Patronum İle Seks Maceram

Merhabalar sevgili okurlar ben burada sizlere unutamayacağım bir anımı anlatarak kimseyle paylaşamadığım anımı sizlere, bu kıymetli sitede paylaşmak istiyorum. Ben 25 yaşında çok hoş ve alımlı bir genç kadın olarak özel bir işletmede sekretere olarak çalışmaktayım. Üniversite yaşamımı İstanbul’da bitirerek Ulusla İlişkiler bölümünü tamamladım, fakat kısmımla alakalı bir iş bulamayınca bende özel bir işletmeye sekreter olarak vazifeye başladım. Sarışın mavi gözlü ve seksi bir beden hatlarına sahip olarak herkesin işletmede dikkatine sürüklemekteyim.

Tabi en çokta patronum olan işverenimin bana karşı olan ilgisine hissedebiliyorum. Bende azıcık daha rahat olabilmek için ona yakınlık göstermekteyim. Ben kumpaslı olarak spor yaparak spor salonunda da herkesin alakasını görmekteyim. Sex öyküleri Etrafımda bulunan herkes bana hayranlığını dile getirmektedir. İşverenimin benimle ilgilenmesini beni devamlı süzerek ona kahve veya çay götürdüğüm zaman benim devasa göğüslerime bakmasıyla tutmuş oldum.

Bunu fark ederek bundan sonra her götürdüğüm zaman tahrik etmek için azıcık daha eğiliyor ve ona göstermeye çalışıyordum ki onu azdırabilmek için, kendisi genç ve yakışıklıydı ve firmanın sahibiydi, böylece 1 hafta süresince böyle bir davranış sergileyerek onu tahrik etmeyi muvaffak olmuştum.

Bir gün kahvesini götürmek için odaya girdim ve masaya vazgeçerken aynı hareketimi yaptım. Sonrasında bana kapıyı kitlememi ve yanına gelmesini söyledi. Bende hemen uygulayarak kapıyı kitledim yanına gittim. Sen çok hoşsun çok sevdim seni diyerek bir anda dudaklarıma yapıştı ve bende onu öpmeye başladım. Göğüslerimi okşayarak beni tahrik etmeye çalışıyordu, bende onun penisiyle pantolonun dışından okşuyordum bu iyice azmaya başladı ve gömleğimi çıkararak sütyen le kaldım. Bende onun gömleğini ve kravatını çıkartarak ateşli bir sevişme başladı. Çok azgındım sonra pantolonunu çıkararak penisini yalamaya başladım oda benim sütyenimi çıkartarak göğüslerimi ellemeye başladı. 5 dakika geçtikten sonra tamamen soyunduk ve beni masaya yatırdı penisine bir tükürük atarak içime girmeye başladı çok güzelime gitmeye başladı. Çok sert yapıyordu çalışanlar dinlemesin diye haykıramıyordum dahi yalnızca küçük inlemeler yapıyordum. Buda güzeline gidiyordu onun sonra kucağına oturtarak bir hoş becermeye başladı otur kalk otur kalk yaparak iyice zevke geldim ve bir anda işverenim boşalarak kendini ve beni hafifletmiş oldu. Hemen üzerimi giyinerek saçımı filan düzenledim çıktım. İzin istedim ve akşam evine giderek orada devam ettik seks serüvenimize. Buda benim sevinçli ve unutamadığım bir anımdır. Dinlediğiniz için teşekkürler.