Üvey Annemle Çok saklı Cinsel ilişki Yaptık

Merhabalarlar ben Yaman. 19 yaşımdayım ve 3 sene ilkin başlayan bir gidişattan her şeyin başlangıcından bahsedeceğım size. Ben 10 yaşıma kadar yetiştirme yurdunda kalan bir çocuktum. Kimsem yoktu. Daha sonra Metin babam ve Neriman annem güzergahından evlatlık edinildim. Onlar ilk günden itibaren beni sevgiyle kucakladılar ve herzaman mutlu etmeye çalıştılar. Onların çocugu olduktan sonra hayatımda istedigim herşey reelleşti. çocukları olmadıgı için beni evlat edinmişlerdi. hususi mektepte okuyordum derslerim iyiydi. Ta ki bende ergenlik başlayana kadar. Neriman annem siyah saçlı özellikle göğüsleri çok fazla büyük bir bayandı. Bacakları da çok fazla hoştu ve ben ona alaka duymaya başlamıştım.
Mektepte kızlarla pek konuşamıyordum çoğunlukta utangaçtım. Onlar yanıma kazanç ben konuşmaz susardım. Bu arada konuttayken her zaman Neriman annemle konuşur ve onu her haliyle incelerdim. Onu iç çamaşırlarıyla gördüğüm fazla olmuştu. genel olarak beyaz dantelli çamaşırlar giyerdi. O konutta yokken çekmecedeki iç çamaşırlarını karıştırıp bakmaya başlamıştım. Bunu yaparken sikim dimdik oluyordu. akşam olunca onu hayal ediyordum. Sutyenleri de fantastik buyuktu. Elimi içine sokunca yumrugum arasında minicik kalıyordu. Siyah saçlı siyah gözlu fakat akça pakça derili ve çok fazla kocaman göğüsleri olan Neriman anneme hayrandım. Beni evlat edindikleri ilk andan buyana memeleri beni etkilemişti kuçuk bir çocukken dahi.
Neriman annem 42 Metin babam 48 yaşındaydı ki bana birgun inanmakta güçlük çektigim bişey söylediler. Megerse senelerdir bir taraftanda çocuk sahibi olmak istiyorlarmış ve sonunda nasıl öğrenmiyorum annem üç,5 aylık hamileymiş ki bunu sana kardeş geliyor diyerek bana söylediler. Aylar sonra annem dogum yaptı.Bu arada memişleri dev buyuklukte olmuştu. Gebelik sırasında ve sonrasında babam la ilişkileri eksilmişti sanırım. Onu bir kere amını okşarken tutmuştum etek uzerinden asılıyordu. ilerleyen gunlerde annemin bana karşı davranışları değişmeye başladı. Bebeğiyle ilgileniyor bana bakmıyor ama bütün içimden ona kızarken bir egiliyor bir kalkıyor beni mest ediyordu. Benim birliktesi o dev göğuslerinden tekini buluzundan dışarı çıkarıp kardeşim Esrayı emzirdigi o ilk gunu unutamıyorum. şok olmuştum.Esra dogduktan 1 ay sonra bundan böyle hiç çekinmeden benim yanımda onu emziriyordu. Sut dolu memeleri muhteşemdi. Kavun gibiydi.Bembeyaz memelerinin uçları leblebi gibi ve meme uçlarının etrafındaki ulusa çok güzel sarih kahverengi renkte ve kalın kocaman bir halkaydı.Bebek onu emerken ben bakmaz gibi yapıp öyle bakardım.
Birgun bak sen nasıl acıkmış abisi diyerek memesinin tekini çıkardı ve yeniden emzirmeye başladı bende yanına gittim ve dibinden baktım.Nasılda emiyordu.akşam olunca 31 çekiyordum.Bir defa sevişirken gece yatak odalarının kapısından Neriman annemle Metin babamın haz seslerini dinlemiştim.çok fazla tahrik olmuştum.gene birgun Mektebe gitmedim iyi değilim diyerek ve Neriman Esrayı emzirirken ona bakıyordum.Oda bana baktı.Cesaretimi toplayıp Neriman anne sen beni hiç emzirmedin dedim. fazla afallamıştı. Onlara evlatlık geldigimde on yaşımdaydım.Evet dedi.Bende istiyorum dedim.Delirdinmi sen dedi bana odadan kovdu.Yuzune bakamazdım bundan böyle. Ya kocasına söylerse ne yapardım fakat hiçbirşey olmadı ve bir gun sonra o an geldi. Bebeği emzirirken beni çağırdı otur orda bakıyım dedi.Benimle konuşacaktı herhalde.Bebeği aldı emzirmesi bitmişti gazını çıkardı beşiğe yatırdı. Bunu yaparken o muhteşem tek memeleri buluzunun dışında savruluyordu içine sokma zahmeti göstermemişti.
Gözlerim faltaşı bu gibi açılmıştı.Geldi,karşımdaki koltuga oturdu.Bense yerime mıhlanmıştım kımıldayamıyordum.öbür memesini de çıkardı.Bana yanıma gel dedi.Gittim. Dokun dedi. Dokundum. Yumuşacıktı. Harikaydı. Em dedi.Yuzumu bastırıp ucunu agzıma aldım ve memesini emmeye başladım.Doyulmaz bir zevkti. O koskocaman dev göğuslerinin birinde elim dolaşırken ötekisini de emiyordum.Nefessiz emiyordum. Coşkudan kalbim duracaktı.Bir saniye bile boşa geçsin istemiyordum.Sut dolu memesini emiyordum agzıma gelen şeyleri yutuyordum sutu beni iyice kendimden geçirmişti.Başımı memesinden kaldırdı ve ufak bir öpucuk kondurdu dudağıma.Bana ayaga kalk dedi. önune dogru çekti ve karşısına getirdi. Bacaklarını açıp altındaki siyah dizustu eteğinin altından kanapeden kalkmadan saga sola debelenerek beyaz dantelli kulodunu çıkardı.Bana verdi kokla hadi dedi. Kokladım. Daha evvel çekmecelerini ve kilotlarını karıştırdıgımı da kavramıştı demekki. Koltuga sırtustu uzanıp bacaklarını iki yana açarken beni de uzerine dogru çekti. Siyah eteği beline kadar sıyrılmış pembe bady si de bogazının şipşak altındaydı lakin göğuslerini örtemiyordu.
Sikim kazık gibiydi.içine duşuyordum sanki amına girerken . ileri geri gidip geliyordum. Sonradan dogumdan sonraki haliyle 110cm.e ulaştıgını ögrendigim o memelerinden gözlerimi alamaz biçimde Neriman annemin amına sokup çıkarıyordum. delirmek uzereydim ve patlayarak boşaldım. Bana ustunden çekilip kanapenin yanında kendisine dogru dizlerimin ustune çökmemi istedi. Dediklerini aynen yapıyordum ve onun istegiyle sol elimle kanapede başı sola dogru olacak biçimde uzanmış uyuyan Neriman annemin memesini okşarken sag elimide onun dedigi şekilde 1parmak 2parmak derken 3parmak onun amına soktum. O da sol eliyle sol memesini okşarken sag eliyle de başımı ve saçlarımı okşuyordu. Elimi süratli süratli sokuyordum sıcacık amına. Bir taraftanda o muhteşem göuslerinin ikiside okşanıyordu.Yumuşacıktı göğüsleri alttan kavramaya çalışıyordum sıkıyordum avucuma sıgmıyor taşıyordu.çok fazla geçmeden bir daha sikim dikilmişti.Bana ayaga kalk dedi. Bekle azıcık dedi.Bir elini amına soktu öbur eliyle memesini sıkıyor ucuyla oynuyordu. Amını avuçlayarak 4 parmak sokmaya başlanmıştır içine değişik elinide memesinden çekti ve bızırını süratli süratli okşamaya başlandı. Bana tez şimdi sok içime dedi. Taş bunun gibi sertleşmiş sikimi amına soktum bacaklarını havaya kaldırdı sonrada belime doladı. arasında gidip geliyordum o memeleride ileri geri giderken burnuna çarpıyordu. Anne şahanesin fazla beğeniyorum seni şahanesin ne guzel sey diyordum o da hepsi senin bebeim yavrum sik süratli devam böyle çok fazla iyi devam et devam et durma şimdi şimdi diyordu Boşalırken söyle Yaman dedi. şimdi dedim yakalayamıyorum. o anda tamam dedi ve patladım o anda o da patladı. Şahanesin diyordum, sende bebeğim diyordu. Yarağın super yavrum benim tatlı yavrum diyordu fantastik bişeydi taşaklarım götum sikim elektrige yakalanmış gibiydi. Tum vucudum sevinç arasında titriyordu.Memelerinin ustune bastırdı başımı.Kanape rezil olmuştu.Ben hallederim sevgilim dedi bana.Ayaga kalktık. Dudaklarımdan öptu beni. beraber yıkandık. Göğusleri benimdi bundan sonra. Metin babam,Esra bebek bir de ben sahibiydik bundan böyle o dev memelerinin.
gece olduğunda Neriman annem ve Metin babamın yatak odalarının kapısına kadar gidip onların sevişirken çıkardıkları sevinç seslerini dinliyordum. Kapıları aralık oluyordu. Annem bu gece de senin için aralık vazgeçerim diyordu.bazan mektepten erken dönuyor ve memelerini emmeye başlıyordum sevişiyorduk. Birgun bana baban konuttayken sevişicez dedi. Nasıl olurmu öyle şey tutuluruz dedim.Merak etme o yatınca dedi.Bana bir toz gösterdi mışıl mışıl yatacak bu akşam.Gece yarısını geçmişti saat 01,30 bunun gibi odama geldi.çırılçıplaktı.Gece lambasını yaktı. Loş ışıkta dahada tahrik ediciydi. hamile kaldıgımdan buyana hormonlarım basmakalıpın üç katına çıkmış kendimi frenleyemiyorum. neredeyse jinekologuma dahi vericem iyiki sen varsın dedi.Doktormu dedim.Boşver benim tek hekimim sensin.Hadi iyi et anneni guzel çocuk dedi.önumde yatagımın kenarına dayanıp domaldı. Eliyle de beni arda sürükleyip sikimi bacaklarının arasından elini geçirerek çekti ve amına soktu. Hadi başla dedi. Pompala bebeim.Hadi yavrum.şipşak başladım ileri geri ve sikimi sokup çıkarmaya süratli süratli.Harikaydı bembeyaz yuvarlak kalçaları 100cm.di.Saçlarına yapıştım ve sürüklemeye başladım sikiyordum çok fazla zevkliydi.Egilerek belini öptum kadife gibiydi deriyi. birden seni yalamak istiyorum dedim.Delirmiştim.Yumuşacıktı.Egildim götunu yalamaya başladım.Dur dedi halının ustune yatırdı beni 69 pozisyonuna geçtik.kalçalarını agzıma oturttu.amını dilliyordum yalıyordum o da sikimi agzına almıştı.Sonra sonra gece boyu seviştik Cinsel ilişkitik. Bana bilmedigim bişey yapıp sikimi göğuslerinin arasına aldı.Dimdik sikim kayboldu memelerinin içinde.o muhteşem göuslerinin arasında boşalttı beni.tıpkı şeyi bir öbür gece yeniden yaptık yeniden yeniden.
Sonra bir gun Metin babam girdi odaya. çok korktum. Herşey bitti derken devam edin dedi. Sonradan ögrendimki bana yaptıgını kocasına da yapıyormuş Neriman annem kapıyı aralık vazgeçiyormuş ve Metin babam bizi izleyip yahut seslerimizi dinleyip tatmin oluyormuş. artık her zaman beraberiz. Hiç yapmadık. Metinle birlikte Nerimani sikmedik.ama o görmeyi fazla hoşlanıyor ve izlenmeyi.Neriman ı bir gece ben sikiyorum Metin babam izliyor bizi hiçbirşey yapmadan sadece izliyor.Sonrada ben odama gidince onlar sevişmeyi sürdürüyorlar. Bir sonraki seferde ben onların sevişmelerini izliyorum. Sevişirken küfürlü konuşuyorlar. faişem benim diyor Metin bey Nerimana. O da dikkat et tek sikicim sen değilsin diyerek onu iyice azdırıp kendisini daha katı sikmesini istiyor.