Yakışıklı İşverenimle Otel Odasında Seviştik

Merhabalar herkese ben Melis. Hoş bir finans işletmesinde idareyici olarak çalışan 35 yaşında hoşlar Adult Seks Öyküleri hoşu bir kadınım başka bir deyişle sarihçesi buradan sizlerle resim paylaşma olanağım olsaydı bunu da paylaşırdım. Dış görünüş olarak kendime gerçekten çok güvenirim senelerdir sıhhatli yaşar sıhhatli beslenir spor yaparım o surattan ve fit bir bedene sahibim her zaman erkeklerin yaşamına iz vazgeçen bir kadın oldum. Her neyse ben size hoş bir seks öyküsü anlatmak için burada bulunuyorum bu öykü dükkanının sahibi başka bir deyişle işverenimle aramda geçti. İşverenim Gediz bey son derece zengin bir adam dediğin gibi mali işlerle ilgileniyoruz finans işletmesinin başında. Ben de işletmenin en dikkat çekici kadınıyım uzun süreden beri de gözünün Kandırma Seks Öyküleri bende olduğunu zati öğreniyordum. Ama natürel ki bir adım atmak için emin olmam gerekiyordu bu vaziyetten zira adam konutluydu başka bir deyişle netice haysiyetiyle adamla kapatma yaşamı yaşayacaktım benim için problem değil de ama öyle bir şeyin dinlenmesi hem işimden olmam hem de insanların gözünde ufak düşmem anlamına gelebilirdi. Benim için şehir dışındaki bir iş seyahati gerçekten bulunmaz fırsat oldu işverenimle beraber çıkacaktık ve bu beni çok mutlu etmişti. Bu arada daha Kandırma Seks Öyküsü evvel de kezlerce iş seyahatine birlikte çıktık ama kafamda böyle düşünceleri olmadığı için o toplara hiç girmemiştim.

Haftanın ortasında 2 günlük seyahatimiz için işverenimle beraber yola çıktık otomobili sürücüyü kullanıyordu biz Anal Seks Öyküleri ikimiz de arka koltukta oturuyorduk. Giderken küçük tefek temaslarından zati artık iyice emin olmuştum adam benden seviyordu ve benimle beraber olmayı istiyordu. Ben de zati dünden hazırdım onunla birlikte olmaya. Neyse kalacağımız otele vardık odalarımıza yerleştik o gün 1-2 buluşmamız vardı onları hakikatleştirdik ve akşam yemekte buluştuk. İşverenim hoş bir lokantada yer ayırmıştı lokanta gerçekten çok şıktı başka bir deyişle bana özen gösterdiği çok belirli Anal Seks Öyküsü oluyordu. Yemekte şarap da vardı başka bir deyişle bir şişe son derece nitelikli bir şarap açtırmıştı işverenim harika görünüyor orada her şey. Kibar bir kadın olarak bana bu kadar özen gösterdiği için ona teşekkür ettim o da ne demek diye cevap verdi. Yemeklerimiz servis edildi şaraplarımız dolduruldu ve biz hem yemeğimizi yemeye hem sohbet etmeye başladık. Neşeli bir biçimde sohbet ediyordum gerçekten keyfim çok yerine gelmişti azıcık da ona kuru yapıyordum natürel ki benim de ona eğilimim olduğunu anlasın istiyordum. Gece yarısı olduğunda beklediğim öneri işverenimden geldi benim odamda devam edelim mi diye sordu. Ben de hemen bu öneriyi Bakire Öyküleri kabul ettim natürel ki neticede naz yapacak halim yoktu ikimizin de emeli belirliydi.

İşverenimin odasına çıktık bir şişe şarap daha söyledik ve bardaklarımızı doldurarak Bakire Seks Öyküleri içmeye devam ettik. Odası çok şıktı benimki de öyleydi sarihçesi koltukta yan yana otururken işverenin bir anda bana övgüler etmeye başladı. Ben de ona övgü ettim ne kadar yakışıklı olduğundan ve kibar olduğundan azıcık bahsettim. Natürel ki bardaklar birbirinin peşi gizeme geliyordu ve biz her bardakta azıcık daha yakınlaşmaya başlamıştık. Sonra bir anda işverenim beni yakaladığı gibi dudaklarıma yapıştı ben o andaki sertliğe anlam verememiştim ama adamın azıcık fantezi istediğinin farkına Baldız Seks Öyküleri varmıştım. Ben de karşılık verdim öpüşmeye başladık artık vücudumuzda birbirine son derece yakında ve artık azıcık temas etkenin süreyi geldi diye düşündüm kendi kendime. Elimi penisine attım ve pantolonun üzerinden okşamaya başladım o da benim derin göğüs dekoltemin arasından ellerini soktu ve okşamaya başladı. Sonra beni ayağa kaldırdı arkama geçerek elbisemin fermuarını açarken bir yandan da enseme Hekim Seks Öyküleri ufak ufak öpücükler kondurmaya devam etti.

O benim kıyafetimi çıkardıktan sonra seksi iç çamaşırlarıyla karşısında Dul Seks Öyküleri kalmıştım gerçekten bu günün sonunu hipotez ettiğim için içimdeki çamaşırları çok seksi seçim etmiştim. Sonrasında bu kez ben onun giysilerini çıkarmaya başladım ellerimle yavaş yavaş onu atıyor bir yandan da bedenine okuyordum. Natürel ki işverenim benim tam değişlerimden tahrik oluyor kalın penisi bir anda taş gibi görünüyordu Ensest Seks Öyküleri karşımda. Daha fazla direnecek eforu kalmadığını kavramıştım beni yakaladığı gibi yatağa götürdü zati iç çamaşırlarımı hiç çıkarmadan üzerime uzandı ve beni öpmeye devam etti. Sonrasında yavaş yavaş ardından da külotumu çıkardı ve beni 69 pozisyonuna geçirdi. Adamın bu işi çok iyi belirli Ensest Seks Öyküsü bildiği çok belirliydi gerçekten dil darbeleri beni deliye çevirmeye yetmişti boşalmak sexs öyküleri üzereydim ama kendimi yakalıyordum. Sonuna kadar gitmek istiyordum bu gece o surattan kendimi yakalayamam gerektiğinin de çok farkındaydım. Ben de aynı muamele ile ona karşılık veriyor gerçekten deliler gibi sakso sürüklüyordum ilk kez bu kadar ateşli bir seks ilişkisinin içindeydim.

Bir müddet daha bu biçimde devam ettikten sonra işverenim gelip yatağın kenarına Erotik Seks Öyküleri oturdu ve beni de yavaş yavaş penisinin üzerine oturttu o kalın erkekliği içime alırken azıcık canım yandı ama gerçekten bir o kadar da neşe aldım. Ben yavaş yavaş onun penisin üstünde inip kalkarken o da benim göğüslerimi ısırıyor öpüyor yalıyordu gerçekten kendimden geçmiş gibiydim deliler gibi git gel yapmak istiyordum adamın üstünde. Öyle de yaptım daha fazla kendimi yakalayamadım ve zıplamaya başladım penisin üstünde o da belimden beni anlayarak destek veriyordu bana. Ara gizeme Grup Seks Öyküleri da beni yavaşlatıp dudaklarıma yapışıyor daha da tahrik olmama neden oluyordu. Sonunda ikimiz de kendimizden geçmiştik gerçekten efsane bir ilişkiydi daha fazla sabredemeyeceğini söyledi ve beni yine önünde diz çöktürerek penisini ağzıma verdi. Bunun olacağını hiç hipotez etmemiştim evvelden İş Yeri Seks Öyküleri söyleseydi izinde vermezdim ama bir anda ağzımın içine patlayıverdi. Gediz beyin spermlerini ağzımın içinde sezdiğinde midenin bulamayacağını düşünmüştüm ama bütün tersine sıcacık siperleri bana çok zevk verdi ve ben de karşısında seksi bir Mobil Seks Öyküleri biçimde elimi ağzıma götürerek parmaklayarak onun spermlerini yuttum.

Natürel ki ikimiz de doymamıştık başka bir deyişle ilk kez seks yaptığımız için azıcık kısa sürmüştü bunun devamı İş Yeri Seks Öyküsü kesinlikle gelecekti. Zati ben de bütün anlamı ile devamının gelmesini istiyordum o surattan işverenimi elinden yakaladığım gibi jakuzinin içine götürdüm. Azıcık da burada oyna açtıktan sonra yeniden penisini elime aldım ve elimle mastürbasyon yapmaya başladım. Natürel ki jakuzinin içinde sakso sürükleme pek olası değildi işverenim de kalkarak jakuzinin kenarına oturdu ben de önünde diz çöküp yine sakso yapmaya başladım. O kadar tahrik edici bakışları atıyordum ki ona beni bir an Kızlık Bozma Öyküleri evvel tekerrür becermek istediğini farkındaydım ama ben bu konforlu etrafında tadını çıkarmak istiyordum başka bir deyişle onunla jakuzinin içinde seks yapmak istiyordum. Yine küvetin içerisine oturdu ben bir defa daha penisinin üstüne oturdum ve aynı pozisyonda bir defa daha seksi yaptık. Gerçekten işverenimle Kızlık Bozma Seks Öyküleri geçirdiğin bu gece harikuladeydi ve daha önümüzde iki gece vardı. Elbette hipotez edeceğiniz üzere o iki gece de seks yapmadan durmadık başka bir deyişle neredeyse yataktan çıkmadık desem yeridir ama bir yandan da işlerimiz vardı onları da tamamladık. Harika bir iş Lezbiyen Seks Öyküleri seyahati öyküler de yaşadık sonrasında size bunları da anlatacağım dostlar şimdilik güzelce kalın.