Dostumun Kocasını Ayarttım Onun Yatağında Sikiştik

Merhabalar benim adım Beyza sevgili kandırma seks öyküleri okuyucuları öncelikle hepiniz öyküme güzel geldiniz. Kendimi sizleri tanıtarak başlamak istiyorum ama umarım hikayemden hoşlanırsınız ve sonunda beni hoş yorumlardan yoksun vazgeçmezsiniz gerçekten çok coşkuluyum şu anda burada yazacaklarım için. Ben bankada çalışan bekar bir bayanım 34 yaşında yalnız yaşıyorum. Burada çok yakın bir dostum var ismi emel konutlu ve sık sık onların konutlarına yemeğe filan giderim gerçekten aramızda hoş bir arkadaşlık var ve çok iyi uyuşuyoruz. Neyse natürel ki Emel’in ailesini de çok yakından tanırım başka bir deyişle çok iyi arkadaşız kocası ile filan da aram son derece iyidir. Özellikle son zamanlarda onun yakışıklı kocasına karşı azıcık ilgi duyduğunu fark ettim başka bir deyişle daha evvel hiç bir dostumun kocasına böyle bir yan gözle bakmıştın olmadı ama bu adam o kadar karizmatik ve karısına o kadar hoş davranıyor ki elimde olmadan arkadaşıma çekemiyorum ve onun yerinde olmak istiyorum. Artık bir zaman sonra bu vaziyet içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı benim için başka bir deyişle ne yapacak ne edecek bu adamı bir biçimde düşürecek ve onunla birlikte olacaktım kafama koymuştum resmen bunu. Ama işte bunun için evvel adamı ikna etmem gerekli de zira adam karısına çılgın gibi aşıktı. Bu arada adamın adı Harun bundan sonrasında onun adı ile anlatacağım.

Başka Bir Deyişle ben kafamdaki bu düşüncelerden Harun’la erotik öyküler hayata fikrinden vazgeçirmek için elimden geleni yaptım ama bir zaman sonra bu vaziyetin benim için bir takıntı haline geldiğini fark etmeye başladım. Bir biçimde onunla görüşmem birlikte olmam gerekiyordu ve bir gün konuttaki tesisatın arızalandığını söyleyerek dostumdan kocasının telefon numarasını istedim. O da bana telefon numarasını verdi ve kocasının bana seve seve dayanakçı olabileceğini söyledi. Her neyse akşam eve gittiğimde dostumun da bilgisi dahilinde Harun’u aradım ve vaziyeti anlattım. Konutlarımız yakın olduğu için gelip bakabileceğiniz söyledi ve zati yarım saat sonra da kapımdaydı. Üzerimde seksi bir kıyafet vardı ve gerçekten fazla tahrik edici görünüyordun beni gördüğünde zati onun da gözleri fal taşı gibi açıldı. Neyse geldi tesisata baktı ama bir arıza olmadığını görünce de bir hayli donakaldı. Ama ben natürel ki salağa yattım başka bir deyişle sabah su damlattığını şu anda öyle olmadığını filan söyledim o da bir yerleri kurcaladı ve bundan sonra öyle bir mesele olursa hemen ararsın dedi. Natürel buraya kadar gelmişken onu hemen yollamaya hiç hedefim yoktu bir şeyler kapsa misin diye sordum o da bir kahveni alırım deyince hemen kahve yaptım ve azıcık ayaküstü sohbet etmeye başladık. Sanıyorum ki adam benim niyetimi kavramıştı ve o da bana sıradan bir sıcak davranmaya başlamıştı.

Ertesi gün bankada mesai başladıktan sonra Harun’a tekerrür bir ileti gönderdim ve dün akşam için teşekkür ettim. İletime yanıt verdiğinde ise varsayım edemeyeceğiniz kadar mutlu oldum. Neyse o gün talih suratıma güldü dostumun şehir dışındaki bir şubeye gitmesi ve birkaç gün orada kalması gerekiyordu. Gerçekten benim için bütün fırsat bu fırsattı dostum hemen apar topar derlendi ve uçakla şehir dışına çıktı. Ben de akşam ne olursa olsun diyerek elime bir şişe şarap olarak bunların kapısına sabrettim. Gerçekten oldukça hoş bir şarap seçmiştim ama Harun beni kapıda görünce bir hayli donakaldı. Bundan sonra gizleyecek bir vaziyet yoktu benim için doğrudan kapıda ayaküstü sezdiklerimi anlattım ve onunla birlikte olmak istediğimi söyledim. Beni içeriye aldı ama birlikte olma fikri ona pek iyi gelmemişti zira karısını gerçekten çok hoşlanıyordu ve bu vaziyetin olmayacağını bana anlatmaya çalıştı. Ama benim bunları dinleyecek hiç bir vaziyetim yoktu ve o konuşurken bir anda dudaklarına yapışverdim. Adam gerçekten neye uğradığını donakaldı şok içinde kaldı ama ben durmuyordum beni itmeye çalışırken öpmeye devam ediyordum. Sonunda yelkenleri suya indirdi ve bana karşılık vermeye başladı gerçekten o kadar hoş bir karşılık veriyordu ki tam giysimi tek bir atakta çıkardı verdi tamamen anadan üryan kaldım karşısında. Sonra da beni kucakladığı gibi karısı ile birlikte oldukları yatak odasına götürdü buraya gelmek beni daha da fazla heyecanlandırmıştı ne palavra söyleyeyim.

Evet sevgili sex öyküleri okuyucuları uzun zamandan beri arzu ettiğim o dakikalar artık başlamıştı beni yatağa yatırdı ve nazikçe dudaklarımdan öpmeye göğüslerimin yalamaya ve ardından vajinama doğru ilerlemeye başladı. Gerçekten o tam bunları yaparken ben kendimi harikulade hissediyordum. Vajinamı yalamaya başladığında ise delirecek gibi olmuştum de girecek gibiydim süratli süratli soluk alıyordum. Gerçekten dili ile beni sikiyordu adam ve bu beni baştan çıkarıyordu. Devam etmesi ve azıcık daha sert olması için artık dilenmeye başlamıştım dilinin tamamen içime girmesini istiyordum ama bu pek muhtemel değildi o surattan artık penisini içime sokması gerekiyordu. Hadi artık sik beni diye inlemeye başladığımda beklediğim o saldırı geldi bacaklarımı omuzuna kaldırdı ve tamamen vajinama egemen olarak içime girdi. O anda dünyalar benim olmuş gibi hissediyordum. Kalın penis resmen içimi tamamen doldurmuştu her yerimde her hücrem de ona varlığını seziyordum ve bu bana çok zevk veriyordu. Daha sert olmasını istiyordum ne olur daha sert sik beni diye dileniyorum adama. Uzun zamandan beri erkek görmediğim her halinden belirli oluyordu gerçekten deliler gibiydim soluk soluğa çığlık atarak dostumun yatağında kocasıyla sikişiyordum. Ne palavra söyleyeyim daha evvel hiçbir erkek beni böylesine sikmemişti burada olmak beni çok mutlu ediyordu ve artık boşalmasını onunla birlikte boşalmayı çok istiyordum.

Baktım bunun bu pozisyonda boşalmaya amacı yok hemen yer değiştirdim ben üstte çıktım ve penisinin üstüne oturup zıplamaya başladım. Sanırım benim bu kadar faal olamam onun da güzeline gitmişti beni destekleyerek alttan vurmaya başladı. Artık boşalacaktı farkındaydım ve hemen beni üzerinden indirip yatırdı ağzıma verdi. O kadar hoş ve o kadar büyük bir penisi vardı ki ağzımın içinde beni sikerken kendimi kaybetmiş gibiydim. Zati o da çok geçmeden ağzımın içine patladı hem de ne patlamak tam döllerini yuttum bir damlasını dahi dışarıya taşırmamak için elimden geleni yaptım. Dostumun kendi yatağında kocası ile birlikte olmuştum bu da bana değişik bir haz vermişti sarihçesi. Çok hoş bir gece geçirdik ama natürel ki gece tek posta da bitmedi ondan sonrasında da devam ettik. O gece birlikte kaldık azıcık sevişip dinlendikten sonra şarabımızı içtik ve tekerrür seviştik sabaha kadar 5-6 posta girdi. Kandırma sex öyküsü severler sarihçesi en hoşu anal ilişkimiz oldu ama onu şimdi anlatıp kafanızı şişirmek istemiyorum bir sonraki ilişkimde öykümde görüşmek üzere diyorum sizlere. Umarım hoşlanmışsınızdır lütfen yorum yapmayı ilgisizlik etmeyin yenisinin gelmesi için buradan yapılacak yorumlara gereksinimim var hepinizi öpüyorum sevgiler yolluyorum.