Üniversite Senelerimde Tanıştığım Adaleli Erkek

Sizlere bugün mektepte geçen seks öykümü anlatmak ismine burada bulunuyorum. Öncelikle ben sizlerin arasına istanbulun kadıköy Seks öykü mahallesinden katılıyorum. ben asuman genç bakımlı her zaman popüler ve hoş bir kadın olarak her erkeğe beraber olma hissi uyandırmış özel bir kadın olarak sizlere bugün yaşadığım en zevkli ve deli ilişkimi anlatmak için sizlerin arasında yer alıyorum. Azıcıktan anlatacaklarımı dikkatli bir biçimde okumanızı ve görüşlerinizi bana yorum kısmından yazmananızı rica ediyorum.

Ben her zaman ilişkilere doğru büyük bir alakası olan her saniye seks yapmak isteyen bu mevzuda fazla istekli bir kadın olarak burada yer alıyorum. Bu vaka lise senelerimde fark etmeye başladım. Lisede en az 200 250 erkek ile birlilte oldum ama bir kere beraber olduğum insanla daha beraber olmak istemiyordum böyle de farklı bir mizacım var. Ama bunu yalnızca ilk kere birisi muvaffak oldu ve onla bir çok defa beraber oldum sizlere yalnızca birini anlatacağım. En deli ve en zevk aldığım seks hatıralarımdan birisiydi. Ozamanlar üniversite senelerimdeydim ve yeni civarlarda yeni dostluklar edinmeye başladım bir çok şahıs ile beraber oldum. Mehmet isminde biriyle tanışdım oldukça yakışıklı adaleli uzun boylu uzun penisli birisiydi.

İlk gördüğüm içim de hiç olmamış bir şey oldu ve o an kimseyi önemsemeden yolun ortasında onun ile beraber olmak istedim. Ama çocuk bana hiç pas vermedi bütün 5 gün peşinden koşdum en son cafede tek başına otururken gördüm ve yanınıa doğru gittim tanışmak istiyorum senle diye ama çocuk beni red etti ozama o kadar çok utandım ki ilk kere bir erkek tarafından red edilmiştim. ama yılmadım o çocuk ile beraber olmam gerekiyordu. Bende en sonunda çocuğu bizim evin ordan geçerken gördüm aa bir bakarmısın ütü masasını açamadım da lütfen takviye edermisin dedim çocuk üfleye püfleye geldi her neyse evin içine girer girmez ben soyunmaya başladım ve direk çocuğu yatağa atarak sevişmeye başladım o beni red eden çocuk göğüslerimi yalamak için deliriyordu. Bütün 4 saat süresince sürekli seks yapdım ve yaşamımda en çok zevk aldığım ilişkimdi. O günden sonra yalnızca o çocukla beraber oldum ve hala da onun ile beraber olmaya devem ediyorum. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Sizlere anlatacaklarım bukardır.