Olgun kadını Cinsel ilişki Öyküm

Çok istekli olan olgun kadını tatmin ettim.

Bir gün kömürlükte odunları yerleştiriyordu ve bende ona takviye ediyordum. Üzerine bir pijama giymiş ve o kocaman götünü tamamen dışarı çıkarmıştı. Ben her odun çuvalını yanına getirdiğimde çaktırmadan götüne bakmaya başladım hava oldukça sıcaktı ve benim küçüklük yavaş yavaş kalkmaya başlamıştı.

Bir ara bütün karşıma çömeldi offf oda neydi pijamasının bütün arası yırtılmış ve çiçekli donu gözüküyordu o anda mucizevi heyecanlandım. Odunu verirken aralıksız oraya bakıyordum bir anda beni fark etti. Nereye bakıyorsun sen dedi bende bir şey diyemedim Aaa yırtılmış buda dedi ve hemen ayağa kalktı. Ben üzerimi değiştireyim dedi ve konuta gitti. Ben kendime çok kızdım neyse yanıma geldiğinde bir eşofman altı giymişti.

Bana neden daha evvel demedin yırtık olduğunu
dedi bende görmedim dedim. Bana seni haylaz ne görmemesi aralıksız oraya bakıyordun dedi. Bende kusura bakma dedim. Ama usum hala çiçekli donunda idi yarım saat kadar sonra iş bitmişti. Bana konutta sobanın yeri değişecek onu da yapalım bu işte bitsin dedi bende peki dedim. Konuta çıktık ben o merdivenden çıkarken aralıksız götüne bakıyordum. Neyse konutta soba balkonda olduğu için birlikte içeri alacaktık. Bir ucundan o yakaladı bir ucundan da ben içeri aldık.

Yanıma geldi boruları takalım dedi boruları meblağken bende ona sandalyeyi tutarak takviye ediyordum ama aralıksız götüne bakıyordum. Birden döndü ve bana “Bak sen çok haylaz olmuşsun” dedi. Kıpkırmızı olmuştum. Utancımdan özür dilerim dedim. Bana senin hiç dostun yokmu dedi bende yok dedim. Bana baktı ve güldü. Sanırım başın tasada dedi ve sandalyeden indi. Öyle korktum ki şimdi bana kızacak diye ama bana şimdi seni iyice bir yıkayacağım dedi mucizevi donakaldım. Yok ben konutta duş alırım dedim ama o bana hayır burada deviririm ben seni dedi ve banyoya gittik. Ben ısrar ediyordum konutta yıkanırım diye ama o beni atamaya başlamıştı dahi esrarengiz utanıyor ama bir o kadarda neler olacak diye mucizevi heyecanlanıyordum.

Ben donla kalmıştım. Bana çıkarsana onu da dedi ama ben çıkarmam dedim. Bütün bu sırada eşofmanını çıkardı ve hep merak ettiğim çiçekli donu ile karşımda idi üzerindeki tişörtü de çıkardı ve sutyeni ile kalakaldı. Bana küvete gir dedi. Duşu açtı beni yıkamaya başladı ben küvetin kenarına oturmuş ona arkamı dönmüştüm sırtımı filan yıkamak için bana her değmesinde benim küçüklük daha da şahlanmaya başladı. Memeleri sırtıma ve omzuma dokunuyordu. Bana ayağa kalk dedi ben kalktım bacaklarımı devirir yıkamaz dönmemi söyledi ben dönemedim.

Bir anda beni çevirdi ve beni donun altında kalmış olan aletle karşı karşıya kaldı mucizevi utandım. Bak afacana hemen de ayaklanmış dedi. Sonra bacaklarımı yıkamaya başladı. olgun seks öykü Bana sen çıkarmıyon ama ben çıkarayım dedi ve donumu indirdi. Aleti eline aldı hoşça yıkadı. Suratına baktım hiç tepki vermiyordu. Bende bu arada bacaklarına ve göğüslerine bakmaktan kendimi alamıyordum. Hafif tombul bembeyaz göğüsleri sutyenden fırlayacak gibi duruyordu. Bana sende beni kesele dedi ve küvete girdi kenarına oturdu bende şimdi artta sırtını deviriyordum. Sutyeni açtı. Memeler ortadaydı her an patlaya öğrenirdim mucizevi tahrik olmuştum. Sanki kalbim aletimde atıyordu. Bana belini de yıkamamı söyledi ben belini devirirken sikim boynuna dokunuyordu. olgun kadın Cinsel ilişki öyküleri
Birden baktım bir eli ile musluğu meblağken bir eli ilede amını okşuyordu. O anda onunda zevk aldığını kavrayarak devireme mazereti ile daha sık sikimi ona değdirmeye başladım. Birden bana sende çok toysun dedi. Şok olmuştum. Hiç bir şey diyemedim hemen döndü ve benim aleti bir anda ağzına alıverdi ve çılgın gibi somurmaya başladı. Bir kaç dakika olmadan ben patlayıverdim ve döllerimin hepsini hoşça yaladı yuttu. Sonra ayağa kalktı ve donunu indirdi. Hafif kırlaşmış kılları ile amı bütün karşımdaydı bana şimdi sen yala bakalım dedi. Küvetin içine çekti beni ve oturttu amını ağzıma verdi. Vajinasını yalıyordum çok hoştu ben yaladıkça o başımı kendisine doğru sürüklüyordu. Takribî 5-10 dakika sonra kasılmaya başladı ve ağzıma sularını akıttı. Sonra bana gel benle dedi ve resmen çekerek yatak odasına götürdü. Beni yatağa attı benimkini ağzına alıp gene somurmaya başladı benimki şahlanmaya başladı hemen ve fırsat kaybetmeden hemen üzerime çıktı. Eliyle sikimi amına ayarlayarak üzerime oturdu. Başladı üzerimde zıplamaya mucizevi zevk alıyordum. Ben boşalmadan kasılmaya başladı ve üzerime yığıldı. Ama ben boşalmamıştım. Hemen üzerimden ittim ve sırt üstü yatağa yatırdım bacak arasına girdim ve başladım pompalamaya. Kesik kesik inlerken sok sokkkk diyordu. Bende boş bulduğum her yerini öpüyordum. Birden içine patladım. Beni bacakları ile sıkıca anladı dakikalarca vazgeçmedi çok hoştu.