Seks Yapmak İstemeyen Komşumu Azdırdım

Merhabalar sizlere bugün en hoş seks öykümü paylaşmak için burada bulunuyorum. sizlerden de ricam tüm anlatacaklarımı dinlemenizdir sizlerin de zevk alacağınızı düşünüyorum. Bundan 2 yıl evvel iş yerim de geçen bir vakadır.

2 yıl evvel başımdan geçen bir hadiseydi. ozmanlar azgın erkek hastası bir kadındım. Seks yapmaya bayılıyordum beraber olmadığım erkek kalmamıştı her defaya iç sürükleyip beraber olmak istiyorudum. oluyordum da istanbul da her erğinin evinin mayoru olmuştum. Bir gün kafama takdığım bir tane çocuk vardır selim isminde onunla beraber olmak için can atıyordum. bu çocuk bizim evin karşısında oturan yakışıklı ama kızlara pas vermeyen dik burunlu birisiydi. Bende onla beraber olmak için can atıyordum her gün yanaşıyodum ama çocuk bir cinsli pas vermiyordu. Her işi atıyordum çocuğa her zaman emin ediyordum ama nafile çocuk bir cinsi benim istediğim kıvama gelmiyordu. Bir kerisinde konuttayım tv de bir sevişme sahnesi çıktı yeniden azdım böyle evin içinde duvarlara çıkıyorum o derece oldum. Sırçadan aşşağıya baktım dışarda kimse o oarada gözüme çocuğun konutu takıldı evin için de maksırla geziyordu bilgisayar ekranında da kız fotoğrafları filan vardrı heralde escort Seks öykü sitesinden kız bakıyordu.

Bende kendi kendime dedim fırsat u fırsat seksi elbiseler giydim makyajımı yaptım çocuğun evine doğru yola çıktım kapısına geldğimde dokaltemi iyice açtım. çocuğun kapısını aldım kapyı maksırla açtı bayılmıuş numarası yaptım koluna dopru beni aldı içeri odaya götürd korktu azıcık beni yatağına yatırdı tokatlamaya başladı su filan döktü bende kalktım kalkar kalkmaz dudaklarına yapışıp şeyini ellemeye başladım. çocuk dedi ne oluyo sen baygın değilmiydin dedim sus devam et neyse çocukta durgunlaştı öpüşmeye başladık penisi çıkardım ağzıma aldım köküne kadar ağzıma sokup dilimle yalıyordum. Sonra daşaklarını elimle okşayıp onu daha azgın bir hale getirdim. O çekingen burnu havada çocuktan hiç bir eser kalmadı benim vajinam da iyice sulanmaya başladı yattam üstüme gel dedim baktım yavaş yavaş yapıyo dedim geç altım çıktım üstüne 10 saniyede 20 vuruş yapıyordum sanki sesler tak tak tak hiç susmadan devam ediyordu çocuk boşalmış benim hiç haberm yok ben kendi zevkime bakıyorum. Sonra bütün çocuk 2. boşalcakken ben orgazm oldum ve üstünden çektim kendimi azıcık seviştik sonra yeniden devam ettik bütün 7 saat süresince seks yaptık. Ve istediğimi yeniden elde etmiştim. Ondan sonra çocuk benle hep görüşmek istedi ben pas vermedim.