Eşimi İşvereniyle Birlikte Aynı Anda amını götünü yardık

Merhabalarlar seks öyküleri meraklıları. Adım Kaan, 32 yaşındayım. Karım Aylin ise 30 yaşında, 1.75 boyunda, 38 beden, oldukca güzel beden hatlarına sahip, seksy, girdiği her etrafta bakışları üzerine toplayan birisidir. İnsanları gibi havasının da sıcak olduğu Akdeniz bölgesinde yaşayan, 7 yıldır konutlu bir çiftiz. Her ikimiz de özel sektörde çalışmaktayız. Konutluluğumuzun ilk senelerinde oldukça iyi olan seks yaşamımız zamanla tekdüzeleşmeye başlamış, biz de çoğu çift gibi zamanla yatakodamızda farklı seks fantezileri kurar olmuştuk. İlkbaşlarda bu gidişattan rahatsız olan karım da zamanla buna alışmış, fantazilerin tadını çıkartır olmuştu. Genellikle yatakta tek olmadığımız fantaziler, bazen dörtlü, bazen de üçlü seks antezileri kurardık. Bu arada karımın işvereni Muzaffer bey karıma deliriyor, bu da bizi kışkırtıyordu. Ben karım Aylini başka bir erkekle Cinsel ilişkiirken izlemek isterken, öğreniyordun ki, karım da olgun bir erkekle seks yapmanın nasıl bir şey olduğunu yaşamak istiyor, ama buna cesaret edemiyordu. Tüm bunlar ikimiz için de yalnızca düşünce ebadında kalıyordu. Kavrayacağınız gibi sosyal hayatta ikimiz de birbirimize sadıktık.

İşim dolayısıyla bazen şehirdışına çıkarım. Yeniden böyle bir işgezisi sebebiyle 1 haftadır şehirdışındaydım ve karımdan ayrıydım. Gecenin ilk saatleriydi, karımla telefonda konuşuyorduk, bir müddettir ayrı olduğumuz için mevzu bir biçimde sekse gelmişti. Ben soruyordum, karımsa anlatıyordu. İşvereninin gözlerini kalçasından ayıramadığından, bazen nasıl arda sürtünerek geçtiğinden bahsediyordu. İki gün evvel, düşük bel pantolon giyen karımın büroda otururken açılan kalça çatalına bakan işvereninin önünde oluşan şişkinliğe kadar anlatıyordu. Ki, tüm bunları telefonda konuşurken her ikimiz de farkına varmadan baştan çıkmıştık. Benim sikim sertleşmiş, karımın amı ise sımsıcak sulanmış, telefonda bunları konuşurken karşılıklı mastürbasyon yapıyorduk. O arzuyla azıcık daha cesaretlenen aşkım, dün gördüğü düşünü bana anlatmaya başlamıştı. Düşünde işvereniyle Cinsel ilişkimiş ve oluk oluk boşalmıştı. Bu düşü beni fazla derecede baştan çıkartmıştı ve o an karıma, isterse işvereni Muzaffer beyle gerçekten Cinsel ilişkiebileceğini söylemiştim. Ama bir koşulum vardı, o an ben de orada olacak ve Cinsel ilişkimelerini canlı canlı izleyecektim. Karım utana sıkıla o gece mevzuyu kapattı. Kapattı ama, o günden sonra her ikimiz de bu mevzuyu kafamızdan bir cinsli çıkarıp atamamıştık. Artık her sevişmemizde bu mevzu açılıyor, “Şimdi Muzaffer bey de burda yatakta olsa…” gibilerinden konuşuyor, ama boşaldıktan sonra fikrimizi değiştiriyorduk. Yeniden böyle bir gece karımla Cinsel ilişkimiş ve boşalmıştık.

Ama herzamankinin tersine ben halen karımı işvereni Muzaffer beyle Cinsel ilişkiirken izlemek istiyordum ve bunu karıma söylediğimde, ciddi olup olmadığımı sordu. Ben de gayet ciddi olduğumu söyleyince, “Bak pişman olursun sonra!?!” dedi. “Bütün tersine, bunu çok istiyorum karıcığım!” dedim. Karım da güldü ve “Saçmalama!” diyerek mevzuyu kapattı. İlerleyen günlerde bu mevzu her ikimizi de içten içe yakıp kavurur hale gelmişti. Karımın işvereni Muzaffer beyin ailesi şehirdışında yaşadığından, Muzaffer bey yalnızdı ve bunalırdı, biz de buyüzden bazen Muzaffer beyi bize davet eder, yer kapsa sohbet ederdik. Kafama koymuştum karımı işvereniyle Cinsel ilişkiirken izleyecektim ve planımı yaptım. O gün karımdan haftasonu için Muzaffer beyi konuta davet etmesini istedim, “Yer kapsa sohbet eder, azıcık da kafa dağıtırız!” dedim. Karım da, “Kendisiyle bir konuşayım, başka bir planı yoksa, olur.” diye yanıt verdi. Daveti dinleyen Muzaffer bey, hem sıkılmanın tesiriyle, hemde seksy karımın harika kalçaları sebebiyle, davete anında pozitif yanıt vermiş, çokta memnun olmuştu. Ben artık dört gözle haftasonunu bekliyordum. Ve nihayet o gün gelip çatmıştı. Öğleden sonra ben alışverişe, karımsa kuaföre gitmişti. Akşam üzeri konuta geldiğimde gözlerime inanamamıştım. Karım bütün bir afet haline gelmişti. Bana çaktırmamaya çalışıyordu, ama o da Muzaffer beyi fazla derecede arzuluyor ve onun için kendini en iyi biçimde hazırlamak istiyordu. Karım elimdekileri alarak masayı hazırlamaya başlamıştı. Alkoller, bardaklar, mezeler derken, masa birkaç noksan hariç neredeyse tamamdı. Derken telefon çaldı, arayan Muzaffer beydi. Yola çıkmış, gelmesine kısa bir zaman vardı ve marketten rastgele birşey isteyip istemediğimizi soruyordu. Herşeyin bütün olduğunu söyleyerek teşekkür ettik ve telefonu kapatarak son hazırlıkları yapmaya başladık. O esnada karım dolabın karşısına geçmiş ne giyeceğine karar vermeye çalışıyordu. Yanına giderek, ondan yalnızca benimle konutta başbaşayken giydiği mini, ipli kıyafetini giymesini istedim.

Ne yapmak istediğimi kavramış bir biçimde gözlerimin içine muzip bir biçimde bakarak, emin olup olmadığımı sordu. Zira bu kıyafet son derece sarih bir kıyafetti. “Evet!” dedim. “Peki o zaman!” diyerek büyük bir coşkuyla giyinmeye başlamıştı. Az sonra kapı zili çaldı Gelen Muzaffer beydi. Kazançken o da azıcık içki ve meze almış, böylece içki stoğumuz bitirilmişti. Ellerindekileri alarak masaya davet ettim. Birkaç saniye sonra karım kapıdan içeri girince, Muzaffer beyin kalbi sanki duruverecekti. Karım tam seksapelliğiyle karşısında idi. İçine sütyen giymediği mini ipli kıyafet, karımın yalnızca göğüsuçlarını kapatıyor ve kalçasının ise üst kısmınında bitiyor, kalçalarının alt kısımlarını tam hoşluğuyla sergiliyordu. Harika bir manzaraydı. İşverenine, “Hoşgeldin!” diyen karım, masaya son beceriksizleri de getirirken, sanki bir manken edasında salınıyordu. Bu da hem Muzaffer beyin, hemde benim kalp atışlarımızı süratlendiriyordu. Yaz ayı olduğu için mutfaktaki masayı hazırlamıştık. Mutfak masamız oldukça ufak olduğu için, masanın bir yanına ben, karşıma Muzaffer bey, ikimizin ortasına da eşim oturmuştu. Bardaklar arka arkaya dolup boşalırken muhabbet koyulaşmış, sıcacık bir civar oluşmuştu. Eğilip kalkarken karımın göğüsleri harika görünüyordu, kıyafetin alt kısmı ise, bacak bacak üzerine atan karımın kalçalarının neredeyse yarıdan aşırısını sarihte vazgeçiyordu. Muzaffer beyse kaçamak bakışlarla bu harika manzaranın tadını çıkartıyordu. Bir içkinin de tesiriyle hareketlerimiz dahada rahat bir hal almıştı. Karım da iyice havaya girmiş, her ikimize de arzu dolu, isterik gözlerle bakışlar atıyordu. Bir ara, boşalan meze tabağını eline alıp ayağa kalkan karım, tezgaha doğru ilerlerken kalçasını masanın kenarında olan Muzaffer beyin eline öyle bir sürttürdü ki, adamcağız avuçlasa ancak bu kadar olabilirdi. Muzaffer bey daha şoku atlatamadan, karım elindeki meze tabağını düşürdü. Natürel ben bunu yememiştim, emeli işverenini iyice baştan çıkartmaktı, muvaffak oldu da.

Yerdeki kırıkları toplamak için eğilen karım, zati kalçalarının yarısını sarihte vazgeçen mini kıyafetiyle kalçalarının tamamını öylesine bir gözler önüne serdi ki, kıyafetin eteği tamamen yukarıya kadar sıyrılmış, tangası kalçalarının arasında kaybolmuş, sanki hiç yokmuş gibi görünüyor ve sulanmış kabarmış amı insanı davet ediyordu. Sevgili biricik eşim tam cömertliğiyle bedenini bize sergiliyordu. Ki o an baktığımda, her ikimizin de sikleri taş gibi olmuş, fermuarlarımızı zorluyordu. İlk başlarda önündeki şişkinliği eliyle koluyla saklamaya çalışan Muzaffer bey de artık böyle bir mücadele sarf etmiyordu. Karım yerdeki kırıkları topladıktan sonra yeni bir tabakla gelip tekerrür yerine oturdu. İçki süratle harcanırken, bir ara baktığımda karımın bir eli benim dizimde, öbürü ise Muzaffer beyinkindeydi. Karım yavaş yavaş beden temasına başlamıştı. Omuz askılarından biri alt kaymış olan kıyafetin öbür askısını da çaktırmadan ben indirmiştim. Karımın her hareketinde göğüsleri daha bir açılıyordu. Ben bir ara işi dahada ilerleterek elimi kalçasına attım, hafifçe eteğini kaldırıp, yavaş yavaş okşamaya başlamıştım ki, artık karım kısık kısık zevk sesleri çıkarmaya başlar olmuştu. Kafalarımız iyiden iyiye tatlı olmuştu. Bu vaziyetin de verdiği cesaretle öbür elimle benden taraftaki göğüsünü tamamen açarak yalamaya başladım. Resmen sevişmeye başlamıştık.

Karım dizimdeki elini yavaşca yukarıya kaydırarak, pantolonumun üstünden sikimi okşamaya başlamıştı ki, öbür elini de işvereni Muzaffer beyin sikine attığını gördüm. Bunun üzerine karımın giysisinin üst kısmını tamamen alt sıyırdım ve Muzaffer beyin tamamen cesaretlenmesini sağladım. İletiyi almış olan Muzaffer bey de şimdi karımın öbür göğüsüne dudaklarını yapıştırmış, hunharca yalıyor, sıkıyor, yoğuruyordu.

Karım sırasıyla fermuarlarımızı açıp dimdik ve taş gibi olmuş siklerimizi alana çıkarttığında, artık film tamamen kopmuştu. Şimdi karım bir elinde benim sikim, öbür elinde işvereninin sikini okşuyor sıvazlıyor, arasıra da ağzına alıyor, öpüp yalıyor, emiyordu. Muzaffer bey bir ara karımın göğüsünü vazgeçip eteğini iyiyce yukarıya kaldırıp tangasını kenara sıyırdı ve karımın o harika sımsıcak sulu kaymak gibi amını okşayıp, parmaklamaya başladı. Bunun üzerine ben karımın işverenine doğru domalmasını sağlayarak, saçlarından yakalayıp sikimi ağzına verdim.Manzara bir harikaydı. Ben karımın dudakları arasında gidip kazançken, işvereni de karımın kalçaları arasına başını gömmüş, amını ve götünün deliğini yalıyor, parmaklıyor, parçalarcasına avuçlarıyla yoğuruyordu. Karım zevk çığlıkları atıyor, aynı anda iki erkeğin verebileceği tam nimetlerden faydalanıyor ve işvereni yaladıkça kalçasını geriye doğru itiyordu. Artık karımın sikilmeye hazır olduğu her halinden muhakkaktı. derken Muzaffer bey, başı sanki bir mantarı hatırlayan, kocaman, devasa, damarlı ve kalın sikini, karımın sulu am dudakları arasında sürttürmeye başladı. Karım bu koca siki biran evvel içinde sezmek istiyor, kendini geriye itiyor ve bana da, “Aşkım başı sıcacık, kocaman bu, çok sert, harika!” gibi şeyler söylüyordu. Muzaffer bey damarlı koca sikini karımın amına yavaş yavaş sokarken, bundan en az ben de karım kadar zevk alıyordum. Harikaydı! Muzaffer bey sikinin tamamını karımın amına yerleştirmiş, nerdeyse taşaklarına kadar sokmuştu. Karımsa içine aldığı bu koca sikin tadını çıkartıyor, zevkten dudaklarını ısırıyordu. Muzaffer bey yavaş bir tempoyla sikmeye başlamış ve giderek hızlanıyor, her girip çıkışında daha süratli, daha sert bir biçimde karımın amına pompalıyordu. İşvereni karımı belinin her iki yanından tıpkı bir pres gibi anlamış, sikini ise sanki bir piston gibi sert ve ritmik bir biçimde sokup geri sürüklüyordu. Bu işi o kadar sert yapıyordu ki, her girmesinde kasıklarının karımın kalçalarıyla birleşmesinde ses çıkıyor, çıkan bu seslerin çoğalmasıyla birlikte de karımın kalçaları kızarıyor, deriyi pembe bir renk alıyordu. Bir zaman sonra ben karımın ağzında, işvereni ise sulu ufak amında, aynı anda patlamıştık. İşvereninin dölleri
karımın amını tamamen doldurmuş, sikinin kenarından döllerin bir kısmı taşmış, karımın bacaklarının iç kısımlarına süzülüyordu. Ben, “Hadi yatak odasına geçelim!” dedim ve hep birlikte içeri geçtik. Bu sefer Muzaffer beyle yer değiştirmiştik. Karım sırtüstü yatağa uzandı ve bacaklarını araladı. Ben bacakları arasına girdiğimde karımın amı halen işverenin dölleriyle dolu ve kaygandı, bu çok güzelime gitmişti. Muzaffer beyin döllerinin verdiği kayganlıkla ben karımın amına girip çıkarken, Muzaffer bey de sırt üstü uzanan karımın ağzına sikini vermiş, saçlarından sertçe anlamış, boğazına kadar sokup sürüklüyordu. Hemde taşaklarına kadar, resmen karımın ağzını sikiyordu. Karımın gözleri yaşarmış, koca sik dudaklarının arasını tamamen doldurduğu için soluk alıp vermekte zorlanıyordu. Sert bir biçimde karımın ağzını siken Muzaffer bey bir zaman daha devam ettikten sonra, homurdanarak ve güldür güldür karımın ağzına boşaldı. Canım eşim, işvereninin sert bir biçimde saçlarından tutarak başını sikine bastırdığı için tam dölleri yutmak zorunda kalmıştı. Adam halen sönmüş sikini karımın ağzına sokup çıkarırken, sikinin başı kocaman ve mosmordu. Sonrasında ben de karımla aynı anda boşalmıştık. Bir zaman dinlenmeye karar verdik, nede olsa gece daha yeni başlamıştı. Kalkıp 3 tane buz gibi limonlu bira ve sigara getirdim. Yatakta terlemiş bedenlerimizle biralarımızı yudumluyarak susuzluğumuzu giderirken, bir yandan da Muzaffer bey karımı öpüyor, okşuyor, mıncıklıyor, karım da bir elini Muzaffer beyin sikine atmış okşuyor, o koca sikin tekerrür sertleşmesini sağlıyordu. Tabiki ben de bu harika manzarayı gözlerimi kırpmadan izliyordum.

Sigaralarımız ve biralarımız bitene kadar karım Muzaffer beyin sikini tekerrür sertleştirmiş, avuçlarının arasında sanki bir keser sapı gibi olan sikini devamlı sıvazlıyordu. Emin ki karım işvereninin sikinin büyüklüğünden oldukça zevk almıştı. Muzaffer bey elindeki biradan son bir yudum daha alarak, karımı önünde domalttı ve dolgun kalçalarının arasına yumularak yalamaya başladı. Bir yandan karımın amını yalıyor, öbür yandan da bir elini sikine atmış okşuyor, iyiden iyiye şahlandırıyordu. Karım ise tabiki zevk ayyaşı olmuş, kendini bu olgun erkeğe sunmanın tadına varıyordu. İşvereni arada bir dilini karımın göt deliğine sokup sürüklüyor, bir taraftan da parmaklarının bir kısmını amına sokuyordu. Karım işverenine, “Hadi gir artık, içimde sezmek istiyorum!” dediğinde, ben çoktan arka tarafta bitmiş, bu anı görebileceğim en yakın mesafeden görmek istiyordum. Ellerimle karımın kalçalarını her iki tarafa ayırarak işverenine destekçi olurken, işvereni sikini karımın amına sürttürüyor, ben de arada bir tükürerek karımın amını daha kaygan bir hale getiriyordum ki, nasıl olduğunu kavramadım, bir anda elimi atarak Muzaffer beyin sikini kavrayıverdim. Muzaffer beyin siki elimde taş gibi olmuş, kasılmış, ve sıcacıktı. Elimde damarlarını çok rahat sezebiliyordum ve zonkluyordu. Yavaşca bir elimle karımın kalçasını kenara ayırdım ve bu koca siki kendi ellerimle karımın amının dudakları arasına yerleştirdim… İşvereni siki elimde yavaş yavaş karımın amında ilerlerken, içimi öylesine zevkli bir duygu yakıp kavuruyordu ki anlatamam. Kendi ellerimle biricik aşkımın, karımın amına başka bir erkeğin sikini yerleştiriyordum. Evet gözlerimin önünde, hemen yanıbaşımda başka bir erkek karımı sikiyordu. Öyle sertti ki, öylesine kışkırtıcı. Beylikdüzü escort Karım zevkin doruklarına süratle tırmanıyordu. Bir zaman sonra işvereni, karımın am akışkanıyla iyice kayganlaşan sikini çekti ve karımın göt deliğini yasladı. Karım daha evvel bana bile hiç götten vermemişti. Karım, “Hayır ordan alamam, çok büyük!” filan dediyse de, Muzaffer bey karımın götünün tadına bakmayı kafaya koymuştu, “Sen merak etme canım, eminim bir zaman sonra senin de çok güzeline gidecek!” diye yanıtladı. Bense merakla ve fazla tahrik olmuş bir halde izliyordum. Acaba gerçekten daha evvel hiç arkadan girilmemiş olan karım bu dev gibi siki götüne alabilecekmiydi? Muzaffer bey sikini karımın göt deliğine yerleştirmeye çalışırken, ben de yeniden kalçalarını ayırıyor, ona destekçi oluyordum. Muzaffer beyin sikinin koca başı yavaş yavaş göt deliğine girerken karım çığlık atmamak için kendini güç yakalıyordu. İşvereni bir zaman öylece bekledikten sonra karım arttaki acıya alışır gibi olmuştu ki, işvereni ani bir hücumla sikini taşaklarına kadar sokuverdi karımın götüne. Karım resmen çarşafı ısırıyor, yastığa tırnaklarını geçiriyordu. Sanki adam karımın göt deliğini yırtacaktı, bu benim o ana kadar gördüğüm en kalın sikti. Daha sonra yavaş yavaş gidip gelmeye başladı ve bir zaman sonra karımın acı çığlıkları zevk inlemelerine dönüşmüştü. “Hadi daha sert sok, yırt, ayrıl, dağıt götümü!” gibi şeyler söylüyor ve bundan da oldukça zevk alıyordu. Adam gözümün önünde karımı havalara uçuruyordu.

Bir zaman daha böyle devam ettikten sonra, ben de onlara katıldım ve ben önden, işvereni arkadan, karımı aynı anda her iki deliğinden, bir kadının tadabileceği en üst düzey zevke eriştirdik. Artık karımın her iki deliği de açılmış, siklerimizi gayet rahat bir biçimde içine alır olmuştu. Ben çoktan bitmiştim, tekerrür kenara çekildim, bir sigara yaktım ve seksy karımı Muzaffer beyle Cinsel ilişkiirken izlemeye koyuldum. Bu sefer işvereni yatağa uzandı ve karım işverenin kucağına ters bir biçimde oturmuştu, suratı bana, sırtı işverenine dönüktü. Elini yakaladı ve işverenin sikini götünün deliğine yerleştirdi, belliki götten porno izle sikilmek çok güzeline gitmişti. Adam tam gücüyle karımın götüne pompalıyor, ellerini de öne atmış göğüslerini yoğuruyor, arada birde parmaklarını amına sokuyordu. Karım bu koca siki sonuna kadar götüne alıyor, başı çıkana kadar geri kalkıyor, sonra yeniden köküne kadar tekerrür içine alıyordu. Muzaffer bey bir anda, “Gelmek üzereyim!” diyerek, sikini karımın götünden çıkarıp ayağa kalktı ve karımın ağzında devam etti. Adam karımın ağzını sikerken, karım da onun taşaklarını sıvazlıyor, gelmesine destekçi oluyordu. Derken Muzaffer bey sarsıla sarsıla karımın ağzına, koyu kıvamlı döllerini boşaltmaya başladı. Yeniden karımın başını sikine tüm gücüyle bastırıyor, döllerinin tamamını yutmasını sağlıyordu. Döllerin bir kısmı karımın dudakları arasından sızıyor ve göğüslerine doğru süzülüyordu. Muzaffer bey tamamen boşaldıktan sonra, karım göğüslerinin üzerindeki dölleri de parmaklarıyla alarak ağzına götürüyor, yutuyor, hiçbir damlasını israf etmiyordu. O gün karımı işvereniyle beraber sabaha kadar kerelerce amını götünü yardık. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte bitkin bir halde uykuya daldık. Öğleden sonra gözlerimi açtığımda, Muzaffer beyin halen inanılmaz bir eforla karımı siktiğini gördüm. Gerçekten üçümüz için de harika bir geceydi. Bizzat ben, biz insanların tek eşliliğe uygun olmadığı kanısındayım. Bence herkes bu zevki yaşamalı.