Yeni Sevgilimin Daracık Amı Harikuladeydi

Herkese selam dostlar benim adım Erhan. Bir müddettir beraber olduğum Esin ile aramda geçen harika öykümü sizlerle paylaşmak için burada bulunuyorum. Öncelikle size kendimden bahsetmek istiyorum. 24 yaşında bir gencim, üniversite yeni bitti ve KPSS’ye hazırlanmaya başladım. Uzun zamandan Adult Seks Öyküleri beri de yalnız bir erkektim. KPSS hazırlığı sırasında başladığım dershanede hoş bir dost grubum olmuştu. Tabi her zaman yalnızca ders çalışmak olmuyor, ara gizeme kafa dağıtmak da gerekli. Biz de dostlarla zaman zaman dışarıya çıkıp eğlenmeye de gidiyorduk. Bir akşam yeniden dostlarla sözleştik ve canlı müziğe gitmeye karar verdik. Zati sık sık takıldığımız bir mekan olduğu için dışarıda buluşmaya gerek dinlemedik, doğrudan mekanda buluşacaktık. Ben de hazırlanıp sözleştiğimiz saatte söz mevzusu mekana eriştim. İçeriye girdiğimde zati alıştığım dost grubum masada bir arada oturuyordu. Ben de hemen selam verdim ve bir alkol söyleyerek masaya oturdum. İşte o anda dershaneden tanıdığım Kızlık Bozma Seks Öyküleri bir dostumun yanında bir kız gözüme çarptı. Daha görür görmez çok güzelime gitmişti, onu tanımak istediğimi o an anladım daha gece uzundu. Bunun için de

Karşıma daha çok fırsat çıkacaktı. Her neyse Kandırma Seks Öyküsü alkollerimizi yudumlamaya ve hep beraber eğlenmeye başladık. Canlı müzik, sohbet, muhabbet derken gece bir hayli ilerledi ve baya da içki aldık. Benim için çok sevinçli bir gece olmuştu sarihçesi kafa dağıtma kısmeti bulmuştum. Gecenin sonuna doğru giderken şarkıcı slov bir şarkı söylemeye başlayınca bizim masada çift olan dostlar hemen dansa kalktı. Ben de fırsat bu fırsat diyerek isminin Esin olduğunu bildiğim hoşlar hoşu kızı dansa kaldırdım. içkinin de tesiriyle tabi aramızda bir yakınlık başladı. Oracıkta telefon numarasını istedim. Reelinde geceyi de onunla geçirmek istiyordum ama bu kadar süratli hareket etmek kızı kaçırır diye düşünerek kendime mani oldum.

Neyse o gece öyle geçti. Ertesi sabah uyanır uyanmaz ilk işim Esin’e günaydın iletiyi atmak oldu. Kızın İnstagram hesabını da Bakire Öyküleri bir zaman araştırdım. Gerçekten kız çok hoştu ve bütün bana layıktı. Ayıptır söylemesi ben de yakışıklı bir gencim. Neyse bir zaman telefonda yazıştık ve kızla alakalı bir çok bilgi alma kaderim oldu. Üniversite talebesiymiş, konutu da bana baya yakındı ve bahtıma da yalnız yaşıyormuş. Hafta sonu için onunla bu kez başbaşa bir yerlere gitmek için sözleştik. İkimiz de birbirimize çok acele alışmıştık. Gerçekten de kız çok sıcak kanlıydı ve natüreldi. O surattan da hiç yabancılık sürüklemedim, hemen ben ona o da bana alıştık. Aramız gayet iyiydi ve hafta sonunun gelmesini onunla buluşmayı iple sürükler olmuştum. Hafta süresince dersler testler derken zaman bir cinsli geçmek öğrenmedi ve nihayet Esin’le buluşacağım o gün geldi. Sabah erken buluşacaktık ve sonrasında akşama kadar tam gün bizimdi. Kahvaltı yapmak için sözleşmiştik ama Esin bir son dakika farklılığı yaparak “Sana kahvaltı hazırlamak istiyorum bana kazanç misin” diyerek konum attı. Hem afallamış hem de çok mutlu olmuştum. Onu çok bekletmek istemediğim için hazırlanıp konuttan çıktım. Yarım saat sonra da Esin’in evine erişmiştim artık. Kapısını çaldığımda ise coşkudan titriyordum.

Gerçekten uzun zaman sonra ilk defa bir kıza Hekim Seks Öyküleri karşı böyle bir coşku seziyordum. Bu durum beni çok etkilemişti ve onunla bir an evvel sevgili olmayı gerçekten de çok istemiştim. Neyse Esin beni kapıda karşıladı ve hemen yanağıma bir öpücük kondurdu. Kız o kadar natürel davranıyordu ki hayran kalmamak olası değildi. Neyse eve girdim, hoş döşenmiş Dul Seks Öyküleri gayet lüks sayılabilecek bir konutta oturuyordu. Afallamıştım ama muhakkak etmedim. Hemen çayları doldurdu ve masaya geçtik. Benim için özendiği çok net muhakkak oluyordu, çok hoş bir kahvaltı masası hazırlamıştı.

Teşekkür ettikten sonra afiyetle kahvaltı yaptım. Kahvaltı sırasında sohbette ettik tabi. O zaman nasıl böyle bir konutta oturduğunu da kavramış oldum. Kızın babası yaşadıkları şehrin zengin adlarından biriydi. Kendisi de Erotik Seks Öyküleri burada mimarlık okuyan zengin ailenin tek kızıydı. Ama bu kadar zenginliğe karşın o kadar ağırbaşlı ve natüreldi ki gerçekten aşık olmuştum. Sohbet muhabbet derken kahvaltıyı tamamladık, masayı beraber ardından da Esin ikimizi de kahve yaptı, yan yana 3’lü koltukta oturup sohbete başladık.  Hayran hayran kıza bakıyordum, onun duru hoşluğundan ve dürüst davranışından çok etkilendiğim her halimden muhakkak oluyordu. Ben öyle bakarken dalmışım, bir anda dudağımda sezdiğim sıcaklıkla kendime geldim. Öyle bir gözüm açıldı ki gerçekten afallamışlıktan ne yapacağımı donakaldım. Ama kısa vakitte ilk şoku atıp, kızın suratını avuçlarımın arasına aldıktan sonra dudaklarına yapışıp öpmeye başladım. O da beklediğim gibi bana karşılık veriyordu. Sanırım Ensest Seks Öyküsü ikimiz de aynı duyguları sanki de birbirimize aşık olmuştuk. Bir zaman hiç dudaklarımız parçalamadan öpüştük ama ben daha ileriye gitmekten ciddi anlamda çekiniyordum, zira onu kırmak ya da üzmek istemiyordum. Ama benim yapmak istediğimi Esin yaptı, öpüşürken bir anda ayağa kalktı ve beni elimden yakaladığı gibi yatak odasına götürdü. Ben hala çekinden davranmaya devam ediyordum. Kendimi ona ve ana vazgeçmiş durumdaydım. Odaya geldikten sonra kapıyı kapattı, kapıya ardı vererek kollarını boynuma doladı. Artık ok yaydan çıkmıştı ve bundan sonra sanıyorum ki ikimizin de durması olası değildi. Orada tekerrür öpüşmeye başladık, bu kez daha ateşli ve istekli öpüyorduk birbirimiz.

Azıcık sonra da zati Esin, pantolonumun üstünden elini atarak penisimi okşamaya başladı. Zati demir gibi olmuş sikimi sezince azıcık tebessümdü. Ama ben hiç durmadım, dudaklarını sanki emip ısırıyordum, sonra da elimi amına attım ve okşamaya başladım. Birbirimizi öyle hoş tahrik ediyorduk ki kendimizden geçmiş gibiydik.
İkimiz de birbirimizi istiyorduk ve bunun Kandırma Seks Öyküleri farkına varınca artık çekinecek bir şeyim kalmamıştı. Hemen birbirimizi atamaya başladık. Üzerini çıkardığımda beyaz dantelli iç çamaşırları içinde o esmer ve fit bedeninin ne kadar hoş olduğunu gördüm ve gözlerimi gerçekten ondan alamadım. Bu kız artık benimdi ve onu sikmek için hiçbir manim yoktu. Tamamen vücudumu ona yapıştırıp penisimle amına baskı yaparken bir yandan da dudaklarına tekerrür yapıştım. Azıcık daha o bal gibi dudaklarını öptükten sonra boynuna indim. O kadar hoş kokuyordu ki, bir yandan öpüyor, bir yandan da kokluyordum. Azıcık da boynunda zaman geçirdim ve ardından dolgun, bütün ideal ebatta olan göğüslerine indim. Onları öpüp kokladım, uçlarına ısırıklar attım ve yavaş yavaş göbeğine, oradan da hakikat istediğim yerine amına indim. Gerçekten de efsane görünüyordu, o kadar pürüssüz o kadar harikaydık ki kendimi daha fazla yakalayamadım.

Hemen amını yalamaya dil darbeleri atmaya başladım. Benim yeni ve harikulade sevgilim tamamen kendinden geçmiş uçmuş Anal Seks Öyküsü durumdaydı. Ben dil darbeleri attıkça o havalara uçuyor, daha derine girmemi istercesine kafamı amına bastırıyordu. Gerçekten çok hoştu ve dakikalarca devam ettim. Bir zaman sonra amının iyice ıslandığını fark ettim. Bir anda da sarsılmaya ve titremeye başladı. İnlemelerinden boşaldığını kavradım ve azıcık daha devam ederek onun o tatlı orgazmına destek verm. Bir zaman inleyen Esin, kendine geldikten sonra beni yatağına götürdü. İkimiz de üryandık, beni yatağa yatırdıktan sonra bu kez o üstüme çıktı ve dudaklarıma yapıştı. Artık benim de devam kalmamıştı ve boşalmak üzereydim. Ama yeniden de kendimi yakalıyor, hakimiyeti tamamen Esin’e bırakıyordum. Esin’de benim izlediğim yolu izledi. Bir zaman boynumda, göbeğimde zaman geçirdikten sonra nihayet o bal dudakları sikimle buluştu.

O kadar tatlı tatlı oral yapıyordu ki boşalmamak için reel anlamda kendimle çaba ediyor, kendimi sıkıyordum. Soluğum kesilecek gibi oluyordu yeniden de direnmeye çalışıyordum. Esin bir zaman daha orala devam Bakire Seks Öyküleri etti ve yeniden tam zarafeti ile alta geçti, bacaklarını açtı ve sanki gel içime gir der gibi gözümün içine baktı. Hemen bu fırsat değerlendirdim, bacaklarının arasında yerini aldım ve artık zonklamaya başlayan sikimi kızın içine sokmaya başladım. Amı gerçekten çok dardı, içine güç giriyordum ama o kadar çok zevk alıyordum ki sözcüklerle anlatmak olası değil. Harikulade bir duyguydu ve tamamen girdiğimde o alev alev yanan amın tadını bir zaman bekleyerek çıkardım. Sonrasında onun da teşvik etmesiyle azıcık git gel yapmaya başladım.

Boşalmaktan korktuğum için asla süratli hareket etmiyor, her anın tadına varmaya neşesini çıkarmaya çalışıyordum. Ama eforum da kalmamıştı. Süratlendim ve birkaç git gel daha yaptıktan sonra sikimi çıkarıp hemen amının üstüne boşaldım. Harikulade bir duyguydu, gerçekten Esin’in amı o kadar hoş ve dardı ki yaşamımda siktiğim en hoş amdı diyebilirim. Hemen arınılıp bir zaman üryan biçimde uzandık ve azıcık öpüştük. Sonra da kalkıp beraber duşa Baldız Seks Öyküleri girdik. Artık sevgili olmuştuk, onu dışarıya çıkarmak istediğimi söyledim. Beraber sinemaya gittik sonrasında da bir akşam yemeği yedik. Akşam için de bir mekandan yer ayırttık ve canlı müziğe gittik. Beraber içki aldık, eğlendik, dans ettik. Tam gün harika geçmişti, geceyi de onunla beraber geçirmek istiyordum ama tabi çok süratli gitmek istemediğim için de bunu öneri edemedim. Mekandan Lezbiyen Seks Öyküleri çıkıp taksiye binmek üzereydik, onu eve vazgeçtikten sonra ben de kendi konutuma gitmeyi düşünüyordum ki öneri Esin’den geldi. Bana gelmek yanımda kalmak ister misin aşkım diye sorunca sanki dünyalar benim oldu ve tabi bu öneriyi seve seve kabul ettim.

Yolda giderken taksiyi bir tekelde durdurduk ve ardından iki şişe de şarap aldık. Nasıl olsa bu gece bizimdi ve sonuna kadar kutlama İş Yeri Seks Öyküsü yapmaya hakkımız vardı. Eve gittiğimizde ışıkları loş yaptık, şarabımızı açtık bir yandan sohbet edip bir yandan da içmeye devam ettik. Gece ilerleyince de sevgilimi dansa kaldırdım. Dans ederken sanki çevremizde birileri var gibi kulağına fısıldıyor, övgüler ediyordum. Asla emelim onu etkilemek değildi, içimden geldiği gibi davranıyordum. Bir defa daha kulağına fısıldadıktan sonra bu kere de kulak memesini öptüm, oradan boynuna indim ve onun hoş kokusuna kendimi gömdüm. Bu biçimde bir zaman dans ettik ve sonrasında yeniden öpüşmeye başladık. İlişkimizin ilk günü başladığı gibi gerçekten de harikulade gidiyordu ama bu kez ben çok daha rahat hareket ediyordum. Sevgilimi belinden anlayıp koltuğa doğru götürdüm. Üzerinde bulunan şık ve mini siyah elbisesini çıkarmaya hiç gayem yoktu. Yalnızca Kızlık Bozma Öyküleri göğüs dekoltesinden göğüslerini dışarı çıkardım ve öpmeye, ısırmaya ve yalamaya devam ettim. Kokusu gerçekten beni benden alıyordu ve kendimden geçmiş durumdaydım. Daha da alta indim ve yeniden amının kokusunda kaybolup gittim. Bu kez sanki dilimle amını sikiyordum, o kadar derine iniyordum ki dilim içinde gezdikçe sevgilim kendinden geçiyor ve kıvranıyordu. Ben de bir o kadar kendimi kaybetmiş durumdaydım. Sevgilim çok geçmeden beni koltuğa oturttu.

Pantolonumu azıcık indirim sikimi dışarıya çıkarıp yalamaya ve öpmeye başladı. Ben de artık en az onun kadar azgın durumdaydım ve sikimi bir an evvel yine amıyla buluşturmak için gerçekten delirmiş gibiydim. Azıcık daha yalamaya devam ettikten sonra sevgilim kalkıp kucağıma geldi. Dar amıyla sikimin üstüne yavaş yaş otururken ben yeniden kendimden geçiyordum. Tamamen sıcak amına beni aldığında bir zaman durdu. Bekledi, gözlerimin içine baktı ve yavaş yavaş Anal Seks Öyküleri dudaklarıma yanaşarak beni öpmeye başladı. O kadar seksi bir biçimde hareket ediyordu ki ben resmen kendimden geçiyordum. Azıcık duruyor bekliyor azıcık git gel yapıyordu ve ben tam bu süreci çok zevk alarak yaşıyordum.

Sevgilim ise benden daha fazla zevk alıyordu ve bu da her halinden muhakkak oluyordu. İlk günümüz olmasına karşın harikulade bir geçime sahip olduğumuzu söyleyebilirim. Bir zaman daha bu biçimde devam ettikten sonra Esin bu kez beni boşaltmadı. Beraber banyoya gittik. Üzerimizi çıkardım ve ılık ılık Grup Seks Öyküleri akan sıcak suyun altına beraber sarılarak girdik. Sanki ilk kez birebirimizin vücudunu görüyor gibi romantik ve erotik biçimde hareket ediyorduk. Daha fazla direnemedim ve sevgilimi banyonun duvarına yaslamamla arttan amına girmem bir oldu. Amı o kadar dardı ki içine girdiğimde canı yandı ve minik bir çığlık attı. Gerçekten ikimizin de umurunda değildi hiçbir şey.

Ben içinde git gel yaptıkça Esin beni dileniyor “Hadi aşkım, ayrıl amımı devam et dedikçe” ben kendimi iyice kaybediyor ve daha sert bir biçimde gidip geliyordum. Boşalacağımı kavrayınca içinden çıkardım. Bunu kavrayan Esin hemen önümde diz çöktü ve sikimi ağzına aldı. Yavaş yavaş ve öyle hoş sakso yapıyordu ki resmen titriyordum zevkten. Benimle göz teması kurmayı da ilgisizlik İş Yeri Seks Öyküleri etmiyordu. Çok seksi görünüyordu gerçekten bir yandan boşalmak istiyordum bir yandan da bu an hiç bitmesin istiyordum. Çok direnemedim zati Esin hareketlerini süratlendirdikten sonra ben de kendimi kaybettim ve bir anda Esin’in ağzına patladım. Kızın ağzı suratı benim spermlerimle doldu. Azıcık utandım sarihçesi ama Esin’in sıcak tutumu benim güzelime gitti. Asla davacı değildi bu durumdan ben de çok mutlu olmuştum. Şimdi gizeme onu boşaltmaya gelmişti. Ilık ılık akan suyun altında sevgilimin önünde diz çöküm ve dakikalarca amını yalayarak sonunda onu da zevkten uçurdum. İkimiz de çok zevk almıştık ve duş alıp azıcık da birbirimizle oynaştıktan sonra banyodan çıkıp kurulandık.

Sabahtan beri hem seks yapmak hem de dolaşmak gezmek bizi azıcık yormuştu. Sevgilimin mis gibi yatağında onun büyüleyici kokusu eşliğinde uykuya dalmışım. Sabah öperek beni uyandırdığında yeniden gaza geldim ve tahrik oldum. Bir defa da uyanınca seviştik ve birbirimize hala doyamadık. 3 gün süresince onun evinde kaldım, konuttan hiç çıkmadık. Dershane filan hak getire, yedik içtik seviştik Mobil Seks Öyküleri desek palavra olmaz. Hala da ilişkimiz devam ediyor. Henüz çiçeği burnunda yeni bir çiftiz ama ona çok aşığım. Bir somurtkanlık olmazsa da imtihan geçtikten sonra evlenmeyi düşünüyorum. Benden bu kadar dostlar, öykümü sevenlerin yorumlarını bekliyorum.