Yazlıktaki Komşumuzun Kızıyla Özel Anım

Merhaba dostlar ben burada ilk seks tecrübemi açıklayarak çok coşkulu olduğu için dışarı vurmak istedim. Ben 19 yaşında üniversiteye yeni başlamıştım mektebimin ilk yılı çok hoştu yeni dostlar edinerek çok mutlu ve cümbüşlü müddetler geçirmiştim. Yaz geldi ve tatil zamanıda gelmişti ve yazlığa gitmiştik Çatalca’ya orada kesintisiz haşır neşir olduğumuz komşularımız vardı ve kızları da var benim yaşlarımda. Sex öyküleri Orada ki erkek dostlarım ve kız dostlarım ile her zaman çok güzel süre geçirerek günü tamamlamaya çalışıyorduk. Bir gün içki içelim diye yakalattılar bende içki taraftarı değilim ve yalnızca özel zamanlarda içerek civara eşlik ederim. İlla alıcaz da içecez dediler kıramadım kimseyi neyse erkek dostum Oğuz’ların evine gittik annesi ve babası dışarda olacaklarmış bu gece bizde onu fırsat bildik daha doğrusu ben ikna oldum. Neyse içki içiliyor herkes hoş benimde sesim çok hoş olduğundan kesintisiz bana şarkı söyletiyorlar bende söylüyorum.

Boğazım ağrıdıkça içki içiyorum ve çokta iyi geliyor söyledikçe söyleyesim geliyor neyse mevzuya gelelim kız dostlarımdan bitanesi ben senin sesine aşık oldum dedi bende içkilidir diyerek pek aldırış etmedim. Oğuz ve öbür kız dostum odalarına geçerek biz yalnız kaldık burada kız bana çok dikkatlice bakıyor ve en sonunda patlattı konuyu beni becer diye bende dedim olmaz içkili diye yanlış birşey yapmayalım. Kesintisiz ısrar etmeye başladı bende en sonunu direnemedim gömleği açmaya çalışıyor şortumu indirmeye çaışıyordu.

İlk olarak kısa bir ön sevişme yaşayarak daha rahat olması için penisimi yalayarak beni kendimden geçirdi, sanki bir lolilop gibi yalayarak sanki karşımda uzman bir seks partneri duruyordu ve bu benim çok güzelime gitmişti, iyice cilaladıktan sonra arda geçerek dedim yavru kuş geliyorum arkadan sikmeye başladım ağlayacaktı nerdeyse devam et deyip kesintisiz haykırıp beni daha çok tahrik ediyordu ben daha çılgınca sikmeye başlıyordum bu böyle olmayacak dedim bozukmusun diyerek sorduğumda evet diyerek önden girmeye başladım takribî 1 saat seks yaptıktan sonra gevşeyerek koltuğa uzandım ve beni duşa götürerek birlikte duş aldık. Sonrasında birlikte yatarak sabah kahvaltı yaptık. Her zaman yazlığa gittiğimde birbirimizin lüzumlarını karşılıyoruz bu ikimizinde güzeline gidiyor. Beni dinlediğiniz için teşekkürler.