Uçakta Tanıştığım Kadını Becerdim

Üniversite senelerimde iken yaşadığım ve beni bugünlere taşıyan bir anımı anlatmak istiyorum sizlere. Her şeyi satırı satırına yaşanmıştır. Bu surattan sabırla okursanız kavrayacaksınız .Bu stil ilişkilerin tanıştık hemen yatağa atladık şeklini olmayacağını öğreniyoruz hepimiz.Ayrıntılı anlatımım bu surattandır.
1986 ,Üniversitede ilk senemdi Lisenin havasından henüz kurtulmuş değilim.Biraz rahatsız olduğum için üniversite yerleşkeyi içindeki tıp fakültesine gittim.Hayli bir kalabalık vardı tetkik sırasında.Sıramı bekliyorum herkes gibi.Ama gizeme demeye bir tanık gerekli.
Kimse sırasına razı olmuyor sanki!Ya öne geçecekler ya da sıkıştıracaklar. Arkadan öyle sıkıştırıyorlardı ki ben de önümdekileri rahatsız ettim.Öyle fortçuluk veya değişik cinsel tacizleri çok iğrenç bulduğum için çok üzüldüm buna. Kusura bakmayın arka taraftan ittiler dedim önümdeki adama.
Kavradım der gibi başını salladı yalnızca..
Ancak beni arkamdan sıkıştıranın 50 li yaşların ortasında balık etli kilolu bir kadın olduğunu gördüm.Bende 20 yaşındayım daha o zaman.Bir şey olmamış gibi tebessüm ederek baktı bana.Bende ona gülümsedim.Az sonra tekerrür yüklendi gizeme birbiri üzerine.
Kadın nerdeyse iki göğüsünün arasıyla tam sırtımı kaplamıştı.Kocaman göğüslerini sırtımda hissediyordum.Hafifden kafamı çevirdiğimde kadınının yeniden tebessümdüğünü gördüm.Çok etkilenmiştim donakaltıcı biçimde ve ereksiyon haline geldim o an.Bende kalçalarmı ve bacaklarımı arkamdaki ayana sürtmeye başladım.Kadın daha fazla yüklendi bana.
Ellerimi uzattım arkaya doğru.Ellerimin dokunduğu yer iki bacak arası idi.Eteğinin üstünden okşamaya başladım muhakkak belirsiz.Kalabalığın bizi farketmesi olası değildi zira nerdeyse herkes iç-içe idi. Kadın eteği üzerinden bacak arasını okşadığım elimi yakaladı ve ‘ ’ devam et yavrum ’ ’ dedi.Bu sefer o da elini penisime uzattı. Bütün okşamaya başlamıştı ki gizeme tetkik sırası bana geldi ve hekimin odasına girdim.
Çıktığımda kadın yoktu.Ben o günü çok düşündüm.Nasıl olurda etkilendim, tepki vermedim diye!!Çıktığımda olsaydı,kimbilir onunla olmak istyecektim.
Seneler geçtikçe bakımlı, pak ve olgun kadınlardan sevdiğimi, etklendiğimi hissettim.Evet onlardan hoşlanıyordum.Daha dürüst, kaprissiz , gerçekten olgun ve verici oluyorlardı.
Geçen yıl Antalya dan İstanbul ’a uçak yolculuğu yapıyordum.Ben sırça kenarına oturmuş, sağ tarafıma bir olgun kadın oturmuştu.Aramızda boş bir koltuk vardı.Askılı bir kıyafet giymiş ve bronzlaşmış kolları tam vücudu için ipucu veriyordu.Üniversitedeki kadın kadar kilolu olmasa da onun yaşlarında vardı.Ben oralı dokunulmuş gibi gazete okuyor ,uçağın kalkmasını bekliyordum.Kadın bana ‘ ’beyefendi, yerlerimizi değiştrebilirmiyiz,siz şu koltuğa geçin bende sırça kenarına diyerek yanımızdaki koltuğu işaret etti.Uçağın kalkışı esnasında Antalya ya kuş bakışı bakma istiyormuş.
Natürel ki dedim ve rahat geçmesi için kordidora çıkmaya yeltendim ancak ‘ ’ltfen rahatınızı bozmayın, ben aradan geçerdim dedi.Peki dedim ve o geçerken yeniden de dizlerim rahatsız etmesin diye ayağa kalktım.Kadın geçerken zati inceden bir kıyafetin güçle örtebildiği kalçalarını öyle bir sürttü ki penisime ben hiç beklemediğim biçimde ereksiyon oldum.Kadın, yerine oturunca teşekkür etti sıcak bir gülüseme ile.Bende tebessümme ile karşılık verdim yalnızca.
Oturmadan evvel yanıma aldığım haftalık bir mecmuayı okumaya başladım.Oda Türk Hava Yolları nın yolcular için olan mecmuayı aldı eline.Bronz kolları benim kollarıma değiyordu.Hissediyordum ama kaçınmadım bunu yapmaktan.Harika ve sanki tahrik edici kokusu burnumu yalıyordu. ’ ’Çok hoş bronzlaşmış ve neffis bir parfüm sürmüşsünüz hanımefendi, sizi tebrik ederim , dedim.Teşekkür etti ve Antalya-Konyaaltı ’nda yaşadığını güneşten ,denizden yeterince istifade ettiğini söyledi gülerek.Muhakkak dedim.
Artık sohbet ediyorduk.Avcılarda oturan oğlunun yanına gidiyormuş 15 günlüğüne.Eşi bir otelde çalışıyormuş Antalyada vs vs..Bir ara saçlarını toplamak için kollarını başına kaldırdığında koltuk altları tüm hoşluğu ile gözümün önüne geldi.Koltuk altını çok umursarım ben.Su,hafif parfüm ve hafif deri kokulu koltuk altı çok tahrik eder beni.Traşsız ve pürüzsüz diyebileceğim kadar etkleyici idi benim için.
Giysisi diz üstüne kadar çıkmış ve bacaklarının üst kısmını sarihte bırakmıştı.Bu kadının vücudunun her tarafını yalamayı ve içinde patlamayı o kadar çok arzu ediyordum ki….Ama değişik adımlara cesaret edemiyordum..
Uçak havalimanına inmişti.Valizleri almak için beklerken kadın yanıma geldi. ’ ’Şayet sizi karılamaya gelecek biri yoksa benim taşıt otoparkda , buyrun size vazgeçeyim ,dedim.Zahmet olmasın taksi meblağ giderim, oğlum ve gelinim işteler gelemediler, dedi. ’ ’Ne zahmeti ,lütfen dedim ve kadının da bagajını alarak otoparka gittik.
Çok katlı bir sitede oturuyorlarmış.Dairesine kadar çıkarttım valizleri.Kapıyı kendi açtı ve ‘ ’isterseniz buyrun,bir soğuk su için ‘ ’dedi.Ben ‘ ’memnun olurdum ama buluşmam var,gitmem gerekli.Belki başka zaman içerim suyunuzu, dedim. ’ ’Peki ,başka zaman kapsasın suyumu ‘diye gülerek tekerrür etti tümcemi!!!Ben kadınımın ilk ıslaklık suyunu içmeyi,ağzıma gözüme sürmeyi ve koklamayı çok severim.Bu tümce çok tahrik etmişti beni.Ancak gitmem lazımdı.Bayana firma kartımın arda cep numaramı da yazarak verdim.Allahaısmarladık deyince elini uzattı.Küçük güzelce kal buseleri kondurduk yanaklarımıza..Arayacağını söyledi…
Bir hafta olmadan aradı cebimden. ’ ’beni unutmadınız , değilmi, dedi.Ben ‘ ’sizin gibi güzel bir kadın unutulurmu , dedim. ’ ’Size bir soğuk su borcum vardı ancak zaman geçti bunu akşam yemeği olarak ödemek istesem, bu akşam konutumuza gelebilirmisiniz, dedi.Kabalık etmek istemediğimi belirterek ‘ ’oğlunuz ve gelininizle rahatsız ederim fobisi ile yemeği kabul etmek istemedim. ’ ’Onlar olmayacaklar ki, ikiside firmalarının bayii buluşması için güneye gittiler dedi.Tamam dedim ve akşam saat 20 de gelebileceğimi söyledim.
Saat 20 de elimde taze meyva sepeti ve hoş bir çukalata ile kapısındaydım.Beni beyaz kısa , dizlerine ancak uzanan askılı giysisi ile karşıladı.İçeriye aldı.Güzel geldiniz dedi ve ben uzandım yanağından öptüm.Aynı neffis kokusu üzerinde idi.Evvelden tek farkı saçlarını kısacık kestirmiş ve sanki banyodan yeni çıkmıştı.Ufff banyodan yeni çıkmış, saçları nemli kadınlar ……Sizleri Beğeniyorum
Yemek masası hazırdı.Ellerimi yıkamak istediğmi söyleyince beni banyo kapısına kadar götürdü.Yıkadım ellerimi.Bana beyaz bir havlu sundu ellerim için.Sonra yemek masasına geçtik. ’ ’Tanımadığı bir insanı güvenip konutunuza aldınız.Cesaretinizden dolayı kutlar,ahlakınızdan dolayı teşekkür ederim, dedim..Olgun kadın ’ ’ ben ne yaptığımı öğreniyorum ,merak etme sen ‘ ’dedi.
Yemekler gerçekten çok hoş hazırlanmıştı. ’ ’yemeklerinizde sizin kadar güzel olmuş, ellerinize sağlık, dedim. ’ ’Beni gerçekten güzel buluyormusun dedi. ’ ’Çoookk dedim . ’ ’Ne kadar çok ,dedi? ’ ’Buna nasıl yanıt vereceğimi öğrenemiyorum deyince ‘ ’rahat olun lütfen ‘ ’ dedi.Bende ‘ ’sana sahip olmak isteyecek kadar güzelsiniz ’ ’ dedim. ’ ’İstiyormusun beni deyince ben ‘ ’çookkk ’ dedim gülerek.
Artık ablavutluk yapmamalıydım.Yanına gittim.Eğildim dizlerinin yanına ’ ’ bak bakalım gözlerim ne diyor ‘ ’dedim. O da ‘ ’daha ilk andan beri seni becermek istiyorum, diyor deyince onu ayağa kaldırdım ve etli dudaklarına yapıştım.Ayakta uzun bir vakit öpüştük.Ben ellerimi-ağzımı yıkamak için lavaboya yönelince arkamdan geldi.Onu önüme aldım ve lavaboda beraber ellerimizi yıkadık.Ağızlarımızı da!Ağız kokusundan ve sararmış dişlerden nefret derecesinde tiksinirim.
Ellerimi tutarak beni konuk kaldığı odadaki yatağına götürdü. ’ ’Seni ben cetmek istiyorum, dedi.Bende ‘ ’seninim, ne yaparsan dedim.Kravatımı ve gömleğimi çıkardı. ’ ’ ’Oooo sportmen bir vücudun varmış; dedi ve göğsümü ve boynumu öpmeye başladı.Sonra atletimi çıkardı.Kemerimi çözdü ve pantolonumu alta indirdi.Şortumdan ok gibi uzayan penisimi dışarı çıkardı ve yalamaya başladı..Yatağa uzanırken sırtüstü ,onun ağzına aldığı erkeklik uzvumu vazgeçmemesini istedim.Tarifsiz hoş emiyordu zira.Yurdum insanımın ortalamasının hayli üstündeki uzvumun hepsini ağzına almaya çalışıyordu.Alıyordu da!
Onu sırt üstü yatırmadan evvel kıyafetini çıkarttım.Yalnızca göğüslerinin büyük bir kısmını ortaya koyan sütyen ve vaginasının hemen bitimine uzanan dantelli kilodu kalmıştı üzerinde.Ellerimi sırtına geçirerek sütyeninin kancasını çıkarttım.İşte tüm şaşaayı ile karşımdaydı..Boynundan başladım usulca yalamaya.Yavaş yavaş altlara iniyordum.Kadınım her dudak değişimde iniliyordu.Göğüsleri yaşına göre çok daha diri idiler.
Uçları zati uyanmıştı ben öpmeden evvel.Hoş göğüslerini öptükten sonra daha altlara doğru indim.Göbeğini itinayla öptükten sonra dantelli kilodunun hemen üstünü ağzıma yerleştrdim.Ohhhhhh, diye bağırdı nerdeyse.Sonra dişlerimle çıkarttım kilodunu.Bu sefer yeni traş edilmiş vagina ağzımdaydı artık. ’ ’sana suyunu içerim demiştim değil mi?, diye sorunca ‘ ’ben bunu amaçlamamıştım ama .lütfen devam et dedi ve ben vagnasının suyunda boğulmaya başladım.Onu yormak istemiyordum.Dizlerinin üzerine domalttım onu.Popo deliği tüm şaşaayı ile karşımdaydı ve ben bu hoş deliği öpüyordum.
Ben ,işaret parmağımı popo deliğine sokunca ahh diye inledi. ’ ’çok darmış ‘ ’ dedim.Evet,hiç girilmedi orama dedi.Tekerrür ıslak vaginasına uzattım dudaklarımı. ’ ’çok hoş kokuyor , dedim.Sırt üstü döndü ve ‘ ’hadi gel lütfen ve beni al, dedi.Ok gibi olmuş aletimi vaginasının önüne getirdim ve hafif yüklenme ile içinin sıcaklığında buldum kendimi.Ohhhhhhhhhhhhhhhhh diye haykırıyordu. ’ ’hadi.hadi,daha daha diye inliyordu.O hadi dedikçe ben daha çok köklüyordum içine.Uzun sayılabilecek bir zaman pompaladıktan sonra boşaldım..O ‘ ’ohhhhhh, lütfen devam et , beni kimse böyle sikmemşti, dedi.
Kadınımı da doyuma eriştirmek için işaret parmağımı vaginasına değişik parmağımı poposuna sokup çıkarmaya başladım ’ ’Êllerinle dahi beceriyorsun beni deyince bende ‘ ’çok becerikliyimdir dedim gülerek.Kısa bir zaman sonra parmağımın altında olan klitorisin attığını hisettim.Olgun kadınım doyuma ulaşmıştı.Ama ben yeniden ok gibi olmuştum. ’ ’Üstüme çıkarmısın deyince gözlerinin içi gülerek ’ ’ sen hazır olduktan sonra natürel erkeğim , dedi.
Sırt üstü uzandım ve kadınım üstüme çıkarak elleri ile sıvazladığı uzvumu vaginasına götürdü.Hemen içine aldı.Zıplatmaya başladım.Tüm vucudu hopluyor ve beni ağırlığı ile zevkle eziyordu Seni arkadanda becermek istiyorum deyince ‘ ’olur ama evvelden hiç olmadı oramdan, çok acırmış dedi.Gitti vazelin getirdi.Ben deliğine ve penisime hoşça sürdüm.Gerçekten çok dardı.Ellerimle kalçalarını iki tarafa çektim.Popo deliği çok davetkar biçimi ile karşımdaydı.Ok gibi olmuş penisimi deliğin önüne getirdim ve yüklendim.
Ahh diye bağırdı ancak daha girmemiştim dahi.Lütfen acıtma dedi… ’ ’Tamam kadınım, acımayacak dedim.Daha yavaş ve dikkatlice tekerrür yüklendim.Bu sefer oda ıkınıyordu kolay girsin diye.Yalnızca başı içine girince acıyla bağırdı ‘ ’lütfen çıkart dedi.Ben hemen çıkarttım,beline sarılarak beraber yatağa yuvarlandık. ’ ’Tamam kadınım, girmiyorum sana ordan, deyince ‘ ’çok teşekkür ederim ama olağanüstü acıdı , dedi.
Vucudumun her tarafını öptü.Ben de onu.Geceyi çok hoş geçirmiştik.O da içinde olduğumuz hafta sonu Antalya ya dönecekmiş. ’ ’Seninle görüşmeyi çok isterim bundan sonra ama Antalya da olmaz, dedi.Bende ‘ ’kısmet ’ ’ dedim Gitmeliydim artık.Geceyarısı saat 02 olmuş ve ben banyo almak istediğimi söyledim.Beraber banyo yapalım mı dedi.Severek dedim.Banyoda duşun altında seviştik.Banyo duvarına dayayarak kalçalarına vura vura dakikalarca tekerrür girdim içine.Büyük bir heyecanla boşaldım kadınıma
Banyodan çıktık.Büyük bir itinayla sardı beni havluya.Üzerimi kendi elleri ile giydirdi.Kapıyı açmadan evvel ‘ ’çok teşekkür ederim her şey için, dedim.O da ‘ ’gerçek ben teşekkür ederim, unuttuğum kadınlığımı andırdırdın bana ‘ ’ dedi.Kendime çektim ve usulca öptü yanaklarından. ’ ’güzelce kal ’ ’ .numaram sende var , arada ufak da olsa ileti atmayı unutma dedim. ’ ’Natürel ki, dedi gülerek.Ayrıldım ordan dingin bir beden ve ruh halimle
Akranım ya da olgun bakımlı kadınlar;yazarmısınız alttaki mail adresime.Ben ve yaşadıklarım hakikat.Sizde reelseniz yaşayacaklarımız hakikat olacaktır…