Otobüste Yarıda Kaldı

O gün hava çok sıcaktı. Herkesin başı dönmüştü sıcaktan. Otobüsü beklerken bi adam gözüme çarpmıştı, yaşı 45-50 olan bu adam daha önceki ingilizce hocama çok benziyordu. Kesintisiz göz göze geliyor, ama gözlerimizi kaçırıyorduk.
Adam beni yanlış anlıcak diye korkuyordum. Ama bi elektriklenme olmuştu. Bağrı sarih gömleğinden çıkan kıllar ve hafif göbeği onu çok çekici yapıyordu.
Bıyıklı ve keldi. Ona doğru yaklaştım. Yanında torbalar vardı. Otobüs gelince aynı otobüse bindiğimiz için çok neşelenmiştim.

Otobüse binmiş,tıklık tıkışık otobüste yer bulmaya çalışıyorduk. Adam iki arkandan geliyordu. Arada bir yer bulmuştum. Demire yanlandım. Amca arkmdaydı. Ona torbaları vazgeçmesini söledim ve torbaları ayakaltına vazgeçti. Teşekkür etti. Sesi çok kalındı. Sırtımı demire dayamış suratımı adama dönmüştüm. Adamla birbirimize bakıyorduk. Adam benden uzundu. Otobüsün kalabalık olmasından dolayı sıkışıyorduk.
Amcam saolsun beni dayanıyordu. Artık tamamen temas halindeydik adamın keten paltolonundan siki çok kolay hissediliyordu. Ilk temaslardan sonra adamın belinden tutundum ve kendime doğru çektim. Bir elimle de alta, aletine doğru indim. aletini elime alınca bi irkildi. üfff ne mülktü ya. Avucuma sığmıyordu. Adamın kolları arasındaydım.
Nerdeyse ağzına düşecektim. Belinden yakalamayı vazgeçmiştim zati kaynaşmıştık birbirimize. Adamın siki karnımdaydı ve tüm hatlarını seziliyordu. Göbeği ve sikiyle beni demire sıkıştırmıştı. Elimi fermuarına attım ,fakat adam açmama izin vermedi çevresine bakınarak.
Elim yeniden sikine gitti. Siki kabarmış,pantolonunu zorluyordu. Birden pembe düşten komşumuz ahmet amca sebebiyle bozuldu. Otobüste beni bulmuş ve yanıma gelmişti. Benim de işlerim bozulmuştu. Yapacak bişi yoktu, sevişmeyi burda tamamlayacaktık.
Arkamı döndüm ve muhabbete başladık. Amcam aradasırada da olsa ben sürtmeye devam ediyordu. Eliyle de arkamı yokluyordu. Inerken adamın sikine elimin tersiyle hafiften değebildim o kadar. Ama o başını asla unutamıcam. Yollayan: xboazz