Tatilde Yaşadığım Seks Hikayem

Merhaba dostlar ben Tayfun. Bu sayfada bulunan bir çok öyküyü okudum ve bende sizlere geçen yaz tatil de yaşadığım bir seks öykümü anlatmaya karar verdim , belirlim ki okuduktan sonra aşırısıyla etkileneceksiniz. Daha fazla kıymetli zamanınızı çalmadan hemen sizlere öykümden bahsetmek istiyorum.

Üniversite son sınıf talebesiyim ve artık bir iş yaşamına atılmaya karar vermem için son seneydi ve ondan evvel hafiflemek için tek başıma bir tatile çıkmaya karar verdim. Birikmiş param vardı ve bir haftalık tatil için tüm paramı bu tatile tüketmeye hazırdım. İnternetten Antalya bölgesine baktım ve oradan otel kiraladım. Uçağa sıçradığım gibi oraya gittim ve otele vardıktan sonra bir hoş yatıp dinlendim, daha sonra havuza girmek için dışarı çıktım dışarısı yanıyor nereye baksam kız görüyorum ve harika bikinili kızlar beni benden alıyordu. Bir ara gözüme iki bayan çarptı bana bakıyorlardı ve benim baktığımı farkedince gülmeye başladılar. Biri sarışın öbürü esmer ikiside hem hoş hem de seksi bayanlardı , her neyse daha sonra yemek yemeye gittim otele ve bu iki bayan beni görüp masama geldiler ve boş mu acaba burası diye sordular, tabi boş dedim ve masama oturdular, hala karşımda bikini ile oturuyorlardı ve onlar da yemek yemeye başladılar. Mevzu açıldı, nerelisiniz vs. derken onlar da üniversite talebesi olduklarını söylediler ve tatile gelmişler

, eğlenmek istedikleri için tek gelmişler ve erkek dostlarının haberi yokmuş, yemekten sonra bir sahil turu ve bira içtikten sora artık akşam olmuştu ve ben odama geçmiştim sarışın olan bayana numaramı verdim birşey olursa ararsınız diye. Gece bütün yatmadan evvel nasıl azmışım anlatamam sizlere, bütün o anda bizim kızlardan bir ileti yattın mı diye. Yok hayır diye yanıt verdim, bunlar da yatamamış ve odama geldler, şişe çevirmece felan oynamaya başladık, bir yandan da içiyoruz, sualler samimice giderken , esmer olan Yağmur cesaretlik Seks öykü dedim diye, sarışın dostu başka bir deyişle Tuğba’nın memelerine elle dedi, benim için hava hoştu tabi Tuğba ilk başlar da yok felan dese de elledim. Bu kadar seksi bir göğüs olamaz. Daha sonra bütün tersi oldu ve bu sefer kızlar birbirine sual sordu Yağmur cesaretlik diyince Gizem ona Tayfun’a sakso çek dedi ben azıcık afalladım ama öyle böyle elini attı kusura bakma reyin bu dedi, bende mesele yok dedim ve o anda bu yalamaya başlayınca bende Gizemin dudaklara yapıştım ilk kez toplu seks yapacaktım.

Biri yarrağımı yalarken öbürü göğüslerini yalatıyor , amını yalatıyordu , harika bir hisdi bu . Daha sonra bunlar birbiriyle öpüşürken ben bunlara altlı üstlü çakmaya başladım. Zevkten deliriyordum. Daha sonra ikisini domaltıp birine götten ötekisine amdan giriyordum. Yanımda bir değil bütün iki tane seks canavarı vardı göğüslerini suratıma sürdükçe zevk alıyordum, Yağmurun kalçaları harika seksiydi ve ona devamlı anal yaptım, Gizemin ise göğüsleri çok seksiydi ve amına git gel yaptıkça harika çığlık atıyordu , bütün bir hafta bu ikili ile beraber oldum , bacaklarım da artık yürüyecek hal kalmadı diyebilirim. Numaralarını tatil bittikten sonra aldım ve ikisini İstanbul’a davet edeceğim yeniden harika bir toplu seks yapacağım ikisi ile , bu hadiseyi de sizler ile paylaşacağım ve hatta videosunu çekmeyece çalışacağım sizler için linkini hazırlamaya çalışacağım.