Kız Kardeşim Mastürbasyon Yaparken

Merhabalar ağabey kardeş seks öyküsü okurları ben Kenan. Sizlere başımdan geçen bir anımı paylaşmak istiyorum. Benim Nehir isminde bir kız kardeşim var ve ben kardeşim demeden onu becerdim.

Onunla yaşadığım bu tecrübemi de sizlere anlatmak istiyorum. Biz öyle orta düzey kardeşler değiliz ben 40 yaşında bir adamım kardeşim ise 38 yaşında bir kadın. Kız kardeşimi daha çok orta düzey yaşlarda dahi becermek istiyordum. Bunu ona da muhakkak etmeme karşın benim önerimi bir cinsli kabul etmedi ve sevişmeye de yaklaşmadı ama nihayet ikna oldu ve kardeşimi kendisinin de isteği ile becermeyi muvaffak oldum bir gün bana gelmişti ve beraber içki içiyorduk mevzu döndü gezdi çok daha önceki senelere geldi ben de kendimi yakalayamadım ve ona neden daha evvel bana kendisini becermeme izin vermediğini sordum. Kardeşim ise daha öncekinden böyle bir fobi yaşadığını ama artık evlenmiş boşanmış bir kadın olduğunu ve bu fobisinden de tamamen kurtulduğunu anlattı.

Sanırım kardeşim yalnız kaldıktan sonra baya azmıştı ve kendisini becerecek bir şahıs arayışına düşmüştü. Bunu ben yapmazsam başkası yapacaktı zati o da sarih sarih sen beni becermezsen ben de başka bir erkek bulup kendimi becertirim diye söyledi ama benim bir koşulum vardı zira artık kardeşim ihtiyarlamış ve ben de aç kurtlar gibi gözümü onun 19 yaşında olan kızına dikmiştim. Kardeşim evvel kızının daha evvel hiç seks yapmadığını ve bu mevzuda deneyimsiz olduğunu söyledi ama ben yeniden de ısrar etmeye devam ettim ne yapacak edecek o körpe kızı bir biçimde becerecektim zati yeğenim bana karşı çok yılışıktı ve bana seksi hareketler yapmaya bayılıyordu. O surattan onun da bu işe razı olduğundan emindim kardeşimin ise tek yapması gereken ben konutta yalnızken kızını bana getirmekti kardeşim bunu kabul edince hemen aletimi dışarıya çıkardım ve onun ağzına vermeye başladım uzun uzun aletimi yaladı ve ben birden atak yapıp kardeşimi yere yatırdım ve cetmeye başladım kardeşimi tamamen çırıl üryan atadıktan sonra da hemen bacaklarının arasında yerimi aldım ve vajinasını yalamaya başladım bir yandan da ellerimi memelerine atmış okşuyordum seneler sonra da olsa kardeşimi becerme zevkine artık erişmiştim.

Vajinasında bir tane dahi tüy yoktu ve tüysüz am gerçekten de çok hoştu ben de vajinasını büyük bir zevkle yalamaya devam ettim zati artık aletim taş gibi olmuş ve vajinasına girmek için sabırsızlanır hale gelmişti Kardeşim de bunu kavrayınca hemen girmem için bacaklarını iki yana açtı bir yandan da beni gaza getirmek için hadi erkeğim sok içime sok dibine kadar diye inliyordu benim de artık sabredecek eforum kalmamıştı ve ben de aletimi kardeşimin vajinasına köklemeye başladım. O kadar hoştu ki neredeyse içine girer girmez boşalacaktım ama kendimi yakaladım daha sonra da vajinasının içerisinde seri bir biçimde git gel yapmaya başladım. O kadar zevk alıyorduk ki ikimiz de daha uzun müddet sabredemedik ve çığlıklarla ilk orgazmımızı yaşamaya başladık ben kardeşimin içine boşalmıştım ama onun korunduğunu bildiğim için gebelik gibi bir kuşkum olamazdı neyse boşaldıktan sonra beraber uzanıp azıcık dinlendik ve daha sonra da kalkıp beraber duşa girdik tabi ki duşta da boş geçmek olmazdı.

Kardeşimi burada da bir posta poposundan becerdim ve ikimiz de rahatladık. Kardeşimin kalcaları yaşına karşın çok harika bir biçimi vardı ellerimi avucumu kız kardeşimin kalçalarının arasına yerleştirip kalcalarının yanaklarını ayırıp öpmeye yalamaya başladım parmaklarımı usulca aynı zaman içerisinde poposuna sokup çıkarıyordum genişletiyordum o hoş kalçalarının arasında ki tatlı yerini aletimin içerisine girebileceği seviyeye gelmişti aletimi avucuma aldım ve kardeşimin poposunu yasladım içerisine sokup çıkarıyordum usulca ucunu sokup geri sürüklüyordum kardeşimin güzeline gidiyordu ben içerisine girdikçe göğüsleri savruluyordu sağa sola doğru belinden anlamış kalcalarımı hareket ettirerek içine girip çıkmaya başlamıştım daha çok sokuyor çıkarıyordum köklüyordum içerisine pompaladıkça inliyordu kardeşm inledikçe ben daha çok zevke geliyordum ve kız kardeşime döşüyordum içinde gidip geliyordum aletim iyice sertleşip kalınlaşmıştı ve kız kardeşimin tatlı kalçalarının içerisine boşalacaktım harika görünüyordu kalçaları kalınlaan serleşen aletimi poposunun içinde boşalarak hafiflettim.