Üvey Babam Kızlığımı Bozdu

Üvey babam kızlığımı bozdu.

Merhabalar ensest öykücüler Yaşım 19 oldu henüz ama yaşadığım hadiseler 30 yaşındaki bir kadından fazladır diyebilirim seks yaşamına çok erken girdiğimi farkındayım. Ama bunu isteyerek yapmadım. Annem le babam böldükten sonra ben annem le kalmak zorunda kaldım. Bir vakit sonra annem ikinci konutluluğunu yaptı. Üvey babam fazla içen ve ayyaş dolaşan bir adamdı. Konuta her gün geç zamanda kazanç evvel benim odamın kapısını açar bana bakar bir vakit sonra geri kapatıp odasına giderdi ben fobiden yatamazdım.

Bu biçimde uzun vakit devam etti uykularım kaçıyordu yatamıyordum. Psikolojim bozulmuştu sanki, anneme de bir şey söyleyemiyordum. Onu üzmek istemezdim zira. Her neyse Bir gün annem annanem hasta diye onun yanına kalmaya gitti ben ise o saatlerde işteydim. Çıkmama daha 2 saat vardı ama konuta gitmek istemiyordum. Zira akşam o ayyaş da konutta olacaktı. İş çıkışı yavaş adımlarla konuta giderken usumda hep düşünceler vardı.

Akşam oldu ben konuttaydım yemek hazırlamıştım. O gün konuta erken geldi üvey babam. Sırf benle baş başa kalmak içindi buna emindim. Çok korkuyordum Bakışlarıyla beni ürpertiyordu. Kafayı yemek üzereydim. Azıcık daha süre geçince ben odama geçtim ve geceliğimi giyip yerime yattım gözüme uyku girmiyordu her an geldi gelecek fobisinden dolayı. Düşündüklerim başımada geldi. Kapım açıldı ben uyuyor numarası yapıyordum. İçeri geldiğini farkettim. Üstümdeki yorgandan kalçamı ellediğini farkettim. Sesimi çıkartamıyordum.

Ellemelere devam ediyordu. Bende uyanmış gibi yaparak kalktım birden ve ne yapıyorsun sen lütfen çıkar mısın odamdan dedim. Bana bağırdı sus öldürürüm seni üstün açılmıştı kapatmak için geldim dedi. Ben de defol hemen odamdan dedim. Bu lafımın üzerine odadan asaplı bir biçimde çıktı ve 20 saniye filan sonra elinde bıçakla geri girdi. “öldüreyim mi seni lan” diyordu gözlerimin içine bakarak çok korkmuştum üstümdekileri son gücüyle sürükleyerek param parça etmişti göğüslerim her şeyim ortadaydı.

Üstüme çullandı boynumu emiyor ne kadar itsemde üstümden atamıyordum bağırtmııyordu beni o zamanlar daha bakireydim. Elini vajinama attığı an haykırmak için çok uğraştım ama beceremedim. Fırsat vermiyordu hemen üstünü çıkarttı ve bıçağı boynuma yaslayıp şayet haykırırsan boğazına sürüklerim bu bıçağı dedi. Gurursuz kızlığımı bozacaktı. Dayanamayordum, artık karşılık veremiyordum daha fazla.

Kabullenmekten başka devam yoktu. Kalkmış kocaman yarı penisini vajinama sürtmeye başladı. İçim gidiyor gözümden yaş beceriksiz olmuyordu. Sonra penisinin hepsini birden acımadan içime soktu soluğum kesildi bayılacak gibi oldum. Sert ve süratli bir biçimde devam etti. Ağlamalarımı kesemiyordum. Oysa herkes zevk alırmış ilişkilerden ben zevk alamıyordum fobimden.

Kızlığımıda bozmuştu artık yapacak bir şey kalmamıştı kendimi korunmaktan bırakmıştım vazgeçmiştim sarihçesi kendimi. Boşalana kadar devam etti ve bütün boşalacağı sırada çıkarıp pis atıklarını üzerime akıttı ve şimdi yat uyuduğun kadar dedi kalkıp odadamdan çıktı sabaha kadar ağladım. Sabah ya kendimi öldürecektim yada polise gidecektim. Manalı olan polise gitmek oldu. Şikayet ettim ve aynı gün içeri aldılar. 2 yıldır uyuyor daha uzun vakit uyuyacak emin. Okuyan herkese hürmetler dilerim