KOMŞUYU SAKLICA KESİYORDUM

Ergenliğin içimi tümüyle sarıp anladığı zamanlar ben de cümbüşümü kesintisiz cinsellikte arıyordum. Her gün porno izliyor, kızları kesiyor ve yoktan nedenlere dahi azıyordum. Komşuyu saklıca kesiyordum Hal böyleyken artık yevmiye şeyler beni kesmemeye başladı. Kesintisiz farklı şeyler istiyordum ama rutinlerimden kurtuluş yoktu. Dönüp geldiğim yer yeniden aynı yerdi.
Bir defasında astığımız çamaşır arka bahçeye alt düşmüş. Ben de onu almak üzere dışarı çıktım. İçimden mi geçti ne oldu öğrenemiyorum ancak hemen kafamı pencereye uzatma isteğim geldi. Kendimi kıramadım ve başladım sırçaya kafamı yaslamaya. Alt komşumuz Pınar abla evin içini dolaşıyordu. Sonrasında kendi odasına geldi ve yatağına oturdu. Karşısında aynalı kıyafet dolabı vardı. Oturduğu yerden kendini tahlile başladı. Ellerini bedeninde narin bir biçimde dolaştırmaya devam etti. İki parmağını ağzına aldı ve sonrasında eteğini sıyırarak kendini bacaklarından başlayarak ellemeye başladı ve artık elini amına atmıştı. Kendisini parmaklıyordu, çok mutlu ve huzurluydu.
Gevşediği her halinden belirliydi. Sonrasında kendini cetme başladı ve sütyenini de çıkardı. Göğüslerini ellemeye başladı, uçlarıyla oynuyordu. Bir eli amında kendini parmaklıyor, öteki eliyle göğüs uçlarını sertleştiriyordu ve bu yaptığı onu doruklara taşıyordu. Çok fazla izlemiştim artık tehlike almanın zamanı gelmişti, zati ayakta boşalıyordum. Ve koşa koşa binaya girdim ve kapılarını çaldım. Kapıyı yarım bir biçimde açtı direk kapıyı ittirerek güçle içeri girerek dudaklarına yapışmaya başladım. Beğenişe beğenişe odasına kadar gittik. Dudakları dudaklarımla sanki şarkı söylüyordu. Bu ateşli sevişmenin ardından onu yatırdım ve göğüsleriyle oynamaya başladım. Uçlarını emiyor, tüm göğüsleri yalıyor ve sıkıp okşuyordum. Bu onu azgınlıkta doruğa taşırken gizeme bendeydi. Amı sulanmıştı ancak benim sikim için benzersi söylenemez. Dire yanına uyuyarak ağzına vermeye başladım. Benim olması gerektiğinden azıcık ufak olduğu için yalnızca ağzına alıp emiyor ve vokumluyordu. Sikimle geçirdiği tatlı dakikalardan sonra artık hakimiyeti elime alıp hatunu çılgınlar gibi sikmeye kararlıydım. O uyumaya devam ediyordu ve bende bacaklarını açtım. Hoşça sikimi onun vajinası üzerinde sürttüm ve onun delirmesini sağladım. 10 saniye süresince daha sikmezsem beni öldürebilirdi. Başladım kalkık sikimi sulu amına sokmaya. Ucuyla girdikten sonra artık sikimin tamamını onun içine gir ve çık yapıyordum. Şahaneydi bu ve ben siktikçe ağzı yamuluyordu bu onun nasıl zevk aldığını çok net bir biçimde açıklıyordu. Ardından seksi alt komşumu domalttım ve anal yollardan girmeyi sınadım. Sikim ne kadar analdan girmek için azıcık ufak olsa da o kadar da makûs değildi. Sikiyordum üstüne hatundan sesler çıkartabilmeyi de muvaffak oluyordum. Ufak penisle büyük işler yapmıştım. Onu kendime hayran bırakmıştım. En son sakso sürüklemek istedi sanırsam artık tamamlamak istiyordu. Baktım olmuyor bende kafasını ittim ve otuz bir sürükleyerek suratına doğru boşaldım. Kendini o halde rahat bir şekilde yatağa attı ve ben bütün kalkacakken vedalaşmak güç geldi ve yanına oturarak amıyla oynamaya karar verdim. 2 parmağımı amının içine hafiften sok-çıkar yaparken “ıh” diye sesler çıkarması güzelime gitmişti. Ardından az evvel yaptığım şeyi 3 parmağımla sınadım. Sokmamla beraber titretmem bir oldu ve yatağı tırnakları kırılıncaya kadar sıkıyordu, haykırmadan da duramıyordu. En son ben kendimi bir tık üste çıkardım ve bu hücumum hatunun yatak üstünde çığlıklar içinde boşalmasına neden oldu. Daha sonrasında kapıyı sürükleyip çıktım. O günden beri 3 kere kapısını çaldım ancak açmadı. Böyle devam ederse seksi bedenine tecavüz etmek zorunda kalacağım.