İşverenim İlk Anal Tecrübemi Yaşattı

24 yaşında üniversite mezunu bir kadınım ve iş görüşmesi için bir şirkete gittim orada şirketin işvereni ile odasında görüşme reelleştirdik. Adam hemen dikkatimi çekti zira kırklı yaşlarının başında olmasına karşın son derece dikkat çekici ve yakışıklı biriydi. Hemen parmağına baktım konutlu mu diye zira gerçekten çok dikkat çekiciydi ve onu görür görmez arzulamaya başladım. Bence o da bendeki bu enerjiyi fark etti zira hemen ertesi gün aradı ve işe başlayabileceğimi söyledi. Belge harekâtlarını bitirdikten sonra hafta başında işe başladım sürekli olarak yanıma gelip gidiyor bana bir şeyler soruyordu, benden bir şeyler beklediğinin farkındaydım başka bir deyişle en küçücük bir yakınlaşma da beni sert bir biçimde becerecekti bu enerji ondan almıştım. Sarihçesi ben de çok istiyordum fakat bunu azıcık oyuna çevirmeye ve beni daha fazla arzulamasını sağlamaya karar verdim.

Ona minik oyunlar yapıyor minik seks şakaları yaparak iyice azdırıyordum. Gözlerimin içine bakıyor ve artık beni ne kadar arzuladığını söylüyordu ben ise daha zamanının olduğunu azıcık daha onu tanımam gerektiğini söylüyordum. Bazen dudaklarına minik öpücükler konduruyor ve penisini hafif avuçlayıp vazgeçiyordum onu iyice azdırmak çok güzelime gitmişti ve bunu artık reyin haline getirmiştim. Üniversite zamanlarında iki veya üç erkek dostumla cinsellik yaşamıştım fakat cinsellik mevzusunda çok istekli bir kız değilim ama bu adamda beni sürükleyen bir şeyler oldu. Sarihçesi parasal vaziyetinden de etkilendim zira beni son derece lüks otomobillerle yemeklere götürüyor, dolaştırıyor ve istediklerimi alıyordu, artık ona kendimi sunmamın zamanı gelmişti. Bir gün iş çıkışı yeniden takılmak istedi ben de kabul ettim hemen büronun tuvaletine giderek yanımda taşıdığım pak iç çamaşırlarımı giydim, bedenimi arındım, her an hazırlıklı olmalıydım bu gece ona kendime sunmaya karar vermiştim. Hemen yanına gittim ve dudaklarına bir öpücük kondurdum, bu gece onu değişik coşkuların beklediğini söyledim. Beni hoş bir lokantaya götürdü, orada azıcık kafaları çektik daha sonra onun yanına yanaşarak bir otel odasına gitmek istediğimi onu çok arzuladığımı söyledim. Çok heyecanlandı ve hemen hesabı ödeyerek kalktık.

Son derece lüks bir otele götürdü daha evvel böylesi hoş bir oteli hiç görmemiştim ve çok hoş bir odaya çıktık odaya girer girmez jakuzi dikkatimi çekti, orada sevişmeliydik. Hemen jakuziyi doldurdum ve karşısında soyunmaya başladım, yatakta uzanmış beni sevinçle izliyordu bu yaşta bir adam yirmili yaşlarının başında bir genç kız ile beraberlik yaşayacaktı, onun coşkuyu içerisindeydi. Ne kadar zengin biri olsa da benim gibi hoş bir kadına sabretmesi güçtü ve benim gibi bir kadınla olduğu için kendini talihli sezdiğine emindim. Ben de yatakta ona iyi bir performans sergileyecektim zira bu adam bunu hak ediyordu, her anlamda beni mutlu eden biriydi, ben de onu yatakta mutlu edecektim. Karşısında soyunmaya başladım o ise tepkisiz yalnızca beni izliyordu, yanına yanaştım ve direk dudaklarına yapıştım sonra baktım ki bana karşılık vermiyor kendimi sürükleyerek neyi olduğunu sordum. Gözlerimin içine bakarak daha evvel bu kadar hoş bir kadını ömrümde görmedim dedi, bu adam kadın ruhunu kavrıyordu, gerçekten çok mutlu oldum ve tekerrür dudaklarına yapıştım. Hemen pantolonunu çıkarmaya başladım onu hemen jakuziye soktum ben de yanına gelerek boynunu öpüyor ve dudaklarını emiyordum. Gerçekten çok azmıştım, uzun zamandır bir erkekle beraberlik yaşamamıştım zati bu adamda beni çok arzuluyordu karşılıklı olarak bu gece birbirimizden bütün anlamıyla neşe almalıydık.

Her neyse jakuziden çıkmak istedim zira ben onun erkekliğinin tadına bakmak için yanıp alevleniyordum. Yatağa yatırdım ve hemen erkekliğini yalamaya başladım. Oral seksi zati çok beğeniyorum, özellikle böylesine arzuladığım bir erkeğin penisini ağzıma almak bana mucizevi haz veriyor o dil darbelerim sayesinde zevk inlemeleri ile kendinden geçerken ben de iyice sevindim ve birden üzerine oturdum. Gözleri kapalıydı neye uğradığını donakaldı kadınlığımı seziyordu vajinamın sıcaklığı ile kendine geldi ve hemen pozisyon değiştirdi. Beni alta alarak misyoner pozisyonunda beni becermeye başladı. Sanırım bu biçimde bir 5 dakika kadar becerdi fakat ben artık pozisyon farklılığı istiyordum onu tekerrür jakuziye doğru götürdüm ve suyun içine oturdu ben de kucağına oturarak suyun içinde git geller yapmaya başladık. Bu biçimde de sanırım bir 5 dakika kadar seviştik bir yandan da dudaklarını öpüyordum bu adama doyamıyordum. Birkaç dakika sonra orgazm oldu ve sevişmemiz bitti fakat benim içimde kalmıştı zira orgazma erişememiştim. Bunu ona da söyledim bir posta daha atmak istiyordum, benden azıcık zaman istedi birkaç dakika dinlenmesi gerektiğini söyledi. o birkaç dakikanın geçmesini güç bekledim bir yandan da kendimi parmaklıyordum zira azgınlığımın gitmesini hiç istemiyordum, çok arzu doluydum, orgazm olmam gerekiyordu.

O dinlenirken ben de karşısında kendimi parmaklıyor ve mastürbasyon yapıyordum. Bu görüntü onu tekerrür azdırdı ve yanıma geldi, beni domalttı ben vajinamın içine gireceğini düşünürken birden anal deliğimi zorlamaya başladı. Ona hayır dememe fırsat kalmadan birden içine soktu, canım muhteşem yandı.Daha evvel hiçbir erkekle anal ilişki yaşamamıştım hatta sıhhatsiz olduğunu düşündüğüm için de hiç yaşamayı düşünmüyordum. Fakat bu adamda beni sürükleyen değişik bir şeyler vardı git geller yapmaya başladı canım yanıyordu, acı çığlıkları atıyordum ve bunu ona da söyledim. Canım çok yanıyor dedim, kendini özgür vazgeç ve yalnızca bana kendini vazgeç azıcık sonra zevk almaya başlayacaksın dedi. Dediği gibi de oldu, canımın yanması birkaç dakika sonra geçti ve kendini zevke vazgeçti. o kalçamı becerirken ben de bu anların tadını çıkarmak için gözlerimi kapattım ve bir yandan da kendimi parmaklamaya devam ettim. Böyle sanırım birkaç dakika devam ettik zira sanki uçuyordum, ne kadar zaman geçtiğini fark etmedim, hem parmaklarımla kendimi vajinamdan beceriyor hem de arkamdan işverenim kalçalarımı beceriyordu. İki zevki aynı anda yaşıyordum ve birkaç dakika içinde orgazma eriştim. Çok yoğun bir biçimde titreyerek boşaldım gerçekten çok hoştu. Sevgili işverenim de daha fazla sabredemedi ve içimden çıkarak kalçalarımın üzerine boşaldı.

Sikiş öyküleri İkimiz aynı anda yatağa uzandık dudaklarımı öpmeye başladı, muhteşem bir kadın olduğumu söylüyordu ben de daha evvel hiçbir erkekle böyle yakınlaşmadığımı ona âşık olduğumu gözlerin içine bakarak söyledim ve bana o anda bomba bir şey söyledi. Reelinde konutluymuş ve karısını şu anda benimle kandırıyordu ona tokadı bastım ve süratlice giyinerek odadan çıktım. Kendimi kullanılmış hissettim, çok trajiktim, peşimden geldi bana çok aşık olduğunu kapatmayı olarak devam etmemi istediğini söyledi. Natürel ki de kabul etmedim fakat çok ısrar etti daha sonradan böyle görüşmeler yapmaya devam ettik. İşverenim arada sırada vajinamdan daha çok ise analımdan beni sert bir biçimde beceriyor. Bana bir konut açtı ve kesintisiz olarak konutumda görüşüyoruz. Gerçekten bu adama aşığım ve beni becerirken kendimden geçiyorum, her görüşmemizde orgazma erişiyorum. Hem böyle olgun hem zengin hem de sert bir siken bir erkek sanırım bir daha hiç karşıma çıkmaz.