Düğünden Önce Son Sikiş

Ben yirmili yaşlarının sonunda oldukça yakışıklı ve hoş bir erkeğim. Kaslı vücudum, kumral saçlarım, uzun boyum ve dolgun dudaklarımla pek çok kadını kendime hiç bir şey yapmadan rahatlıkla baktırabiliyorum. Bu sebeple şimdiye kadar da elimden çok fazla kadın geçti. Bir süredir nişanlıyım. Nişanlım biraz görücü usulü olmasından kaynaklı olarak biraz da aileler birbirlerini tanıdıkları için olsa gerek bildiğiniz gösterip vermeyen cinsten. E haliyle bende sağlıklı bir erkek olarak gösterip sonuna kadar verenin yanına gidiyorum. Bu sebeple Sexs Hikaye birkaç kadınla birden görüşüyorum.

Görüştüğüm birkaç kadından ikisinin escort olduğunu belirtmek isterim. Fakat diğer kadınlar eskiden şakalaşıp bir şey yapmadığım yoklukta da siktiğim arkadaşlar. Tamamen yatak arkadaşı olmaktan başka bir şey de yapmadık. Hatta bir kaçı düğünüme de gelecekler. Ama sizlere anlatmak istediğim bu son sikiş fenaydı ve nişanlımın bana vermediğini bilmeden başkasından almış oldum.

Özel bir bankada çalışıyordum. Oldukça hoş giyimli kadınların olduğu yerde çalışmak bir erkek olarak hoşuma gidiyordu. Ayrıca giydiğim dar kesimli takım elbiselerle kadınların benimle konuşurken vücudumu ister istemez süzmeleri de ayrı bir güzeldi. Özellikle yaz günüyse ve ben ceketi çıkarıp sadece gömleğimle ve kravatımla oturmuşsam karşılarına bana bakışları istesem her şeyi verebilecek gibi oluyordu. Aslında belki de işimdeki başarımı ve pek çok bayan müşteri bağlamamı buna bağlayabilirdim. Ama elbette ki bunu kimselere söylemiyor hatta dünyanın en çalışkan adamı gibi davranıyordum. Bankada da birkaç kişiyle elbette görüşmüştüm. Pek çoğu Aldatma Seks Hikayeleri benim peşimden koşmuş, resmen onları sikmem için çaba sarf etmişlerdi. Sanırım sizlere çabalarının boş çıkmadığını söylememe gerek yok. Bence hiçbir sağlıklı erkek sik isteyen güzel bir kadını geri çevirmemelidir. Bende elbette geri çevirmedim.

O sabah her zamanki gibi işe gitmiştim. İş yerine yeni bir stajyer arkadaşın başlayacağını elbette biliyordum fakat benim alt pozisyonumda görevlendirileceğini ve ona öğreteceğimi bilmiyordum. Stajyer arkadaşın kadın olduğunu ve çok tatlı, minyon, esmer bir güzel olup çok da seksi giyinebileceğini tahmin etmemiştim. Bir ara nişanlımdan ayrılıp bu kızla olsam çok da güzel dururuz yan yana diye düşündüm. Kızın güzel ve seksi olmasına Erotik Seks Hikayeleri kapılmamaya çalışarak diğer stajyerlere herkes nasıl davranıyorsa bende öyle davranmaya çalışıyordum. Çıktı alıma, belge alıp getirip götürme, imza işlerini halletme gibi ayak işlerine onu koşturuyordum. Birkaç gün böyle geçti. O haftanın sonu gelmişti. Ben artık ara sıra bilgisayarda ne gibi işlemler yaptığımı, sistemin nasıl çalıştığını anlatmaya başlamıştım. Yan yana otururken onun parfümün kokusunu almak da benim için oldukça zor oluyordu.

O Cuma birkaç ayak işini ona buyurduktan sonra koltuğumdan kalktım ve birkaç işlerimi onun yapması için onu oturttum. Benden etkilendiğini biliyordum. Vücudumu süzüşü, ismimi söylerken ki o cilveli ses tonu ve gereksiz yerde temasta bulunması hep bunun göstergesiydi. Kaç kez bana bakışlarını yakalamıştım da gözlerini kaçırmıştı. Her neyse bilgisayarın başına o oturunca işlemde hatası oldukça birkaç kez uyardım. Sonunda sandalyenin arkasından başım omzunda duracak şekilde uzanarak ekrandan ona işlemi tarif ettim. Bu sırada o boynuna vuran nefesimle ve tenimin kokusuyla irkilmişti. “Anlamadım Soner Bey” dedi. Yüzümüz yakın mesafedeyken ona dönüp Kızlık Bozma Hikayeleri güldüm. O sırada dudağıma bakarak dudağını ısırmıştı. Kızın baya bir azdığını fark etmem beni de azdırıyordu. İşlemi hızlıca tekrar anlatım eğildiğim yerden kalkarken sanki yanlışlıkla elim çarpmış gibi memesine vurdum. “Ay” demesiyle o an fark etmiş gibi “pardon” dedim. O ise gülerek “hiç önemli değil” dedi. Anlamlı bir şekilde kısa bir bakışma sonrası kendi işimize bakmaya devam ettik.

Öğle yemeği olduğunda birlikte yemek yerken şansımı denemek için çıkışta bir işi olup olmadığını bana vakit ayırıp ayıramayacağını sordum. O da seve seve vakit ayırabileceğini söyleyince hemen planı yapmaya koyulmuştum. Arabamla önce onu biraz gezdirecek sonra da öncesinde yaşadığım ve hala boş olan bir artı bir evimin olduğu siteye götürecektim. Tabi arabada da verir mi diye yoklayacaktım. Onu sikmeyi Mobil Seks Hikayeleri düşününce bile hoş olan içimi biraz yatıştırmak için lavaboya gittim. Akşam olmak bilmeyecekti anlaşılan. Onunla bir yandan çalışırken bir yandan da böyle bir kızı sikmeyi düşünmek insanın işine konsantre olmasını engelliyordu. Stajyer olduğu için bu kız daha öncesinde bankada çalışan evli, dul ya da bekar olan siktiğim kadınlardan daha genç ve körpeydi. Beni birazda onun bu ufaklığı heyecanlandırıyordu. Ona daha önce hiç tatmadıklarını tattırıp bir güzel rahatlatmak istiyordum.

Nihayet akşam olmuştu. Hemen arabaya davet etmek yanlış olacağından ve iş yerindekiler görmesin diye ona bir buluşma yeri söylemiştim. Sevdiğim bir kafeydi. Hem yemek yer konuşurduk hem de kendisini siktirmek istediğine daha emin olurdum. Yemek boyunca yaptığımız sohbet ve onun bakışlarından kızın azgın olduğunu anlamıştım. Arabamla biraz dolaşmayı teklif ettiğimde gayet memnun bir şekilde kabul etti. Arabayı manzaralı bir yere çekip biraz konuştuktan sonra konuyu cinselliğe getirdim. Utanıp sıkılır gibi yapıyordu. Ama sonunda birden onu öptüğümde o anı bekler gibi karşılık verdi. Uzun soluklu öpüşmemiz bir türlü bitmezken elimi memesine attım. Sıktığımda tahmin ettiğimden daha büyük olmasına bir hayli şaşırmıştım. Ama bu daha iyiydi. Evi filan boş verip onu şuracıkta sikmeye tam karar vermiştim ki birden geri çekildi. “Arabada biraz şey oldum da” diye geveleyince gülümsedim. O sırada bakışlarının sikimde olduğunu görünce de bir şey demeden arabayı çalıştırıp malum adrese sürmeye başladım.

Eve girdiğimizde azgın genç kız gitmiş ürkek bir ceylan gelmişti. Hala daha pantolonumun önündeki şişliğe arada bir bakıyor, elini ayağını nereye koyacağını şaşırıyordu. En sonunda bir ihtimal diye sorma gereksinimi mi duydum. “Bakire misin?” soruma onaylayan bir baş sallamasıyla cevap verince çıkardığım ceketi Oral Seks Hkayeleri tekrar giyip arabanın anahtarına uzanmıştım ki birden ceketi tekrar çıkarmaya çalışarak dudaklarıma yapıştı. Öyle bir istek ve ihtirasla öpüyordu ki bazen dudaklarımı ısırıyor bazense diliyle dilimi doluyordu. İstiyordu. Nişanlım gibi değildi. Bakireliğini kaybetmek istiyor ama birazda haklı olarak korkuyordu.

Gülümseyerek ona karşılık verdim ve soyunmaya başladım. Gömleğimi çıkarmama yardım ederken sanki bir an önce benim gövdemi çıplak görmek ister gibi bir hali vardı. Gömlek çıkınca da geri çekilip ellerini göğsümde ve karın kaslarında gezdirmesi de düşündüğümü onaylıyordu. Bende elimi onun memelerine attım ve üzerini çıkarmaya başladım. Birbirimizi bir çırpıda soyduktan sonra onu kucağıma alıp yatak odasındaki yatağa götürdüm ve iç çamaşırlarını da çıkarıp amını yalamaya başladım.

O kadar çabuk boşalmıştı ki kendisi bile ne olduğunu anlamamıştı. Islak ve el değmemiş amına sikimi sürtmeye başladığımda hala titriyordu. Korku ve zevkle karışmış titremesi beni daha da azdırıyordu. En son onu sikmemi söylediğinde bende daha fazla uzatmadan içine girdim. Hafif bir kısa çığlığın ardından uzun bir oh sesi ve kurtuldum dediğini duyunca gaza gelerek hızlandım. Biraz kan geldikten sonra ben ilk Sexs Hikayeleri kez bir kızı sikmenin verdiği şehvetle çok da geçmeden içine döllerimi yolladım. Başta içine boşaldığımı anlamamıştı ama sonrasında biraz panikledi. Bense bir şey olmayacağını söyleyip giyinmesini artık evlerimize gitmemiz gerektiğini söyledim. Kırılacağını düşünürken orospu muamelesi görmek hoşuna gitmişti. Bir daha olup olmayacağını sorduğunda yarın izinliyiz deyip güldüm.