Ablamın Merakını Giderip Kızlığını Bozdum

Merhabalar, ben şuan almanya da yasiyorum ve 17 yasindayim ,ayni odada birlikte kaldigim ve ben de de 1 yas büyük cok seksi tas gibi göte sahib bir ablam var. Kendisi daha mektebe gidyor ve daha su ana kadar erkeklerle hic bir arkadasligi olmadi,bu surattan erkekle alakali her mevzu onun alakasını cok cekiyor. Benim de ayni zaman da cok cekingen oldugum dan dolayi ,su ana kadar hic bir kiz arkadasim olmadi, ayrica cok kizlara düskünümdür.Bu yüzde sik sik kendi kendimi ablam yattık dan sonra rahatlatiyorum.Anem ve babam bizmle pek ender ilgileniyorlar herhalde onlarin kendine göre sorunlari var . Fazla uzatmak istemiyorum ve hemen serüven dolu olan o aksami anlatmaya calisacagim.

Her aksam ki gibi herkes kendi yatagina yati ve benim gözüme bir cinsli uyku girmiyordu ve surat üstü uyumaya calsirken azıcık kendimi gevşetmek amiciyla kendi yatagimi sikmeye basladim.O sirada ablam “ne oluyor, ne yapiyorsun“ diye bir yumusak tonla sordu ,tabiki ne yaptigimi göremiyor.Iste o anda ablamin sesi hayelmdeki kiz oldu ve artik ben ablamin ses tonunu sikmeye basladim ve onun sualini o anda cevapsiz brakdim.Ablam tekerrür merakla sormaya basladi ,“ahmet ne yapiyorsun yorganin altinda ,bir seyin mi var,hasata misin“ ?O anda aklima, ablami acaba gercekte bir siksem nasil olur diye aklimda ciddi ciddi canlandirmaya basladim.“

Gercek den ne yaptigimi ögrenmek istyormusun“ diye ablama karsilik verdim.“Ne yapiyorsun hadi söyle beni merak da patlatma ahmet “diye karsilik verdi ablam.Ben de onu daha fazla meraklandirmak amaciyla taktigime devam ediyorum “ama abla cok ayip sana söyliyemem ,fakat cok merak ediyorsan ne yaptigimi sana göstere öğrenirim “.Ablam o sirada ne yanıt verecegini öğrenemiyordu cünkü utaniyordu,belki hissediyor benim 31 cektigimi ama ayni zaman da cok merak ediyordu acaba bir kalkik erkek siki nasil bir görüntüye sahib diye.

Sessizligi kirmak icin tuvalete kalkiyorum ve sikmi donumun kenardi öğrenerek cikari veriyorum.Tuvalete giderken yan gözümle ablami izlerken, onun gözlerinde nasil bir heycan ve merak okuya öğreniyordum , sanki sikim ono büyülemisti , gözünü sikmde bir cinsli ayiramiyordu.Ben ablamin bu donmus halini gördüdük den sonra önümü ablama bütün ceviriyorum ve ablam artik sikimle karsi karsiya di, tam alakasını benim sikime odaklamisti. Tabiki ben bu vaziyette cok etkilendim ve sikim resmen firladi ve ok gibi oldu.Ablam daha hala sirt üstü yatiyordu ve gözünü kalkmis sikimde ayiramiyordu.Ben ablamain yatagina yavas yavs yaklasmaya basladim.”

Abla simdi sana yatak da ne yaptigimi gösterecem “söylüyorum.Ablam sesisce ve utanarak”ne gösterecen”diye bana soruyor .Ben de “dur abla ben senin yanina geliyim o zaman sen de görürsün “söylüyorum. Ablamin sesiz kalmasinda yararlanarak hemen üzerine yatim ve sanki onu siker gibi hareket ler yapmaya basladim fakat ikimizin donu daha hala üzerimiz de. Ben artik ablamin üzerindeydim ve o bacaklarni yavas yavas araliyor böylece benim daha rahat hareket etmemi sagliyordu.Bir ara sonra ben ablamda izin almada donumu cikardim ve artik sikmle ablamin donunun altinda ki am deligini aramaya basladim ablam utangicinda yerlerin dibine giriyordu cünkü kardesi onun üzerinde göz göze birlikte sikisiyorlardi. Ben artik onun beyaz donunu cikarmay basladim fakat ablam karsi koymaya basladi cok utaniyordu beliydi.”Ciddi bir sey yapiyacam abla dur cikari bilgiyim”söyledim.

Ablam kendini artik bana teslim etti cünkü o da merakda artik catliyordu acaba bir erkekle sikismek nasil bir duygu diye. Ben ablamin donunu cikarirken ablamin cok kili ami hemen gözüme carpti ve o kara tüyler arasinda ablamin am deligini parmaklarimla yoğun etmeye basladim.Ablam tekerrür elimi cekmeye calisyor ve ayni zamanda “ahmet birak hadi üzerime cik”diyor .Ben sikimi elime aliyorum ve hemen yanimzda bulanan kremle sikmi ablamin gözleri önünde kremleme ye calisiyiorum. Tam islemi ablam son drece diakktli bir sekilde izliyor.Artik sikimi ablamin amcigina dayiyorum ve etrafinda gezdirmey calisiyorum.Ablamin bacaklari titiremeye basliyor.

Artik fazla daynamiyorumu ve var eforumla ablmain icine daliyorum ablam bir ciglik atiyor ve beni üzerinde atmaya calisyor.Artik o dar delig de olası degil bu tas gibi sikle cikmak.Bu gürütüyle annem ve babam uyaniyorlar ve odamiza daliyor lar. Ben daha hala ablamin üzerindeyim ve hic durmaksizin annemin ve babamin gözler önünde ablamin tatli ve dar kili amini popalamaya devam ediyorum.Ablam altimda cigliklar icinde kivraniyor ve beni üzerinde atmaya calisyor ..Babam ve annem bu manzara karsisnda sok bir durmdalar olayi anlamaya calisyorlar ,biricik oglularin ablasiyla nasil sikisdigini görmeye bir cinsli inanamiyorlar

Porno öyküler Ben de ablami bir cinsli birakamiyorum cünkü her an ablama bosalmak üzeriyim . Ve nihayet bir büyük cirpinsla ve bagirisla ablimin aminin icine bosaliyorum. Terler icinde ablamin üzerinde kalkdigmda gözümle ablamin aminda nasil kanlar ve döler damladigin görüyorum.Artik annem ve babam kendine geliyorlar ve olayin farkina variyorlar , biricik bakire genc kizlari nasil kardesi tarfinda sikildigini görüyorlar.