Tayt Giyen Liseliyi Cinsel ilişki öyküm

Merhabalar seks Öyküleri Konutu dostlar. Ben Manisa ’dan Ahmet. 26 yaşındayım. Bir devlet mektebinde kontratlı hocalık yapıyordum. Kontratım bitince de hocalık bitti ama çok talebem oldu. Liseli kızlar genç bir hoca görünce birden farklılıklar yapmaya başladılar. Derslerine girdiğim sınıftaki kızlar benim dersim olunca etekler yukarıya çekiliyor gömleklerin düğmeleri açılıyordu. Kızlar kendilerini nasıl seksi hale getireceklerini afallıyordu. Ara gizeme bende mevzuyu erken tamamlayınca yanıma geliyorlardı ve bazısı neredeyse kucağıma oturacak hale geliyordu. Benim onlara yakın davranmam ve rahat sohbet etmek güzellerine gidiyordu. Ama hepsinin arasında bir kız vardı ki o da benim usumu başımdan alıyordu. Lise son sınıf olan Hale, sarı saçları, yeşil gözleri ve taş gibi fiziği ile bazı derslerde benim usumu karıştırıyordu.

Hale ’de eteği yukarıya sürükleyip düğmesini açan gruptan. Bir gün beden eğitimi dersinde seksi bir biçimde giyinip parfüm sıkmış ve mektep kantininde tek başıma otururken benim yanıma geldi. Çay ısmarladım. Sevgilim var mı yok mu onda kadar sordu. Benim yan sandalyemde oturuyordu ve herkeste dersteydi. Oturduğum yer duvar art olduğu için görünmüyordu. O cesaretle benim elimi yakaladı ve benden çok sevdiğini söyledi. O an tersleyip yanımdan gönderdim. Akşam ise faceden ileti attı.beylikdüzü escortt Bende bu hoş kızın isteğini kırmadım. Mektepte olduğumuz için terslediğimi söyleyip bende alttan aldım. Sonra da hafta sonu onu bekar konutuma çağırdım.

Gelmek için can atıyordu zati.. Bana geldiğinde altına dar bir tayt giymiş beden hatları resmen ortadaydı. Azıcık oturup konuştuktan sonra bende ona olan alakamı söyledim. Sonra mutfakta bana çay koyarken ben ona arkadan sarılıp boynunu öpmeye başladım. O da ardı döndü ve benim dudaklarıma yapıştı. Genç olmasına karşın hoş öpüşüyordu. Azıcık daha seviştikten sonra onu yatak odama götürdüm. Üzerini çıkardım ve taze bedenini ve hoş göğüslerini yalayarak hoş bir seksin başlangıcını yaptım. Aşırısıyla zevk alınca amının suyu geldi. Sonra da o benim aletimi okşarken eşofmanımdan çıkardı ve yalamaya başladı. Azıcık daha yaladıktan sonra onun amına sürttürdüm ve iyice zevke getirdim. Sonra da yatağa yatırıp arkadan girdim. Zorlansa da daha süratli yap diyerek aldığı zevkin tadını çıkarıyordu. O gün dfalarca beraber olduk. İlişkimiz bir sene filan sürdü. Sonra üniversiteye gidince de son buldu.