Yengemi Tarlada Siktim

23 yaşında üniversite talebesi zeki ve yakışıklı bir erkeğim. Teyzemi samanlıkta siktim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Bende kendi öykümü yollamak istedim. Bu sitede daha çok ensest öyküler kısmında takılıyordum. Ama teyzemi öyküleri de görünce birden şevke geldim. Buradan aldığım cesaretle köyde ki bekar teyzemi nasıl siktiğimi anlatacağım size. teyzemle benim aramda neredeyse 4-5 yaş vardı. Ama bir hoş götü vardı. Köydeki herkes sikmek için can atıyordu. Birde köydeki herkese frikik veriyor ama siktirmiyordu. Nasıl bir benliği varsa ben dahi çözememiştim.
Tatil için köye gitmeye karar verdim. Hakikatinde her şey mektep ara verince emin oldu. Başka Bir Deyişle otobüste eve gidiyordum akşamdı. Bende internete ensest seks öyküleri yazdım. Karşıma işte bu site çıktı pornhikayeleri.com başka bir deyişle. Orada gördüğüm bir porno öyküsü beni çok etkilemişti. Hatta durun onunda linkini koyayım buraya.Olgun teyzemle seks öykümüz bu öyküydü işte.  köye gittim teyzemlerde kalmaya işte. Teyzem hakikatinde duldu. Başka Bir Deyişle daha evvel evlenmiş ama gerdek gecesini göremeden eşi araba kazasına can vermişti. Sonrasında kimse ile evlenmek istememişti. Teyzemle aram çok iyiydi hakikatinde. Başka Bir Deyişle alt imal hazırdı :D. Teyzemi sikmek için elimdeki tüm kozları kullanacaktım. Ayrıca teyzemin bunca yıldır tek başına oluşu işimi banal bir kolaylaştıracaktı.Otobüsten indim teyzem durağa beni almaya gelmiş otomobiliyle. Teyzem bu arada çok zengindir. Köylü möylü ama zengin hannyy :D. Neyse jeepine bindim eve gittik işte. Teyzemle tasalaşmaya başladık bir 30 dk sonra. İşte benim herif can verdi o işi yapamadan filan dedi. bana kız dostun var mı senin kazım dedi. Bende yok teyze dedim. Sonra teyzem bana bir mevzuda dayanakçı olman gerekli dedi.
Bende tamam teyze dedim. Ahıra samanlıkların olduğu yere gittik. Teyzem geç içeri bakalım dedi. İçeri geçtim. Sonra baktım teyzem soyunmaya başladı. O hoş vucudu karşımdaydı. Bana hadi soyunsana aşkım dedi. Ben konuşamadım. Dün sen yatarken telefonuna baktım teyzemi nasıl sikerim diye arama yapmışsın. Al işte buradayım karşında istediğin gibi zevkin doruklarına çıkabiliriz seninle dedi. Ben afallamıştım. Bütün istediğim şey karşımda ve bana bakıyordu. O hoş götü sikebilecektim sonunda. O hoş götü görür görmez benim alet tavan yaptı. Teyzem bana aşkım pantolunun altından dahi bu kadar büyükse off dedi. Elini pantolunuma attı ve üzerinden okşamaya başladı. Usulca çıkarttı aletimi pantolondan. Tüm üryanlığı ile karşımdaydı. yalamaya başladı. Azıcık yaladıktan sonra bende onu baştan sona yalamaya ve her yerini ellemeye başladım. Sonra hemen sikini sok artık direnemiyorum seni bekledim senelerdir demesin mi. O hoş amcığına girdim bir anda. Aahhhahhh diye inlemeye başladık.  inleyişi o kadar derindi ki bir an semti oraya topladı varsaydım. O gün teyzemi çok fena biçimde  çatır çatır siktim.