Sevgilim Amcamın evladıi Sikip Beni Kandırdı

Dostlar yaşadığım hıyanet olayını sizlere anlatacağım. Dört ay evvel iki yıldır beraber olduğum erkek dostum beni Amcamın evladı Leyla ile kandırdı. Amcamın evladı ile seks yaparken tuttum. Onları o halde yakalayınca çok üzüldüm ve haykırarak yanlarından ayrıldım.

Öncelikle sevgilimle her zaman eğlenip hoş zaman tüketiyoruz. Ama son zamanlarda benimle alakasını kesti ve soğumaya başladı. Bu da benim dikkatimi çekti ve bu kere ben alaka göstermeye başladım. Kerem ile uzun zamandır beraber olduğumuz için her mevzuda rahattık. Ama ben kararsızda kalıyordum. Kesintisiz kavgalar ve araya giren mesafeler beni üzüyordu. Bende bunun üzerine onu takip etmeye başladım. Takribî bir ay süresince takip ettim ve hakkında düşündüklerim saçmaydı. Bir ay süresince genellikle hep konuta girip çıkıyordu. Klasik bir şey sandım fakat en sonunda konuta girdiğinde arttan gittim. Evin kapısını çaldım ve kapıyı Amcamın evladı Leyla açtı. Afallamıştım ve Kerem ’ in üzeri üryandı. Afallamışa döndüm ve içeri girerek bağırmaya başladım. Bana bir şey anlatamadı ve bende konuttan çıktım. Peşimden koştu ve bir şeyler anlatmaya başladı. Ben onu dinlemeden otobüse binerek konutuma geldim. Günlerce ağladım ve bana yaptığı hıyanetin intikamını alacaktım. Bir biçimde bir iletişim kurarak Amcamın evladıi elinden aldım. Tüm dostlarını ondan soğuttum ve tek kalmıştı. Bende kendime yeni bir sevgili yaparak ondan intikam alacaktım. O gündüz çalışıyordu ve akşam işten geliyor. Bende onun evinin yedek anahtarı vardı ve evine yeni sevgilim ile girdim. Yeni erkek dostum ile onun geleceği saatlerde sevişmeye başladık. Çekemetecektim ama yeni sevgilim beni soymaya başladı. Tahrik olmuştum ve o yarrağını dışarı çıkardı. Üzerinde oturduğum için direk amıma yarrağını soktu ve sikmeye başladı. O beni sikerken ben terlediğim için giysilerimi çıkardım ve çırıl üryan halde hoplamaya geçtim. Uzun bir vakit süresince Cinsel ilişkimeyi sürdürdük ve farklı fantaziler uygulayarak beni sikti. Aradan bir saat geçti ve kapı açıldığında karşımda Kerem ’ i gördüm. Hiç aldırmadan sevgilim ile sekse devam ettim. Ondan intikamımı almıştım. Zira kapıyı kapattı ve karşı koltuğa oturarak bizi izlemeye başladı.

Pişman olmuştu ama bana yaptıkları hala aklımdaydı. Öz Amcamın evladı ile beni kandırması bana çok koymuştu. Ben onun karşısında hala Cinsel ilişkiime devam ettim. Fantastik zevk alıyordum ve her çığlık attığımda gözlerindeki ifadeyi görüyordum. Bu sayede kandırmasının üzerine ondan intikam almıştım. Yeni sevgilim ile kısa bir vakit sonra ayrıldık ve hem zevkimi yaşadım hemde istediğim olmuştu.