Yabancı Kıza Türkün Eforunu Gösterdim

Merhaba seks öykü okuyucuları;
Sosyal Medyayı faal olarak kullanıyorum. Adım Kenan 22 yaşındayım. İstanbul’da yoğun turist olan bölgesi Sultanahmet’te yaşadığım seks öykümü anlatacağım. Türk kültürünü seven Thailand’lı latin bir kadın ile Sosyal Medya da dost olmuştuk. Kadın bütün bir afet ayrıca ülkesinde modellik yapıyor. Kadının ismi Angel idi. Angel ara sırada Türkiye’yi ziyaret eder ve Türk yemeklerinin hayranıdır.
Angel ile muhabetimiz çoğalmıştı. Bana herşeyini anlatıyordu. Bu arada ingilizce ile uyuşuyorduk. Seks yaşamının çok canlı olduğunu ve Türkiye’ye seks tecrübeyi içinde geliyormuş. İstanbul tatilinin ardından Antalya’ya gidiyormuş. İstabul’da bazı clup lardan bulduğu seks partneri bile varmış. Ben ona seni sevebilecek insanlar ile seks yapman daha iyi olur. O da benim ile seks yapabileceğini söyledi. Sultanahmet’e gelince onu otel odasında siktim. Yabancı bayanla seks daha değişik ve tatlı oluyordu. Yabancı kadını tatmin etmek için daha çok kasıldım. Onu daha sert siktim. Siz Türk Mukemmel seks yaptığımızdan bahsetti.
Angel ile seks öykümüz şöyle başladı onu arabamla Atatürk havalimanından aldım. 172 boyunda manken gibi bir kız kendisi. kısa bir mini etek giymiş üzerinde göğüs dekolteli bir bluz vardı. İlk gördüğümde ona sarıldım. Yanağından öptüm. Çantasını alıp arabaya geçtik. 40 dakika da otelin oraya geçtik. Aç olmadığını uçakta atıştırdığını söyledi. Beraber odaya çıktık. Kız biraz terlemişti jakuzi de masaj sunim sana dedim. Kız kendi soyundu ve jakuziye geçti ben de tamamen soyunup yanına geldim. Bedenine gevşemesi için masaj yapıyordum. Beni bilave ettiğinden daha yakışıklı bulmuş. Bu da benim güzelime gitti. Yavaş yavaş öpmeye mıncıklamaya başladım. Çok hoş gülüyordu. Yabancı bkocaman ile seks değişik bir tecrübeydi.
Jakuzi de öpüşmeye ardından sikişmeye başladık. Kurulandık yatak sikişmeye devam ettik. Tüm pozisyonlarda seks yaptık. Anal da istedi onu da yaptım. Sonra 1 hafta boyunca her güs sikiştik. Şuan ülkesinde ama hala bağlantımızı koparmadık. Geldiğinde tekerrür benimle sikişmek istediğini söylüyor.