Erkekler Neden Özel Bölgeyi Yalar?

Çalıştığım sinemada müdürüm kadındı, ama ne kadın! Erkekler neden özel bölgeyi yalar, bunu hiç düşünme gel gömül vajinama der gibi bir kadın! 41 yaşında, ancak bu kadar seksi ve çekici olur bir insan. Ben de 26 yaşındayım ve kadınların alakasını aşırısıyla üzerime sürükleyen bir tipe sahibim. Adaleli bedenim sayesinde ve siyah saçlarla sakallarımın oluşturduğu hoş suratımla hatunlar zati gördüğünde gözünü alamaz. Neyse, ben bu dükkanında banal bir sekiz aydır çalışıyorum. Başlarda oda bende pek oralı değiliz. Denk geldikçe küçük tefek eksantriklikler oluyor aramızda, yan yana geçerken, bir şeyler konuşurken filan ortada farklı bir hava var. Tabi o gizeme benim bir manita vardı ve zati hoş muamele yapıyordu, lüzumum sıfırdı.

Gel zaman git zaman, benim hatundan bunaldım, amını yalatmayan kadınla işim ne diye düşünüyordum, en beğendiğim şeyden beni yoksun vazgeçiyordu, erkekler neden özel bölgeyi yalar kavramıyormuş, gülünç! Bizim bu müdür iyice bir dikkat dağıtmaya başladı. Fark etmediğim tutumlarını gördüm; ben izledikçe ve dikizledikçe bu kısa giysiler, etekler giymeye ve önümde muhtemel olduğunca bana orasını burasını göstermeye başladı. Erkek adamız tabi, bizim miniklik şunu bir yokla diye usumuza giriyor. Bir yandan da kadın 41 yaşında ne çıkar bundan diye düşünmüyor değilim. Bunun amında tat kalmamıştır diye düşünüyorum. Neyse bu devamlı benden mesaiye kalmamı filan istemeye başladı, ona takviye etmemi istiyor filan. Sıkışık yerden geçerken bana sürtüne sürtüne geçiyor. Dedim tamam, bu hatun çakmamı istiyor.

Pazartesi sabah saatleri en boş saatlerdir sinemada, kimse olmaz doğru düzgün. Bir film vardı çıkmasını beklediğim, bu da sohbet arasında kendisinin de çıkması için sabırsızlandığını söylemişti. Kimse yokken arada girer biz izleriz filmi, belki iki üç birey anca olur. ‘‘En arka boşken hazır gel izleyelim, ikişer bira aldım bize bir kafa dinlemiş oluruz’’ dedi. Zati biz şakalaşmalar öğrenmem ne banal muhabbeti ilerlemiştik, yasak olsa da benim arada filme girerken bira filan aldığımı da öğrenirdi, çok bir temennim yoktu. Halletmem gereken işler de olunca, pek neşeli bir gün de değildi, ‘‘Başka zaman bakarız, tadım yok’’ dedim. Üstelemedi, ama bozulmadı da.

İşime bakıyorum, o filme de daha yarım saat filan var; neyse bizim büfe kısmı için malzeme almaya geçtim ambara. Bir baktım bu orada, üstüne bir mini etek, domalmış bir kolide bir şeyler arıyor. Bunun kalçalar zati sağlam gözüküyordu, incecik beli filan var. Orası ayrı, bu görüntü zati bana bir coşku yaptırdı. Ama daha kötüsü vardı! Kadın içine külot giymemiş ağabey ya! Ve o bembeyaz amı resmen ortaya çıkacak biçimde öyle bir domalmış ki… Beni benden aldı. O an, o öyle hiç kıpırdamadan dursun ve ben bunun eteğini iyice bir sıyırıp kalçalarını bütün ayırıp amını çılgın gibi yalayıp emeyim istedim.

Erkekler neden özel bölgeyi yalar diye düşünmeye gerek yok! Kadın amı yalamak kadar hoş bir şey yok şu dünyada benim için! Hayır, bir de o bembeyaz gözüken am nasıl oluyor dedim, içi de bunun pembe pembedir, bir de ufacık bir am… Kaldım kapıda öyle amcığını nasıl sulandırıp emeceğimi hayal ediyorum, ben yaladıkça onun iyice ıslanacağını… Derken hafifçe kapıya dayanayım dedim. Çat diye kapı duvara çarpınca bu irkilip dönüp bana baktı. Tabi ben bir kabahatli seziyorum, hayalini kurdum filan sanki bu her şeyin farkında gibi geliyor bana. Mülke bağladım orada o an. Oda farkına vardı bir enteresanlık olduğunun basmakalıp davranmaya çalışarak ‘‘Ben de gelen malzemelerin hakimiyetini bir kendim sunim istedim, herhalde büfeye malzeme alacaksın’’ dedi.

Suratına baktım aval aval, bu da bana bakıyor. Sonra gözleri alt indi ve benim pantolondan yana doğru kalkmış koca aletimi gördü. Ben de oraya odaklandığı zaman bakınca bir kendime geldim, fark ettim zati. Kusura bakma, diyerek gizlemeye çalıştım; ben sonra işimi hallederim, dedim. Şimdi adım atmakta kasvet, kadının bütün bana sarih kapı bıraktığından emin de olamıyorum. Sonra iş kasvete düşecek, ee burada neşeli çalışıyorum, tabi kafada bunlarda dönüyor. Zira o görüntüyü gördükten sonra ben artık bu hatunu düzmek istiyorum.

Yanıma yanaştı aletimi pantolonun üstünden anladı ‘‘Bu nasıl bu hale geldi Gökhan?’’ diye sordu. Hah işte, hareket budur, dedim içimden. ‘‘O domalmış halinle içinde bir şey olmadığını ve amının kabak gibi ortaya çıktığını öğrenmiyormuş gibi davranma’’ derken eteği usulca parmaklarımı altından doğru sokarak yukarıya sıyırdım, amının ortasına doğru usulca kaydırdım. Konuşmaya devam ettim ‘‘Resmen erkekler neden özel bölgeyi yalar, diye düşündürdün bana’’ dedim. Yalamakta çok iyiyimdir, ama bu karıyı resmen yalayarak kudurtmak, sulandırmak ve fışkırtarak boşaltmak istedim! Aramızdaki o azgınlık, elektrik fenaydı. ‘‘Beni şimdi burada sikmeye cesaretin var mı?’’ diye sordu.
‘‘Sana çok daha iyisini yapacağım!’’ dedim. Kalçasından yakalayıp bunu aldım kucağıma. Ambarın kapısını kapatıp içerden kilitledim. Arka tarafta bir koltuk vardı arada oturup sigara içip sohbet muhabbet yaptığımız. Oraya doğru usulca giderken bunun belime dolanmış bacaklarından kalçasının oraya doğru yakalayıp havaya kaldırdım. Beden çalışan adamız ağırlığı bir de o azgınlıkla vız geldi. Amcığı suratıma gelecek biçimde oturttum bunu omuzlarıma. Duvara yasladım, şöyle bir baktım hayal ettiğim gibi pespembe bir amcık önümde duruyordu işte.

Zati o küçük ani hareketler bunun ufak inleyişlerini, iç sürükleyişlerini başlatmıştı, parlak amını da görünce ıslanmaya başladığını fark ettim. ‘‘Dur hemen ıslanma, ben şimdi sana erkekler neden özel bölgeyi yalar onu göstereceğim’’ dedim. Kalçalarını sıkıp suratımın her yerine temas edecek biçimde dillemeye başladım. İç dudaklara doğru dilimi ilerletip içine soktum ve iştahla yaladım. Bu artık kuduruyor! O dış dudaklarının hafif dolgunluğu, içinin o enfes tadı ve anında sırılsıklam olması benim de sikimin ucundan zevk sularına aktığını sezdirdi! O an iyice kudurmuş durumda klitorisini ağzıma alıp emmeye başladım! Kafamı eliyle oraya iyice gömmek isteyerek artık sikiliyor gibi inlemeye başladı!

Saçımı sürükleyerek hareket ettiriyordu, sanki sakallarımın amında sürtmesini ister ve o sularıyla sakallarımın ıslanmasını ister gibi. İndirdim bunu kucağıma doğru, aldım koltuğa yatırdım, istediğini yaparken yalamaya devam ettim. Bir baktım gibi bu gömleğini açmış sutyenin içinden memeleri çıkarmış. Onları avuçladım. Alet artık patlayacak kadar sertleşti, ama ben kendim dahi daha yeni erkekler neden özel bölgeyi yalar konusunu kavramıştım ve bu amcığı vazgeçmek istemiyordum. Onun uyluklarının zevkle başımın iki yanında sıkıştığını sezmek istiyor ve ağzımın içine doğru inleyerek boşalmasını arzu ediyordum!

Tadı, kokusu, o sikilmek için kuduran inleyişleri, saçlarımdan yakalayıp amını bana istediği gibi yalattırması o kadar sıcak ve haz verici geliyordu ki! Kafamı artık iyice amına gömdü ben dudaklarımı ve dilimi fena biçimde kullanıyordum, klitorisini emmeye tekerrür başladığım esnada bu artık iyice kendinden geçti ve inleyişleri kulaklarımı tırmalamaya başlarken saçlarımı sürükleyerek kafamı iyice bastırdı, son bir inleyiş koyup bağırarak boşalınca saçlarımı sürükleyen parmakları hafifledi ve ben de süratlice pantolonu açıp boxerı sıyırdım. Amına kökleyip iki üç gel gitle o azgınlıkla içini dölleyiverdim. Korku verici biçimde muhteşemdi!