Yabancı sevgilim marcus ile seks anım.

Marcus, ortalama üniversite yaşındandı, genç adam. Hiçbir şekilde çok dikkat çekici değildi. Marcus ne inşa edilmiş ne de aşırı kilolu. Macera dolu bir seks hayatının olmaması dışında üniversite hayatının tadını çıkarıyordu. Üniversitede vahşi bir seks hayatı hayalleri tam da bu şekilde ortaya çıktı, kampüsteki hiçbir kadınla şansı olmadığını hayal ediyor.

Marcus randevulara çıktı, ama hiçbir zaman yurt odasında seks veya seks ile bitmedi. Zihninde, sadece ortalama olma ve sadece başka bir erkek arkadaş olma hissi ağır basmaya başladı. İşlerin nasıl değişeceğini, sadece kendisi için değil, bir sonraki eve dönüş yolculuğunda birçok kişi için de değişeceğini çok az şey biliyordu.

Eve vardığında, sonbaharın sonlarında hareketli bir gündü. Ailesi ve kız kardeşi geldiğinde evde değildi, bu yüzden evinin yakınındaki dağ ormanında yürüyüşe çıkmaya karar verdi, bu ebeveynlerinin yaşadığı yerin bir lüksü. Sadece kendisinin bildiği bir patikayı yürürken gözüne bir şey takıldı. Gökyüzünde süzülen bir ışık parıltısıydı. Aşağı doğru bir yörüngede idi. Düşen bu ateş topunu izleyerek durdu ve bunun bir göktaşı olduğunu varsaydı. Marcus izlerken, muhtemelen ona yaklaşacağını fark etti.

Küçük ateş topunun aşağı inişini, ormanın gölgesinde kayboluşunu ve sonra ağaçların arasından yankılanan bir gümbürtüyü izledi. Ona yakın geliyordu. Marcus’un merakı, ayakları onu duyduğu etkiye doğru yönlendirirken en iyi halini aldı.

Etki alanını bulması Marcus’un 30 dakikasını aldı. Ağaçların yanan közlerinin kokusunu alabildiği için yaklaştığını biliyordu. Devrilmiş ve kavrulmuş birkaç ağaç gördü. Marcus, yaklaşık iki metre çapında ve bir metre derinliğinde bir çarpma krateri buldu. Boşluğun dibinde dev bir küre vardı. Marcus, hava sıcaksa geri çekilmek için yere uzandı, ama şaşkınlıkla, nesne dokunulamayacak kadar soğuktu.

Marcus, küreyi yakalayıp kraterden kaldırmayı başardı. Hiç böyle bir şey görmemişti, pürüzsüzdü, göktaşı gibisi yoktu. Şaşkın şaşkınlıkla baktı ona. Kaya gibi görünmüyordu; daha çok işlenmiş bir ürüne benziyordu. Onu aldı ve eve doğru yola çıktı. Ormanın biraz gerisinde nesne parlamaya ve uğultuya başladı. Onu yere düşürdü ve sadece ona bakarak geri çekildi. Küre bir tıslama sesi çıkardı ve aniden açıldı. Küreden, kasıklarının yüksekliğine kadar balonlaşan şekilsiz bir yaratık çıktı. Yaratık ona “bakarken” orada donarak durdu. Üzerinde herhangi bir göz görememesine rağmen, baktığını varsaydı.

Sonra blob benzeri formun gövdesinden bir sap ve bir tane daha çıktı. Bir anda, bu kolların ve ayak bileklerinin etrafından kırbaçlandılar. Beşinci bir sap kasıklarına doğru kıvrıldı. Kasıklarını ovuştururken aşağı baktı. Korkmuş olmasına rağmen, sapların hareketi ve horoz üzerindeki baskı onun tamamen uyanmasına neden oldu. Başka bir sap çıktı ve pantolonunun beline dolandı. O sap ve aletini ovuşturan kişi kemerini nasıl çözeceğini buldu; sonra cerrahi hassasiyetle gövdeler pantolonunu aşağı çekti. Yaratığa horozu fırladı.

Her iki sap da açıktaki horozuna geçti. Diğeri şaftını “yalar” gibi görünürken biri toplarıyla oynamaya başladı. Birdenbire, çuvalına küçük bir iğne batırılmış gibi fındıklarına hafif ve hızlı bir batma hissetti. Birkaç saniye içinde çok tuhaf hissetti, garip bir erotik sakinlik üzerine geldi ve horozunun boyut ve çevresi olarak arttığını görebileceğini düşündü.

Diğer sap, hızlı bir hareketle şişmiş şaftının başına doğru hareket etti, etrafını sararak sert horozunu kınladı. Şimdi sapı sert horozunu yukarı ve aşağı hareket ettirirken şaftında güçlü bir emme hissi hissetti. Yoğun, inanılmaz bir erotik uyarımdı, geçmişte sarsıldığı her zamankinden çok daha yoğundu.

Yaratık çükü üzerinde çalışmaya ve şaftını sağmaya devam ederken Marcus orada durdu, yapabileceği başka bir şey yoktu. Zevk, hayal edebileceği her şeyin ötesindeydi. Marcus şaftının sertleştiğini, şiştiğini, büyük bir cum yüküyle patlamaya hazır olduğunu hissedebiliyordu. Hayatında tanıdığı tüm kadınların cinsel düşüncelerinde kayboldu. Tuhaftı, yaratık aletini ne kadar çok sağarsa, cinsel duyguları o kadar yoğunlaşıyordu ve döngüsel bir cinsel döngü gibi oldu.

Yükünün şaftında oluştuğunu hissedebiliyordu. Henüz patlamamış olmasına şaşırmıştı ama güçlü şehvet dolu düşünceler bu kadar zevkli olduğu için umursamadı. O anda kimi düşündüğünü aklında çıkaramıyordu; zihninde ışık hızıyla geçen kadınların filmini izlemeye çalışmak gibiydi. Aniden inledi, horozu nihayet patlak verdiğinde olabildiğince yüksek sesle çığlık attı.

Yaratık cum yüküyle besleniyor gibiydi. Onun şaftını emdiğini, kalın cum yükünün her hamlesini horozundan emdiğini hissedebiliyordu. Şu anda bildiği tek şey, zevkin yaşadığı her şeyin ötesinde olduğuydu ve sağladım gibi görünüyordu! Marcus’un orgazmı açık ara Şimdiye kadar yaşadığı veya mümkün olduğunu düşündüğü en hacimli ve en uzun boşalma.

Yaratık şaftını serbest bıraktı ve ardından orijinal boyutuna ve şekline geri döndü. Marcus orada durup uzaylıya baktı ve sonra horozuna baktı. Canavarın daha sağlam hale geldiğini ve şaftının boyutunu büyüttüğünü söyleyebilirdi ve dürüst olmak gerekirse, bundan şikayet etmek istemiyordu.

Yavaş yavaş bu cinsel arzu ve şehvetin kendisini ve düşüncelerini aştığını hissetti. Marcus’un şimdi yaratığı eve getirip başka insanlarla paylaşması gerekip gerekmediğine karar vermek olan bir fikri vardı. Onu tekrar aldı ve ailesinin evine geri döndü.

Ben vardığımda henüz evde kimse yoktu. Hızla odama koştum ve uyuyan yaratığı dolabıma koydum. Onunla ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Banyoma gittim ve tekrar horozuma baktım. Uzaylı, uzunluğunu ve çevresini artırmıştı. Yeni ve gelişmiş horozuma bakarken gülümsedim. Ön kapının kapandığını duydum, bu yüzden hızlıca pantolonumu çektim. Yatak odamın kapısından dışarı baktım ve kız kardeşim Chase’i gördüm.

Yatak odamdan çıktım, “Merhaba Chase.”

Kız kardeşimin yüzü kocaman bir gülümsemeyle aydınlandı ve bana sarıldı. “Marcus, evdesin.”

Bana sarılırken uyandım. Kız kardeşlerimin kokusunu fark ettim, sonra şımarık göğüslerinin bana karşı bastırıldığını hissetmek, horozumun sertleşmesine neden olmaya başladı. Büyüyen ereksiyonumu fark etmemesini umarak onu kucaklamamızdan çıkardım. O ve ben biraz konuştuk, ama kız kardeşim Chase hakkındaki karanlık cinsel düşünceler beni gittikçe daha fazla dağıtıyordu. Gözlerim vücudunda bir aşağı bir yukarı hareket etti, formuna uyan giysilerinin yaptığı her kıvrımı fark etti. Biraz aniden horozumun etrafına sarılmak isteyeceklerini düşünmek için dudaklarına odaklandım. Şimdiye kadar onun hakkında hiç cinsel düşüncelerim olmadı. Yaratık bana libidoma bir şey mi yaptı?

Sonra annemiz eve geldi ve bizi koridorda sohbet ederken buldu. Yanağıma bir öpücük verdi, bu sadece benim horozumun tamamen dikleşmesine neden oldu. Şimdi şehvetli, ensest gözlerle anneme bakıyordum. Göğüslerine baktım, sonra cinsel düşüncelerim çılgına dönerken dudaklarına. Biraz eğildi ve üstüne bir göz attım. Bir sütyen içindeyken göğüslerinin ne kadar güzel göründüğünü görmekten zevk aldığım için horozumun salya aktığını hissedebiliyordum.

Onlara yorgun olduğumu ve akşam yemeğinden önce biraz uzanmam gerektiğini söyledim. Kız kardeşim ve annem yanağımdan hızlıca öpücükler attılar ve gürültüyü bastıracaklarını söylediler. Odama geri dönerken neredeyse kendime takıldım, kapatıp sonra sessizce kapıyı kilitledim. Pantolonumu çıkardım ve yatağıma uzandım. Benim horoz şişmişti, tamamen dikti ve inanılmaz derecede azmıştım. Dolap kapısının açık olduğunu gördüğümde horozumu okşamaya başladım. Yaratık dolabımdan çıktı; sonra saplarından birinin yatağın yanında yerde olduğu yerden yükseldiğini gördüm. Yavaşça dik şaftıma uzandı. Ne yapacağını bildiğim için kendimi okşamayı bıraktım.

Sap, sert horozumu tekrar kapadı, kendini yukarı ve aşağı çalıştırdı. Şaftıma ve toplarıma hızlı bir şekilde battığını hissedebiliyordum; Geçen sefer horozumun boyutunu böyle artırdığını anladım. Zevk geçen seferden daha yoğun olduğu için umursamadım ve belki de bana enjekte ettiği şey bana da bunu hissettirdi. Orada yattığım gibi, tek düşünebildiğim sikimi tatmin eden yaratık annemdi. Onunla yatmayı düşündüm. Gözlerimi kapattım ve horozumun ağzında olduğunu, dilini ve dudaklarının şaftımla çalıştığını hayal edebiliyordum. Sonra karanlık fantezim ona benim horoz sürme sürüklendi, o kedi içine boşalmak için bana yalvarırken göğüsleri yukarı ve aşağı sıçradı.

Bana cum için yalvardığını duyabiliyordum, yaramaz bir oğul olduğumu söyleyerek amını horozumla dolduruyordu. Orgazm oluşumumu hissedebiliyordum ve annemi tekrar tekrar inlemeye başladım. Sonra düşüncelerim dizlerinin üzerinde ona ağzına boşalmam için yalvardı. Benden kremamı beslememi istiyordu. Sonra sikim gerildi ve vücudumdan geçen en inanılmaz, yoğun zevk dalgası şaftım yaratıkların sapına büyük bir cum yüküyle patladı. Üretebileceğim tüm krema için “emdiğini” veya daha çok horozu sağmak gibi hissedebiliyordum. İnanılmazdı ve tek düşünebildiğim annemdi, ağzı açıktı ve onu sıcak yapışkan yükümle dolduruyordum.

Bir an için annemin ya da kız kardeşim Chase’in odama geleceğini düşündüm ve inlemelerimin bu kadar gürültülü olduğunu anladım. Ormanda ilk kez yaptığımdan daha fazla geldim ve çok daha zevkliydi.

Yaratıkların sapı horozumu sağmayı bitirdikten sonra, yavaşça kaydırdı. Şaftımın tamamen dik kaldığını ve şehvet dolu duygularımın zihnimde hala vahşileştiğini fark ettim. Sonra iki sap daha yükseldi; Diğeri bayrak direğimin etrafında kıvrılırken biri toplarımı okşamaya başladı. O zaman, horozumun öncekinden biraz daha uzun göründüğünü fark ettim. Neredeyse daha önce kendimi okşadığım gibi, sap yavaşça şaftımın etrafında kıvrıldı.

Ensest düşüncelerine dönüştüğüm için kendimi kaybederek tekrar yalan söyledim. Bu sefer ateşli kız kardeşim Chase’e odaklandım. Çıplak odama girdiğini hayal ettim. Yatağıma tırmanıp 69 pozisyonuna kayarken hiçbir şey söylemedi. Kedi tadı ne kadar tatlı hayal ederek gözlerimi kapattım. Onun elinin horozumu okşadığını hayal ettim. Gözlerimi biraz açtım, diğer sapın yükselip şişmiş pislik kafasını örtmesini izledim. Gözlerimi yine kapattım ve aynı anda beni yavaşça okşarken Chase’in ağzının beni emdiğini hayal ettim.

Ensest düşüncelerinin ne kadar ateşli olabileceğini hiç fark etmemiştim. Chase ve güvelerime mastürbasyon yapmamı dilemeye başladım

bundan daha erken! Bana bu tabu, karanlık fantezileri verdiği için bu uzaylı yaratığa tuhaf bir şekilde minnettarım.

Yaratık mıydı yoksa sadece cinsel arzularım mıydı bilmiyorum, ama düşüncelerim yavaşça kız kardeşimin 69 pozisyonundan kayması üzerine kaydı ve dört ayak üzerinde onun ‘sik beni’ dediğini duyabiliyorum. Beni tıpkı bir ağabey gibi becer. ‘

Kendimi dizlerimin üzerine çökerken, büyük zonklayan horozumu sıkı, ıslak amına yönlendirdiğimi görebiliyordum. Sanırım o zaman, yaratık şaftımı tekrar tamamen kapattı ve bana sıkı bir uyum izlenimi verdi … Chase ile hissedeceğimi sandığım.

Şimdi, benim kız kardeşimi becerdiğimin görüntüleri ve sesleri açıktı. Ben horozumu defalarca sıkı amına sokarken onun şımarık göğüslerinin etrafta zıpladığını hayal edebiliyordum. Onun güzel sesinde inlediğini, onu daha sert ve daha hızlı sikmem için ağladığını duydum. Tekrar tekrar “oh G_D” diye inleyeceğini biliyordum. Benim horozumun ne kadar büyük olduğunu, hayal edebileceğinden daha önemli olduğunu söylediğini duydum. Sonra kirli rüyam, kız kardeşimin omzunun üzerinden baktığını görmeye dönüştü, şimdi onu vahşi bir köpek gibi sert ve hızlı bir şekilde becerdiğim için yüzünde sırlı bir bakış.

Yaratık aklımı okuyabilir mi diye merak ettim. Bir gözümü açtım ve sapının, Chase olduğumu düşündüğüm kadar hızlı çalıştığını gördüm. Gözümü kapattım, Chase’le olan karanlık fantezime geri döndüm. Hayal gücüm onu ​​kedi içine boşalmak için bana yalvararak girdap. Neredeyse oluyormuş gibiydi, bana o kadar gerçek geliyordu ki, onun söylediğini hayal edebiliyorum.

“Evet, becer beni, çabuk sik beni. Beni doldur, amımı cum ile doldur. İçime boşalmanı istiyorum; İçimde patladığını hissetmem gerekiyor. Lütfen yap, kardeşini mutlu et.”

Yoğun zevkime yeniden patlak verdim! Hiç böyle iki kez boşalmamıştım, bu yüzden birbiri ardına ve inanılmaz bir zevkle; miktarı da belirtme. Uzaylının dolabıma geri dönmesini izlerken, cinsel, ensest düşüncelerim aklımdan hızla geçti. Bu yaratığı hem annemle hem de kız kardeşimle paylaşmak gibi yanan bir arzum vardı. Sadece bu değil, benim de horozumu onlarla paylaşma arzum vardı. Bunu nasıl gerçekleştireceğimi düşünmek zorundaydım.

Ertesi sabah herkesin işe ve okula gideceği bir zamanda uyudum. Sürpriz bir şekilde annemi evde mutfakta buldum. Çorap ve uzun gömleğiyle kahve yapıyordu. Aklımın bir bölümünü karanlık şehvetle dolduran bir yerde, bugünün gizli hediyemi annemle paylaşacağım gün olacağını biliyordum.

“Günaydın tatlım! Senin uyuduğunu görüyorum. Kimsenin seni uyandırmamasını sağlamaya çalıştım.”

“Merhaba anne, bugün evden mi çalışıyorsun?”

“Evet, geri döndüğünden beri buradan çalışacağıma ve eğer istersen daha sonra öğle yemeğine çıkmamıza izin vereceğine karar verdim.”

Aşağıya baktığını gördüm ve pantolonumdaki yetişkin kütüğü görmüş olması gerektiğini biliyordum. Sadece saf şehvet düşünceleriyle ilk kez anneme baktım. Onu istedim. Onu çıplak istedim; En yakın konuğum ve benim tarafımdan becerildiğini görmek istedim. Büyüyen horozumu ondan saklamak için oturdum; Onu korkutmak istemedim.

“Bu harika olurdu anne. Bir şeyleri yakalamak güzel olacak. Tüm zaman boyunca çıplak bacaklarına bakıyordum, onları takip ederek kıç yanaklarını bir anlığına görebildiğim yere kadar takip ediyordum. Önüme otururken, Güzel C fincan göğüslerinin zıpladığını fark ettim ve sütyeni olmadığını biliyordum.Tanrım, o anda horozumun eşofman altımdan patlayacağını düşündüm. Aşağıya baktım ve horozumun çok büyük olduğunu gördüm! Bu yaratık, her neyse bana enjekte ediyordu, horozumu muazzam yapmıştı.Annem bu şişkinliği fark etmeden yeniden ayarlayıp ayrılmam mümkün değildi.Yirmi dakika daha konuştuk; sert horozum boşalmak için ağrıyordu. ateşli şehvet tamamen anneme yöneltildi.

Sonunda artık dayanamıyordum; Yukarı çıkıp bu büyük ereksiyonu hafifletmek zorunda kaldım ve hissettiğim şey inanılmaz bir cum yükü olurdu. Annem kahve fincanını lavaboya koymak için kalkana kadar bekledim, hemen ayağa kalktım ve bana göz ucuyla baktığını düşünmeme rağmen başımı çevirdim. Ağzının biraz düştüğünü fark ettim, bu yüzden devasa sert horozumu gördüğünü hissettim.

“Yukarı mı gidiyorsun tatlım?”

“Evet anne… um, ilgilenmem gereken bir şey var.”

Onun mırıldanmasını duyduğumu sanıyordum, “Tanrım, evet sen yapıyorsun.

Üst kattaki koridorun ilk kapısı olan yatak odama çıktım. Uzaylı çoktan dışarı çıkmıştı, beni bekliyordu. Dokunaç benzeri sapları kıpırdanıyordu. Bir gecede büyümüştü; şimdi neredeyse bel yüksekliğindeydi. Bir sap belime dolanırken, eşofmanlı pantolonumun tepesinden aşağı inerken, kütüğümü horoz gibi yutarken ve beni eğlendirirken, odaya girmemi bile beklemedi. Yapmamaya karar verdiğimde kapımı kapatacaktım. Annemin yeni arkadaşım tarafından becerilme zamanı gelmişti. Ofisine gitmek için yürümek zorunda olduğunu ve görmesi gerektiğini biliyordum, zamanı gelmişti.

Yaratığın üzerinde görünen yeniden eşofmanımı aşağı çekti, bu yüzden annemin merdivenlerden çıktığını duyduğumda tamamen çıplaktım. Evcil hayvanımın bana verdiği zevk nedeniyle heyecan yoğunlaştı. Sanırım mantıklı olabilirdi ya da aklımda ne olduğunu ve önümde annemle ne yapmasını istediğimi biliyordu. Buradan merdivenlerin tepesine yaklaştığını duyabiliyordum.

Annemin onun yanından geçerken görmesi için profilde duruyordum. Birdenbire çok yüksek bir nefes duydum, “aman tanrım.”

Kapıya baktım ve baktığı manzara karşısında şokta duran seksi annem vardı; oğlunun kocaman sikini memnun eden bir sap / dokunaç ile bir yaratığın üç metrelik, yuvarlak bir damlası. Yatak odamın zemini boyunca kendi yönüne doğru kıvrılan çok sayıda uzantıyı fark ettiğini sanmıyorum. Ona bakmak için başımı çevirdim.

“Mmmmm, anne çok iyi hissettiriyor ve benim de sikimi büyütüyor. Bu sabah gördüğünü biliyorum.” Dokunaçların ayaklarının dibinde olduğunu ve arkasında yavaşça yükseldiğini gördüm. Baktığı şeye hala şokta hareketsizdi.

“Dün ormanda buldum. Beni çok sert ve çok fazla boşaltır ve şimdi bunun sizi memnun etmesine izin verme sırası sizde.”

Sözlerim yeni bulunan seks yaratığım için bir ipucu gibiydi, dokunaçları yıldırım hızıyla tepki verdi. Diğer ikisi bacaklarının etrafına kıvrılırken gömlek elbisesinin altında hareket ederken kollarına iki dokunaç dolandı. İki tanesi daha ayak bileklerine dolandı ve sonuncusu onu beline kementle sarıldı. Annem onu ​​odama çekerken bir çığlık attı.

“Sorun değil anne, bundan zevk alacaksın, endişelenme.”

Yaratık, onu odama aldığında hareket etmesini engellediği için annem korkuyla çığlık atmaya devam etti. Belinin etrafından açıldı ve tişört elbisesinin altındaki dokunaç gibi meraklı bir hayranlıkla izledim. Elbisenin altında göğüslerinin arasından vücuduna doğru ilerlediğini görebiliyordum. Sonra diğer sapların göğüslerinin etrafına dolanmış gibi göründüğünü fark ettim. Kıvrılmak, yalvarmak için elimden geleni yapıyordum ve durmam için ‘aman tanrım hayır … lütfen hayır … dur … lütfen dur’ diyordum.

Sonra tek dokunaç gömleğinin üstünde belirdi, bir yılan gibi kalktı ve annem bir çığlık daha attı ve o anda bluzunu yırtıp ağzına soktuğu sırada yırtılarak açıldı.

Annemin görkemli göğüslerine ilk kez baktığımda yaratık hala aletim üzerinde çalışıyordu. Daha sertleştiğimi hissedebiliyordum. Güzel, koyu renkli bir areolası vardı, meme uçları zaten çok dikti. Dokunaçlar güzel C boyutundaki göğüslerini çevrelemişti, diğer uzantı tatlı ağzını sikmeye başlarken aralarında yukarı ve aşağı kayarken onları sıkıyordu.

Şehvetli zevkime göre, ayak bileklerinin etrafına sarılmış iki dokunacının yavaşça bacaklarını yukarı doğru külotuna tırmanmasını ve ardından basit bir hareketle külotunu yarıya indirip kel amını açığa çıkardıklarını izledim.

Kendime “Siktir anne … çok ateşlisin!” Demekten kendimi alamadım.

Gözlerindeki paniği görebiliyordum ve sağır kulaklarına düşen boğuk yalvarışlarını duyabiliyordum. Yaratığın güzel ağzını sikişini izlemekten çok keyif alıyordum, becerdin ve göğüslerini sıktı.

Annemin bacaklarının arasındaki dokunaçlara baktım. Bu dokunaçların yuvarlak uçları, onu amına alay ediyor gibiydi. Biri onun klitorisini ovuştururken, biri ıslak kedi dudakları arasında ovuştururken izledim. Annem, yaratığın pençelerinde olabildiğince kıpırdarken daha fazla inlemeyle karşılık verdi. Yeni bulunan evcil hayvanım rock sert horozumu ’emmiyorsa’, annemin bu uzaylı tarafından yavaşça büyülendiğini izleyerek mastürbasyon yapacağımı biliyorum.

Annemin harika göğüslerine baktım. Bu dokunaçların uçları, mükemmel kavunlarını sıkmaya devam ederken, sert, dik meme uçlarıyla dalga geçiyordu. Sonra her iki sap da durdu ve çarpmak üzere olan iki kobra gibi görünerek kıvrıldı. İpuçları daha sonra sadece enayiler olarak tanımlayabileceğim şeylere dönüştü. Sonra çarparlar, meme uçlarına yapışarak onun koyu renkli, yuvarlak areolasını kaplarlar. Annem yüksek sesle, ancak boğuk bir inilti verdi. O dokunaçların memelerini emdiğini söyleyebilirim. Bir sapın hala ağzını becerdiğini ve ona mola vermediğini izledim. Tükürük ve garip bir şekilde renkli viskoz sıvı ağzının köşelerinden çenesinden aşağı akıyordu.

“Evet ağzını sikeyim. Annemin göğüslerini em, bu memeler emilmeli.” Annemin bana baktığını gördüm, şok gibiydi ve cam bir bakışla. Eminim onun hakkında bunu söylediğimi duyacağını hiç düşünmemişti. Göğüsleri o kadar harika ki onları emmek istedim!

O zaman, dokunaç emen yaratıkların renklerinin değişmeye başladığını fark ettim. Koyu kırmızı pigment solmaya, yarı saydam ve sonra şeffaf olmaya başladı. Annemin memelerinden süt fışkırırken görebildiğim için çenem düştü! Evcil hayvanım annemi sağıyordu ve buna bayıldım! Annemden gelen her emiş ve inlemeyle, göğüslerinden bir süt fışkırması izledim ve yaratığın dokunaçlarına çekildim.

s. Ben bayıldım!

“Lanet anne, baştankara sütünün tadı ne kadar içtiğine bakılırsa güzel olmalı. Anne sütünüzden bir tat almak isterim.” Annemin sağıldığını izlerken dudaklarımı yaladım.

Annemin ağzındaki dokunaç hızlandı, ağzını çılgın bir hızla becerdi. Her nasılsa boşalacağını biliyordum, suyunu besleyecekti. Tüm zaman boyunca yaptığı tek şey bana, horozuma, dokunaçlara ve inlemeye bakıyordu. Yeni evcil hayvanımın ona verdiği zevki verdiğini görebiliyordum.

Aniden henüz boşalmadığımı fark ettim. Tüm sahne tarafından inanılmaz bir şekilde tahrik oldum, horozum evcil hayvanım tarafından emildi ve annemin önümde perişan olmasını izlemenin tabu doğası. Şimdi ensestin cazibesini anlamaya başladım. O anda yaratık, benim uzun, sert şaftımı kuşatan kucağından kurtardı. Bunu yaparken, annemin ağzını harap eden dokunaç aniden damlayan tükürüğü ve sıvısını yüzünün her yerine çekti.

Annem ağzını açtı, derin bir nefes aldı ve ciğerlerinden çok yüksek bir zevk inlemesine izin verdi. Sadece ıslak kedisi üzerinde çalışılırken göğüslerinin sağılmasıyla hissettiği cinsel arzuyu hayal edebiliyordum.

Dokunaç, çarpmak üzere olan bir kobra gibi yükseldi ve sıvı ödülünü ağzına salacağını biliyordum ve haklıydım. Bir anda, uzantının ucundan annemin ağzını açıp bekleyen, açık mor renkli yapışkan bir akış izledim. Yaratık, kalın yapışkan maddesinin akışından sonra akarken hiçbir ‘orgazm’ sesi çıkarmadı. Annemi izledim, evcil hayvanlarımı yutmaya başladığında gözleri parladı. Annemin yuttuğu yeni bulunan bilgiyle gülümseyerek, zonklayan horozumu okşamaya başladım.

Yaratıklar diğer dokunaçlar amıyla oynamaya ve göğüslerini sağmaya devam ederken, son damlalarını yutarken keyifli bir sesle inliyordu. Yaratıkların yükünü yemeyi bitirdiğinde dönüp bana baktı.

“Annemin tadı nasıldı?”

“Bal gibi tatlıydı.” Gözlerinin uzun, kalın şaftıma baktığını gördüm. Zonklayan horozumu okşayarak devam ederken ona gülümsedim. Yüzünde tuhaf bir bakış olduğunu fark ettim, sadece itaatkâr olarak tanımlayabileceğim bir bakış.

“Şimdi sıra bende anne. Sana güzel bir tuzlu muamele yapma zamanı.” Ona yaklaştım, yaratık niyetimi anlamış veya biliyor olmalı. Benimle yüzleşmek için onu yönlendirdi.

Durdum, güzel göğüslerinin sağılmasına baktım ve aniden sütünün tadına bakmak için susadım. Yine, bir şekilde ne istediğimi biliyordu. Dokunaçlarını kullanarak, sağ göğsündeki tek dokunaç kendini serbest bırakırken annemi ayağa kaldırdı. Sert, dik meme ucundan biraz süt damlıyordu. Ona kötü bir sırıtış verdim ve ‘şimdi sıra bende anne’ dedim.

Hayır başını sallamaya başladı ama ben onu görmezden geldim. O anda uzaylı ıslak amına bir dokunaç kaydı ve onu sikmeye başladı. Annemin göğüslerini yakaladım, tuttum, onu becerdiğim evcil hayvanımdan zevk çığlıkları atarken birkaç dakika okşadım. Meme ucunu salladım, hala sızmakta olan süt damlalarını tattım. Sütünün tadı tatlıydı. Memesini tuttum, dudaklarımı meme ucuna doladım ve güzel, sert bir emiş yaptım.

Ağzım onun sütüyle doldu. Annemin gözlerine baktım. Geri dönmelerini izledim, o inledi, ‘aman tanrım.’ Kendimi kontrol edemiyordum, şehvetim tablonun dışındaydı. Sadece tadı değil, sütünün ağzıma fışkırdığı hissinin tadını çıkarırken kavununu sıktım ve emdim. Ben ve evcil hayvanım tarafından nasıl büyülendiğinden ondan gelen iniltilerin tadını çıkarırken, zamanın izini kaybettim.

Göğsünü bıraktım, horozum cum yükünü serbest bırakmak için ağrıyordu. Uzaylı benim ne istediğimi biliyordu. Onu her zaman dizlerinin üstüne çekti ve onu beceriyordu.

Şaftımı aşağı indirerek annemin güzel yüzüne baktım.

“Geniş aç anne, sana tuzlu sütümü besleme sıram.” Protesto edeceğini düşündüm, ama yapmadı. Sonra gözlerimin içine baktı ve sert şaftıma baktı ve isteyerek ağzını açtı. Kendimi onun bekleyen ağzına kaydettim. Ağzını etrafına kapattı, dudaklarının şaftımın etrafına dolandığı hissi ve yeri hayal edebileceğim her şeyin ötesindeydi. Kafasını tuttum ve ağzını sikmeye başladım.

Emmesi inanılmazdı! Ben daha hızlı ve daha hızlı itilirken dili zonklayan şaftımın etrafında kıvrılıyordu. Oda inlemeleri ve höpürdetmesiyle doluydu. Onu sevdim! Şehvetim aşırı hızdaydı çünkü annemin ağzını daha da hızlı becerdi. Uzun sürmeyeceğimi biliyordum. Hızlı bir şekilde keyifli bir salıverme noktasına geldiğimi hissediyordum.

“Mmmm, işte bu anne. Emmeye devam ediyorum, şimdi çok yaklaştım. Hazır mısın? Sana kremamla beslemeye hazır mısın?”

Evet başını salladı!

Şaftımı elimden geldiğince hızlı okşayarak çıkardım. Bana baktı.

“Beni besle. Bana kremini ver.” Sonra ağzını genişçe açtı, dili yükümü almayı bekliyordu. Yaratık onu kedi becerirken daha çok inliyordu.

bir matkap gibi. Onun dokunaçını görmek için aşağıya baktım, ıslak kedi suyuyla parıldayan, herhangi bir insanın başarabileceğini düşünmediğim bir hızda ona girip çıktım.

Sonra patlamamı uçurumun eşiğinde hissettim. Aşağıya baktım ve şaftımdan çıkan ilk yoğun krem ​​roketini ağzımı bekleyen annemin içine doğru izledim. Dilinin üzerinden başka bir cum jeti ateşlediğimde çabucak yuttu. Bekleyen ağzına başka bir ve başka bir cum akışını boşaltırken tekrar yuttu. Onu sevdim! Ona cumming sevdi

ağız! Her damlasını şikayet etmeden yutmasını izlemekten zevk aldım.

Horozumu ağzına soktum, annem dudaklarını etrafına sardı ve kalan cum dalgasını emdi. Onu yuttuğunu hissedebildiğim için dudaklarını zonklayan şaftımın etrafına sıkıca sarılmış halde bıraktı. Sonra sikimi ağzından çıkardı.

Bir kelime bile söylemeden evcil hayvanımın kontrolü ele geçirmesini ve dokunaçlarıyla onu yatağıma kaldırmasını izledim. Sonra ayağa kalktım ve annemi mahvettiğini izledim. Yaratıklardan ikisi kollarını ayak bileklerine sararak bacaklarını genişçe açtı. Amına başka bir uzantı daha yerleştirdi. Annem duyduğum en yüksek zevk çığlığını çıkardı.

Başka bir dokunaç, göğüslerini ağzına çok yaklaştırırken, her iki memesini de emdiğini izledim. Yatakta dolaştım, annemi azgın bir röntgenci gibi izledim. Onu sevdim! Onun bu inanılmaz, nefis büyüleyiciliğini izlemekten zevk aldım. İnliyordu, büyük bir zevkle bağırıyordu.

Yatağıma tırmandım, horozum yüzünden birkaç santim uzakta. Aniden bacaklarımın altına bir dokunaç girdi ve şaftımı emmeye başladı. Annemin ona baktığını gördüm. Ona gülümsedim.

“Böyle sikişirken inanılmaz görünüyorsun. Sanırım buna ihtiyacın var. Evcil hayvanım, senin amını ve memelerini sikerken gerçekten de senden zevk almalı.”

“Tanrım … oğlum … neden … neden ben?”

Kedisindeki dokunaçlar daha da hızlı olduğu için daha yüksek sesle inlemeye başladı.

“Bence annene gelecek. Neden senin yerine Chase evde olsaydı, ikimiz tarafından becerilirdi.”

Gözlerinin daha da genişlediğini izledim. “Aman tanrım … kardeşin!”

“Evet anne. İkinizi de evcil hayvanım gibi istiyorum. Bence Chase benim büyük sikimden senin kadar zevk alacak. Kuru emmeyi ve cum yutmayı umursamadın. Yeni arkadaşımdan zevk alacağına dair bir his var. senin kadar. ”

Annem inlemeye başladı, “aman tanrım, geliyorum!” O anda yaratığın dokunaçları daha tatlı yapışkan madde ile patladı. İlk patlayan, onun güzel göğüslerini siken olandı. Annemin seksi yüzünün her tarafına yapışkan bir sel salıverirken izledim. Başını kaldırdı ve ağzını açtı, yapabildiği kadar yapışkan madde almak için dilini dışarı çıkardı. Dokunaç yüzüne, saçına ve ağzına fışkırttıktan sonra fışkırttı. Yüzünü açık mor balla sıvamaktan hoşlanıyor gibiydi, onu yutmayı kesinlikle sevdiğini görebiliyordum.

Sonra kedisini harap eden iki kol yüklerini serbest bıraktı. Onların yapışkan yüklerini annemin ıslak kedi içine pompalarken nabız gibi attığını görebiliyordum. Sevinçle çığlık atmaya devam etti. Bir uzantı onun içinden çıktı ve midesine birkaç yapışkan madde attı. Bu tanık olduğum en sıcak lanet şeydi! Sadece onun terle kaplı midesine inişini izlemek, izlediğim herhangi bir porno videodan daha iyiydi.

Annem de gerçekten onu sevdi! Ellerini tuttu ve bir tür losyonmuş gibi karnının etrafındaki mor yapışkan maddeyi ovuşturdu. Dokunacını amından çıkardı. Mor balının bir kısmı dışarı fırlarken tatlı, traşlanmış çiçeğinden dışarı çıktı. Milimi emen uzantı yavaşça benden uzaklaştı. Yaratığın yapmak istediğimi hissedebileceğini biliyordum, annemi becermek istedim.

Gözlerimi annemin gözleriyle kilitleyerek yavaşça yatağın etrafında yürüdüm. Aynı zamanda şaftımı okşuyordum. Gözlerinin uzun, kalın sikime doğru kaydığını görebiliyordum. Bacaklarının arasında durup, amından damlayan açık mor yapışkan maddeye baktım. Tadını merak ediyordum, bu yüzden bacaklarının arasında diz çöktüm.

Anneme baktım, “Kedinin tadı ne kadar tatlı merak ediyorum. Dölünün tatlı tadı olduğunu söyledin.”

“Hayır, bekle … Ben senin annenim!”

Ellerimi terli uyluklara koyarak onu görmezden geldim, başımı damlayan amına yaklaştırdım. Dilimi dudaklarının her birinde aşağı yukarı gezdim ve sonra aralarında. O haklı! Bal gibi tadı çok tatlıydı. Bana garip bir his geldiğini hissettim. Sanki şehvetim aşırı hızlanmaya başlamış gibi. Şimdi biraz daha anlamaya başladım diye düşündüm. Yaratığın sıvı yoğunlaştırılmış cinsel dürtüsünün engellemeleri geçersiz kıldığından şüphelendim. Dilimi yapışkan kedi dudakları arasına sürdüm. Tatlar beni deli etti. Tatlı, yapışkan amcığını susamış bir köpek gibi bir su tabağına çarptım.

Annem dirseklerine otururken bir dizi inleme yaptı. Beni izliyordu onu lezzetli amcığını yalamak

diye tısladı, ‘Ben senin annenim, yapmamalısın’. Kalçasıyla yüzüme amını öğütmeye başladı.

Benim sikim kaya gibi sertti ve annemi becerme dürtüsü yaşadığım her şeyin ötesindeydi. Yüzümü tatlı bal amından çekerken cinsel şehvetimin devralmasına izin verdim. Annem bakarken, uzun, kalın zonklayan şaftımı birkaç vuruş yaparak tuttum.

“Aman Tanrım, beni becerecek misin?”

Ona kötü bir sırıtış verdim, “Evet anne, seni büyük sikimle becereceğim. Bakmaya devam ettiğin horoz”.

Zonklayan şaftın kafasını ıslak kedi dudaklarına yönlendirirken zaman kaybetmedim. Horozumun başının ıslak dudaklarını birbirinden ayırmasını izledim ve sıcak annemin içinde kayan uzun, kalın horozun görüntüsünün yanı sıra bu hissi de açığa çıkardım. Kafasını geriye doğru inleyerek atarken, ‘aman tanrım’ diyerek nefesini bıraktı.

“Şuna bak anne! Öne doğru eğildim ve saçından tuttum. Evcil hayvanım onu ​​dik tutmaya yardım etti. Başını tuttum, bu yüzden onu sikmemi izlemek zorunda kaldı.

Horozumu annemin amına sert ve hızlı, derin darbeler sokmaya başladım. İnliyordu, nefesi altında ‘Ben senin annenim’ diyordu.

Ne zaman ona daha sert sikerek karşılık verdiğimi söyledi. Onu kaygan, ıslak kedi girip çıkıp horozuma bakarken izledim. Şaftımın her darbeli itişiyle etrafta zıplayan göğüslerine baktım. Yaratık göğüslerini emmeye devam etti, etrafta zıplamalarına engel olmadı.

Bana baktı, gözlerimiz buluştu. “Annene her söylediğinde beni daha da tahrik ediyor”.

Hafifçe gülümsedi, “Ben senin annenim.” Bunu defalarca her iki itişte söylerdi. Onu becermem için beni baştan çıkarıyordu! Şimdi onu çok hızlı vuruyordum ve o inlemeye başladı, ‘Siktir beni! Anneni sikeyim! Onu bana ver!”

Annemi seksüel isteyeceğimi hiç düşünmemiştim ve şu an yaşadığım düzeyde asla. Bu yaratık bize ne yaptıysa onu sevdim! Şüphesiz ailenin evcil hayvanına gidiyordum.

Ben horozumu amından çıkardım. Onu yataktan çektim ve ‘dört ayak üzerine çık’ diye bağırarak yere ittim.

Onun arkasında dizlerimin üzerine çöktüm. Bir elini bacaklarının arasına soktu, sikimi tuttu ve onu sıcak, ıslak, sıkı amına yönlendirdi. Kalçalarını tuttum ve sert ve hızlı bir şekilde becermeye devam ettim.

“Oh, tatlım … aman tanrım … kardeşini de böyle mi becereceksin? Evcil hayvanınla ikimizi de mi becereceksin?”

Öne uzandım, koyu kahverengi saçlarından bir tutam yakaladım ve başını geriye çektim. Annem biraz ayağa kalktı ve onu bana doğru kaldırdı. Onu becerirken göğüslerinin etrafta zıpladığını görebiliyordum.

“Seni kedi çok iyi hissediyor anne. Onun horozumu sağdığını hissedebiliyorum. Bunu benim kadar istiyorsun”.

Arkasını döndü, bana baktı, evet başını salladı. “Sik beni, tatlım, durma … lütfen. Anneni iyi becer”.

Ona doğru eğildim, öpüştük. Yaptığımızda horozumun daha da sertleştiğini hissedebiliyordum, annem de hissetti.

“Boşalmaya hazır mısın? Amımı dolduracak mısın?”

“İstiyor musun? Bunun için yalvar.”

“Ah evet tatlım, lütfen, amıma gel. Büyük horozunun içimde boşaldığını hissetmek istiyorum.”

Şimdi annemi ne kadar sert ve hızlı becerdiğime inanamadım. Bana bakmaya devam etti, göğüsleri etrafta sıçradı, yaratık hala onları emiyor, inlemeye devam etti.

Sonunda daha fazla tutamadım. Horozum çelik bir fasulye gibi sertleşti ve sonra ona kremamın püskürtülmesinden sonra sıçradığını hissettim. Annem çığlık attı, “Hissedebiliyorum! Doldur beni Marcus! Daha fazla cum, daha fazla cum!” İçindeki duygu ve arzu, deionun ötesindeydi.

Benim horoz onun içinde boşaltmayı bitirdiğinde, hala sert horozumu amından çıkardım. Annem dört ayak üzerinde döndü ve horozumu temizledi. Sert şaftımı dudakları ve diliyle çalıştığında bana bakmaya devam etti, cum’mın kalan damlalarını emdi ve şaftımı kedi suyu ve yaratıkların yükü ile karıştırılmış cumumu temizledi. Yalamaya ve emmeye devam ederken inledi.

İşi bitince önümde ayağa kalktı. Uzaylı evcil hayvanıma ve sonra bana baktı. Yaratık sadece yere ‘oturdu’, sanırım dinleniyor ya da sadece bizi ‘izliyordu.

“Şimdi ne yapmayı planlıyorsunuz?”

“Pekala anne, birkaç düşüncem var. Birkaç arkadaşımın da evde olduğuna inanıyorum. Belki onlara evcil hayvanımı tanıtabilirim. Her zaman senin bir MILF olduğunu düşündüler, ama bence senin için uygun şekilde hazırlanmaları gerekiyor . ”

Gözleri büyüdü ve biraz soluk aldı, sonra hafif bir gülümseme yaptı.

“Ya kardeşin, Chase?”

“Mmmmm, Chase. Herkesten önce özel ilgi görecek. Bana katılıyor musun anne?”

Gözlerindeki çatışmayı neredeyse görebiliyordum. Tabu olan daha fazla enseste hemfikir olmasını istiyordum. Ancak, yaratığın içimizde ortaya çıkardığı bedensel cinsel arzuların onun ahlaki düşüncelerine baskın olduğunu biliyordum.

“Evet, Chase bunu hak ediyor. O bir yarrak teaser. Amigo antrenmanından eve cimri kıyafeti ile geliyor. Kız kardeşinize iyi bir ders almalı.

Ut bir sürü sikle dalga geçiyor. Ona bu dersi arkadaşınla birlikte öğretebileceğini biliyorum.

Elimi annemin çenesinin altına koydum. “Sen çok kirli bir annesin. Ama şu anda içecek bir şeyler almam gerekiyor.”

Uzaylı evcil hayvanıma baktım. “Siktir et onu, pis sürtük annemi sikeyim.”

Uzaylı hayvanının kaç tane dokunaç olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Çok sayıda uzantının ondan çıkıp anneme ‘saldırmasını’ şaşkınlıkla izledim. Döndüm ve yatak odamdan çıktım, koridordayken kapıyı kapattım. Bunu neden yaptığımı bilmiyorum, belki geri döndüğümde şaşırmak istedim.

Alt kata giderken zamanımı harcadım. Bir süre mutfakta kaldım, evcil hayvanımla annemin birlikte eğlenmesine izin verdim. Hala dik olan sikime baktım. Gülümsedim ve yaratığa ne kadar minnettar olduğumu düşündüm. Sikimi büyük yapmıştı, istediğim kadar boşalmama izin vermişti ve ateşli, seksi annemi becermek zorunda kaldım. Odamda nasıl becerildiğini düşünmeye başladım. Kendimi horozumu okşarken buldum, bu yüzden izlemek ve mastürbasyon yapmak için odama geri dönmeye karar verdim.

Yatak odamın kapısını açtığımda şok oldu, şehvetli bir şoktu. Uzaylı evcil hayvanım cidden annemi beceriyordu. Yaratık onu havaya kaldırdı. Ekler ağzını, amını, kıçını ve göğüslerini beceriyordu. Bacaklarını tutan iki kişi de bacaklarını beceriyor, bacaklarını yukarı ve aşağı kaydırıyordu. Eklerinden ikisi memelerine kilitlendi ve onları sağdı. Başka bir dokunaç, kıçlarının arasındaydı, onları beceriyordu. Ve üstesinden gelmek için annem iki kolunu daha çıkarıyordu. Güzel ağzında cumming ve cum yükümü yutmasını izlemenin yanında gördüğüm en sıcak şeydi.

“Lanet anne! Evcil hayvanım seni gerçekten istiyor olmalı. Chase ile nasıl tepki vereceğini merak ediyorum.”

Kapı eşiğinde durdum, annemin aldığı büyüleyici şeyden birkaç adım ötede, deli gibi mastürbasyon yaptım. Bana baktığını görebiliyordum, daha çok sert horozuma bakarken, okşayarak beni izliyordum. Hızından ve pervasızca terk edilmesinden, annemi aşırı duygusal cum içinde yıkamadan önce çok uzun sürmeyeceğini gösteriyordu ve dürüst olmak gerekirse, yükümü de çabucak patlatacaktım.

Evcil hayvanımın ve benim orgazmlarımıza ulaşmamız uzun sürmedi, sonuçta bu kadar ateşli bir anneye sahip olmak, herkesin hızlı bir şekilde boşalmasına neden olurdu, hatta uzaylı bir yaratık bile. Uzaylı bir kerede boşalır mı diye merak ediyordum; Cevabımı yakında aldım.

İlk patlayanlar, annemin mastürbasyon yaptığı dokunaçlardı. Biraz sertleştiklerini ve şiştiklerini görebiliyordum, sonra hiçbir uyarı olmadan her ikisi de aynı anda patladı. Yaratığın boşalmasının birkaç açık mor akıntısı fışkırdı ve annemin yüzüne ve omuz uzunluğundaki saçlarına indi. Bu iki dokunaç yüzüne boşalmayı bitirir bitirmez ağzındaki patladı ve yükünü boğazından aşağı pompaladı. Çenesinden aşağı akan kalın, balın bir kısmı ağzının kenarlarından dışarı sızarken, deli gibi yutkunduğunu görebiliyordum.

Annem, yaratık ağzından cum çekim ekini çıkardığı için okşadığı ikisini kavradı. Yüzü ve saçları açık mor cum dizeleri ile boyanmış kalırken, ağzının kenarlarından yapışkan yalamasını izledim. Elinden geldiğince etrafta kıvranıyordu, uzaylıım onu ​​becermeye devam ederken zevkle çılgınca çığlık atıyordu.

Sonra amcığını siken kişi patladı. Onun cum yükünü sıcak, sıkı amına pompaladığı için dalgalı olduğunu görebiliyordum. Annem o anda orgazm olmuş olmalı, nasıl bağırdığına ve etrafta kıpır kıpır kıpır kıpır kılarken. Sonra tatlı C-cup göğüslerini beceren dokunaç şofben gibi patladı, yüzüne sıçradı ve memeleri cum ile. Onun inleyen ağzına güzel, anlamlı bir akın fırlatılmasını izledim.

Bu, şimdiye kadar tanık olduğum en sıcak şeye dönüşüyordu, herhangi bir porno videodan çok daha iyi. Seksi bacaklarını siken iki dokunaç sonra iğne yaptı. Bazıları annemin seksi midesine girerken, üst kalçalarının üstündeki açık mor cum jet akımlarını izlemek çok güzeldi. Onu da seviyor gibiydi. Hiç kimsenin bacaklarını sikip üzerlerine boşalmadığını söyledim.

Yaratık onu döndürdü, böylece onun kıçını becerirken seksi kıçına vurduğunu görebiliyordum. Kıçındaki kasıldı ve bir dakika sonra annem inlemeye başladı, “ah evet, kıçıma gir … aman tanrım.” Deli gibi sikimi okşuyordum, belimde kendi cum yük binamı hissediyorum. Yanaklarını siken son dokunaç patladı. Aptalca bir dize gibi görünen arkasından birkaç uzaylı cum akışını izledim.

Annemin vücudunun her yerinde jizz ile ne kadar ateşli göründüğünü düşündüm. Benim için başka bir dünyadan gelen sperm olması önemli değildi, onunla çok seksi kaplanmış görünüyordu. İşte o zaman anneme doğru adım attığımda, çılgınca horozumu okşayarak, ‘Anneme boşalacağım’ diye inleyerek.

Yaratık onu serbest bıraktı ve tam önümde dizlerinin üzerine çöktü. Hiçbir şey söylemedi, sadece ağzını açtı, st

Yüküm için mükemmel hedefi bana göstererek dilini olabildiğince dışarı çek. Onu bu pozisyonda, yüküme hazır ve istekli ve güzel yüzünün her tarafında uzaylı yapışkanla görmek beni vahşi gibi boşaldı. Horoz kafamı açık ağzı için hedefledim ve yükümü mutlu bir şekilde diline ve bekleyen ağzına pompaladım. Kahretsin! İlk yaptığımdan daha ateşliydim. Tuzlu muamelemi ağzına boşaltırken gülümsediğini anlayabiliyordum. Annem yutmadı, hepsini tek bir yudumda almadan önce tüm yükümü serbest bırakmama izin verdi.

Koca tomarımı yuttuktan sonra bana gülümsedi. Uzaylının spermini vücudunun her yerine sürerken bana baktı, yine vücut losyonuymuş gibi. Evcil hayvanımın dolabıma girmesini izledik.

“Sanırım onu giydin anne.”

Kıkırdadı ve ayağa kalktı. “Buna değdi tatlım. Umarım ikinizi de çok fazla tüketmemişimdir. Chase’in hak ettiğinden daha azını almasını istemem.”

“Merak etme anne, ona geleni Chase alacak.”