Üniversitede Konutlu Öğretmenimi Baştan Çıkardım

Herkese merhabalar özellikle bu sitede sex hikayeleri okumak benim de çok güzelime giden bir şey ve ben de buraya bir katkı sağlamak emeliyle başından geçen çok sevinçli bir hikayeyi paylaşmak istedim. Tabii ki Mobil Seks Hikayeleri öncelikle sizlere kendimi tanıtmak istiyorum dostlar. Benim adım Esra üniversitede okuyorum 21 yaşındayım. Tabii ki genç ve hoş bir kadınım günümüz koşullarını da artık öğreniyorsunuz görsellik çok ehemmiyetli her mevzuda. Ben de fiziksel olarak kendime çok dikkat ediyorum netlikle mektebe giderken ya da sosyal hayatında her zaman dikkat çekici biri olmayı çok seviyorum. Azıcık da tabii ki günümüzde sosyal medyanın tesiri sayesinde insanlar kendini daha çok dikkat etmek zorunda kalıyor ben de bu mevzuda fazla derece sosyal medya düşkünü bir kadın olduğum için her anımı paylaşırım ama her anda da hoş olmak isterim. Bu arada sarışın renkli gözlü uzun boylu bir kadınım manken gibi olduğumu söyle çevrende dostlarım hatta bu mevzuda ajanslardan da Baldız Seks Hikayeleri birkaç öneri almadığım değil sosyal medya hesabım geliştikçe bu mevzuda gelen öneriler çoğalıyor diyebilirim. Ama bir yandan mektep bir yandan da sosyal hayatım netlikle böyle bir işe izin gereksinimim de yok ailemin parasal gidişatı son derece yerinde başka bir deyişle parasal açıdan hiçbir güçlük sürüklüyorum. Tabii ki azıcık daha popüler olmayı ben de istiyorum ilerleyen yarıyıllarda mektep yaz tatiline girince filan belki bu kısmeti değerlendirebilirim neticede manken ve model olmak insanı daha bir popülarite getiriyor.

Neyse dostlar en başta da söylediğim Lezbiyen Seks Hikayeleri gibi ben fiziksel anlamda dikkat toplamayı seven bir kızım mektepte de zati popüler kızlardan birisiyim erkekler peşimde koşar genellikle özellikle bizim sınıfın erkekleri benimle birlikte olabilmek için can atar. Ama ben herkesle sevgili olmak istemem sevgili mevzusunda da azıcık kriterlerim var desem palavra olmaz. Öncelikle ben karşımda güçlü şahsiyeti olan hayatta saygın bir yeri olan erkeklerden daha çok beğeniyorum hatta bu benim için bir fantezi desem daha doğru olur. Özellikle benden olgun olan başka bir deyişle böyle 35-36 yaşlarındaki erkekleri daha bir hoşlanıyorum. İşte bütün de öyle bir erkek bizim mektepte var bu bizim Soner öğretmen. Ben mimarlık kısmında okuyorum hakikatinde mektebin bittikten sonra çok iyi bir kariyere sahip olacağını düşünüyorum ama bunun yanında mektep sırasında da tabii ki derslerime çok özen gösteriyorum öğretmenlerime çok fazla sual soruyorum zaferli bir talebeyim. Soner öğretmen çok karizmatik bir adam özellikle mektebine göre ona hastadır hepsi sanki onunla birlikte olmak için her şeyi yapar ama ne yazık ki ki adam konutlu. Başka Bir Deyişle daha evvel neden onu tanımadım diye kendime kızmıyor değilim bazen ama malum benim yaşım ona göre azıcık daha ufak mektepteki herkese karşı da aşırısı ile mesafeli bu adam. Neyse işte mektep hayatı devam ederken tabii ki Soner öğretmen de derslere girip çıkmaya devam ediyor ben her derse ona daha bir Bakire Seks Hikayeleri hayranlık dinleyerek bakıyorum. Sonunda bir gün bu böyle olmaz diyerek adamla beraber olmayı kafama koydum ama tabii ki nasıl yapacağımı ama kendim de öğrenmiyordum zira bugüne kadar adamın en minik bir rivayeti dahi çıkmadı mektepte. Bu arada Kızlık Bozma Seks Hikayeleri Soner öğretmen bizim oldukça güç bir dersinize giriyor ama ben o derste son derece zaferli birisiyim zati çalışkan ve faydalı bir talebeyim öğretmenlerim de bu mevzudan dolayı beni çok hoşlanır. Ama baktım ki bu iş böyle olmayacak Soner hocayı da azıcık daha yakın olmam gerekiyor ben de azıcık dersleri boşladım başka bir deyişle zayıf bir talebe gibi görünmeye başladım.

İmtihan haftaları gelip çattığında ise artık öğretmenlere daha fazla Bakire Hikayeleri sualler sormamız gerekti tabii ki ben de bunu bir fırsata çevirmem gerektiğinin farkına vardım. İmtihan haftasında neredeyse tam zamanımı mektepte geçirmeye başlamıştım kütüphanede ders çalışıyordum sosyal hayatı da azıcık ara vermiş hatta sosyal medya detoksu yapmaya başlamıştım. Bir gün yeniden mektepte akşam Kızlık Bozma Hikayeleri saatleri olmuştu ama hala benim işim bitmemişti ders çalışmaya devam ederken kafeteryada Soner hocayı gördüm. Hemen fırsattan istifade onunla sohbet edebilmek için yanına gittim ve oturmak için izin istedim. Neyse güzel beş derken Soner öğretmen bana derslerin nasıl gittiğini filan sordu ben de özellikle kendisinin dersinde bu yarıyıllarda azıcık zorlandığımı azıcık dayanağa gereksinimim olduğumu söyledim. Ne zaman ne istersem yapabileceğini söyledi istediğin zaman gidip sual sorabileceğim de ilave ettim. Ama hiçbir sıcaklık hiçbir yakınlık ya da böyle benden etkilendiğine dair hiçbir elektrik alamamıştım çok üzüldüm o gün. Neyse bu akşam azıcık düşündüm ve Soner hocanın dersinden kalmaya karar verdim. Neticede bu dersten kalırsam yaz mektebi alacaktım evet aileme karşı azıcık mahcup olabilirdim ama istediğimi elde etmeyi kafama koymuştum zati istediğimi almazsam çok mutsuz olacaktım. Her neyse Soner Öğretmen’nın imtihana geldi ben öğrenerek sualleri yapmadım ve dersten kaldım. Daha evvel bu dershane hep Anadolu Ajansı alarak geçmiş bir talebe olarak hem sınıf dostlarımı azıcık afallatmış hem de öğretmenimi azıcık hayal kırıklığına uğratmıştı mama tabii ki benim için dokunacaktı. Soner öğretmen bu gidişata aşırısı ile donakalmış olacak ki o gün imtihan neticelerini açıkladıktan sonra beni odasına çağırdı. Gittim ve bana bir mesele olup olmadığını sordu sen böyle bir talebe değildin “Esra hayırdır” filan dedi. Ben de öğretmenim bu kere olmadı azıcık konsantrasyonum bozuk filan filan diyerek yönet etmeye çalıştım. Sonra da o yıl yaz mektebi olmayacağını bilince büyük bir hayal kırıklığı yaşadım ama Soner öğretmen bana apayrı bir öneriyle geldi. Şayet istersem bana tasa verebileceğini özel ders verdiğini söyleyince dünyalar benim olmuştu.

Hemen o gün Soner öğretmen ile tasarılama yaptık Anal Seks Hikayesi program yaptık dersler onun evinde olacaktı. Tabii ki eşinin de konutta olma olasılığı vardı ama ben kafama koymuştum bir biçimde bu işi ayarlayacaktır. Neyse yarıyıl sonu geldi yaz mektebi olmayınca ben de bütünleme imtihanlarına girecektim. Soner öğretmen bana özel ders vermeye başladı onun evine gidip geliyordum bu arada eşiyle de tanışmıştım. Zati eşini görünce Soner hocanın neden böyle bir konutluluk yaptığını kavramış oldum kadın gerçekten manken gibi bir çok hoştu ama rakipsiz değildi. Bence yeteri kadar hoş bir kızdım ve ondan çok daha gençtim o surattan kesinlikle bu adamı bu özel dersler sırasında baştan çıkaracaktım. Her neyse dersler başladı ve tüm süratiyle devam İş Yeri Seks Hikayesi ederken sık sık bunların evine gidiyordum ve eşi de çoğu zaman konutta olmuyordu. Neyse bu benim için iyi bir şeydi Adult Seks Hikayeleri zira bir gün onun konutta olmadığında bu öğretmen ile birlikte olacaktım kafama koymuştum artık. Aradan bir ay kadar zaman geçmişti ben ufak ufak artık Soner hocaya temaslarda bulunmaya başlamıştım bazen bacaklarını değiyor bazen elimi farkında dokunulmuş gibi eline filan atıyordum. Onun da artık bunun farkını olduğunu öğreniyordum ama çoğu zaman elini filan sürüklüyordu başka bir deyişle istemediğini bana bir biçimde anlatmaya çalışıyordu fazla derece kibar bir adam olduğu için asla bunu dile getirmiyordu tabii ki. Her neyse gel zaman git zaman bir gün yeniden eşinin konutta olmadığı anda artık tam cesaretimi topladım acayip derecede dekolte elbisesiyle bunların evine özel derse gittim.

Eşinin kesin olarak konutta olmadığını biliyordum İş Yeri Seks Hikayeleri zira yaz tatili olduğu için çocuklarla beraber yazlığa gitmişti başka bir deyişle konutta Soner öğretmen ile yalnızlık. Her neyse beni o elbiseyle görünce adamın gözleri fal taşı gibi açıldı başka bir deyişle günlük bir ders için böyle gelmeme o da anlam verememişti zati de benim emelim başkaydı. Derse başladık bir vakit sonra ben masanın altından bacaklarımla Soner Öğretmen’ya temas etmeye başladım. Ama adam bu kere o kadar kızardı ki bir tepki vereceğinin farkındaydım. Tepki vermesi umurunda dahi değildi eşi neredeyse bir haftadır yoktu ve o da bir haftadır seks yapmıyordu başka bir deyişle bugün bir biçimde bu adamla birlikte olacaktım. Neyse ben hareketlerimi azıcık daha sıklaştırdım ve koca sonunda dayanamayarak esrar ne yapıyorsun diye sordum. Hiç bozuntuya vermedim hayırdır öğretmenim ne oldu ki filan diye sordum. “Benimle dalga geçme ne yaptığının farkındayım beni tahrik etmeye çalışıyorsun dedi” hakikatinde bu kadar sarih laflı olması beni azıcık afallatmıştı ama bir o kadar da güzelime gitmişti. Daha fazla bu gidişatı içinde tutmaya maksadım yoktu bende tam cesaretimi toplayıp ters tepki almayı da göze alarak “evet öğretmenim sizi tahrik etmeye çalışıyorum zira sizden çok beğeniyorum” deyiverdim. Adam bir şaşırdı böyle ne diyeceğini öğrenemedi ama sonrasında kendisini toparlayarak “saçmalama sen benim talebesin üstelik ben konutluyum” dedi. Sen tam ahlaksızlığım ile konuşmaya devam ettim demek “konutlu olmasanız olacaktı öğretmenim” dedim. Adam Anal Seks Hikayeleri cidden benim söylediklerim karşısında neye uğradığını donakaldı ama ben artık kafama koymuştum başka bir deyişle bu iş ya olacaktı ya olacaktı. Sen benimle dalga mı geçiyorsun lütfen böyle şeyler yapma yoksa dersi getirmek zorunda kalırım filan diye beni tehdit etmeye başlayınca da artık duracak eforum kalmadı.

Yerimden kalktım yan tarafta sandalyede oturan Dul Seks Hikayeleri Soner hocanın yanına gittim ellerimi omuzlarına koydum. Sarihçesi ben bir erkeği nasıl tahrik edeceğimi çok iyi biliyordum zira bugüne kadar bir çok ilişkim olmuştu ve fantezi dolu ilişkilerdi bunlar. Adam hayır diyecek oldu ama yeniden de ben devam ettim sonrasında hemen kucağına geçip oturdum kollarımı boynuna doladım usulca kulağına eğilip öğretmenim sizi çok istiyorum dedim. Zati Soner öğretmen bir müddettir kadınsız olduğu için bir biçimde bana karşı koyamayacak ve sonunda boyun eğmeyecektir ben de hareketlerime devam ettim. Zati kucağında otururken kalınlaşmaya başlayan erkek gibi bacağıma temas etmeye başlamıştı başka bir deyişle artık tahrik olmuştu ve buradan geri dönüş asla yoktu. Bunu da anlayınca iyice cesarete geldim usulca gözümü dudaklarına doğru ya Ensest Seks Hikayeleri karıştırdım sonrasında ise dudaklarımla dudaklarına dokundum. Tam hareketlerimi çok yavaş ve seçici bir biçimde yapıyordum zira onu o biçimde tahrik edip baştan çıkarmak istiyordum. Baktım karşı koymuyor azıcık daha ileriye gittim bir kere dudaklarını öperken dilimi de kullanmaya başladım. Ve artık istediğim olmuştu o da bana karşılık vermeye başlamıştı öpüşmeye başladık. Ben hala kucağındaydım ama bu kere pozisyon değiştirerek ona doğru döndüm. Başka Bir Deyişle iki bacağımı açarak kucağına oturdun bu biçimde sikini artık amımı seziyordum. Artık o da daha rahat bir biçimde hareket ediyordu ellerini de kullanmaya başlamış kalçalarımı okşuyordu. Öpüşmek harika bir sevinçti onunla ama ben azıcık daha tahrik edebilmek için boynunu ve kulaklarını öpmeye dilimi kullanarak onu iyice baştan çıkarmaya başladım. Sen dediğim gibi ince zayıf uzun bir kadın söner öğretmen azıcık daha adaleli ve yapılı zati spor yaptığını öğreniyorum.

Sandalyede rahat edememiş olacak ki beni Ensest Seks Hikayesi kucakladığı gibi kaldırdı doğrudan karısı ile beraber yattıkları yatağa götürdü. Bu kadar süratli olacağını hiç düşünmemiştim ama Soner öğretmen üzerime öyle bir çıktı ki boynumu kulaklarımı o neredeyse ortada olan göğüslerimi öyle gibi yalamaya başladı ki kendimden geçmiş gibiydim. Zati kendimden geçmek için çok nedenim vardı zira artık günlerdir hayalini kurup mastürbasyon yaptığım öğretmen ile yataktaydım. Soner öğretmen göğüslerimi okşarken filan azıcık saat davranıyordu ama ben bundan hiç şikayetçi değilim zira gerçekten güzelime gidiyordu. Neredeysen yırtarcasına üzerindeki bir yeri çıkardı göğüslerim artık tamamen ortadaydı ve uçlarını ısırıp yalamaya başlamıştı. O bunları yaparken ben de tamamen natürel bir biçimde hafiften dinlemeye başlamıştım kendimi kaydetmiş gibiydim. Tamamen teslim olmuştum alta indir mini eteğimi yukarıya doğru kaldırdı ve tabii ki de amıma erişti. Onun o çocuğa dudaklarını ve dilini vajinamda sezdiğim andan itibaren artık çığlık atmaya başladım. Ara ara soluk almak için duruyordu ama ben onu dahi yapmasını istemiyordum hiçbir biçimde sürüklemesini kesmesini asla arzu etmiyordum daha fazla yapması için sanki dilenecek durma gelmiştim. Artık onun da sabrı kalmamıştı zati içine girmek istiyordu ama bu pozisyonda değildi bir yandan öpüşerek bir yandan beni becermesini çok isterdim. O surattan hemen pozisyon değiştirdim Soner öğretmen yatağa uzandı tabii ki azıcıkçık Kandırma Seks Hikayesi oturur durumda ve ben de dizlerini kırarak penisinin üstüne oturmaya başladım. Hakikatinde penisini azıcık yalasam iyi olurdu zira azıcık kuru olduğu için canımı yaktı ama netlikle çok neşe aldım. Artık onun kalın penisi tamamen içindeydi ve ben çok bütün sanki dans ederek o penisin üzerinde zıplamaya başlamıştım. O kadar hoştu ki kendinden geçiyor gibiydim gerçekten alttan beni destekleyerek bir biçimde vurması çok güzelime gidiyordu.

Çılgınlar gibi çığlık atarak zıplamaya devam Kandırma Seks Hikayeleri ettim bir yandan arada duruyor ve dudaklarına yapışıp dakikalarca öpüyor bu biçimde hem onun hem de kendimi boşalmasını yasaklayarak azıcık daha bu işi bakmaya çalışıyordum. Ama tabii ki ikimiz de çok azgın olduğumuz için çok daha fazla uzun sürmedi sonunda Soner öğretmen içine patladı. Ben de onunla aynı anda çığlık çığlığa boşalmaya başladım gerçekten harikulade bir duyguydu onunla seks yapmak ve tabii ki de onun içime boşalması. Azıcık pişman oldu içime boşaldığı için ama ben ertesi gün hapı olacağını söyleyerek ona gevşettim. Bugün bizimdi o surattan tek sefer ile kanaat etecek değildim asla. Ama tabii ki evin kadını gibi ona azıcık hizmet etmek istedim gitti mutfaktan çikolata çilek filan getirdim yatakta beraber neşe yaptık. Sonra da birlikte duşa girdik banyoda da bir posta seviştik. O gece sonra hocanın evinde kaldım sabaha kadar dinlenip dinlenip sevişmeye devam ettikten ayların hasretini giderirken Soner öğretmen de karısının yokluğunu benimle bitirdi. Ertesi gün beni konuttan yollarken sıkı sıkı Erotik Seks Hikayeleri tembihlemeyi beceriksiz etmedi tabii ki bu ilişkinin aramızda kalması gerektiğini. Hakikatinde bu beni azıcık kırıldı ama sonrası için değer diye düşünerek kabul ettim. Sarihçesi hala aynı mektepte okuduğum için ara ara başka bir deyişle karısı konutta olmadığı zamanlarda Soner öğretmen ile seks yapmaya devam ediyorum hatta bir seferinde o da benim konutuma geldi ve birlikte olacak bunu da size başka bir sefere anlatacağım dostlar hepinizi öpüyorum.