Üniversiteli kiracımızın İçine Boşaldım

Merhaba seks öyküsü takipçileri. Bu öyküm lise son sınıfta olduğum ve üniversite imtihanlarına hazırladığım bir yarıyılda başımdan geçti. belki öyküm size fantezi gibi gelecek ama ben bunu yaşadım ve gerçekten de çok zevk aldım. Sizi daha fazla meraklandırmak istemiyorum. Umarım hikayemden hoşlanırsınız. Neyse biz kendimize ait bir apartmanda oturuyoruz ve bir üst katımızı üniversiteli kızlara verdik. Tabi bizim üst katta üç tane hoş üniversiteli oturunca semtin tam gençleri bizim evin önünden dağılmıyordu. Ben ise her fırsatta onları görmeye çalışıyordum üçü de gerçekten çok hoştu ama benim usum fikrim yalnızca kızıl saçlı olan kızda idi. Gel zaman git zaman kızlarla aramızda hoş bir sohbet başladı. Bu arada ben lise son sınıfta okuyordum ve bazen imtihana hazırlanırken onlardan da destek alıyordum. Neyse sözü çok da fazla uzatmadan hemen öyküme geçmek istiyorum. Umarım siz de çok hoşlanır ve öykümü okurken zevk alırsınız.
Neyse bir akşam evde kendi kendime oturmuş ders çalışıyordum. Ailem de amcamlara gitmişlerdi ben ders çalışmak için evde kalmıştım. O kadar sıkılmıştım ki artık ders çalışmaktan inanın elim kitaba dahi gitmiyordu. Kafamda bu düşüncelerle bakkala gideyim de bir şeyler alayım diye düşündüm. Bütün merdivenlerden indim apartman kapısından çıktım ki baktım karşıdan üniversiteli kızlar geliyor. Yanlarında da üç tane genç vardı. Ellerindeki poşetleri de görünce eve gidince meşrubatlarından emin oldum. Onlar da beni görünce panik olmuşlardı. Tabi babam ev sahipleri olduğu için benim eve erkek aldıklarını söyleyeceğimi filan düşünmüşlerdi sanırım. Beni de kendilerine eşlik etmem için evlerine davet ettiler. Tabi benim de zati evde tek başıma sırçam bunalıyordu onların bu önerisini hiç de geri çevirecek gidişatta değildim. Hemen geri döndüm ve onlarla beraber evlerine çıktım.
Kızıl saçlı hoş üniversiteli bana yakın alaka gösteriyordu ve bu da benim çok güzelime gidiyordu. Daha içeriye girer girmez onlar içkilerini almaya başlamışlardı. Ben daha liseli olduğum için içkiye pek aşina değildim ama onlara ayak uydurmakta da kararlıydım. Hemen ben de biramı aldım ve onlarla beraber içmeye başladım. Ama bir müddet sonra işler yolundan çıktı ve ben o kadar çok içtim ki resmen zil zurna ayyaş olmuştum. O kadar ayyaştım ki hiçbir şeyden çekinmiyor kızıl saçlı kıza resmen duyuruyu aşk ediyordum. Onu ne kadar hoşlandığımı ve sevdiğimi söylerken sözümün ortasında kız direk gelip dudaklarımdan öpmeye başladı. tabi ben daha evvel hiç böyle ateşli bir biçimde öpülmemiştim ve bu surattan da yarrağım anında taş gibi oldu. Kız beni elimden yakaladı ve kendi odasına götürdü. O kadar profesyoneldi ki bana yapacak hiçbir şey vazgeçmiyor benim yarrağımı neredeyse somuruyordu.
Bende ise ayyaş olmama karşın azgınlık tavan yapmıştı ama yeniden de bu ilişkiyi onun idaremesi benim daha çok işime geliyordu diyebilirim. O kadar deneyimsizdim ki bir yanılgı yapmaktan da korkuyordum. Kız da bunun farkına vardı ve beni tamamen cedderek yatağa yatırdı. Daha sonra da üzerime çıkıp yarrağımın üstüne oturmaya başladı. Ben o sırada gerçekten zevkten can veriyordum resmen kendimden geçmiştim. Yarrağımı tamamen içine aldı ve üzerine çıkarak yarrağımın üstünde zıplamaya başladı. Ben zevkten bulutların üstüne çıkmıştım o dakikalarda ama ne yapacağımı nereye boşalacağımı hiç öğrenmiyordum. Kendimi tutacak halim de yoktu zati. Kıza hiç haber vermeye dahi gerek dinlemeden amının içine patladım verdim. Kız da bu gidişattan hiç davacı gibi değildi. Sonra kız üzerime yığılıp kaldı ve sabaha kadar aynı yatakta yattık. Sabah olunca ben evime geçip duşumu aldım ve gece olanlar usuma geldikçe 31 çektim.