Üvey Annemle Yaşadığım Şaşırtıcı Birlikteliğim

Merhaba dostlar burada sizlerle üvey annem ile yaşadığım reel öykümü sizlerle paylaşacağım. Ben 21 yaşında üniversite talebesiyim annem ve babam ben ufak yaştayken babamın alkol yaşamı ve kumar yüzünü ufalamışlar ve annem köyüne dedemin yanına yerleşmiştir, ayrıltıktan 2 yıl sonra babam kendine göre bir eş bularak onunla tekerrür evlenmiş. Sağolsun üvey annem beni evladı gibi geliştirmiş ama dostlarımın ve semtimizde ki komşularımızın tabiriyle azıcık oynak kesintisiz dolaşmaya çıkan ve evinde durmayan bir kadın. Ben konutta ve bana babama karşı bir makûsluğunu görmedim. Bir ara ben konuttayken telefonları sık sık çalıyordu ve devamında ben 1 saatlik veya hiç bir şey söylemeden dışarı çıkarak babam işten gelmeden eve kazançtı. Bir gün banyo ya girdiğinde kılavuzunda kayıtlı olmayan numara aramıştı ben açtım ve şöyle birşey ile karşılaştım ” canım ben oteldeyim seni bekliyorum” diyen kaba sesli bir adamın sesiydi hemen telefonu kapattım şok içinde kalmıştım.

Üvey annem banyodan çıktıktan sonra telefon çaldı içeri odaya girerek telefonu açtı adam heralde aynı ses tonuyla ” telefonu az evvel neden kapattın ” diyerek bunun üzerine üvey annem ben telefonu açmadım heralde Seks öykü çocuğum açmış olabilir dedi, bunu dinler dinlemez konuttan çıkarak mektebe gittim ve o anın şokuyla o akşam eve gitmedim babam aradığını dostumdayım yarın imtihanım var diyerek ders çalışacağımı söyledim. Dışarda sabaha kadar gezdim turladım şokun tesirini hala unutmuş değilim. Sabah olup eve gidip direk yattım akşam oldu üvey annem yemek yemem için beni uyandırdı. Heralde bilmiş gibi bir halimi öğreniyordu babama söylememden korkuyordu suratında öyle bir ifade vardı. Sonra çok rahat bir biçimde benim telefonumu sen mi açtın diyerek sordu evet dedim o adam kimdi sen ne işler karıştırıyorsun diye sert bir çıkış yaptı. Başladı anlatmaya babamla evlenmeden evvelde bu işi yapıyormuş ve babam bunu bu işten kurtararak evlenmiş  ilk başlarda vazgeçtiğini söylerek son zamanlarda tekerrür başlamış ben inanamadım hala.

Sonrasında bana babama söylememem için benimle beraber olmak istediğini söyledi şayet babana söylemessen seninle hoş dakikalar geçirebiliriz diye bende kayış koptu ne olacaksa olsun diyerek tamam dedim. O gün birlikte olmuştuk üvey annem ile oda babamdan habersiz işini yapmaya devam ediyordu. Canım her istediğimde söylüyordum ve benim isteklerimi karşılıyordu. Buda böyle hem iyi ve hemde makûs bir anımdır. Beni dinlediğiniz için teşekkürler.