zorla sikiş ve apayrı bir hayat

şu an 63 yaşımdayım, evet 2 sene evvel zorla sikişe uğradım. Baştan söyleyeyim ki, yaşadığım o şok evveli, ne bir pasif olmak hayali kurdum ne de erkek erkeğe seks hakkında bir alakam ve bilgim vardı. Eşim 3 sene evvel ölüm ettikten sonra, heyeti kumpasımı pek bozmadım, emekliydim, konutlu barklı çocuklarım, dostlarım arkadaşlarım ve komşularım sağ olsun, o güç zamanları atlatmamda oldukça yakın davrandılar. Elimden pek çok iş geldiğinden, başka bir kadına lüzum dinlemedim, cinsel hayatımda zati eraksiyon meselelerim haylidir olduğundan da rastgele bir cinsel arayışım olmadı. Pek mutlu olduğumu söyleyemem ama halimden davacı değildim.
Bir gün talebelik zamanlarımızdan sonra haylidir görüşmediğimiz ama internette sosyal civarlardan yazışmayı sürdürdüğümüz bir dostum, yaşadığım şehire geldi ve dolayısı ile yabancısı sayıldığı şehiri dolaştırmak ve onu konutumda davetli etmekten çok mutlu olmuştum. Gelişinin ikinci günüydü ve bana konutlu olmasına karşın çapınlıklarının devam ettiğini sanki iftihar dinleyerek anlatırken, erkeklere de ilgi duyduğunu özellikle belirtmişti ama ben onun alakasını sürükleyen bu mevzuya, kendimi çok uzak sezmeme karşın, erkek erkeğe sohbeti sürdürmek ismine enteresan bulduğumu ama benim cinsellik defterimi artık kapattığımı, çapkınlığın benden uzak olduğunu itiraf etmiştim. Hedefim, onu heyecanlandıran şeylere artık düşüncesiz kaldığımı anlatmaktı ama dostum eşeleyince artık eraksiyon bile olamadığımı anlatmak zorunda kalmıştım. Sanki cinselliğin bir uzmanı gibi, olgun erkeklerin eraksiyonu bitmişse, pasif istekleri ön tasarıya çıkar diye, nabzımı yokluyordu sanırım. Tabii ki, ısrarla red ettim. Ertesi gün çoğunluğu dışarıda geçirdiğimiz zamanların ardından konuta döndüğümüzde, konutta fazlaya kaçmadan aldığımız içkisinde tesiri ile, eş mevzulara girmek, beni artık rahatsız etmiyordu. Dostum, durmadan her yaşın cinsel gereksinimleri olduğunu, değişik zevklerin de yaşanabileceğini anlatırken, salak değildim, aleti çalışmayan bir erkeği, kendi faal zevkleri ismine baştan çıkarmakya çalışıyordu. Elbette, geçmişten gelen arkadaşlığımızda, bu stil o zamanlar tabii ki erkek erkeğe seks yoktu mevzuları rahatlıkla konuşur, birbirimize seks tüyoları verirdik ama şimdi vaziyet apayrıydı ve dostum, azıcık zaaf göstersem, neredeyse seks yapmayı öneri edecekti. Etti de. kaçıncı bardağı devirdik öğrenmiyorum, konutta zaman hayli ilerlemişti ki bana, geçmişte bir erkeği becermek isteyip istemediğimi sordu. Bir erkeği elbette hayal etmemiştim ama kadın görünümüne sahip bir travestiyi hayal etmişliğim olmuştu. Bunu dinleyen dostum, kendi zaaflarının hukuki olduğunu kanıtlamış gibi, kendisinin de bir travesti gibi kadına benzemese de erkeklerle pek çok defa uyuduğunu itiraf etti. Ben de eşim can vermeden evvelki hoş zamanlarımızda sevişirken makatımı okşamasının güzelime gittiğini söylemiştim, gerçekten de yalnızca masum bir zevkti bu. Gecenin hangi saatiydi, kaçıncı bardak rakıyı yıkmıştık öğrenmiyorum, sızmadan gidip yatağıma yatmak istediğimi anımsıyorum yalnızca.
Çok içki içmişseniz o sızma halini, sizi uyaran yada uyandıran olmazsa sabaha kadar derin bir uykuya uzandığınızı öğrenirsiniz. Yatağa nasıl gittiğimi ne zaman sızdığımı gerçekten anımsamıyorum ama gecenin çok geç bir saati olmalı, arkamda makatımda evvel ciddi bir sancı hissettim, usumu dikkatimi toplayacak halde olmadığımdan yine yatmışım ama vücudumun yukarıya alt sallanmasını ayyaşlığıma bağlasam da, makatımda, içime girip çıkan şeyin varlığı ile az da olsa kendime gelmiştim. Oda karanlıktı, hiç bir şey göremiyordum, yeniden de yüzüstü uzandığım yatağımda olduğumu, belden altımın üryan halde, üzerimde bana sürtünen bir ağırlığı ve makatımın içindeki ona ait aletini kabul etmem yeniden de çok zamanımı aldı. Uyandığım daha doğrusu usumu topladığımda, dostumun beni becerdiğini hala içimde gidip geldiğini kavradığımda şok içindeydim ve ne yapmam gerektiğini öğrenmiyordum. Uyandığımı belirli etsem, büyük bir rezillik ve ikimizden başka pek çok bireyin öğrenmesine neden olacaktı. Uyuyor gibi davransam, o zorla sikişü kabullenmiş, izin vermiş olacaktım. O an tek anlamlı gelen hala sızma halinde olduğuma inandırmak ve işinin bitmesini beklemekti. Aleti içimde gitgide daha rahat hareket etmesine karşın sertliği ve kalınlığını sezmek, benim için onur kırıcı bir gidişattı. Yeni başlamış olmalı bir cinsli içimden çıkmıyordu. Zaman geçtikçe, tıpkı yaptığımız sohbetleri yadırgamaz bir hale gelmem gibi, bu zorla sikiş de aldığımız onca içki ve seks üzerine bu kadar sohbet edilirse, elbette yaşanacaktı dedirtiyordu. İçimde gidip gelmeleri sürdükçe, kafamdaki zorla sikiş fikri, dostuma bu stil seks yapmak natürel geliyorsa kendime de haksızlık etmemeliyim’e dönüşmüştü. Yaşadığım ikinci şok, zaman geçtikçe, içimdeki sürtünmeler devam ettikçe eksantrik bir zevk aldığımdı. İçimde bir yerler bir şeyler uyanmış gibi, gitgide artan bir hazdı bu ama kavramaması için, hiç bir adale ya da zevk bölgemin kıpırdanmasına izin vermek istemiyor, o zevki kafamdan atmaya çabalıyordum. Orgazma yanaşan erkeklerin son enerjisini ezbere öğrenirim. Gitgide süratlenilir, peniste yükselen zevkin peşine düşülür ve aniden kasılıp, ardından titreyerek boşalınır. Aynen öyle olmuş, dostum içime daha doğrusu, büyük olasılıkla kullandığı kondomunun içine boşalmıştı. Orgazmın o üşengeç ahline kendisini vazgeçmeden hemen makatımdan çıkmış, banyodan getirdiği epeyce tuvalet kağıdı ile, kokulardan da aanlaşılıyordu sanırım ortaya çıkan makûs görüntüyü arınmak ismine epeyce bir vakit arkamı arınmıştı. Sonra külotumu giydirip odadan çıkmıştı. Yatana kadar içimdeki sancı azıcık rahatlasa da sabaha tamamen geçmiş, ertesi gün ne o ne ben gecenin rastgele bir rengini belirli etmemiştik. Uyandığımı belirli etmemekle verdiğim karar doğruydu sanırım. Bu noktada yaşandı ve biti varsayıyorsanız, gece olana kadar ben de aynı şeyi düşünüyordum. Dilerseniz, bu gerçekten başımdan geçmiş bu vaka, yayınlanırsa ve alkış alırsa, devamını anlatma cesareti bulurum. Görüşmek üzere.