Pembe Tezkereyi Elime Verdi

Merhabalarlarlar,

Öncelikle öykünün en başından başlamamız gerekli. Lisede mektebin en popüler, uzun boylu çocuğu Göktuğ ile aynı sınıftaydım. Neredeyse tam kızlar peşinden koşuyordu, fakat o değişik kızlara çok da pas vermemiş yeniden benim sınıfımdan bir kızla birlikteydi. Yaşamımda hiçbir erkeğe karşı bir şey sezmedim ama Göktuğ’u her gördüğümde uzun boyundan ve cüssesinden etkileniyor, onun altına uyumak istiyordum. İlk başlarda bu çok enteresan geliyordu bana ama daha sonrasında alıştım, neticede uzun boyu ve karizmasıyla herkesin sahip olmak istediği alfa erkekti.

Her beden dersinden sonra soyunma odasında bi yandan soyunurken bir yandan Göktuğ’u izliyordum, gördüğüm kadarıyla uzun olan yalnızca boyu değildi. Bu beni daha da çılgın ediyordu. Ama hiçbir şey yapamıyordum zira Göktuğ beni ne yapsın çocuğun zati hoş bir sevgilisi var diye düşünüyordum. Ancak işin aslı pek de öyle dokunulmuş. Göktuğ’un soyunma odasında onu kestiğimi fark ettikten sonra bana karşı olan tavırları değişti. Benim ona karşı pasif olacağımı kavramıştı ve beni çıldırtan ilk adımı attı. Göktuğ ile gizeme dostuyduk, bir gün kalemini yere attı ve benden almamı rica etti, kalemini almak için eğildiğimde ise elimi alıp aletinin üzerine götürdü, aleti taş gibiydi. Bir müddet elimi kıskandım o ise pişkin pişkin hiç yakışıyor mu dostunun aletini eline alıyorsun diye işi şakaya vurmuştu, oysa elimi ben götürmemiştim kendiliğindene götürmüştü. Göktuğ da belirli ki benim tepkimi test etmek istemişti, benden bir tepki gelmeyince bu şakalaşmaların arkasını art kesilmedi. Bir gün götüme parmak atıyor, değişik gün öğrenerek gelip suratıma tokat atıp müzakere çıkarıyor, müzakere ederken de kucağına alıyordu. Kendisi benden daha uzun ve güçlü olduğu için karşı koymama da ihtimal yoktu, Göktuğ artık canı istediğinde aletini elime veriyor ya da götüme parmak atıyordu. Ancak tüm bunların hepsini şakayla karmaşık yaptığı için ikimiz de kesintisiz birbirimizi yokluyor gibi lise yaşamımız geçiyordu.

Mezun olmaya yakın en son yıl, yeniden beden dersinden sonra sınıfta giyinirken sınıfta yalnızca ikimiz kalmıştık. Göktuğ belirli ki yeniden aleti kaldırmış olacak ki bana sataşmaya başladı, mevzuyu andırmasam da “sikerim bak seni artık” gibi bir tümce kurmuştu, ben de gayri ihtiyarı “oğlum sen nereye sikiyorsun gel sik de göreyim” gibi bir tümce kullandım. Ancak bu tümceyi kurarken gerçekten sikmeye çalışacağı usumun ucundan geçmezdi. Göktuğ dinler dinlemez pantolununu giymeyi bıraktı ve boxerlı biçimde üzerime geldi, arkam ona dönüktü. Bir bacağımı kaldırıp sıranın üzerine koydu, herif resmen beni sikmek için pozisyon aldırıyordu bana, bir ayağım sıranın üzerinde bir ayağım yere basıyor, beni bütün kıvama getirdikten sonra arkama geçti, aleti tabi ki dimdikti ve bütün göt deliğime hizalı biçimde gelip gidiyordu, ancak ikimizin de üzerinde boxerları vardı yalnızca sürtünüyorduk, bu sırada Göktuğ hardcorea geçmeye başladı, evvel saçımdan çekti daha sonra arkamdan aletini yaslarken boğazımı sıkmaya başladı, boğazımı çok şiddetli sıkınca istemsiz biçimde inlemeye başladım, inlemelerim Göktuğ’u daha da süratlendirdi, resmen boxerlı bir biçimde sikiyordu beni. Boğazımı bıraktı ve kalçalarımdan yakalayıp kendine sürükleyip git gel yapmaya başladı ve bu sırada boğazımı sıkıp suratıma tokat attı,beylikdüzü escort kadınlar gibi en son tokatla birlikte ayakta boşalmıştım, dizlerimin bağı çözüldü ve sıranın üzerine yığıldım, üzerime de Göktuğ yığıldı, ikimiz de boşalmıştık. O sırada çok şükür ki sınıfa biri girmedi, girse göreceği manzara bir sıranın üzerine yığılmış altlı üstlü iki erkek olacaktı. Göktuğ üzerimdeyken kafamı kaldırıp alnımdan öptü ve “sik dedin amını götünü yardım işte.” dedi. Ben ise hiçbir şey diyememiştim zati soluk soluğaydım, hemen boxerları çıkardık arınıldık ve giyindik. Vakadan sonra eksantrik biçimde ikimiz de birbirimizle muhabbeti kesmiştik, zati lisenin de sonu yanaşıyordu. İkimiz de bu gidişattan utandık muhtemelen, ben kendi içimde düşündüğümde hiç utanmıyordum hatta şeref dinliyordum ama aynı etrafta da bulunamıyorduk. Kendi kendime düşünürken vay be lise yaşamı süresince mektepteki tam kızlar bu çocuğu istedi çocuk hepsinden evvel beni sikti diye şeref dinliyordum. Sevgilisine dahi yapmadığı şeyleri bana yapmıştı.

Bu vaka üzerinden seneler geçti, benim askerlik tecilim dolmak üzereyken Göktuğ’u yemlemek için napıyorsun diye ileti attım, uzun süren sohbetin ardından askerlik tecilim de bitiyor, en son birine tokmaklatıcam kendimi gitmemek için diye orta açtım. Göktuğ’un bu ortayı affetmeyeceğini öğreniyordum, yalnızca ne zaman istersen yazdı ve ayrıntıları konuştuk. Göktuğ beni kendi evine çağırdı, seneler evvelki çekingenliğimiz yoktu artık. Tüm ayrıntılar konuşuluyordu, kazançken etek ve külotlu çorap getirmemi dahi istedi. Erkeğimi mutlu etmek için istediklerini aldım ve Göktuğ’a gittim, kapıyı açar açmaz beni kendine sürükleyip hemen arkama geçti, Göktuğ seneler evvelki azgınlığından hiçbir şey kaybetmemişti sarihçesi, kulağımı ısırmaya tokatlar atmaya devam ediyordu, Göktuğ arkamdan beni anlarken bir yandan da sohbet ediyorduk, benden sonra kimse oldu mu dedi, hayır bugün bekaretimi sen alacaksın dediğimde ise iyice çıldırdı. Beni doğrudan yatağa fırlattı ve etekle çorap getirip getirmediğimi sordu, tabi ki getirmiştim. Hemen giyin bugün seni karım yapıyorum 5 dkya burdayım diyip tuvalete gitti. Ben de bu sırada erkeğimin istediği külotlu çorabı ve eteği giymiştim. Odaya tekerrür döndüğünde beni o halde görünce bütün bir canavara döndü, bakışlarından o gecenin artık benim için çok güç geçeceğini kavramıştım zira bu çocuk doymuyordu, sabaha kadar sikileceğimi o an kavradım. Eteği kaldırdı çorabı da orta yerinden ağzıyla yırttı, bir yandan beni kremlerken bir yandan bana sikilirken kocacım ve erkeğim diyeceksin diye emir veriyordu, nasıl istersen kocacım dememle beraber köklemesi bir oldu, sarihçesi yavaş yavaş girer diye düşünüyordum ama sonuna kadar girmişti, benim ilk tecrübem olduğu için çok canım yanıyordu ve inlemelerim her kattan dinleniyordu muhtemelen. Mesele olmaz istediğin gibi inle benim altıma uyumak kolay değil diye komut verdi, kesintisiz gidip geliyordu, bir ara pozisyon değiştirmek için çıkardı ve ara verdik. Erkeğimden beni seneler evvel boxerla sürterek boşalttığı pozisyonda yapmasını istedim, birlikte nostalji yapacaktık. Lütfen bu pozisyonda boşalalım kocacım dedim ve erkeğim beni kırmadı, yataktan kaldırdı ve masanın önüne götürdü, tek ayağımı kaldırıp masanın üzerine koydu, değişik ayağım yerdeydi. O pozisyonu o da unutmamıştı