Tekelci ile seks hikayem

Selamlar sevgili dostlar sizleri bugün zevkten çıldırtmak okurken kendinizden geçip banyoya koşacağınız bir Alt komşumla seks öykümü anlatmak için burada bulunuyorum. Sizlere öncelikle kendimden bahsedeyim ben asu 24 yaşında 171 boyunda 50 kiloda seksi hoş alımlı son derece hoş bir kadın olarak burada bulunuyorum.

Yeni taşınmış olduğum konutta yatarken her gece seks sesleri geliyordu. Üst katıp talebe alt katım talebe her gece parti yapıp final,nde seks yapıyorlardı. Nasıl bu kadar belirlisin derseniz kulaklarım sayesinde diyebilirim. Her gece kafamı yastığa koyduğum da değişik bir kızın zevk seslerini dinliyordum. Onlar seks yaparken bende kendimi tatmin etmeye çalışıyordum mastırbasyon yaparak. Bende onlara katılmak benimle de seks yapmalarını istiyordum ama o kadar utangactım Seks öykü ki nasıl yanaşacağımı nasıl emin edeceğimi öğrenmiyordum. Ama her gece bu sesler geldikçe de kendimi tatmin etmekten bunalmaya başladım. Bir gün kafam koydum bu gece benim seslerim dinlenecek bu bina da diyorudum. Gittim evin karşısında ki tekel bir viski aldım ilk kadehi fon dip içtim 2.

kadeh aynı ama bu akşam da ne hikmetse ses gelmiyo donakalmıştım her gece ah uh sesleri gelenm konuttan ses seda yoktu. Şişiyi tamamlayıp alt kattaki cemlerin evinin kapısına geldim kapıda azıcık kendime motive edip kapıyı çaldım kimse çıkmadı bidaha çaldım kimse yoktu kendimi artık seks anına o kadar hazırlamıştım ki kafayı yedim konuttan alkolümü alıp kapılarının önlerine oturdum onları bekliyorum hangisi gelse onla yatcam artık o kadar makûs oldum bekledim bekledim kimse gelmedi kafayı yicektim artık karşıdaki tekele alkol almaya gittim. Tekeldeki yaşlı adam bana o an o kadar çekici geliyordu ki onu adaleli koca penisli bir şey olarak görmeye başladım. onu iki baştan çıkartıcak hareket yaptı oda hemen oltaya düştü arkama gelip kalçalarımı ellemeye başladı daha sonra arkada yerin varmı alkol almak için dedim. Var gülüm olmaz mı hiç dedi geçtik arkaya adam kapıyı filan kitledi. Azıcık yaşlıydı ama benim abazanlığımı aqtlattıracak bir adamdı. Hemde alkollerimi parasıza getirmiş olacaktım. ilk sevişesim gelmedi direk çıkardım penisini azıcık oral seks yaptım ve hemen içime sokmasını istedim adam da öyle kalın bir penis vardı ki girer girmez tüm mahalleyi inlettim beni 1 saat süresince kesintisiz seks yaptık. adam hala boşalmıyordu artık öyle bir zevk alıyordum ki ter su hepsi bir birine karıştı. Gençlerden bekliypordum bu perfonması ama tekele kısmetmiş