Türbanlı dostum dileği kocası yokken siktim

Herkese merhaba ben mehmet. 24 yaşındayım. Mektepte tanıştığım bir türbanlı kız ile seks öykümü anlatacağım.
Mektebi tamamladığımız seneden sonra herkes iş aramaya koyulmuştu. Benim mektepteki en yakın dostum dilekti. Kızda bir beden vardı usumdan çıkmıyor. Özellikle bir ayak alakam olduğu için onun en çok hoşlandığım yeri de ayaklarıydı. Siyah oje ile tadından yenmez bir görüntü oluşturuyordu. Türbanlıydı ama çok hoş bir kızdı. Her neyse 1 sene geçti dilek beni aradı. O zamanlar bilgisayar kısmı mezunu olduğum için benden takviye istemişti. Beni evine davet etmişti ve kocası o gizeme işteydi. Dileklere gittim o gün. Kapıyı açtı içeri girdim felan. Masadaki bilgisayara gittim direk. Formatlık işi olduğu için kolaydı. Yanımda hipotez ederek getirdiğim usb yi bilgisayara taktım. Dilekte o gizeme kahve yapmıştı. “Bir kahveyle kurtulamazsın ama” dedim. Bana bakmıştı kavramadan. Ona sarih oynayacaktım bu sefer. “Ben taş kağıt makas oyunu istiyorum. Kaybeden evreli olarak soyunur.” dedim. Afallamış ve asaplı bir biçimde bana bakmıştı. “Ablavut ben konutluyum ne soyunması.” dedi. “O zaman yapmam bilgisayarını” dedim. Zoraki olduğu için kabul etmişti. Taş kağıt makasta 3 kere üst üste kazanmıştım. “Evvel çoraplarını sonra tişörtünü sonra da pantolonunu çıkar” dedim. O da ayağa kalkıp gizeme gizeme çıkarmıştı. “Benim ayağa büyük alakam var senin ayaklarında çok hoş ama her bölgen çok hoş” dedim. O da asapla bana bakıp “afaki övgü etme sanane” demişti. Bir tur daha taş kağıt makas yapmıştık ve gene ben kazanmıştım. “Şimdi iç çamaşırlarını çıkar ve sırt üstü uzan” dedim. Utanarak çıkarmıştı herşeyi. O mükemmel kılsız amı ve dolgun götü ve tüm bedeni ile karşımdaydı. Onu tutarak çekyata yatırıp bacaklarını açmıştım.

Afallamış gözlerle bana bakıp “ne yapıyorsun Mehmet” dedi. “Bu yaptığımı unutamayacaksın ama makûs bir şey değil yalnızca kendini bana vazgeç” diyip elimle azıcık amının üzerinde dolaşıp iki parmağımı içine sokmuştum. Sert darbeler ile amını parmaklamaya başlarken onun inlemesini dinliyordum. Gözlerini kendi amına odaklamış ve her parmaklamam da faltaşı gibi açılıyordu gözleri. “Mehmet ah… Mehmet ben sanırım..” demişti fışkırarak boşalıp. Soluk soluğa kaldığında kendimi geri sürüklemiştim. Ellerini ağzına kapatmıştı afallamış bir biçimde. Beklemeden üzerimi çıkarıp onu doggy pozisyonuna getirmiştim. İşte şimdi çırpınmaya başlıyordu. “Mehmet bu kadar yeter konutluyum ben yapma” diyordu ağlamaya başlarken. Onun ağzını kapatırken sikimi nemlendirmiştim. Göt deliğine usulca girdikten sonra zarif hareketlerle içinde gidip gelmeye başlarken çığlıklarla ağlayışını izleyip zevk alıyordum. “Mehmet yapma nolur” diyordu ama ben daha süratleniyordum. Azıcık daha böyle siktikten sonra göt deliğine tüm döllerimi boşaltmıştım. “Burda bitmedi bugün kocan gelene kadar becericem seni” dedim.

O ise yalnızca ağlıyordu. Onu kucaklamış ayağa kalkmıştım bu seferde. Sikimi amına yerleştirip kucağımda kalçalarını tutarak hoplatmaya başlamıştım. Hem oh sürükler gibi zevk alıyordu hemde ağlıyordu. “Mehmet beni orospu yapma lütfen” demişti. Ona bakıp “sen zati benim orospumsun ben seni ne zaman istersem sikerim” demiştim. Kucakta hoplattıktan sonra havadayken göt deliğine boşaldığım gibi amına da tüm döllerimi boşaltmıştım. Onu yere indirip diz çöktürmüştüm. “Aç ağzını yarrağı ağzına verecem” demiştim. Ağlarken kafasını yanaştırmış ve ağzına sokmuştum. Boğazına kadar sertçe yarrağı ağzına sokuyor çıkarıyordum. En son böyle zevkli olmuyor diyip çıkarmadan git gel yapmaya başlamıştım.Beylikdüzü masaj salonu Suratı kıpkırmızı olurken soluksuz kalmış çırpınmaya başlamıştı. Ağzından çıkan lok lok sesleri beni daha çok azdırmış sikimi çıkarıp suratının her yerini döllemiştim. Ağlamayı vazgeçmişti artık. “Kocan yokken artık geleceğim” demiştim. Başını kaldırıp döllü suratıyla bana bakmıştı. “Artık iki kocam var allah belanı versin mehmet” demişti ayağa kalkıp. Üzerimi giyinmiştim. “Git deviren kocan böyle döllü görmesin” demiş çıkmıştım evinden. Bir sonraki sikişi yazacağım.