Spor Salonundaki Adam Götümü Dağıttı

Merhabalarlar. Ben izmirde yaşayan 20 yaşında azıcık kilolu denebilecek bir pasifim. Bu anlatacağım vaka takribî 2 sene evvel başımdan geçti. Lise çıkışımda gideriz diye dostlarımla bir spor salonuna kayıt yaptırmıştık. Bir adam hem beni mahvediyordu o adaleleri tipi mucizevi bir şeydi… hem de bir yerlerden tanıdık geliyordu. Ertesi gün mektepte onunla tanıştığını ve benimle aynı semtte oturduğunu söyledi. Adını öğrenmediğimden tanımıyorum dedim resmini gösterene kadar. Sonrasında başımdan alt kaynar sular döküldü. Spor salonuna birdahaki gidişimde tanıştık ve Merhabalarlar Merhabalarlar noktasında kalmıştık. Gerçek hayalim bir spor çıkışı ona gidip kendimi ona vermekti ama vaka çok uzun bir zaman sonra oldu. Semtte zati ismi çıkmış muhakkak başlı erkekler evine girip çıktığından semtli bir anormallik olduğunu sezinleyip arttan konuşmaya başlamıştı dahi. Artık bir yolunu bulsam dahi siktirtemezdim kendimi beni de görürlerdi. Ama zati Merhabalarlar Merhabalarlar olduğumuzdan bir gün market dönüşü evinin önünden geçerken Merhabalar verdim. Çok dürüst karşılayıp muhabbet açtı. Sonrasında bi çay kapsa misin dedi. Reelinde çok çekiniyordum kendi adımı semte duyurmaya ama çılgın cesaretiyle kabul etmiş oldum. İçeride çay demlemenin uzun süreceğini düşünerek bir granül kahve hazırlamıştı. Onları içerken mevzu ilişkiye ve cinsel yaşama geldi bir biçimde. Ben de artık sabredemeyip söyledim semtte böyle bi rivayet var ağabey ne kadar doğru diye.

Hiç yığınını bozmadan “evet amını götünü yardıklerimi konuttan çıkarken görmüş faişe çocukları sonra da yaymışlar herkese” dedi. O an bir sıcak bastı bana. Daha da geç olmadan bir an evvel çıkıp konuta gitmek ve kimseye görünmemek için homofobik ayaklarına uyuyup konuttan çıkmak istediğimi belirttim. Kapıyı kaşla göz arası kilitlemiş ruhum dahi dinlemedi. Neler olduğunu sorduğumda “benden gizleyemezsin ne yazık ki” yanıtını aldım. Neysen bahsettiğini kavramama karşın salağa yattım. Bir anda dudaklarıma yapışması beni ablavut gibi yapmıştı bir yandan hayallerimi yaşıyor bir yandan korkmaya başlıyordum. Rolümün daha inandırıcı olması ve başımı yakmaması için itip diretmeye devam ettim. Birkaç dakika suskun suskun telefonuyla ilgilendi. Sonrasında hornet iletileri verdi elime. İkinci ve gerçek şokumu orda yaşadım. “Mehmet” varsaydığım bireye yazdıklarım, attığım resimleri ona göndermişim. Diyebilecek tek sözcüğüm kalmamıştı. Yalnızca maksadını sordum ve çekindiğim yanıtı aldım. Beni sikmek istediğinden bahsetti ayrıntılarından sakınmayarak.

Ben de bu defa onu ne kadar arzuladığımı ancak korktuğumu söyleyince tekerrür yapıştı dudaklarıma. Bu defa anın tadını çıkartıp buna karşılık verdim kıtlıktan çıkmış gibi öpüyor vakumluyordu dudaklarımı. Yavaş yavaş boynuma inmeye başladı ve ben zati oracıkta ruhumu teslim edecek kıvama gelmiştim. Ama bende gerçek ipler göğüs ucuma geldiğinde koptu. Öyle bir yalıyor, ısırıyordu ki kendimden geçmiştim o an ne dese yapmaya hazırdım. Sonrasında sıranın bana geldiğini hatırlatacak türden bi mimik yaptı. Üzerini çıkardı ve ben boynu ile göğüslerinde çok zaman kaybetmeden daha alta inmiştim. Şortunu indirip azıcık boxerindan dil atmaya ve dudaklarım ile taslağını almaya başladım. Kalın başının denk geldiği yerde bir ıslaklık farkedince hemen boxeri çıkarttım. Aynen sezdiğim gibi takribî 18-19cm olup kalınlığı da bir o kadar hayranlık vericiydi. O ebatlardaki bir sikin bütün ereksiyonla sertleşmesine inanamamıştım. Hemen ağzıma aldım. Klasikte rahat rahat deepthroat yapabilmeme karşın yarısında kalmış ileri gidemiyordum. Sürekli daha aşırısını almaya çalıştığımı görünce takviye etmeye başladı. Kafamdan bastırıp gırtlağımı delercesine sikmeye başladı ağzımı. Sonrasında iki eliyle yakalayıp sert bir biçimde gitgel yapmaya başladı.

İş saksodan çıktı artık ağzımı bütün anlamıyla sikiyordu gözlerimden akan yaşları boğulacak raddeye gelmem umrunda değildi. Hep hayalim sert seksti ancak yaşarken çok da benlik olmadığını farkettim. çılgınlargibi ağzımı amını götünü yardıkten sonra dibine kadar kökleyerek kasılmaya ve boşalmaya başladı. bir haylisini yutma zahmetinden dahi kurtarmıştı neredeyse ağzımın derinliklerinde yüzüyordu spermleri. Ben bir kahve daha kapsa devam ederiz diye düşünürken elleriyle koltuk altımdan yakalayıp kaldırdı ve çekyata itti beni.beylikdüzü escort Sandığımdan süratli büyüyordu her şey. Şortumu ve boxerimi bir çırpıda indirip götüme methiyeler yağdırarak tokatlamaya başladı. Esmer ve az kıllı denebilecek biriyim ama kumpaslı olarak kalçamdakileri arındığımdan onun yanına da yarı-parlak biçimde gitmiştim. Sanki düşmanı varmış gibi tokatlıyor parmaklarının izini çıkartmaya uğraşıyordu götümün yanaklarında. Azıcık yalar parmaklar belki dedim o siki sek biçimde alabilmem ihtimalsizdi. Ama bu da hiç beklemediğim gibi yaşandı. Bir anda hizaladı. Fikri tek çırpıda sokmaktı bunu çok iyi kavramıştım. Ancak iki sınamada da fiyasko olduğundan hiddetlenip ilk girişini tükürükleyip yavaş yavaş yapmak zorunda kaldı. Kökünü görür görmez tamamen çıkarıp bir anda yüklendi. Emeline erişmenin “oohh” unu sürüklemeye başladı. Sonra hiç durmadan takribî 15-20 dakika köpek pozisyonunda sikti beni. Asla acımıyor gelen kanlara aldırış etmiyordu. Elimi takviyeci olmak için arkaya attığımda dahi sert bir biçimde itiyor ve tokatlayarak sikmeye devam ediyordu. Bir saçlarımdan yakalayıp köklüyor bir ağzımı kapatıp geçiriyor bir üzerime bastırıp ağzımı kapatıp bana zorla sikiş ediyordu.

O gün ordan tek parça ufalayabilirsem şükredecek kıvama gelmiştim. Bunalmış olsa gerek ki bacak omuza geçmeye karar verdi ve sanki az evvel muhabbet ettiği, kardeşim dediği ben değilmişim gibi bir paçavra gibi beni hakimiyet ediyor, hükmediyordu. Bacak omuza geçer geçmez yeniden var gücüyle yüklendi sanki az evvel girmeyen kısımları da girmiş gibiydi tekerrür acı verdi. Artık acı bütün yerini zevke vazgeçecek derken şiddeti artırıyor seçenek yollarla bana acı sürükletiyordu. Bacak omuza sikerken götüme attığı tokatlar kendini suratıma attığı tokatlara vazgeçti. Sürekli kendini tatmin edecek gözümdeki acıyı görecek şeyler yapıyordu acı çığlıklarım onu da da azdırıyor aygır gibi sikmeye itiyordu. O pozisyonda da en az 10-15 dakika sikip beni kaldırdı. Geçen yarım saatti ama sanki 2 gün geçmiş gibiydi. Bu defa odasına götürüp beni yüzüstü biçimde yatağa attı. Kendisi de üzerime uzanıp tekerrür geçirdi götüme. Bu pozisyonda hepsi girmez o kadar sert geçiremez diye kendimi telkin ederken onu hafife aldığımı gösterdi bana bir defa daha. Yarı uyur pozisyonda belimden yakalayıp kendisi bir şey yapmadan yalnızca belimi alt doğru bastırıp duruyordu sert bir biçimde. Bu ötekilerinden de beterdi bedenlerimiz her birleştiğinde çıkan şakşak sesleri bu defa beni de azdırıp kıvama getirmişti. Benden zevk inlemelerini dinleyince tekerrür pozisyon değiştirdi belimden yatağa kıvrılmış biçimde tekerrür soktu sağ bacağını yatağa kaldırarak. İşte yeniden başlıyoruz yalnızca acı ve onun zevk inlemeleri vardı. Hala nasıl boşalmadığını kavrayamamıştım onlarca dakikadır kesintisiz sikiyordu soluk soluğa kalmıştık. Tekerrür sikini çıkardığında beni yatağa ters yatırdı. Başım yataktan sarkacak biçimdeydi. Oral istediğini kavradığımda tiskindiğim için yalanlamam ve yataktan kalkmaya çalışmamla adaleli kollarıyla beni bastırması bir oldu. Asla konuşmuyor yalnızca sikiyordu. Bu defa tekerrür ağzıma soktu ters gidişatta. Çılgın gibi sikiyor bir yandan boğazımı yakalıyordu sikinin gırtlağımdan geçerken yaptığı kabarıklığı sezmek için. Her seferinde öğürüp kafamı çeviriyordum ki bir anda çok sert bir tokat yedim suratıma. Neye uğradığımı afalladım o ise çılgın gibi sikmeye devam ediyordu ki artık soluk alışverişlerinin daha sesli ve hırıltılı olduğunu duydum. Anıra anıra boşalmaya başladı tekerrür gırtlağıma bu defa hepsi burnumdan ve ağzımdan çıktı.

Buna öfkelenmiş olmalı ki bir tane daha patlattı. İşi bitince hiçbir şey olmamış gibi “gel arınılalım ağabeycim dedi” ben duşa giremeyeceğimi ailemin hiçbir şey kavramaması gerektiğini söylediğimde daha akşama kadar orda olacağımı ve saçımın kuruyacağını söyledi. Başkaldırı etmedim zira bir tokadı daha kaldırabilecek vaziyette değildim. Birlikte duşa girdik. Bu defa alıngan davranıyor arkamı lifliyor deliğimi okşuyordu. Tekerrür kafamdan bastırınca ağzına alan istediğini kavradım. Suyun altında tekerrür yalamaya başladım ama bu defa çok daha iştahlı yalıyordum zira inikti ve bir müddet kalkması ihtimalsizdi. Öyle de bi 5 dakika zevk inlemeleri eşliğini ağzımı dolaştırırken tekerrür kalkmaya başladı. Ben iştahla yalamaya devam ediyorken o da aferim gibisinden yanağıma küçük küçük vuruyordu. Tekerrür taş gibi olunca suyu kapattı ve beni kaldırıp duvara dayadı. Tek atakta geçirip çılgın gibi sikmeye devam etti. Her şeyin dışında kondisyonuna hayran kalmıştım asla yorulmuyordu. Duvarla kendisi arasında tost yaptı beni iyice. Sağ bacağımı yukarıya doğru kaldırdı bir eliyle değişik eli hala boğazımdaydı ve sıkıyordu. Zaman zaman ağzımı da kapatıyordu. Bir müddet daha hiç yığınını bozmadan bu biçimde sikince bu defa içime akıttı döllerini. Sonra eğilip çıkar dedi ve ben usulca akıtmaya çalıştım. “faişem da olduğuna göre bundan sonra hep sikeceğimi öğreniyorsundur aksi takdirde ne olur söyletme bana” dedi. Onun kaybedecek bir şeyi yoktu herkes bilmişti zati. Ama ben ona vermezsem beni de yakacaktı. Neyse ki hayallerimi süsleyen erkekti de hoşlana hoşlana kabul etmiştim. Şu an burda değil. Tüm sosyal medya hesaplarını kapatıp gitmiş buradan. Daha Önceki konutu devrilip kasap olmuş. Her önünden geçtiğimde özlüyorum o günü.