Yeni Kiracım Dul Tuğba Aşırısıyla Azmış

İstanbul Beyoğlu bölgesin de oturuyorum ve aşırısıyla gidişatım iyi diyebilirim. Babamdan kalma bir işletme sahibiyim ve altım da son model otomobilim var. Oturduğum bina bizzat bana ait ve binada bulunan herkes kiracım. Ne kadar rahat olduğumu siz düşünün artık. Apartmanıma yeni bir kadın taşındı ve kocasının olmadığını dul olduğunu söyledi. Seksi olması ve hoş olması onun eve çıkmasın da en büyük tesiri olduğunu söyleyebilirim. Zira ilk gördüğüm anda dahi ondan aşırısıyla etkilendim. Gel zaman git zaman her gün apartmanda göz göze gelmeler ve sohbetler aramızın sıcak olmasına neden oldu diyebilirim. Daha sonra Tuğba hanım beni instagram üzerine ilave etti. Resimlerine baktım bir gece ve o gece sabaha kadar onu arzuladım diyebilirim.

Asansörde İlk Sohbet

Daha sonrasın da sabah uyanıp büroma geçerken Tuğba hanım ile aynı asansöre bindik. Bana instagramdan istek attığını söyledi. Bende evet kabul edip geri dönüş yaptığımı ona söyledim. Resimlerim nasıldı diye sordu. Ona seksi desem çok sarih sözlü olacaktı. Harika desem onu şımartmış olacaktım. Palavra söylemişte olsam henüz hakimiyet edemedim diyerek kendi ciddiyetimi ortaya koymak istedim. Sanırım bu Tuğba’nın azıcık sızına gitmişti. Zira benden sarih sözlerle harika bir kadın olduğumu söylememi istiyordu. Ancak bunu ona söylesem onun aşırısıyla şımarmasına ve beni kolay elde edeceğini düşünmesine neden olacağımı biliyordum.

Whatsapptan Gelen İleti

Akşam olup eve geldiğim zaman bana whatsapp üzerinden bir bildirim geldi. Komşum Tuğba hanımdan geldiğini fark ettim. Bana ileti olarak “Kira zamanı geldi ne zaman müsait olursunuz.” diye ileti attı. Ben yeniden ona olan hayranlığımı muhakkak etmemek ismine ona konutta olmadığımı ve yarın akşam görüşüp kirayı alabileceğimi söyledim. Sanırım genç olmamdan dolayı, zengin olmamdan dolayı ve bina sahibi olmamdan dolayı Tuğba Hanım benden çok etkilenmişti. Onun bu tesirine olumsuz yanaşıp kendimi benlikli göstermeye çalışıyordum. Ama artık zamanı gelmişti, onunla beraber olmam ve ona ne kadar harika bir kadın olduğunu artık açıklamam gerekiyordu. Daha sonra ertesi gün oldu ve akşam Tuğba hanımdan kirayı alacağımı öğreniyordum. Hemen instagramına girip özellikle seksi olan resimlerini hoşlanmaya başladım. Daha sonra bir kaç dakika içinde Tuğba hanım da benim resimlerimi hoşlanmaya başladı. Karşılıklı bir beğenme söz mevzusuydu. Yeni Kiracım Dul Tuğba Fazlasıyla Azmış

Çok Seksi Fiziği Var

O kadar seksi , o kadar harika bir fiziği var ki Tuğba’nın onu her gördüğüm de onunla seks yapmak istiyordum. Özellikle göğüsleri ve seksi kalçaları beni benden almıştı. Ne zaman onunla seks yapacaktım , ya da böyle bir görüşme söz mevzusu olacak mı sarihçesi çok merak ediyorum. Karşılıklı resim sevmelerinden sonra Tuğba hanım tekerrür bir ileti atarak , sanırım resimlerim güzelinize gitti diyerek bir gülücük vazgeçti. Bu sefer kendimi benlikli olarak göstermeyerek ona olan hislerimi dökmem gerekiyordu. Evet çok harika resimleriniz var ancak bence resimlerinizden daha hoşsunuz hakikatte dedim. Bana kalpli göz emojisi gönderdi. Elim ayağım sanki birbirine dolandı. Bende ona bir kalp atarak buna yanıt verdim. En çok hangi fotoğrafımı sevdin diye sordu ve ona bikini ile çekilmiş olduğu resmi attım. Bana seni afacan diye yanıt verdi. Sanırım oda benim gibi seks yapmaya hazırdı. İstersen kirayı getirirken bu bikinileri sana gösterebilirim dedi. Kalbim sanki küt küt atıyordu. Fazla seksi ve dul olan bu kadınla yaşayacağım seks tecrübeyi beni fazla heyecanlandırmıştı. O zaman eve erken geçiyorum diye yanıt verdim ve eve geçip onu bekledim. Duşumu aldım hazırlandım, Tuğba Hanım içeri girdi ona bir viski ikram ettim.

Ateşli Sevişme

Viskinin tesiri ile Tuğba hanım ile dudak dudağa geldik ve bir anda elimi kalçasına atıp dudaklarına yapıştım. Dul bir kadın olmasından dolayı sanırım o kadar azgın ve ateşliydi ki anlatamam bunu sizlere. Daha sonra kucağıma alıp yatağa götürdüm. Zati giydiği mini etek onun seksi bacaklarını ortaya çıkarmıştı. Sanırım aşırısıyla denize gitmişti bacakları yanmıştı o kadar seksi görünüyordu ki eteği çıkarmadan duvara yasladım ve seksi kalçasından içeri girdim. O kadar sıcak ve o kadar harikaydı ki kendimden geçtim bir anda. Dudakları ve göğüsleri sanki dudaklarımdan hiç gitsin istemiyordum. Sanki tesiri altında kalmıştım. Takribî iki aydır neredeyse her gün Tuğba ile seks yapıyoruz tek başına yaşayan dul bir kadın ve bende genç bir bekar olarak beraber harika uyuşuyoruz. Bazı günler bende sabahlıyor ve karı koca yaşamı yaşıyoruz şuan sanki. Tuğba’da en etkilendiğim nokta sanırım seksi göğüsleri olsa gerek. Bazı geceler kafamı göğüslerinden ayırmadan uyuyorum.