuz beni bozduğunu kavrayınca daha sert sikmeye başladı beni. Ve Ömer ağzıma vermeye çalışıyordu, Ömer’in penisini ağzıma aldığımda sanki tam kızların gözü üstündeydi, bi ara onlara sizde katılın dedim ama kabul etmediler.

Takribî bir saat süresince böyle bir seks tecrübemiz olmuştu. Ve o günden sonra korktuğumuz başımıza gelmişti. Grupta ki hiç kimse artık birbiriyle konuşmuyordu. Herkes utanıyordu birbirinin suratına bakmaya. Özellikle de ben o zamanlar çok utanıyordum ta ki babamın atamayı çıkana kadar. Bu vaka suratından bizim gruptan hiç kimse mezuniyete katılamadı. Olur da birbirimizi görürüz diye. Bu hadiseyi daha evvel herkese anlatmak istiyordum basmakalıplaşsın diye ama kimseye cesaret edemiyordum. İçimi buraya dökmek azıcık olsun bana hafifletti. Umarım böyle şırprıntı dostlarınız olmaz yoksa böyle altlık absürtlükler yapabilirsiniz. Ben Elif orospusu suratından bakireliğimi herkesin gözü önünde kaybettim bakirelik benim için çok ehemmiyetli değil ama resmen şehirde adımı bi ara orospuya çıkarmıştılar. Ama nedense Yavuz’un o seksi bakışlarını anımsadıkça bunları unutuyorum. Hem pişmanım, hem özlüyorum…