Serdivan stadyumunda

Merhabalar dostlar ben aykut 22 yaşındayım sakarya serdivanda oturuyorum. Daha evvel yurtta ve vasıtada yaşadıklarımı anlatmıştım. 7. Sınıftaki taşıt tecrübemden sonra uzun bi zaman erkeklerden soğumuştum. Son baharın ortalarına doğru 8. Sınıfın başında yine canım istemeye başlamıştı ama ve ben ne yapacağımı öğreniyordum. Direk gabile ye girdim ve arayışa başladım 40 yaşlarında biri serdivana yeni geldiğini mühendis olduğunu bana para karşılığı fantezi dünyasında olmamı istedi. Tabi ben ne istediğini kavramadım ama para herşeyi değiştirdi. Sonra aradan zaman geçti gece saat 11 gibi sosyete pazarında buluştuk. Sıradan sohbetlerin ardından sosyete pazarının tenha bi yerinde elini pijamamın içine sokup deliğimi yokladı sonra ağzına sokup nemlendirdi ve deliğimden içeri soktu parmağını.

süratli ve titrete titrete parmağıyla deliğimi yoklaması beni azdırmaya başladımıştı. Ben hafif hafif inlemeye başlayınca bu burda olmaz diyip beni sosyete pazarının arttaki stadyuma soktu gece kimse olmazdı orda. Stadyuma girdik ve bir tur attık ardından elektrik oturum ambarının arda geçtik. Altımda pijama üstümde V yaka uzun kollum vardı. Diz çök dedi bende yaptım . adam farklı farklı şeyler yapıyodu 4 ayak biçimde onu beklerken o arkama geçmiş kalçama tokat atıyo önüme geçip ağzıma parmağını sokup git gel yapıyo çevremde turluyodu. Birden dizlerinin üstüne çöküp kaprisini sıyırıp sikini ağzıma kökledi. Ağzımı süratli süratli sikip birden kökleyip bekliyo bütün kusacekken sürükleyip dinlendiriyodu. 3 sefer aynı biçim yaptı ve arkama geçti. Uzun zamandır yapmadığım için yapmadığım için yavaş ol demek için bütün arkamı dönecektim ki birden kökledi. Bastım çığlığı tabi bütün kaçacakken saçlarımdan yakalayıp gerçekti ve haykırma lan faişe halkı başımıza toplama gece gece diyip hiç deliğimi dinlendirmeden pompalamaya başladı.

Öyle sert sikiyodu ki zevkmi alsam acımı çeksem bedenim dahi karar veremiyodu. 5 dakika kadar beni o biçimde canımı yaka yaka sikti. Kalktı ve altımdaki pijamayı çıkardı bacaklarımı omzuna alıp üstüme kapaklandı resmen omuzlarımın üstünde iki büklüm güç soluk alıyodum. Sikini deliğimi yasladı ve geçirdi. İşte o zaman zevk aldım. Derin bir ohhh çektim. Hakikat seks şimdi başlıyordu ve asıl yarrağın hissi mideme kadar giriyordu. Sikini yarıya kadar çıkarıp tekerrür köklüyordu her kökleyişinde vur aşkım vur diye kısık kısık inliyordum çünkü sesimde fazla çıkmıyordu.o pompaladıkça ben boşalmaya azıcık daha hazırlanıyordum. Boşalmama az kalmıştı geliyorum dedim hiç elimi dahi sürmeden boşalmak üzereydim üstümden kalkmasını beklerken o daha da dikleştirdi beni ve o biçimde sikmeye devam etti .

kendi üstüme göğüslerime ve suratıma doğru boşalmıştım. Ben bitmişken o sikini çıkarıp boşaldı suratıma. Suratım gözüm göğüslerim sperm oldu . arınılacak bez veya peçete yoktu. Üstüme silip derlendik ve konutlara ayrıldık. Ayrılmadan evvel sağlam bir karısın her zaman buluşalım diyip bana numarasını verdi. Ama ben bidaha onu hiç aramadım
sitemiz paylaşmama izin verirse skype adresim [email protected] facem ise aykut irtekin kedi fotoğraflı profil ilave edin tanışalım.