Barda Tanıştığım Adama Hemen Verdim

Üniversite dördüncü sınıf talebesiyim, yaşım 21. Bu son yılı konut dostumla dolu dolu geçirmek için birbirimizle anlaştık. Bunu da her öneriye ‘Evet ’ diyerek yapacağız. Dolu dolu bir son sınıf geçirmeye karar verdikten sonra bunu kutlamak ve ilk deli gecemizi yaşamak için dışarı çıktı. Dostum kırmızı kızıl saçlı, Anal Seks Öyküleri esmer ve minyon bir kız. Ben de turuncu kızıl saçlı, beyaz derili ve kahverengi gözlü bir kızım. Erkeklerin alkışlarını, alakalarını gittiğimiz bir hayli yerde üzerimize sürükleyecek kadar da seksiyiz. İkimizde zati eğlenmeyi filan hoşlanıyoruz, ancak bu yılı enlerde bir biçimde geçirmek için karar almıştık.

Hep gittiğimiz, çok beğendiğimiz bir bar var. Alt katı hafif izbe, herkesin dip dibe dans etti bir yer, içerde lezbiyen, gay, trans, hetero ne ararsanız var. Biz de bazen lezbiyenmiş gibi numara yaparak dans edip içip eğlenmeyi hoşlanıyorduk. Erkekler genelde oraya lezbiyenlerin arasına katılmak için uğrunu sınamaya geliyordu. Bunu fark ettiğimizden beri bu biçimde rol yapıp kendimize alkolleri ısmarlatıp eğlenirdik. Sonra da Bakire Öyküleri sıvışıp giderdik. O gün de oraya gitmeye karar verdik. Evvel ikişer şat tekilayı yuvarladık. Civar biz gidene kadar ısınmıştı, zati sabaha karşı beş gibi kapanan bir yerdi, biz gittiğimizde on bir ortamıydı. Biz de bir gidince zati kapanana kadar çıkmazdık. Devamlı kapsa ve dans eder, başkalarıyla kaynaşmaktan da sevinç alırdık.

O gün de öyle oldu. İkişer şat tekiladan sonra biralarımızı aldık, içerek dans ediyorduk. Müzik, loş civar, cümbüş insanı hemen çakır sevinç yapıyor zati. Biz de birbirimizle sanki sevişir gibi, bacaklarımız iç içe, birbirimizin vücudunu okşayıp iyice seksi seksi dans etmeyi beğenirdik. Zati ikimizin de çok biçimli bir bedeni var. İki oğlan geldi Ensest Seks Öyküsü yanımıza, bizimle dans etmeye başladı. Dördümüz eş değiştirerek dans etmeye başladık. Vücutlarımız birbirine girmiş, sürtünerek ve çok ateşli biçimde dans ediyorduk. Alkollerin arkasını art bu erkekler tarafından kesilmedi tabi. Bizim için de hava güzel.

Onları kudurtmak için birbirimizle öpüşüyoruz, biz iç içe geçen bacaklarımızla sürtünerek dans ediyoruz. Erkeklerin biri benim arkada, değişiği dostumun artta onlarda bize sürtünerek dans ediyor. Resmen ateş tavan yapmış, bunu da özellikle benim arkamdakinin kalmış aletini götüme bastıra bastıra dans Grup Seks Öyküleri edişinden anladım. Ona döndüm ve kollarımı boynuna doladım, öpüşerek dans etmeye başladık, elleri dolgun kalçalarımı dolaşıyor, beni kendisine sürüklüyordu. Kulağına tuvalete gidelim, dedim. Beni elimden tuttu ve götürdü. Zati herkesin orada sık yaptığı bir şey olduğundan kimse kimseye aldırmıyordu.

Hemen pantolonunun düğmesini açtım, fermuarını indirdim. Aletinin çok büyük olduğunu gördüm hem uzun hem de çok kalındı. Ve büyük bir iştahla ağzıma alıp emip yalamaya başladım. Saçlarımdan yakalayıp iyice ağzıma köklüyordu, ama o kadar büyüktü ki hepsini ağzıma almam muhtemel değildi. Sonra beni saçlarımdan Mobil Seks Öyküleri yakalayıp kaldırdı ve birden suratımı duvara çevirip bastırdı. Sert biçimde giysimi yukarıya çekti, tangamı yırtarcasına çekiştirip kulağıma ‘Seni şimdi öyle bir sertçe sikeceğim ki bu müziğe karşın herkes bağırışlarını dinleyecek ’ dedi. Evvel parmaklarını amıma sokarak sert sert parmakladı.

Aletini amıma öyle sertçe kökledi ki dibine kadar girdi. Çok büyüktü, amıma girdiği zaman büyüklüğünün gördüğümden daha çok olduğunu ve amımın ona göre çok dar olduğunu kavradım. Canım yanıyordu, durmasını istedim, ama durmadı. ‘Altından kalkacağına emin olmadan bu yarrağın altına girmek isteyen sendin minik sürtük ’ dedi. Lafları beni çok azdırıyordu, Canım fazla yanıyordu, ama bir yandan da zevk almıyor değildim. Ama hiç acımıyordu, o koca aletini öyle bir köklüyordu ki sanki rahmime kadar giriyordu o yarrak. Gerçekten inlemekten Olgun Seks Öyküleri ziyade bağırıyordum.

‘Şimdi amının içini döllerimle dolduracağım! ’ dedi ve iyice dibine girip boşaldı. Ben boşalmamıştım, ama hem bu kadar coşku verici biçimde hem de hiç böyle sikilmemiştim. Canımın yanmasına karşın yediğim en iyi yarraktı ve bunun tadına rahat bir civarda iyice varabilmek istiyordum. Ben ona bir öneride bulunacaktım ki bana ‘Bu gece daha bitmedi, daha seninle tüm gece ve sabah takılacağız ’ dedi. Bir iki şey konuşup içeri geçtik. Ayrıntılara çok girmeyeceğim. O koca alet tüm ayyaşlığımı götürmüştü ve amım acıyordu. İçmeye devam ettik, Oral Seks Hkayeleri dans ettik ve dördümüz çok eğlendik. Mekan kapanırken hep birlikte çıktı, gelin bir şeyler yiyelim, dediler. Bir şeyler yiyince de bize gideriz, dediler. Dostuma baktım ve o benim istediğimi kavrayınca onayladı.

Onların evine geçtik, orada da hep birlikte oturup birer tane bira içip sohbet ettik. Birbirimiz hakkında bir şeyler bildik. O koca yarraklının isminin Gökhan olduğunu bildim, dostunun ismi de Tamer ’di. Ben Gökhan ’la, dostum Büşra ’da Tamer ’le dip dibe, işveleşerek oturuyorduk. Benimki Sexs Öyküleri dudaklarıma yapışıp beni kendine çekti, elleri her yanımda dolanmaya başladı. Dostumun yanında azıcık çekindim, onlara baktım ki aynı vaziyettelerdi. O sırada Gökhan göğüslerime doğru inmiş kıyafeti çıkarıp memelerimi ortaya çıkarmış, yalamaya başlıyordu ki Tamer ’le göz göze geldim. Aynı şeyi oda Büşra ’ya yapıyordu.

Bana ‘Seni sikmek istiyorum ’ der gibi baktı. Hadisenin gruba dönmesini istedim o an ve kavradığım kadarıyla onların da tasarıyı oydu. Baktım Büşra önemsemiyor ve sevişmesine bakıyordu. Zati o kavramıştır hadiseyi, diye düşününce ben de devam ettim. Birbirimizi soyduk, kendi partnerimizle sevişmeye başladık. Sonra Üniversite Seks Öyküleri Gökhan beni yakaladı ve Tamer ’in yanına oturdu. Büşra Tamer ’in önünde çökmüş aletini yalıyordu, aynı şeyi Gökhan ’a yapmaya başladım. Yan yana erkeklerimize sakso sürüklüyorduk.

Sonra bizi yakaladılar ve koltuğa domalmış durumda pozisyona soktular. Bir baktım ki arkamdan Tamer amıma kökledi, Büşra ’nın artta da Gökhan vardı. O koca yarrağı çekememedim, zira Tamer ’in de kocaman bir aleti vardı. Çok kısmetli bir gece geçiriyorduk. Büşra ’yla birbirimize baktık ve inlerken gülmeye başladık. Sonra birbirimizle öpüşmeye başladık ve inleyişlerimiz dudaklarımız arasında karıştı. Erkeklerin de çok güzeline gitmiş olacak ki iyice sertçe bizi sikmeye başladılar. Bizi değiştirerek bir hayli pozisyonda becerdiler.

Çok büyük bir zevk alıyorduk, sertçe sikilmek, iki alet ve birbirimizin göğüslerini yalayıp öpüşmek bunu iyice coşku verici hale getiriyordu. Tuhaf olan hadise şu olmuştu; odaya bir erkek daha girdi ve çok yakışıklıydı, onu görünce çok hoşlandım, herhalde konut dostlarıdır diye düşündüm. Buraya gel, Üniversiteli Seks Öyküleri diyerek eşofmanını indirip aletini ağzıma aldım. Hem ağzımdan hem amımdan becerilirken iyice zevke gelip boşaldım. Sonra bir hayli değişik pozisyonda amımızı acımadan siken erkekler ikimizi dizlerimizin üstüne çöktürüp döllerinizi suratımıza, ağzımıza, göğüslerimize fışkırttılar. Ben o gün Gökhan ’la yattım ve sabah uyanınca beni bir daha sikti.

Doğrusu bir afacanlık daha yaptım, o içeri giren çocuğun odasına gittim Gökhan tekerrür uykuya dalınca ve aletini yalayarak uyandırdım. Adını öğrenmedim, hiç konuşmadık, beni çok hoş biçimde sikti. Eminim konuttakiler de dinlemiştir. Aleti Tamer ya da Gökhan kadar büyük değildi, ama çok yakışıklıydı ve buna kıymetti. Zati hiçbirini bir daha görmeyeceğimi düşünerek doyasıya o çocuğun yakışıklılığını tattım. Beni iki sefer getirip kendisi de amımın dibine bir kere boşaldı, Yaşamımdaki en harika geceydi!