Kocam Beni Kandırınca Daha Önceki Sevgilime Verdim

Şu anda 28 yaşında bulunuyorum ve geçen yıla kadar kocamı hiç kandırmamıştım. Hakikatinde size anlatacağım bu hikaye kandırma hikâyeleri arasında yer almasa da olur. Zira başka bir adamla yattım ama bunu kocamın gözleri önünde hakikatleştirdim. Başka Bir Deyişle onu kandırdım sayılmaz. Bu serüvenimin sebebi ise yeniden kocam olmuştu. Satış temsilcisi olarak çalışan kocam neredeyse senenin yarısı süresince şehri dışında, başka kentlerde oluyordu. Ama konuta her dönüşünde neredeyse kapıdan girer girmez üzerime sıçrayarak beni sikmeye başladığı için beni kandırdığını düşünmüyordum. Fakat reel sexs hikâye okumak istediğim bir gün kendi bilgisayarım açılmayınca onun iş emeliyle kullandığı dizüstü bilgisayarını aldım. Yanlışlıkla girdiğim bir dosyanın içinde de kocamın seyahatleri sırasında siktiği bayanların videolarının olduğu başka dosyalara eriştim. Burada kocamın becerdiği neredeyse 20 kadının videosu vardı. Tabi sevişirken sürüklemediği çok daha fazla bayanla beraber olduğunu varsayım etmek güç değildi.
Çok öfkelendim ama kendimden geçip ona saldırmak yerine serinkanlı bir tasarı yaptım. Kocamın da tanıdığı üniversitedeki daha önceki sevgilime telefon ettim ve gidişatı anlattım. İntikam almak için beni tekerrür sikmesini istediğimi söylediğimde ise sözü ikilememe izin vermedi. Daha Önceki sevgilim ondan ufaladıktan sonra uzun bir vakit peşimden koşmuştu. Şu davranışından anladığıma göre de beni unutamamıştı ve ondan istediğimi yapmak angarya değil büyük bir zevk olacaktı.
Kocama daha önceki sevgilimin şehirde olduğunu ve bize uğrayacağını söyledim. Akşam daha önceki sevgilim geldiğinde ise kocam horul horul uyuyordu. Yemekteki meşrubatlarla beraber ona verdiğim haplar işlerini yapmışlardı. Daha Önceki sevgilim onun yattığı koltuğun yan tarafında beni hoşlanıp okşamayı tamamladığında ve sikini amıma sokmaya hazırlandığında ise kısa bir mola verdim. Kocamı tokatlayarak uyandırdım. Bilgisayarını da açmıştım ve siktiği bayanları dosyaladığı kısma gelmiştim. Eforlukla uyanan kocama ‘eşini kandıracaksan gözünün önünde yapma cesurluğunu göster, gizleme ’ dedikten sonra daha önceki sevgilimin oturduğu koltuğa gittim ve onun yarağının üzerine çıktım. Üzerinde hoplamaya başladığımda ise kocamı daha çok çıldırtmak için sesli çığlıklar atmaya başladım. Neticede daha önceki sevgilim kocamın gözü önünde, oldukça hareketli ve hengameli şekilde beni sikmiş oldu. Sonrasında kocam bu hadiseyi ve kendi videolarını daha öncekinden yaşanmış seks hikâyeleri olarak kabul edip yola devam etmemizi önerdi. Kabul ettim ama her olasılığa karşı daha önceki sevgilimle görüşmeyi de sürdürüyorum.